Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Petra 04. 04. 2018 napsa(a):

Zájezd do Švýcarska byl překrásný. Ačkoliv nám ze začátku nebylo přáno, a to v podobě rozbitého autobusu a velkého zpoždění, tak i přesto se zájezd povedl a my stihli navštívit vše, co jsme měli. Nejvíce nás však dostaly alpské vrcholky hor. Počasí nám přálo dokonale. Děkuji vtipným pánům řídičům, ale hlavně Lukášovi, který dělá opravdu to, co ho baví. Jeho průvodcování bylo velice poutavé. Prostě chodící encyklopedie :). Už teď vím, že se vydám opět na nějaký z Vašich zájezdů.

Martina 04. 05. 2018 napsa(a):

Byla sem s Vaší cestovní kanceláří na poznávacím zájezdě, již po třetí a musím říct, že to nikdy nemělo chybu. Chválím Vaše pány řidiče i Vaše průvodce. Už se těším na další zájezd s Vaší kanceláří.

Květa 27. 03. 2018 napsa(a):

Zájezd super,s touto CK určitě vyrazíme ještě a bez obav.Řidiči v pohodě.Průvodce Lukáš je opravdový borec s obrovským přehledem-ještě jednou díky!!!!!!

Bohumila Prokešová 11. 06. 2018 napsa(a):

Dobrý den, Letos jsem byla s ABC Tours v Igrane už po osmé a opět jako každý rok mohu jen chválit, a to pány řidiče, ubytování a také počasí. Vše bylo perfektní a už se těšíme na příští rok. Prokešová Bohumila

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy