Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Ivet 05. 01. 2024 napsa(a):

Dobrý den, byl to výborně připravený zájezd (29.12-2.1.2024) viděli jsme za tu poměrně krátkou dobu neuvěřitelně mnoho věcí a největší díky patří naší skvělé průvodkyni Šárce, výklad jako u některých cestovek nebyl nudný, nebyl přehnaný informacemi, že se dali krásně vstřebat, vše dokázala srozumitelně vysvětlit a tak pozitivní člověk! Velké díky patří také řidičům (Ondra a Vítek), lepší řidiče nikde nezažijete a to, že cestujeme často. Děkujeme za krásný strávený čas v Paříži na Silvestra.

Petr Adolf 03. 04. 2024 napsa(a):

Dobrý den.Zajezd skvělý.Na vašich zájezdech je vždycky sranda už v autobuse.Ted řidiči Roman a Roman to je taky dvojka.Ale hlavní dík patří Lukášovi.To je chodící encyklopedie,neuvěřitelné.Je to nejlepší průvodce,kterého jsme mohli mít.Uz jsme s ním jeli asi pred pěti lety a jsme rádi,že letos to vyšlo zas a budeme doufat,že ho na vašich zájezdech zase potkáme.

Hana + Pavla 21. 05. 2024 napsa(a):

Letos s vámi počtvrté. Rády objevujeme místa, kde jsme ještě nebyly a s vámi to vždy klapne na výbornou. Řidiči, průvodkyně i osazenstvo celého autobusu prostě opět skvělé. Zážitky k nezaplacení, počasí luxusní, ubytování super......co dodat ? Už plánujeme příští rok...jak jinak než s Vámi....Děkujeme moc.

Sylva Wichtlová 12. 04. 2024 napsa(a):

Dobrý den, zájezd proběhl skvěle, organizace, řidiči a průvodkyně Marcelka skvělí. Všechno klapalo na jedničku. Nejeli jsme s ABC poprvé a určitě ne naposled. Děkuji.

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy