Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Daniela 13. 09. 2019 napsa(a):

Dobrý den. Do Igrane jsme se vrátili s manželem potřetí a opět jsme byli nadmíru spokojeni jak s ubytováním, tak s pány řidiči, kteří se věnují s maximálním úsilím všem rekreantům. Máme to tam rádi i díky vaší cestovní kanceláři, která vše perfktně zajistí. Moře krásné a i můj invalidní manžel neměl problémy. Moc, moc děkuji.

Dana 02. 07. 2019 napsa(a):

24.6. Orli hnizdo Musim souhlasit s ostatnimi :) Výlet dobre naplanovany, zadna honicka. Zamena jezera za solnou jeskyni bylo urcite velke plus (alespon pro mou rodinu to byl krasny zazitek). Pruvodkyne prijemna, vtipna - proste úžasná ( i pres lijak nam sla obetave ukazat jezero ). Nesmim zapomenout na pany ridice. Ti si take zaslouzi pochvalu :) Urcite doporucuji!!!

Zina 02. 07. 2019 napsa(a):

Paříž letem světem? To není možné. Ale je!!! Program nasycený a propočítaný tak, že, světe div se, je čas i na kávičku nebo dokonce oběd. K tomu erudovaný výklad průvodce a profesionální řidiči. Kdo chce zjistit, zda bude Paříž milovat, či se tam už nikdy nechce vracet, je to ten pravý zájezd. Ze strany CK perfektní práce, ostatně, jela jsem již po několikáté a mám stále chuť se vracet :) Už se těším na příští zájezd se žlutým slonem do Evropy. Děkuji Michalovi i řidičům.

Lída 29. 09. 2019 napsa(a):

V pátek jsme se vrátili ze zájezdu Stará dobrá Anglie a Belgie navíc a nemohu napsat nic jiného, než slova chvály. Vše začalo pohodlným autobusem a skvělými řidiči Romanem a Richardem. Pan průvodce Michal byl studnice vědomostí, navíc naprostý pohodář. Děkuji za skvělé zážitky a budu vaši CK doporučovat.

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy