Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Květoslava 12. 12. 2018 napsa(a):

Byly jsme s kamaradkou loni poprve s touto cestovkou. Jsme obe nadsene. Vse bylo super. Nemam co vytknout. Letos pojedeme zase. Uz se moc tesime. Mohu vrele doporucit. A dodatecne dekujem 💗

Denisa 02. 12. 2018 napsa(a):

Účastnili jsme se adventního Vatikánu a Říma ( 29.11 - 2.12) Velké díky patří řidičům,kteří byli naprosto skvělý:). Všechno bylo naprosto perfektní, všichni ochotní a mily s úsměvem. Obrovské diky našemu průvodci Lukášovi který byl velice milý, jeho vědomosti stojí za to!!! Vše vysvetlil s takovou chutí, byla radost ho poslouchat :). Děkujeme za výborné rady kam se jít při volnu podívat. Určitě pojedeme zase :) !!! 4 holky z Brna se kterými je sranda :D :)

Andrea 13. 08. 2018 napsa(a):

Chtěla bych za sebe, dceru a rodiče poděkovat za super zorganizovaný zájezd . Průvodce Lukáš byl úžasný, výklad měl na 200% :-),pomohl ,poradil, když bylo potřeba. Řidiči srandisté a profesionálové, prostě rovněž úžasní. Splnilo se nám vidět Eiffelovu věž a spoustu jiného . Můžu jenom doporučit a doufám, že se s vaší kanceláří podíváme i na další místa.

Vašek, Šimon, Petra 01. 08. 2018 napsa(a):

Na zájezdu Pohodový Londýn jsme byli 20.6.-24.6.2018. Moc jsme si Londýn užili i díky skvělé průvodkyni Alče a řidičů Petra a Petra. Alča umí navodit pozitivní náladu a je kdykoli ochotna s čímkoli pomoci. Zájezd splnil naše očekávání a stále se ve vzpomínkách do Londýna vracíme. Děkujeme všem a ABC TOURS doporučujeme!!!

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy