Informace
Články

Články

Pojeďte si s námi zpříjemnit adventní čas!!!

Pojeďte si s námi zpříjemnit adventní čas!!!

A je mezi námi……

A je mezi námi……

S velkou radostí jsme dnes přivítali náš nový přírůstek do naší „sloní“ flotily.

Naše stála klientka nazvala příjezd nového autobusu, jako narození dítěte…..ano, je to opravdu naše dítě, které nám svým příchodem udělá spoustu radosti, ale také starostí 

Novému fešákovi přejeme spoustu šťastně najetých kilometrů a doufáme, že Vy, naši milí klienti, budete na palubě tohoto autobusu spokojeni a rádi s námi budete cestovat po všech koutech Evropy.

Podívejte se, jak nám to sluší……….

Jak se rodí "sloní" bus.......

Jak se rodí "sloní" bus.......

Náš vozový park se rozrostl o další autobus, v pořadí již osmý, takže věřme, že štěstí nás bude provázet na všech cestách….

Monaco musíte zažít!

Monaco musíte zažít!

Víte, který stát má rozlohu 2,04 kilometrů čtverečních s počtem obyvatel cca 32 tisíc a jeho území lze rozšiřovat pouze směrem do moře - navážením zeminy? Který stát bývá označován jako daňový ráj, nemá vlastní armádu, jen policii a gardu? A žije tam nejstarší vládnoucí rod?

Cestujete rádi, ale známé destinace už máte procestované?

Cestujete rádi, ale známé destinace už máte procestované?

Láká Vás něco nového? Pak neváhejte a vydejte se s námi za krásami Španělska a nejen jeho!

Tip na první adventní víkend-zažijte s námi to pravé kouzlo rakouských Vánoc a využijte teplého počasí

Tip na první adventní víkend-zažijte s námi to pravé kouzlo rakouských Vánoc a využijte teplého počasí

Než Mozart složil svou první skladbu v pěti letech, slavil Vánoce jako všechny ostatní děti v Salzburgu. Advent v Mozartově Salzburku patří k nejkrásnějším v Rakousku . Celý Salzburk svítí vánoční výzdobou, je zde několik velice pěkných adventních trhů - před Dómem (jeden z nejstarších v zemi!), u letohrádku Mirabel, v pevnosti na kopci. Pořádají se tu četné koncerty v interiérech i po širým nebem, občas lze spatřit Ježíška, o adventních víkendech probíhají na předměstí či v okolních vesnicích čertovské běhy krampuslaufy. Čeká vás procházka Mozartovým rodištěm i volno na rozsáhlé vánoční trhy, zejména „Ježíškův trh“.

http://www.euvikendy.cz/zajezd/kouzlo-vanc-v-salzburgu/

Kouzlo předvánoční Vídně můžete nyní zažít na vlastní kůži. Vyrazte za jedinečnou adventní atmosférou vánočních trhů a zároveň poznejte nejvýznamnější památky tohoto krásného města. Předvánoční Vídeň to je evropský pojem a my doplňujeme, že i dojem. Tržnice před radnicí voní pečenými kaštany, oči přecházejí v údivu nad rozmanitostí nabídky vánočních ozdob a krásou Betlému. Zkrátka příležitost nastartovat to správné ovzduší vánoc. A nevěříme, že se nenajde někdo, kdo se bude vracet bez drobné pozornosti.

http://www.euvikendy.cz/zajezd/vanoce-ve-vidni/

 

Na Silvestra jsou metropole nejzářivější

Na Silvestra jsou metropole nejzářivější

Zažijte velkolepý příchod nového roku s námi na cestách.

Řím - Benátky - Londýn – Paříž – Zagreb –Amsterodam…zde všude s námi můžete strávit poslední hodiny starého roku a přivítat rok 2017.

http://www.euvikendy.cz/zajezdy/zajezdy-na-silvestra/

 

Advent se blíží! Kde si užijete vánoční trhy a zářící vánoční stromy?

Advent se blíží! Kde si užijete vánoční trhy a zářící vánoční stromy?

Zářící a obří vánoční stromy, voňavé svařené víno, živé betlémy, dětské dílničky, koledy, bohatý program a hlavně vánoční atmosféra na Vás čekají ve všech větších městech Evropy.

Vánoce, vánoce přicházejí....

Vánoce, vánoce přicházejí....

Vážení klienti, milí příznivci CK ABC, poslední klient zakoupil náš dárkový poukaz, ve zdraví jsme zvládli vánoční večírek, cukroví čeká na balkónech v krabicích, nastal tedy čas na prožití nejkrásnějších dnů v roce.

Stanovisko cestovní kanceláře ABC Tours spol. s.r.o k situaci v Paříži

Vážení klienti cestovní kanceláře, jistě všichni chápeme mimořádně závažnou situaci po teroristických útocích v Paříži, která má vliv na spousty našich klientů. Především Vás však ujišťujeme o dvou skutečnostech. Všechna naše další opatření, směřují k vyloučení bezpečnostních rizik pro naše klienty. Proto dnes v noci byl vrácen autobus s našimi klienty z hranic Francie a další zájezd s odjezdem dnes, to je 14.11.15, byl zrušen. Následující zájezdy budou odloženy na dobu, kdy bude bezpečnostní situace stabilizována. V této souvislosti děkujeme těm, kteří s rozvahou a klidem přijímají naše opatření. Dalším opatřením bude dořešit finanční otázku, plynoucí z rušení zájezdů. Ta bude dořešena v první pracovní dny, tzn. během příštího týdne. Cestovní kancelář Vám nabídne možnost náhradních zájezdů, kterých v době Adventu je dostatek. Adventní Řím, Adventní Londýn, vánoční trhy v různých městech, aj. Ti, kteří nabídku nevyužijí, mohou zájezd do Paříže odložit na dobu, kdy se situace v Paříži uklidní či využít svou platbu na jiný zájezd v roce 2016. Ujišťujeme Vás, že jsme schopni, bez jakéhokoliv zdržení a problému, v jakémkoliv rozsahu realizovat všechny varianty.

Děkujeme za Vaše pochopení této mimořádné situace.

Denisa Morović, ředitelka

Celkem záznamů: 41
« < 1 2 3 4 5 > »