Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Irena 28. 08. 2018 napsa(a):

Opravdu moc děkuji za nádhernou dovolenou v pohádkovém Igrane.Příjemné, pohodlné cestování autobusem ABC Tours a pohodoví páni řidiči, kteří nás bezpečně dopravili tam i zpět, příjemná paní delegátka i ostatní s kterými jsme přišli do styku. Ubytování v pořádku, domácí úžasní, krásné, příjemné prostředí, nádherné čisté moře i pláže, prostě dovolenou jsme si užívali každým okamžikem. Vřele doporučuji a moc děkuji Irena

Dana 04. 05. 2018 napsa(a):

Velmi doporučuji všem tento zájezd i CK ABCtours. Zájed “Paříž město lásky” jsem obdržela od manžela k narozeninám a byla jsem maximálně spokojena. Průvodce Michal - super 1*** absolutní profesionál. Navíc mi velmi potěšilo osobní přaní k narozeninám jménem CK i dáreček. Tímto bych chtěla ještě jedenkrát moc poděkovat. Už nyní se těším na další zájezd s touto CK v příštím roce. Všem budoucím zájemcům přeji aby si užili Paříž tak jako já. DÍKY Dana.

Michal 09. 04. 2018 napsa(a):

Naprosto perfektní, jsme velice spokojeni. S cestovní kanceláří jsme byli poprvé a rádi se znovu vrátíme na další zájezdy. Musíme pochválit jak řidiče Jirku a "Románka", tak i průvodkyni Janu - všichni velice profesionální, věcní i vtipní. A nový autobus také samozřejmě perfektní. Michal s rodinou.

matušincová 04. 04. 2018 napsa(a):

Švýcarsko dokonalé, zájezd perfektní a veliké poděkování řidičům a průvodci Lukášovi, který opravdu věděl o čem mluví A čím nás lidi zaujmout.

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy