Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Petra Weisserová 04. 01. 2024 napsa(a):

S touto cestovkou a ještě ke všemu do Itálie jsem jela úplně poprvé. S kamarádem se nám tento zájezd opravdu líbil. Vše bylo nádherně zorganizované, velké díky samozřejmě patří paní průvodkyni Janě, která nám dala hodně moc informací a měla to hezky naplánované. Takže spokojenost veliká. Opravdu doporučuji tyto zájezdy každému.

Ivet 05. 01. 2024 napsa(a):

Dobrý den, byl to výborně připravený zájezd (29.12-2.1.2024) viděli jsme za tu poměrně krátkou dobu neuvěřitelně mnoho věcí a největší díky patří naší skvělé průvodkyni Šárce, výklad jako u některých cestovek nebyl nudný, nebyl přehnaný informacemi, že se dali krásně vstřebat, vše dokázala srozumitelně vysvětlit a tak pozitivní člověk! Velké díky patří také řidičům (Ondra a Vítek), lepší řidiče nikde nezažijete a to, že cestujeme často. Děkujeme za krásný strávený čas v Paříži na Silvestra.

Jiří Chmelan 05. 01. 2024 napsa(a):

Dobrý den, zájezd do Říma na oslavy Silvestra byl velmi povedený. Profesionální přístup měli všichni zúčastnění pracovníci Vaší společnosti (od řidičů až po samotnou paní průvodkyni Janu). Ještě jednou bychom chtěli za tento zájezd poděkovat a věříme, že se ještě s Vaší společností někam podíváme.

Karel Kania 19. 03. 2024 napsa(a):

Děkuji za skvělý zájezd, průvodkyně Jana na jedničku, řidiči na jedničku, zájezd se nám moc líbil a nemám co vytknout, zvládla to i naše čtyřletá dcera. Organizace na jedničku a moc děkujeme.

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy