Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Od 15. 6. 2020 je cesta do Chorvatska tam i zpět bez omezení, bez nutnosti testů po návratu do ČR.  Od 15.6. můžeme začít cestovat po Evropě. Vláda odsouhlasila tzv.semafor a pro nás to znamená jediné: „léto budiž zachráněno, cestování má zelenou“.  

Jestli jste doteď váhali, už nečekejte a udělejte si rezervaci. Jak jsme slíbili: "moře letos uvidíte" a stejně tak i Eiffelovku či Louvre.

První zájezd do Chorvatska vyjede 26.6.20, od tohoto termínu je spuštěn prodej letních pobytů v Chorvatsku. Vybírat můžete z týdenních pobytů autobusem nebo vlastní dopravou, zařazujeme do prodeje i oblíbené zkrácené pobyty na 3 noci s autobusovou dopravou v červenci a srpnu. Rovněž nabízíme pro cestující vlastním autem ubytování na libovolný počet nocí.


Léto 2020 v Chorvatsku bude ve znamení poloprázdných pláží a dobrých cen. Neváhejte tedy s Vašimi objednávkami a obnovením Vašich původních rezervací. Naše kapacity jsou velké, ale ne nekonečné 🏖
  🏝

https://www.euvikendy.cz/zajezdy/igrane/

 

Co se týče poznávacích zájezdů, i zde nabízíme již spoustu zemí, kam je možné cestovat bez omezení a nutnosti testů po návratu do ČR. Vybírejte z naší aktuální nabídky

https://www.euvikendy.cz/

 

 Lidé cestující od 15.6.20 do těchto států nepotřebují negativní test na covid:

Chorvatsko, Řecko, Bulharsko, Rumunsko, Maďarsko, Německo, Rakousko, Slovensko, Slovinsko, Polsko, Litva, Lotyšsko, Estonsko, Švýcarsko, Finsko, Norsko, Kypr nebo Island, Španělsko, Francie, Itálie, Portugalsko, Malta, Irsko, Belgie, Nizozemsko nebo Dánsko

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Lenka + Standa 29. 02. 2020 napsa(a):

Byla jsem s touto cestovkou po třetí a opět bylo vše v pořádku. Příjemní řidiči, kteří nás na cestě zpět zavezli v Brně až na nádraží :) Paní průvodkyně byla rovněž fajn a k tomu jako bonus krásné počasí...... Děkujeme a určitě s Vámi zase někam vyjedeme :)

Iva Chalupová 22. 12. 2019 napsa(a):

Zůčastnily jsme se v říjnu zájezdu .Bylo to skvělé.Máme velice krásné zážitky.Hlavně bych chtěla poděkovat Lukášovi.Jeho znalosti i velice profi přístup byly obdivuhodné.Páni řidiči Drahoš a Jirka nás nejenom zcela bezpečně a rychle dopravili ale jejich humor byl excelentní.

Marcela 11. 12. 2019 napsa(a):

Ve dnech od 5.12. do 8.12. jsem s Vaší společností navštívila Vatikán a Řím.Jsem velmi spokojená se vším-cestování,řidiči,ubytování .Zvláštní poděkování ale zaslouží průvodce Lukáš,který byl nejen příjemný,vstřícný ,ale hlavně úžasně připravený. Díky za krásný,i když náročný předvánoční výlet.

Dana 25. 02. 2020 napsa(a):

Řím a Vatikán byl opravdu úžasný,mohu jen doporučit👍👍👍.Pan průvodce ochotný,vstřícný.Páni řidiči taktéž.Doporučuji všem tuto ck👍👍👍😊😊😊

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy