Informace

Autobusy Chorvatsko - Autobusová doprava do Chorvatska

Tradiční doprava do Dalmácie

Po mnoha letech zajišťování dopravy do Jižní Dalmácie přicházíme s kvalitní nabídkou dopravy pro naše klienty. Je to jednak poděkování pro naše věrné klienty, ale také vědomí, že kvalita je to, co nám pomůže získat další klienty.

Nabízíme Vám:

  • Dopravu moderními autobusy v plné výbavě (polohovací a do boku vysouvací sedadla, WC s umyvadlem).
  • Audio-DVD systém.
  • Bufet s teplými i studenými nápoji.
  • Ranní občerstvení v busu
  • Všechny autobusy jsou vybaveny nejmodernější navigací, která umožňuje mimo jiné, aby ten, kdo dostane od CK kód autobusu, sledoval na svém notebooku přesnou polohu autobusu, rychlost s jakou se autobus blíží a to vše s přesností na 5 m. Tento kód dostane klient cestovní kanceláře spolu s odbavením k cestě.
  • Kvalitní a ochotní řidič
  • Ceny jízdenek se nemění a nadále zůstávají na nejnižší úrovni

Ceny

obousměrná odjezd ze Znojma a z Brna 2 290,-
obousměrná odjezd z Prahy a Jihlava 2 390,-
jednosměrná ze Znojma a z Brna 1 490,-
jednosměrná z Praha a Jihlava 1 590,-

Jizdní řád

Platí pro období: 1.6.2018 - 30.9.2018

Příjezdy do výstupních stanic v sobotu ráno. Zpět odjezd sobota večer. Příjezd do ČR v neděli.

 Cesta tam: Cesta zpět: 
Pátek 14.00 Praha 12.00  
  16.00 Pávov-motorest 10.00  
  17.20 Brno 08.45  
  18.30 Znojmo 07.45 Nedělě
Sobota 07.20 Brela 20.05  
  07.40 Baška Voda 20.00  
  07.45 Baško Polje 19.55  
  07.50 Promajna 19.45  
  08.00 Makarská 19.35  
  08.10 Tučepi 19.30  
  08.20 Podgora 19.25  
  08.30 Igrane 19.00  
  08.30 Živogošče 19.00 Sobota
         

Zakoupit jízdenku on-line

 

Popis zastávek ČR:

Praha
parkoviště naproti staré budovy hlavního nádraží, ul. Willsonova, u magistrály, směr Brno
Pávov
motorest
Brno
Autobusová zastávka MHD Heršpická, před parkovištěm pod Ústředním hřbitovem
Znojmo
autobusové nádraží, bus zastávka č. 7

Popis zastávek Chorvatsko:

Brela, Baška Voda, Baško Polje, Promajna
autobusová zastávka na magistrále, pokud nebude dohodnuto jinak
Makarská
benzinová pumpa před odbočením do centra z magistrály
Tučepi, Podgora
aut.zastávka na magistrále
Živogošče
parkoviště na konci Igrane
Igrane
parkoviště na konci Igrane