Informace
Londýn - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní - BBB zájezdy

Londýn - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní - BBB zájezdy

Poznejte Londýn způsobem, jaký se Vám zdá nejlepší. Máte rádi památky a chcete vidět vše? Nebo dáte přednost nákupům? Nebudeme Vás k ničemu nutit, nebudeme Vám plánovat Vaše poznání Lonýna. Zájezdy BBB jsou pouze na Vás a na tom, jaký program si zvolíte.

Ubytování je v příjemném hotelu s velmi dobrým spojením s centrem Londýna, což umožňuje libovolný příjezd a odjezd z hotelu. Každý den je zajištěna teplá snídaně.

Tento zájezd poskytuje dostatek času k poznání Londýna způsobem, jakým si vyberete.

Termíny 5 denní zájezd

Žádné termíny nenalezeny. Prosím kontaktujte nás pro informace o plánovaných termínech.

Program

1. den

Odjezd Znojmo 11.40, Brno 12.30, Pávov 13.30, Praha 15.30, Plzeň 17.00, následuje tranzit po trase – Rozvadov – Frankfurt – Aachen – Calais.

2. den

Příjezd do přístavu Calais v časných ranních hodinách. Tunelem – vlakem se přesuneme na anglickou pevninu do přístavu Folkestone a autobusem následuje cesta do Londýna. Po cestě do Londýna se steward-ka promění v průvodce a my budeme vstřebávat co nejvíce informací o Londýně a Velké Británii. Činnost průvodce však tím nekončí. Setká se s Vámi při ubytování v hotelu a stejně tak další dny při snídani. Samozřejmě bude pro Vás k dispozici na telefonu po celou dobu pobytu (bude Vám „krýt záda“ a poskytovat potřebné informace). Ty po příjezdu do Londýna doplníme v následující úvodní projížďce Londýnem, která může být také inspirativní. Autobus ukončí cestu u hotelu, kde budeme ubytováni (ubytování po 16 hodině.) My si však můžeme ponechat zavazadla v autobuse, stejně jako ti, co se rozhodli vystoupit již při cestě Londýnem. V dohodnutou dobu – v časovém rozmezí si je pak můžete odpoledne nebo večer vyzvednout na parkovišti před hotelem (pokoje již budou připraveny). Při vyzvedávání zavazadel z autobusu si dopřejeme občerstvení, které bude pro nás přichystána u autobusu. Po ubytování, kdo bude chtít, může se vydat do večerního Londýna. Vzhledem k poloze hotelu a dobrému spojení metrem to není problém. My budeme přát štěstí ve výběru programu a pro všechny případy máme jeden tip:“začít můžeme pěší prohlídkou Westminster Abbey a Westminster Hall – prohlídka katedrály a okolí britského parlamentu – hroby králů a nejvýznamnějších osobností anglických dějin – socha W. Churchilla – Big Ben – nábřeží Temže – Buckinghamský palác – prohlídka podzemních krytů britského válečného kabinetu (velmi atraktivní prohlídka míst, spojených s nejtragičtějšími okamžiky historie země a města v době obrany Londýna během druhé světové války). Za zváženou stojí také pohled z výše obřího Londýnského Oka. A trochu pohádky na dobrou noc může přinést návštěva muzea voskových figur. A když všechno selže, jistě vždy najdete místo v nějakém Londýnském Pubu.

3. den

Po snídani v hotelu je Londýn náš. Ti, co poznali mnohé z Londýna předešlý den, mohou pokračovat. Ti, co zapomněli sako v londýnském pubu, si jej mohou vyzvednout a ostatní zachovejte při plánování klid. Vždyť to není den poslední. A v Londýně je co poznávat. Kdy se vrátíte na hotel, záleží jen na Vás. A tak někdo vydrží v ulicích mnohé odbíjení na Big Benu a někdo může při odpoledním čaji meditovat o krásách Londýna v hotelové posteli. A večer je příchod neomezen.

4. den

Po snídani na hotelu a zkušenostech z minulého dne již jistě budete rozhodnuti, co s tímto dnem. Zavazadla můžete uložit do autobusu kdykoliv do 10.00, kdy musíme vyklidit pokoje. Jistě toho na poznávání Londýna ještě zbude dost. Tower Bridge, pevnost Tower bitevní loď Belfast kotvící v blízkosti Tower Bridge. Návštěva katedrály Sv. Pavla nebo Tate Galery případně návštěva City to jsou další zajímavosti této oblasti. Zkrátka jděte a užívejte si. V odpoledních hodinách (18.00) bude sraz na dohodnutém místě. Pak již zahájíme cestu domů. Londýn – Folkestone, vlakem podmořským tunelem do Callais to bude závěr tohoto dne.

5. den

Noční tranzit územím Francie, Belgie a Německa. Příjezd na hranice v Rozvadově v 08.30, Plzeň 09.30, Praha 11.00, Jihlava 12.50, Brno 14.10. Znojmo 15.20.

Cena:

bez ubytování: 2990

Bus:

Doprava autokarem - odjezdová místa:

Bez příplatku: Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov

Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště

CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob 15.

Info:

Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti. Doprava tunelem přes kanál La Manche může být nahrazena trajektem v případě nepřízně počasí, technických problémů lodního dopravce apod.

Cesta

Nástupní místa
Znojmo, Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov

Cena

Zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
  • služby stevarda/ky- průvodce
  • 2x ubytování v třílůžkových pokojích hotelu IBIS (příplatek za dvoulůžkový pokoj 890,-/os./2 noci, jednolůžkový pokoj za příplatek 3 200,- Kč/os./2 noci). Z hotelu je dobré spojením do centra města.
  • 1x občerstvení v busu
  • tunel na trase Calais – Folkestone a zpět
  • pojištění CK pro případ úpadku

Nezahrnuje

  • povinný příplatek za pobytovou taxu ve výši 360,- Kč
  • příplatek za snídaně na hotelu 500,- Kč/os. /2 snídaně
  • pojištění léčebných výloh 200,-/os., pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 250,- /os.
  • Informace o cenách vstupů: cabinet War rooms cca 21 £ (do 15 let 10,50 £, studenti a senioři cca 13.80 £), bitevní loď Belfast cca 18 £ (do 5 let zdarma), pevnost Tower cca 28 £ (studenti a senioři cca 19£ - skupinové vstupné 19,80 £, studenti a senioři 14,85 £ ), jízdné lodí cca 10 £, jídné metrem 25-30 liber