Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Milča 17. 06. 2019 napsa(a):

Výlet do Medvědí soutěsky byl moc hezký. Výstup proběhl dle očekávání, byl trošku náročný, lidi se chovali k sobě ohleduplně. Příroda kouzelná, vodopády krásné. Na místě mě napadlo mít tak po ruce plánek místa s vyznačenou trasou, možná tip pro další účastníky zájezdu. Moc jsme si výlet užili. Moc děkujeme průvodkyni Lucii, byla skvělá, ochotná a pořád usměvavá a řidič v dobré náladě a humorný. Doporučuji navštívit toto kouzelné místo.

Dana 02. 07. 2019 napsa(a):

24.6. Orli hnizdo Musim souhlasit s ostatnimi :) Výlet dobre naplanovany, zadna honicka. Zamena jezera za solnou jeskyni bylo urcite velke plus (alespon pro mou rodinu to byl krasny zazitek). Pruvodkyne prijemna, vtipna - proste úžasná ( i pres lijak nam sla obetave ukazat jezero ). Nesmim zapomenout na pany ridice. Ti si take zaslouzi pochvalu :) Urcite doporucuji!!!

Helena 12. 08. 2019 napsa(a):

Děkujeme za krásný výlet na Orlí hnízdo. Vše krásně hrálo a nikde nebyla žádná honička vše v úplné pohodě. Přálo nám i přenádherné počasí a výhled na Alpy, jedním slovem úžasné. Díky patří za organizaci průvodkyni a také pánům řidičům za bezproblémovou jízdu. Všem velké díky.

Lenka 23. 06. 2019 napsa(a):

Dobrý den. Strávili jsme opět krásný zkráceny pobyt v Igrane. Termín 16.6.-21.6. Počasí bylo úžasné a měli jsme teplé moře. Nový luxusní autobus neměl chybu a profesionální řidiči jako vždy na jedničku. Moc všem doporučuji a děkuji cestovní kanceláři za příjemný pobyt. Lenka Poulíková

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy