Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Renata 31. 10. 2018 napsa(a):

Děkujeme za krásný zážitek z Paříže a ještě hezčí z Disneylandu. Okouzlil nás ohromující ohňostroj, zasmáli jsme se v metru při přestupech, Paříž je prostě úžasná. Nebyli jsme tu poprvé, ale věřím, že ani naposledy. Děkujeme řidičům a Alence, která nás svým výkladem vtáhla do příjemné atmosféry velkoměsta.

Jarka 04. 11. 2018 napsa(a):

Duel se nám moc líbil. Počasí vyšlo skvěle. Užili jsme si koupání vevnitř i venku. Ubytování i stravování bylo na jedničku s hvězdičkou. Pan řidič se o nás výborně staral. Zase rádi příště pojedeme s cestovní kanceláří ABC-TOURS.

Jirka, Lenka a Jarka 11. 10. 2018 napsa(a):

Zdravíme všechny zaměstnance cestovky ABC, Paříž byla nádherná, počasí skvělé, služby bezchybné. Děkujeme pánům řidičům za profesionální přístup a bezpečnou jízdu . Velké díky našemu úžasnému průvodci Michalovi, který se o nás staral opravdu skvěle. Už přemýšlíme, kam s Vámi příští rok vyrazíme. Jěště jednou díky za všechno !

Jana 19. 03. 2019 napsa(a):

Komunikace s cestovní kanceláří, organizace zájezdu na autosalon ve dnech 15.3. - 17.3., řidiči, průvodce vše bylo na jedničku. Pokud někam na poznávací zájezd, tak jedině s ABC-TOURS.

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy