Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Věra 22. 09. 2019 napsa(a):

Děkuji za krásný poznávací zájezd. Skvělá průvodkyně Janička, šikovní a ochotní řidiči Petr a Richard. Se stravováním v restauraci Turan i s ubytováním v apartmánu jsem byla moc spokojená. Igrane je krásné. Těším se na další krásné zájezdy s Vaší cestovkou.

Gabriela 10. 07. 2019 napsa(a):

Děkujeme za krásné dny v Paříži a Disneylandu, za profesionální a milý přístup pana průvodce Michala, za čokoládu pro mou dceru Aničku k narozeninám, které během zájezdu slavila. Byly jsme poprvé ve Francii a odnesly jsme si s dcerami ty nejhezčí zážitky, na které se vzpomíná celý život. A závěrečný relax v lázních, to máte perfektně vymyšlené . Děkujeme za perfektní organizaci a komunikaci. Hodně spokojených klientů a štěstí. Gabriela, Eva, Anna.

Lenka 23. 06. 2019 napsa(a):

Dobrý den. Strávili jsme opět krásný zkráceny pobyt v Igrane. Termín 16.6.-21.6. Počasí bylo úžasné a měli jsme teplé moře. Nový luxusní autobus neměl chybu a profesionální řidiči jako vždy na jedničku. Moc všem doporučuji a děkuji cestovní kanceláři za příjemný pobyt. Lenka Poulíková

Lída 29. 09. 2019 napsa(a):

V pátek jsme se vrátili ze zájezdu Stará dobrá Anglie a Belgie navíc a nemohu napsat nic jiného, než slova chvály. Vše začalo pohodlným autobusem a skvělými řidiči Romanem a Richardem. Pan průvodce Michal byl studnice vědomostí, navíc naprostý pohodář. Děkuji za skvělé zážitky a budu vaši CK doporučovat.

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy