Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Alena 04. 04. 2018 napsa(a):

O letošních velikonocích jsem se vydala na zájezd do Paříže, opětovně s vaší CK. Tentokrát byl nový autobus, opravdu ještě "voněl" novotou a skupina byla více než sedmdesátičlenná. Měla jsem zpočátku trochu obavu, jak bude velká skupina fungovat. Celý tým, řidiči i průvodkyně Jana, byli ale opravdu výborní. Všechno fungovalo a moje obavy se postupně rozplynuly. Byl to vydařený zájezd a já se těším na další.:)

Ladislav 25. 04. 2018 napsa(a):

Tentokráte Holandsko a opět supr. Skvělý zážitek a za ten patří dík panu průvodci Michalovi a sehrané dvojce řidičů Standovi a Pavlovi. Příště opět za poznáním s ABC.

Bohumila Prokešová 11. 06. 2018 napsa(a):

Dobrý den, Letos jsem byla s ABC Tours v Igrane už po osmé a opět jako každý rok mohu jen chválit, a to pány řidiče, ubytování a také počasí. Vše bylo perfektní a už se těšíme na příští rok. Prokešová Bohumila

Věra 19. 09. 2018 napsa(a):

Dobrý den, s Vaší cestovní kanceláří jsme byly v termímu 7.-16.9. v Igrane.Sestra potřetí,kamarádka a já podruhé.A opět naprostá spokojenost. Pěkné a čisté ubytování,nový a pohodlný autobus ,vtipní a pohodoví řidiči a výborná komunikace s pracovnicemi v kanceláři při zařizování zájezdu.Je vidět,že Vaší CK a všem zaměstnancům záleží na klientech a proto kudy chodíme,tudy chválíme :-) ! Děkujeme.

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy