Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Katka 20. 09. 2020 napsa(a):

Koupání jsme absolvovali v polovině září. Cesta k moři byla bez problémů, řídici ochotni a milí. Počasí nám také vyšlo takže dávám 5 hvězd.

Eliška 21. 06. 2020 napsa(a):

20.7.jsme podnikli cestu do lázní Buk s obavami,jak to bude po pandemii fungovat,vše proběhlo na jedničku s hvězdičkou,měli tam menší omezení v počtu osob do jednotlivích bazénů,ale vzhledem tomu,že areál byl zaplněn na 1/4 možná i míň,tak jsme toto omezení ani nepocítili.Lázně jsou na léto připravené na 100%,veškeré bazeny mají napuštěny,stánky s občerstením jsme taky vyděli,tak se můžete bez obav vydat do lázní.Za celou dobu co do lázní jezdíme můžu napsat,že to byl nejlepší zájezd.

Helena 26. 08. 2020 napsa(a):

V Igrane jsem byla po druhé a v obou případech maximální spokojenost. Apartmán vždy předčil očekávání. Letos jsme jeli ve třech a počítali jsme, že se budeme tísnit v 1+kk, jak jsme byli nadšeni, když jsme se ocitli v apartmánu o dvou místnostech. Za to CK velké díky. Doprava také úžasná, bus pohodlný, páni řidiči milionoví, není jediná věc, která by se dala vytknout. Děláte to skvěle, přeji mnoho dalších úspěchů.

Honza 28. 07. 2020 napsa(a):

Víkendové koupání 24.-26.07.2020 - vše proběhlo v naprosté spokojenosti, autobus luxusní, řidiči super, cesta se tam i zpět je trošku dlouhá, ale dá se to přežít (pár piv :D, film, spánek a jste tam).. za ten den u moře to stojí! Igrane má krásné pláže s čistým mořem. Stálo to za to, příští rok plánujeme jet na více dní :-)

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy