Informace
Tarif zájezdové autobusové dopravy ABC Tours s.r.o.

Tarif zájezdové autobusové dopravy ABC Tours s.r.o.

ABC - BUS je součástí ABC - TOURS, spol. s. r o. a podniká na trhu cestovního ruchu od r. 1989. Dovolujeme nabídnout naše služby v oblasti autobusové dopravy:

Dopravu autobusy typu BOVA. Tyto autobusy jsou plně vybaveny tzn. digitální automatická klimatizace, sklápěcí a vysouvací sedadla do boku, bufet, WC, DVD systém, satelitní navádění GPS atd.

Co se týče našich autobusů. Přicházíme s novinkou, která zcela jistě rozšíří prožitky, související s poznávacím zájezdem nebo s cestováním našimi autobusy. Každý cestující v autobuse, jímž budete cestovat, může využít doslova nadčasovou novinku ve vybavení autobusu. Každý si může vybrat sledování jednoho ze šedesáti filmů, poslouchat jednu ze stovek nahraných písní, sledovat cestu před autobusem, sledovat televizní program oblasti, jíž projíždíme. To vše umožňují obrazovky na každém sedadle.

K zahození není ani možnost sledování našich autobusů na internetu, to velmi oceňují příbuzní a rodiče, že vědí, že jejich ratolest  či člen rodiny je v pořádku a kde zrovna je. Dáváme Vám k dispozici kód, pomocí něhož lze sledovat na počítači pohyb našeho autobusu. Na mapě se ukáže poloha autobusu s přesností na několik metrů a také se dozvíte, jakou rychlostí se pohybuje nebo zda v daném okamžiku stojí.

Na Vaše přání jsou již všechny autobusy vybaveny zařízením pro nabíjení Vašich elektronických přístrojů.

WiFi zdarma a práce či zábava během cesty- ve všech autobusech cestovní kanceláře ABC Tours Vám nabízíme možnost využít zdarma bezdrátové připojení k internetu na území Evropské unie.

U školních zájezdů vždy počítáme s dostatkem teplé vody v autobusu, abychom byli schopni cestujícím zalévat vlastní instantní pokrmy-polévky, těstoviny, atd.

Důrazně dbáme na to, aby tato výbava byla k praktickému užitku cestujících a nejen prostředek k lákání klienta v reklamě. Naše autobusy mají kapacity: 46 míst, 57 míst, 60 míst a také 78 míst k sezení v luxusní výbavě.

Garantujeme profesionální řidiče, kteří dodržují zásadu: "náš zákazník náš pán". Jsme si vědomi, že jen klient rozhodne, bude-li v naší spolupráci ještě "příště".

Pro CK nebo CA garantujeme, že řidiči vystupují vždy jménem CK nebo CA, jejíž klienty dopravují. S objednatelem dohodneme vždy odchylky v základní náplni bufetu nebo v používání DVD.

Základní tarif—vnitrostátní doprava

Bova 46 LUX

Bova 57 osob/LUX

Bova 60 osob/LUX

Bova 57 osob

Bova 78 osob LUX

za km

35 Kč/km

39 Kč/km / 37 Kč/km

39 Kč/km

33 Kč/km

47Kč/km

čekání

300 Kč/hod

350 Kč/hod

450 Kč/hod

300 Kč/hod

550 Kč/hod

časový tarif 900 Kč/ hod 1 000 Kč/hod 1 200 Kč/hod 1 100 Kč/hod 1 500,-/ hod

Poznámka: čekání se vždy u všech tarifů účtuje v době od 06.00 do 18.00. Pokud začíná výkon před 06.00 ráno nebo končí po 18.00 odpoledne, počítá se od počátku do konce výkonu.

Časový tarif: pro akce, kde se ujede extrémně málo km a výkon tvoří převážně čekání. Svatby, odvozy do sklepa, odvozy na podnikové akce atd. Příplatek za víkend (SO+NE) a svátky 50%. Minimálně za výjezd 4 000,-Kč.

Vybavení autobusů: skl. a vysouvací sedadla, lampičky na čtení, Wi-Fi, WC, umyvadlo, el. klimatizace, plaubní bufet. Typy Bova VDL + Magic jsou vybaveny multifunkčními obrazovkami na každém sedadle s výběrem z 60 filmů, z 1 100 hudebních skladeb různých žánrů,  větší rozestupy sedadel.

 

Připočitatelné položky:

- mýtné, silniční daně, stravné řidičů, parkovné, trajekty, poplatky za tunely "mosty"

- pro tuzemskou dopravu je nutno přičíst DPH 21%, zahraniční doprava je od DPH osvobozena.

V závislosti na konkrétní přepravě lze uzavřít zvýhodněné smluvní ceny-školní akce, stálý zákaznk, atd.

Bova 46 Lux: v nadstandardní výbavě:obrazovky v každé sedačce, výběr z 60 filmů, nezávisle na každé obrazovce, výběr z TV programů, kamera sledující cestu, výběr z 1300 hud.skladeb, větší rozestupy sedadel, zásuvka na nabíjení, WiFi připojení, WC, klimatizace, palubní bufet.

Bovy 57 Lux: v nadstandardní výbavě:obrazovky v každé sedačce, výběr z 60 filmů, nezávisle na každé obrazovce, výběr z TV programů, kamera sledující cestu, výběr z 1300 hud.skladeb, větší rozestupy sedadel, zásuvka na nabíjení, WiFi připojení, WC, klimatizace, palubní bufet.

Bova 60 Lux: v nadstandardní výbavě:obrazovky v každé sedačce, výběr z 60 filmů, nezávisle na každé obrazovce, výběr z TV programů, kamera sledující cestu, výběr z 1300 hud.skladeb, větší rozestupy sedadel, zásuvka na nabíjení, WiFi připojení, WC, klimatizace, palubní bufet.

Bova 78 Lux: v nadstandardní výbavě:obrazovky v každé sedačce, výběr z 60 filmů, nezávisle na každé obrazovce, výběr z TV programů, kamera sledující cestu, výběr z 1300 hud.skladeb, větší rozestupy sedadel, zásuvka na nabíjení, WiFi připojení, WC, klimatizace, palubní bufet.

V závislosti na konkrétní přepravě lze uzavřít zvýhodněné smluvní ceny ! Vzhledem k současné situaci s cenami PHM, je možné, že bude účtován tzv.palivový příplatek, který kryje rozdíl ve stávající a kalkulované ceně PHM. Jeho výše Vám bude u kalkulace sdělena, či bude rovnou zhrnut do kalkulace.