Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Petra 04. 04. 2018 napsa(a):

Zájezd do Švýcarska byl překrásný. Ačkoliv nám ze začátku nebylo přáno, a to v podobě rozbitého autobusu a velkého zpoždění, tak i přesto se zájezd povedl a my stihli navštívit vše, co jsme měli. Nejvíce nás však dostaly alpské vrcholky hor. Počasí nám přálo dokonale. Děkuji vtipným pánům řídičům, ale hlavně Lukášovi, který dělá opravdu to, co ho baví. Jeho průvodcování bylo velice poutavé. Prostě chodící encyklopedie :). Už teď vím, že se vydám opět na nějaký z Vašich zájezdů.

Lucie 26. 04. 2018 napsa(a):

Ráda bych poděkovala cestovní kanceláři ABC -Tours za krásný zájezd "Toskánská romance". Ráda bych vyzdvihla průvodkyni Lenku, která byla opravdu moc fajn, pány řidiče s kterými byla legrace a jeli s námi jako s vlastními.:-) Moc jsme si to s kamarádkou užily a určitě pojedeme rády znovu. Ráda bych také poděkovala paní ředitelce Morović za vstřícnost a její přístup.

Pavel 19. 06. 2018 napsa(a):

Dobrý den, s Vaší CK jsem zájezd do Paříže (13.až 17.6.2018) absolvoval již počtvrté. Všechny byly výborné, tento však nejlepší. Díky za to patří výborným řidičům a zejména průvodkyni paní Aleně. Skvělý výklad a skvělá organizace pobytu. Svým přístupem ke klientům vytvořila pohodu a pocit jistoty. Umocnila tak zážitky z krásné Paříže. Děkuji rovněž, že mi bylo vyhověno v žádosti o umístění v autobuse. Tyto mé názory sdílí i má přítelkyně Jana.

Bohumila Prokešová 11. 06. 2018 napsa(a):

Dobrý den, Letos jsem byla s ABC Tours v Igrane už po osmé a opět jako každý rok mohu jen chválit, a to pány řidiče, ubytování a také počasí. Vše bylo perfektní a už se těšíme na příští rok. Prokešová Bohumila

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy