Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Jana 10. 10. 2018 napsa(a):

Díky za krásný zážitek přůvodce Lukáš super,řidiči na svém místě,spolehliví a ochotní. Letos jsem jela s vámi podruhé ,byla jsem v Paříži i tam to bylo přesně tak ochota a vstřícnost .Tuto cestovku doporučuji a já sama čekám co si vyberu v příštím roce z nové nabídky.

Slávka a spol. 04. 03. 2019 napsa(a):

Moc děkujeme cestovce za krásný zážitky karnevalových Benátek - určitě můžeme doporučit. Autobus komfortní, řidiči velice milí a ochotní, průvodkyně Alena profesionální a dobře vše zorganizované. Budeme se těšit na další zájezdy!

Lea 03. 01. 2019 napsa(a):

Konec vánočních prázdnin jsme díky ABC - Tours trávili na Balkáně: nádherně vyzdobená města, svátečně osvícená okna domovů Chorvatů a Slovinců - prostě kouzelná atmosféra. Silvestr v Zahřebu a Nový rok v Ptuji vřele doporučuji :-)

Renata 31. 10. 2018 napsa(a):

Děkujeme za krásný zážitek z Paříže a ještě hezčí z Disneylandu. Okouzlil nás ohromující ohňostroj, zasmáli jsme se v metru při přestupech, Paříž je prostě úžasná. Nebyli jsme tu poprvé, ale věřím, že ani naposledy. Děkujeme řidičům a Alence, která nás svým výkladem vtáhla do příjemné atmosféry velkoměsta.

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy