Informace
Tarif zájezdové autobusové dopravy ABC Tours s.r.o.

Tarif zájezdové autobusové dopravy ABC Tours s.r.o.

ABC - BUS je součástí ABC - TOURS, spol. s. r o. a podniká na trhu cestovního ruchu od r. 1989. Dovolujeme nabídnout naše služby v oblasti autobusové dopravy:

Dopravu autobusy typu BOVA. Tyto autobusy jsou plně vybaveny tzn. digitální automatická klimatizace, sklápěcí a vysouvací sedadla do boku, bufet včetně párkovače, WC, DVD systém, satelitní navádění GPS atd.

Co se týče našich autobusů. Přicházíme s novinkou, která zcela jistě rozšíří prožitky, související s poznávacím zájezdem nebo s cestováním našimi autobusy. Každý cestující v autobuse, jímž budete cestovat, může využít doslova nadčasovou novinku ve vybavení autobusu. Každý si může vybrat sledování jednoho ze šedesáti filmů, poslouchat jednu ze stovek nahraných písní, sledovat cestu před autobusem, sledovat televizní program oblasti, jíž projíždíme. To vše umožňují obrazovky na každém sedadle.

K zahození není ani možnost sledování našich autobusů na internetu, to velmi oceňují příbuzní a rodiče, že vědí, že jejich ratolest  či člen rodiny je v pořádku a kde zrovna je. Dáváme Vám k dispozici kód, pomocí něhož lze sledovat na počítači pohyb našeho autobusu. Na mapě se ukáže poloha autobusu s přesností na několik metrů a také se dozvíte, jakou rychlostí se pohybuje nebo zda v daném okamžiku stojí.

Na Vaše přání jsou již všechny autobusy vybaveny zařízením pro nabíjení Vašich elektronických přístrojů.

WiFi zdarma a práce či zábava během cesty- ve všech autobusech cestovní kanceláře ABC Tours Vám nabízíme možnost využít zdarma bezdrátové připojení k internetu na území Evropské unie.

U školních zájezdů vždy počítáme s dostatkem teplé vody v autobusu, abychom byli schopni cestujícím zalévat vlastní instantní pokrmy-polévky, těstoviny, atd.

Důrazně dbáme na to, aby tato výbava byla k praktickému užitku cestujících a nejen prostředek k lákání klienta v reklamě. Naše autobusy mají kapacity: 46 míst, 57 míst, 60 míst, 64 míst  a také 78 míst k sezení v luxusní výbavě.

Garantujeme profesionální řidiče, kteří dodržují zásadu: "náš zákazník náš pán". Jsme si vědomi, že jen klient rozhodne, bude-li v naší spolupráci ještě "příště".

Pro CK nebo CA garantujeme, že řidiči vystupují vždy jménem CK nebo CA, jejíž klienty dopravují. S objednatelem dohodneme vždy odchylky v základní náplni bufetu nebo v používání DVD.

Základní tarif—vnitrostátní doprava

 

Bova 46 LUX

Bova 57 osob/LUX

Bova 60 osob/LUX

Bova 64/57 osob

Bova 78 osob

za km

28 Kč/km

29 Kč/km / 30 Kč/km

 32 Kč/km

30 Kč/km / 28 Kč/km

39 Kč/km

čekání

200 Kč/hod

250 Kč/hod

300 Kč/hod

300 Kč/hod / 250 Kč/hod

450 Kč/hod

Poznámka: čekání se vždy u všech tarifů účtuje v době od 06.00 do 18.00. Pokud začíná výkon před 06.00 ráno nebo končí po 18.00 odpoledne, počítá se od počátku do konce výkonu.

Bova 46 Lux: v nadstandardní výbavě:obrazovky v každé sedačce, výběr z 60 filmů, nezávisle na každé obrazovce, výběr z TV programů, kamera sledující cestu, výběr z 1300 hud.skladeb, větší rozestupy sedadel, zásuvka na nabíjení, WiFi připojení, WC, klimatizace.

Bovy 57 Lux: v nadstandardní výbavě:obrazovky v každé sedačce, výběr z 60 filmů, nezávisle na každé obrazovce, výběr z TV programů, kamera sledující cestu, výběr z 1300 hud.skladeb, větší rozestupy sedadel, zásuvka na nabíjení, WiFi připojení, WC, klimatizace, palubní bufet.

Bova 60 Lux: v nadstandardní výbavě:obrazovky v každé sedačce, výběr z 60 filmů, nezávisle na každé obrazovce, výběr z TV programů, kamera sledující cestu, výběr z 1300 hud.skladeb, větší rozestupy sedadel, zásuvka na nabíjení, WiFi připojení, WC, klimatizace, palubní bufet.

Bova 78 Lux: v nadstandardní výbavě:obrazovky v každé sedačce, výběr z 60 filmů, nezávisle na každé obrazovce, výběr z TV programů, kamera sledující cestu, výběr z 1300 hud.skladeb, větší rozestupy sedadel, zásuvka na nabíjení, WiFi připojení, WC, klimatizace, palubní bufet.

Bova 57 : v základní výbavě: sklápěcí a vysouvací sedadla, lampičky na čtení, WC, klimatizace, palubní bufet.

Bova 64 : v základní výbavě: sklápěcí a vysouvací sedadla, lampičky na čtení, WC, klimatizace, palubní bufet.

K tarifu se připočítávají poplatky za dálnice, mosty, parkování a v případě dvou řidičů diety za druhého řidiče.

V závislosti na konkrétní objednávce dopravy, lze o cenách jednat.