Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Tereza 23. 07. 2019 napsa(a):

Nádherný zájezd. S Vaší CK jsem letos byla již po páté a vždy super. Organizace, přesnost. informace...vše na jedničku jako vždy. Velké dík patří řidičům a průvodkyni Aleně. Už se těšíme na další cestu :) Jen tak dál a přeji hodně spokojených klientů. To ale nebude problém jak Vás tak znám...

Jiří 17. 09. 2019 napsa(a):

Byl to již náš pátý pobyt v Igrane a vždy jsme byli velmi spokojeni s ubytováním a výlety. Vaše CK je spolehlivá a má kvalitní organizátory a řidiče. Byli jsme s Vámi i na dalších zájezdech a vše bylo perfektní. Děkujeme a přejeme Vám stálé úspěchy.

Iveta Andrea Tereza Lenka Anička a Dana 18. 06. 2019 napsa(a):

Děkujeme za nádherný výlet. Byly jsme nadšeni. Paní průvodkyně Jana skvělá, a páni řidiči rovněž. Autobus super, ubytování pěkné a s polopenzí jsme byly také spokojené. Tuhle cestovku prostě milujeme.

Milan 06. 08. 2019 napsa(a):

Dobrý den, již po třetí jsme s Vámi navštívili Igrane a zažili nezapomenutelné zážitky i výlety s prostředkované příjemnou delegátkou Janou.A nesmím opomenout ani na překvapení v autobuse když my Páni řidiči popřáli k narozeninám jménem celé CK ABC. Děkujeme a už nyní rozmýšlíme nad dalším zájezdem s pozdravem Jančovič Milan a spol.

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy