Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Vendula 04. 04. 2018 napsa(a):

Zájezd byl nádherný, především čas strávený mezi horami. Průvodce skvělý mladý muž, který v pohodě zvládl nepřízně osudu :), i přesto, že se nám pokazil autobus a celou noc jsme museli čekat až pro nás přijede jiný, nic to na zájezdu nepokazilo, vše jsme stihli poznat. Pro mě osobně to bylo jen zpestření a dobrodružství :). Děkuji za vše.

Anna 04. 05. 2018 napsa(a):

Zájezd Florencie-Benátky 26.-29.4.2018 Opět krásný a nezapomenutelný zážitek s vaší cestovkou.Úžasná průvodkyně Lenka a ochotní páni řidiči.Mockrát děkujeme,s maminkou jsme si to opravdu moc užily a máme na co vzpomínat. 😊😊😊🍀🍀🍀

František 17. 07. 2018 napsa(a):

Co k tomu dodat? Byli jsme loni a letos jsme si to pro jistotu dali na 14 dní a hlavně jsme se rozhodli že dovolí - li to zdraví tak za rok zase. Takže znova stejná otázka " Co k tomu dodat". Pojedete opět někam, kde se Vám nelíbilo? CK vyhoví podle možností Vašim požadavkům je to všechno v klidu, včas, informace zcela transparentní .PROSTĚ POHODOVÁ PARÁDNÍ DOVOLENÁ.

Ladislav 25. 04. 2018 napsa(a):

Tentokráte Holandsko a opět supr. Skvělý zážitek a za ten patří dík panu průvodci Michalovi a sehrané dvojce řidičů Standovi a Pavlovi. Příště opět za poznáním s ABC.

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy