Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Lída 29. 09. 2019 napsa(a):

V pátek jsme se vrátili ze zájezdu Stará dobrá Anglie a Belgie navíc a nemohu napsat nic jiného, než slova chvály. Vše začalo pohodlným autobusem a skvělými řidiči Romanem a Richardem. Pan průvodce Michal byl studnice vědomostí, navíc naprostý pohodář. Děkuji za skvělé zážitky a budu vaši CK doporučovat.

Jana 25. 02. 2020 napsa(a):

Zájezd do Říma a Vatikánu byl opravdu skvělý. Přestože byl únor, počasí nás příjemně překvapilo, stejně jako výborná organizace celého pobytu, díky které jsme se úspěšně vyhýbaly všem frontám, které se u památek tvořily. Velké poděkování patří průvodci Michalovi, bylo vidět, že ho jeho práce skutečně baví. Zároveň musím ocenit profesionalitu obou pánů řidičů. Byly jsme s Vaší cestovní kanceláří na zájezdu poprvé, ale určitě ne naposledy.

Marie 19. 11. 2019 napsa(a):

Byla jsem účastnicí zájezdu Paříž a Versailles ve dnech 26.10-30.102019 a chtěla bych touto cestou poděkovat za nádherný zážitek,průvodci Lukášovi i oběma pánům řidičům.Všichni byli úžasní,Lukáš má obrovské znalosti ,plně se nám věnoval,staral se o nás,jak nejlépe mohl,měl s námi trpělivost,vše perfektně zařídil.Páni řidiči nám ve všem vyšli vstříc,byli milí,ochotní,prostě všichni si zaslouží náš dík.

Marek Nevoral 20. 10. 2019 napsa(a):

Dnes jsme se vrátili z poznávacího zájezdu, za celou rodinu vše na jedničku s hvězdičkou. Děkujeme pánům řidičům ,že nás dovezli v pořádku tam i zpět a za jejich ochotu, ale hlavně chci poděkavat Michalovi jak nás velice profesionálně celým pobytem provázel. Opravdu profesionál s neuvěřitelným množstvím informací. Díky,díky,díky

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy