Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Honza 09. 09. 2018 napsa(a):

Dobrý den, absolvovali jsme zkrácený pobyt 2-7.9 2018 Igrane, s CK ABC-Tour . Igrane jsme s vaší cestovkou navštívili po čtvrté . Po každé to byla spokojenost a letos maximální spokojenost. Díky vašemu, novému luxusnímu autobusu. S ním byla cesta naprostá pohoda. Když se k tomu přidá kvalitní a profesionální řidiči, tak nezbývá, než že budu celý rok všem známým a příbuzným vaší cestovku doporučovat. :))

Lea 03. 01. 2019 napsa(a):

Konec vánočních prázdnin jsme díky ABC - Tours trávili na Balkáně: nádherně vyzdobená města, svátečně osvícená okna domovů Chorvatů a Slovinců - prostě kouzelná atmosféra. Silvestr v Zahřebu a Nový rok v Ptuji vřele doporučuji :-)

Irena 28. 08. 2018 napsa(a):

Opravdu moc děkuji za nádhernou dovolenou v pohádkovém Igrane.Příjemné, pohodlné cestování autobusem ABC Tours a pohodoví páni řidiči, kteří nás bezpečně dopravili tam i zpět, příjemná paní delegátka i ostatní s kterými jsme přišli do styku. Ubytování v pořádku, domácí úžasní, krásné, příjemné prostředí, nádherné čisté moře i pláže, prostě dovolenou jsme si užívali každým okamžikem. Vřele doporučuji a moc děkuji Irena

Zuzana 13. 08. 2018 napsa(a):

Zájezd jsme si perfektně užili,žádná hromadná honička,vše dobře organizované.Milá průvodkyně,ochotní řidiči.Doporučuji

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy