Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Michaela 17. 04. 2018 napsa(a):

Zájezd Řím - Vatikán byl naprosto skvělý. Počasí naprosto nádherné, řidiči velice vstřícní. Průvodce Lukáš byl úžasný!!! :) Jet to velký profesionál na správném místě. Co se týče harmonogramu zájezdu, velice oceňuji brzký příjezd do Vatikánu a i ke Koloseu - nečekali jsme žádné dlouhé fronty, což bylo super :).

Pavel 04. 01. 2018 napsa(a):

Super zájezd se skvělým průvodcem Michalem a se zkušenými a vtipnými řidiči. Zajímavý program zájezdu a super zakončení v lázních.

Hana 22. 05. 2018 napsa(a):

Dobrý den, zájezd musím vřele doporučit. Jsem z návštěvy Paříže a všeho okolo velmi nadšená, náramně jsme si to užily. Atmosféra Paříže mi opravdu na dlouho zůstane " pod kůží" . Cesta byla v pohodě, autobus luxusní.....paní průvodkyně úžasná a nesmím zapomenout i na pány řidiče. Myslím, že to nebyla poslední cesta se společností ABC Tours.

anna 06. 03. 2018 napsa(a):

Jako vždy velice příjemný řidič a krásné ubytování.Už jsme byli po několikáté a vždy spokojeny ještě se nám nestalo aby to bylo naopak.A také jsme se dozvěděli že se chystá poznávací zájezd do Švýcarska a možná už v novém poschodovém autobusu snad to bude brzy na stránkách aby jsme si to mohli zavčasu objednat. Děkujeme za tak skvělé řidič a personál v CK.

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy