Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Důležitá informace pro klienty ABC Tours s platností od 12.3.20

Vážení klienti a partneři,

jelikož vláda vyhlásila dne 12.3.2020 nouzový stav včetně uzavření hranic na 30 dní, veškeré zájezdy s odjezdy do 10.4.2020 se nekonají.

Peníze, které jste vynaložili na váš zájezd, u nás zůstanou ponechány v úschově formou poukazu s platností do 30.11.2020. Poukaz ve stejné hodnotě samozřejmě můžete využít na zájezdy s odjezdem i v roce 2021 a uplatnit jej na libovolný zájezd (poznávací, pobytový).  Jiná varianta není možná. Poukaz nelze vyměnit za peníze.

Chápeme, že tato situace není pro nikoho jednoduchá. Proto vás žádáme o strpení. Klientské centrum řeší vaše dotazy nepřetržitě a snaží se je co nejrychleji vyřídit k vaší spokojenosti.

Prosíme vás, obracejte se na nás výhradně e-mailem. Naše telefonní linky jsou vytížené.

Neustále sledujeme veškerá vyjádření vlády a situaci konzultujeme v Asociací českých cestovních kanceláří a agentur.

Pevně věříme, že se situace brzy uklidní a vše se vrátí do režimu, na který jsme zvyklí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Marek Nevoral 20. 10. 2019 napsa(a):

Dnes jsme se vrátili z poznávacího zájezdu, za celou rodinu vše na jedničku s hvězdičkou. Děkujeme pánům řidičům ,že nás dovezli v pořádku tam i zpět a za jejich ochotu, ale hlavně chci poděkavat Michalovi jak nás velice profesionálně celým pobytem provázel. Opravdu profesionál s neuvěřitelným množstvím informací. Díky,díky,díky

Lenka + Standa 29. 02. 2020 napsa(a):

Byla jsem s touto cestovkou po třetí a opět bylo vše v pořádku. Příjemní řidiči, kteří nás na cestě zpět zavezli v Brně až na nádraží :) Paní průvodkyně byla rovněž fajn a k tomu jako bonus krásné počasí...... Děkujeme a určitě s Vámi zase někam vyjedeme :)

Marcela 11. 12. 2019 napsa(a):

Ve dnech od 5.12. do 8.12. jsem s Vaší společností navštívila Vatikán a Řím.Jsem velmi spokojená se vším-cestování,řidiči,ubytování .Zvláštní poděkování ale zaslouží průvodce Lukáš,který byl nejen příjemný,vstřícný ,ale hlavně úžasně připravený. Díky za krásný,i když náročný předvánoční výlet.

Iva Chalupová 22. 12. 2019 napsa(a):

Zůčastnily jsme se v říjnu zájezdu .Bylo to skvělé.Máme velice krásné zážitky.Hlavně bych chtěla poděkovat Lukášovi.Jeho znalosti i velice profi přístup byly obdivuhodné.Páni řidiči Drahoš a Jirka nás nejenom zcela bezpečně a rychle dopravili ale jejich humor byl excelentní.

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy