Informace
Londýn and předvánoční nákupy - Anglie

Londýn and předvánoční nákupy - Anglie

Udělejte radost sobě i svým blízkým. Vy spojte příjemné s užitečným. Londýn se stal světovým centrem předvánočních nákupů stejně jako nákupů se slevami po vánocích. A kromě toho krásy a jedinečnost Londýna je trvalá a počasí anglicky mírné i v zimě. V Londýně je mnoho příležitostí k nákupům dárků (mimo jiné tzv. librové obchody).

Termíny 4 denní zájezd

Žádné termíny nenalezeny. Prosím kontaktujte nás pro informace o plánovaných termínech.

Program

1. den:

Odjezd Znojmo 10.30, Brno 11.40, Jihlava 13.00, Praha 15.00, Plzeň 16.10, následuje tranzit po trase Praha – Rozvadov – Frankfurt – Aachen – Calais.

2. den:

V ranních hodinách se přepravíme tunelem pod kanálem La Manche do anglického přístavu Folkestone. Jízda vlakem – tunelem trvá cca 30 min a my poznáme jeden z novodobých divů – technických zázraků světa. Dále nás čeká tranzit do Londýna. Z autobusu vystoupíme u londýnské O2 arény. Z důvodů evropských předpisů pro práci řidičů mezinárodní dopravy, které limitují jízdní dobu, musíme ukončit dopravu právě zde. Vlakem městské MHD se dostaneme do centra města. Naše poznání Londýna začne poznáním těch nejznámějších míst. Westminster Abbey, Houses of Parliament a Big Ben, Cabinet War Rooms, Whitehall – Cenotaph, Downing Street, Horse Guard, St. James´s Park, Buckingham Palace, The Mall – St. James´s Palace, budova Admirality, Trafalgar Square, Leicester Square, Piccadilly Circus, China Town. To je výčet toho, co tento den bude cílem našeho poznání. Večer odjezd do hotelu IBIS (pokoje s vlastím soc. zařízením) nebo hotelu obdobné kategorie na předměstí Londýna. Výhodou hotelu je blízkost nákupního centra, které je otevřeno non-stop.

3. den:

Ráno se vydáme do centra Londýna a po vystoupení se již každý rozhodne, jak naloží s „volným“ dnem. Jistě toho na poznávání Londýna ještě zbude dost. Nákupy nebo poznání, to budete muset rozhodnout sami. K večeru nás již bude očekávat autobus a my se vydáme na cestu zpět do Folkestonu a opět bude následovat cesta do Calais a noční tranzit Belgií a Německem.

4. den:

Noční tranzit územím Francie, Belgie a Německa. Příjezd na hranice v Rozvadově v 08.30, Plzeň 09.30, Praha 11.00, Jihlava 12.50, Brno 14.10. Znojmo 15.20.

Informace o cenách vstupů:

cabinet War rooms cca 14,5 £ (do 15 let zdarma, studenti a senioři cca 10.50 £), bitevní loď Belfast cca 12,25 £ (do 15 let zdarma), pevnost Tower cca 18 £ (studenti a senioři cca 9.50 £), jízdné lodí cca 8 £

Poznámka:

Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.

Doprava autokarem - odjezdová místa

Bez příplatku: Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov

Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště

CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob 15.

Cesta

Nástupní místa
Znojmo, Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště, Pohořelice, Brno, Jihlava/Pávov, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov

Cena

Zahrnuje

 • dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
 • služby profesionálního průvodce
 • 1x ubytování v třílůžkových pokojích hotelu IBIS s vlastním soc. zařízením. (příplatek za dvoulůžkový pokoj 450,-/os., příplatek za jednolůžkový pokoj 1 400,- Kč/os.)
 • 1x vydatná anglická snídaně na hotelu ((fazole, klobása, slanina, vejce)
 • 1x ranní občerstvení v busu
 • tunel na trase Calais – Folkestone a zpět
 • pojištění CK proti úpadku

Nezahrnuje

 • povinný příplatek za pobytovu taxu 180,- Kč/os.
 • pojištění léčebných výloh 240,-/os.,
 • pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 280,- /os.
 • U některých památek nutná rezervace vstupů a platba přes online systém, o upřesnění orientačního času a dne prohlídky se klienti dozví vždy v pokynech k odjezdu. CK nedělá předem rezervace památek. Jejich návštěva je na individuálních zájmech každého klienta, ale je třeba vzít v potaz, že k uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40, pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční.
 • Informace o cenách vstupů: cabinet War rooms cca 21 £ (do 15 let 10,50 £, studenti a senioři cca 10.50 £), bitevní loď Belfast cca 18 £ (do 16 let zdarma), pevnost Tower cca 28 £ (studenti a senioři cca 18,15 £ - skupinové vstupné 19,80 £, studenti a senioři 14,85 £ ), jízdné lodí cca 10 £, jízdné metrem cca 25-30 £