Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Zora Š 14. 04. 2019 napsa(a):

Dobrý den, dnes jsme se vrátili z krátkého pobytu z květnového korza a Rotterdamu a děkujeme za pěkný program a krásné zážitky. Poděkování patří i paní průvodkyně Janě a pánům řidičům, byť to bylo jenom na otočku a počasí moc nepřáli i tak jsme si to užili. Určitě s Vaší CK ještě pojedeme.

Veronika 24. 01. 2019 napsa(a):

Zájezd do Tropical Islands byl SUPER! Jela jsem se svými syny a s kamarádkou a jejími dětmi a se vším jsme byli spokojeni! Tuto cestovní kancelář vřele doporučuji. Byli jsme již v Legolandu a ve Florencii a v Benátkách a plánujeme další akce s touto CK. DÍKY!

Gabriela 14. 04. 2019 napsa(a):

Byl to již druhý výlet s CK ABC (a určitě ne poslední) a opět skvělý zážitek.Průvodce Michal vše zvládl na jedničku vždy s úsměvem i s velmi početnou skupinou, vše bylo perfektně naplánované. Velký dík patří i řidičům, kteří nás bezpečně dopravili tam i zpět a cestou dokázali i celý autobus pobavit. Za poznáním už jen s CK ABC TOURS.

Jana 19. 03. 2019 napsa(a):

Komunikace s cestovní kanceláří, organizace zájezdu na autosalon ve dnech 15.3. - 17.3., řidiči, průvodce vše bylo na jedničku. Pokud někam na poznávací zájezd, tak jedině s ABC-TOURS.

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy