Informace

Recenze k zájezdu: Londýn - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Londýn - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní.

Přidat recenzi

Londýn - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní
 
 

Recenze od našich klientů


Kramářová 10. 08. 2011 napsal(a):

Dobrý den,

byla jsem, spolu se sestrou, účastnicí zájezdu Londýn BBB 20.-24.7.2011. Ráda bych vám za tento zájezd poděkovala.

Doprava byla naprosto v pořádku, oba řidiči byli milí a také zábavní, jeli bezpečně. A slečna průvodkyně Věrka, ta byla výborná! Od začátku do konce příjemná a vstřícná. Řekla nám spoustu informací o místech, kterými jsme projížděli. A potom při okružní cestě Londýnem nám toho pověděla opravdu hodně o všech památkách a zajímavostech. Její výklad byl poutavý a vtipný.

To, že jsme měli zajištěny z jídla pouze snídaně, nám maximálně vyhovovalo. Díky tomu bylo možné zůstat ve městě tak dlouho, jak jsme chtěli, klidně i do půlnoci ... Také volnost během celého pobytu byla výborná, každý z účastníků si program uzpůsobil svým požadavkům a náplň času si zvolil sám.

Ještě jednou vám děkuji za krásné dny, které jsme díky vaší cestovní kanceláři mohly v Londýně strávit. Obě jsme byly nadšené!

S pozdravem
Petra a Pavla Kramářovi