Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Iveta Andrea Tereza Lenka Anička a Dana 18. 06. 2019 napsa(a):

Děkujeme za nádherný výlet. Byly jsme nadšeni. Paní průvodkyně Jana skvělá, a páni řidiči rovněž. Autobus super, ubytování pěkné a s polopenzí jsme byly také spokojené. Tuhle cestovku prostě milujeme.

Dagmar 01. 10. 2019 napsa(a):

Dobrý den. V termínu od 25.-29.9.2019 jsme se s kamarádkou zúčastnily zájezdu Toskánská romance. Celá organizace zájezdu byla skvělá. Pánům řidičům Peťovi a Karlovi patří velký dík za bezpečnou jízdu a originální vyplňování času, který jsme byli v autobuse, průvodkyni Alence zase dík za celkovou péči o nás. Taky celá skupina "účastníků zájezdu" byla perfektní. Rozhodně se vydáme na nějaký zájezd znovu. Ještě jednou velký dík všem.

Daniela 13. 09. 2019 napsa(a):

Dobrý den. Do Igrane jsme se vrátili s manželem potřetí a opět jsme byli nadmíru spokojeni jak s ubytováním, tak s pány řidiči, kteří se věnují s maximálním úsilím všem rekreantům. Máme to tam rádi i díky vaší cestovní kanceláři, která vše perfktně zajistí. Moře krásné a i můj invalidní manžel neměl problémy. Moc, moc děkuji.

Barbora 04. 06. 2019 napsa(a):

Krásný den, byla jsem se synem na poznávacím zájezdu v Paříži 30.5. - 2.6. 2019. Musím moc poděkovat paní průvodkyni Aleně za její přístup a profesionalitu. Byla nesmírně milá, odnesli jsme si plno informací o tomto kouzelném městě. Vždy jsme dostali potřebné informace, vždy byl prostor na nějaké nákupy, na jídlo, na toaletu. Také oba řidiči - Petr a Drahoš byly skvělí, milí, vtipní. Byly jsme nadšení !!!! Určitě s Vaší cestovní kanceláří nejedeme naposledy a mohu jí jen doporučit dál

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy