Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

E + Z 27. 07. 2019 napsa(a):

Děkujeme za dobře zorganizovaný zájezd, průvodce Lukáš nám sdělil spoustu informací a vždy nám dobře poradil. Z ubytování v mobilhomu jsme měli trochu strach, ale předčilo naše očekávání - absolutně perfektní, lepší než 5ti hvězdičkový hotel - vše nové, čisté, klimatizované, s posezením, bazénem, vířivkami, restaurací a nedalekým supermarketem. Zdravíme nové známe ze zájezdu a určitě plánujeme s CK ABC TOURS další cestu, doporučujeme, líbilo se nám moc, i když cesta byla dlouhá, stálo to za to!

Hana 17. 12. 2019 napsa(a):

Zájezd byl jedním slovem krásný, město Krakov určitě stojí za návštěvu i prohlídka solných dolů byla velice zajímavá. Velká pochvala panu Lukášovi, který se o nás po celou dobu vzorně staral a o všem nám hezky povyprávěl. Páni řidiči také super. Určitě s ABC-TOURS zase někam vyrazíme.

Jindřiška 03. 09. 2019 napsa(a):

Dámská jízda s dcerou, vánoční dárek, na který došlo až v září... chválím, kudy chodím. Opravdu skvěle naplánováno, všechno klapalo podle toho, jak pan Michal s chlapama za volantem řekli. Tenhle zájezd opravdu neměl chybu a z Paříže jsme viděly to nejlepší. A protože skvěle vyšlo počasí, máme úžasné zážitky, dojmy a spoustu fotek.

Jirka 13. 08. 2019 napsa(a):

Zájezd se nám velmi líbil,průvodce Lukáš byl super,řidiči Roman a Drahoš nás všude v pohodě dovezli,moc jsme si to užili.Děkujeme za krásně prožitých 5 dní a těšíme se na další zájezdy s Vámi.

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy