Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Lidka 26. 09. 2019 napsa(a):

Dobrý den, s kamarádkami jsem se zúčastnila zájezdu Národní parky Chorvatska a Jadran k tomu od 13. do 19.9.2019. Výborně naplánovaný zájezd po těch nejhezčích místech Chorvatska. Paní průvodkyně Jana byla bezvadná, též výborní řidiči, kteří nás bezpečně všude dopravili. Přidávám chválu i na ubytování a stravování. Prostě tento zájezd neměl jedinou chybu. Za všechny mé kamarádky ještě jednou děkuji za krásnou dovolenou. Lidka

Daniela 13. 09. 2019 napsa(a):

Dobrý den. Do Igrane jsme se vrátili s manželem potřetí a opět jsme byli nadmíru spokojeni jak s ubytováním, tak s pány řidiči, kteří se věnují s maximálním úsilím všem rekreantům. Máme to tam rádi i díky vaší cestovní kanceláři, která vše perfktně zajistí. Moře krásné a i můj invalidní manžel neměl problémy. Moc, moc děkuji.

Dagmar 01. 10. 2019 napsa(a):

Dobrý den. V termínu od 25.-29.9.2019 jsme se s kamarádkou zúčastnily zájezdu Toskánská romance. Celá organizace zájezdu byla skvělá. Pánům řidičům Peťovi a Karlovi patří velký dík za bezpečnou jízdu a originální vyplňování času, který jsme byli v autobuse, průvodkyni Alence zase dík za celkovou péči o nás. Taky celá skupina "účastníků zájezdu" byla perfektní. Rozhodně se vydáme na nějaký zájezd znovu. Ještě jednou velký dík všem.

Jiří 17. 09. 2019 napsa(a):

Byl to již náš pátý pobyt v Igrane a vždy jsme byli velmi spokojeni s ubytováním a výlety. Vaše CK je spolehlivá a má kvalitní organizátory a řidiče. Byli jsme s Vámi i na dalších zájezdech a vše bylo perfektní. Děkujeme a přejeme Vám stálé úspěchy.

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy