Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Honza 28. 07. 2020 napsa(a):

Víkendové koupání 24.-26.07.2020 - vše proběhlo v naprosté spokojenosti, autobus luxusní, řidiči super, cesta se tam i zpět je trošku dlouhá, ale dá se to přežít (pár piv :D, film, spánek a jste tam).. za ten den u moře to stojí! Igrane má krásné pláže s čistým mořem. Stálo to za to, příští rok plánujeme jet na více dní :-)

Helena 26. 08. 2020 napsa(a):

V Igrane jsem byla po druhé a v obou případech maximální spokojenost. Apartmán vždy předčil očekávání. Letos jsme jeli ve třech a počítali jsme, že se budeme tísnit v 1+kk, jak jsme byli nadšeni, když jsme se ocitli v apartmánu o dvou místnostech. Za to CK velké díky. Doprava také úžasná, bus pohodlný, páni řidiči milionoví, není jediná věc, která by se dala vytknout. Děláte to skvěle, přeji mnoho dalších úspěchů.

Ivana 28. 07. 2020 napsa(a):

S ABC jsme cestovali poprvé. Vše bylo úžasné. Cesta autobusem velice pohodlná. Pochvala patří pánům řidičům jak vše s klidem zvládnou. Igrane nádherné , super výlety zátoka Mlaska, sv. Jura. Pláže hezké , prostě super dovolená. Ještě poděkování delegátce paní Janě. S ABC rozhodně jedu příště znovu.

Katka 20. 09. 2020 napsa(a):

Koupání jsme absolvovali v polovině září. Cesta k moři byla bez problémů, řídici ochotni a milí. Počasí nám také vyšlo takže dávám 5 hvězd.

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy