Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Důležitá informace pro klienty ABC Tours s platností od 12.3.20

Vážení klienti a partneři,

jelikož vláda vyhlásila dne 12.3.2020 nouzový stav včetně uzavření hranic na 30 dní, veškeré zájezdy s odjezdy do 10.4.2020 se nekonají.

Peníze, které jste vynaložili na váš zájezd, u nás zůstanou ponechány v úschově formou poukazu s platností do 30.11.2020. Poukaz ve stejné hodnotě samozřejmě můžete využít na zájezdy s odjezdem i v roce 2021 a uplatnit jej na libovolný zájezd (poznávací, pobytový).  Jiná varianta není možná. Poukaz nelze vyměnit za peníze.

Chápeme, že tato situace není pro nikoho jednoduchá. Proto vás žádáme o strpení. Klientské centrum řeší vaše dotazy nepřetržitě a snaží se je co nejrychleji vyřídit k vaší spokojenosti.

Prosíme vás, obracejte se na nás výhradně e-mailem. Naše telefonní linky jsou vytížené.

Neustále sledujeme veškerá vyjádření vlády a situaci konzultujeme v Asociací českých cestovních kanceláří a agentur.

Pevně věříme, že se situace brzy uklidní a vše se vrátí do režimu, na který jsme zvyklí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Roman 04. 02. 2020 napsa(a):

Děkujeme za příjemný prožitek absolvováním cesty do termálních lázní BÜK ve společnosti pana řidiče, který byl slušným, korektním, pozorným a především profesionálním technickým průvodcem celého zájezdu a vzorným zástupcem Vaší cestovní kanceláře. Mile překvapení a nadmíru spokojení klienti zájezdu uskutečněného dne 01.02.2020

Dana 25. 02. 2020 napsa(a):

Řím a Vatikán byl opravdu úžasný,mohu jen doporučit👍👍👍.Pan průvodce ochotný,vstřícný.Páni řidiči taktéž.Doporučuji všem tuto ck👍👍👍😊😊😊

Jana 25. 02. 2020 napsa(a):

Zájezd do Říma a Vatikánu byl opravdu skvělý. Přestože byl únor, počasí nás příjemně překvapilo, stejně jako výborná organizace celého pobytu, díky které jsme se úspěšně vyhýbaly všem frontám, které se u památek tvořily. Velké poděkování patří průvodci Michalovi, bylo vidět, že ho jeho práce skutečně baví. Zároveň musím ocenit profesionalitu obou pánů řidičů. Byly jsme s Vaší cestovní kanceláří na zájezdu poprvé, ale určitě ne naposledy.

Hana 17. 12. 2019 napsa(a):

Zájezd byl jedním slovem krásný, město Krakov určitě stojí za návštěvu i prohlídka solných dolů byla velice zajímavá. Velká pochvala panu Lukášovi, který se o nás po celou dobu vzorně staral a o všem nám hezky povyprávěl. Páni řidiči také super. Určitě s ABC-TOURS zase někam vyrazíme.

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy