Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Miroslav Sagan 24. 03. 2019 napsa(a):

Dne 21. - 24.3. jsme absolvovali zájezd Řím - Vatikán, který se nám moc líbil. Díky řidičům, že tam a zpět nás odvezli v pořádku. A velké díky taktéž průvodci Lukášovi za jeho organizaci a mnoho znalostí z histore Říma. A také velké dík realizačnímu týmu ABC Tours, že připravuje takovéto zájezdy. Už se těšíme na další zájezdy s Vaší CK. S pozdravem Mirek a Marta.

Jana 19. 03. 2019 napsa(a):

Komunikace s cestovní kanceláří, organizace zájezdu na autosalon ve dnech 15.3. - 17.3., řidiči, průvodce vše bylo na jedničku. Pokud někam na poznávací zájezd, tak jedině s ABC-TOURS.

Veronika Mandatova 26. 03. 2019 napsa(a):

Touto formou bych chtela CK ABC Tours podekovat za skvely poznavaci vikend v Rime. Bylo to naprosto skvele, CK, ridici autobusu i pruvodce Lukas / ktery ma opravdu rad svou praci a ma neskutecne informace o vsem co Vas zajima / , tento zajezd nam zprijemnili na 200% procent a sluzby , se vsim spojene hodnotim na tu nejvetsi uroven. Dekujeme za vse a urcite vyuzijeme dalsi zajezdy do jinych destinaci a to jedine S VAMI!!!

Zuzana 25. 02. 2019 napsa(a):

Zájezd hodnotím na výbornou. Pan řidič nás v bezpečí dovezl tam i zpět a byl dochvilný. Muzikál byl nejlepší, jaký jsem kdy viděla. Velmi Vám děkuji za krásně strávený den, který jsem díky Vaší společnosti zažila.

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy