Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Klára 17. 09. 2019 napsa(a):

Chtěli bychom moc poděkovat průvodci Michalovi a pánům řidičům za skvělé zážitky a výbornou náladu během celého zájezdu(Řím a Vatikán 11-15.9). Michal byl výborný ,znal mnoho zajímavostí a byl ochoten kdykoliv pomoci. Stále byl v dobré náladě. Moc díky za všechno a snad budeme mít zase štěstí a potkáme se příště! ABC Přejeme hodně úspěchů a spokojených klientů. Za nás máte 1*

Alexandra 28. 05. 2019 napsa(a):

Na vaši cestovní kancelář nedám dopustit. Již po několikáté jsem se opět přesvědčila, že jste prostě jedničkou ve svém oboru. Zájezd byl perfektně zorganizovaný, průvodce Michal naprosto jedinečný, řidiči vždy příjemní a ochotní. No nedá se opravdu nic vytknout. 100% spokojenost a obrovské díky za to, co děláte, co nabízíte a jak skvěle to děláte a umíte. Všem rozhodně doporučuji. A já už se těším na další zájezd s vámi.

Ivan 15. 09. 2019 napsa(a):

Jel jsem s manželkou 7.9.2019 opět s ABC do termálů v Buku a jako vždy skvělé!!! Ale,jako bývalý řidič z povolání chci vyzvednout práci řidiče Romana který nás vezl. Již dlouho jsem nejel s někým,kdo ovládá svoji práci precizně a jak má!!! Před ním smekám a jen víc takových řidičů a na cestách bude bezpečněji.

Lenka Dostálová 08. 05. 2019 napsa(a):

Se zájezdem jsme byly maximálně spokojeny, pohodový pan průvodce, dobře vyvážený program a jako bonus výborné počasí. Ale nejvíc bych ocenila autobus. Při své výšce mívám občas potíže s prostorem, ale tentokrát to bylo úplně luxusní. Je vidět, že CK má na mysli spokojenost svých zákazníků. Určitě to nebyla poslední cesta s ABC.

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy