Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Kristýna a Karin 04. 10. 2018 napsa(a):

Zájezd do Slovinska se nám velice líbil. Program byl výborně naplánovaný a organizovaný. Paní průvodkyně Alenka byla skvělá a milá. Moc se nám líbilo také ubytování v hotelu v Lipici, včetně snídaní a večeří. Páni řidiči byli velmi šikovní a také vtipní. S ABC jsme nebyly poprvé ani naposledy a pokaždé jsme byly spokojené, vřele a všude tuto cestovní kancelář doporučujeme. Děkujeme moc za krásně strávený čas na tomto poznávacím zájezdu.

Denisa 02. 12. 2018 napsa(a):

Účastnili jsme se adventního Vatikánu a Říma ( 29.11 - 2.12) Velké díky patří řidičům,kteří byli naprosto skvělý:). Všechno bylo naprosto perfektní, všichni ochotní a mily s úsměvem. Obrovské diky našemu průvodci Lukášovi který byl velice milý, jeho vědomosti stojí za to!!! Vše vysvetlil s takovou chutí, byla radost ho poslouchat :). Děkujeme za výborné rady kam se jít při volnu podívat. Určitě pojedeme zase :) !!! 4 holky z Brna se kterými je sranda :D :)

Ája a Honzik 14. 08. 2018 napsa(a):

S ABC jsme byli poprvé a bylo to super. Řidiči byli super, delegátka Jana úplně úžasná a Igrane nádhera, klid a pohoda. Prostě super dovča:-)

Simona 08. 12. 2018 napsa(a):

Moc děkujeme za přijemně strávenou sobotu ve Vídňi. Výlet se nám velice líbil. Paní průvodkýně Lucka je velice šikovná, ráda pomůže a poradí. Celková oraganice se mi velice líbila. Navštívili jsme již několikátý zájezd a ráda se vždy vracím zpět. Jedna radost jezdit s ABC tours :-)

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy