Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Slávka a spol. 04. 03. 2019 napsa(a):

Moc děkujeme cestovce za krásný zážitky karnevalových Benátek - určitě můžeme doporučit. Autobus komfortní, řidiči velice milí a ochotní, průvodkyně Alena profesionální a dobře vše zorganizované. Budeme se těšit na další zájezdy!

Zora Š 14. 04. 2019 napsa(a):

Dobrý den, dnes jsme se vrátili z krátkého pobytu z květnového korza a Rotterdamu a děkujeme za pěkný program a krásné zážitky. Poděkování patří i paní průvodkyně Janě a pánům řidičům, byť to bylo jenom na otočku a počasí moc nepřáli i tak jsme si to užili. Určitě s Vaší CK ještě pojedeme.

Bohdan 06. 01. 2019 napsa(a):

Dobrý den a mnoho úspěšných zájezdů v roce 2019. Jako vždy s Vaší kanceláří musíme poděkovat za dobrou práci řidičů a šikovné a ochotné průvodkyně. Bohatý program, vše dobře naplánováno a zajištěno. Viděli jsme opravdu hodně a nemělo to chybu. Velká spokojenost. Jen si myslíme, že zvolené ubytování trošku ubližuje skvělému jménu Vaší cestovky. I přest se těšíme na další zájezdy s Vámi. Tsebratenko

Veronika 24. 01. 2019 napsa(a):

Zájezd do Tropical Islands byl SUPER! Jela jsem se svými syny a s kamarádkou a jejími dětmi a se vším jsme byli spokojeni! Tuto cestovní kancelář vřele doporučuji. Byli jsme již v Legolandu a ve Florencii a v Benátkách a plánujeme další akce s touto CK. DÍKY!

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy