Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Petra 04. 04. 2018 napsa(a):

Zájezd do Švýcarska byl překrásný. Ačkoliv nám ze začátku nebylo přáno, a to v podobě rozbitého autobusu a velkého zpoždění, tak i přesto se zájezd povedl a my stihli navštívit vše, co jsme měli. Nejvíce nás však dostaly alpské vrcholky hor. Počasí nám přálo dokonale. Děkuji vtipným pánům řídičům, ale hlavně Lukášovi, který dělá opravdu to, co ho baví. Jeho průvodcování bylo velice poutavé. Prostě chodící encyklopedie :). Už teď vím, že se vydám opět na nějaký z Vašich zájezdů.

Ladislav 25. 04. 2018 napsa(a):

Tentokráte Holandsko a opět supr. Skvělý zážitek a za ten patří dík panu průvodci Michalovi a sehrané dvojce řidičů Standovi a Pavlovi. Příště opět za poznáním s ABC.

Terezka,Iveta 17. 05. 2018 napsa(a):

Byly jsme na úžasném víkendovém zájezdu v Benátkách od 12.5.do 14.5.2018. Oceňujeme výborné načasování prohlídek. Nikde jsme nestály fronty. Viděly jsme toho hodně. Mohly jsme se i vykoupat v moři. Velká pochvala pánům řidičům a našemu průvodci Michalovi za profesionalitu a hlavně příjemné vystupování. Určitě pojedeme příště znovu. Terezka a Iveta.

Daniela 27. 03. 2018 napsa(a):

Děkujeme za nádherné dva dny strávené v Římě. S Vaší CK jsme s dcerou vycestovaly poprvé a určitě ne naposled. Průvodce Lukáš nám svým profesionálním chováním, neuvěřitelnými znalostmi a dokonalým harmonogramem zájezdu připravil nezapomenutelné zážitky. Páni řidiči též velmi příjemní. Vřele doporučujeme.

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy