Informace
Zájezd Údolí Wachau + výstava květin v Tullnu - Poznávací

Zájezd Údolí Wachau + výstava květin v Tullnu - Poznávací

Krása přírody na dosah ruky

Termíny 1 denní zájezd

Od - doCena
03.09.2022—03.09.2022 1 190 Kč objednat

TIP: Zájezd Údolí Wachau + výstava květin v Tullnu si můžete objednat formou dárkového poukazu.

Program

Program:

Odjezd ze Znojma v 6.00. Přes Tulln, po cca 2 hodinách jízdy, se dostaneme do údolí Wachau, které je považováno za jeden z nejkrásnějších koutů v Rakousku. Zastávka v městě Krems bude tím dobrým začátkem. Páté největší město Rakouska, odkud skutečně pochází Kremžská hořčice. Další jen krátkou zastávku si uděláme ve vinařské vesničce Dürnstein. Odtud je to jen kousek cesty autobusem na nádvoří kláštera v Melku. Po cestě budeme obdivovat krásné upravené vesnice v údolí Wachau. Do Melku přijedeme před polednem. Prohlídka zahrad, případně kláštera bude jistě zajímavá. Krátkou procházkou sejdeme k řece. Odpoledne nás očekává v přístavišti na Dunaji pod klášterem výletní loď, kterou vyměníme alespoň na kousek cesty za autobus. Vystoupíme v Kremži. V průběhu plavby poznáme veletok Dunaje a pohled z vody na břeh bude zcela jistě zajímavý. Autobus nás počká v přístavišti a s ním budeme pokračovat do města Tulln. Tulln ve významu našeho okresního města, město květin a také veletrhů. Navštívíte největší květinový a zahrádkářský veletrh v Rakousku. Budete obdivovat nádherná květinová i zeleninová aranžmá, letničky, palmy, kaktusy a exotické rostliny, zahradní vodotrysky, zahradní nábytek a vše, co nadchne nejen zahrádkáře. Výstava je prodejní, a tak si můžete nakoupit cibuloviny, vzrostlé květiny nebo potřebnou zahrádkářskou techniku.

Zde najdete nejlepší tipy, triky a návrhy na vybavení a péči o Vaši zahradu na jednom místě. Kolem 18,30 se vydáme na cestu domů. Příjezd do Znojma kolem 20.00.

 

Sleva:

Cena pro děti do 9 let: 590,- Kč

Cena pro děti 10-15 let: 990,- Kč

Cesta

Nástupní místa
Znojmo

Cena

Zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
  • služby profesionálního průvodce
  • lodní lístek Melk – Krems
  • pojištění CK pro případ úpadku

Nezahrnuje

  • pojištění léčebných výloh + připojištění na Covid 60,-/os, pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) + připojištění na Covid 70,-/os
  • vstupné veletrh v Tulln 360,- /dospělá osoba, dítě 6-15 let 100,- Kč
  • prohlídka klášteru Melk s průvodcem cca 15 EUR, bez průvodce cca 12 EUR. Návštěva nádvoří a části zahrad bývá zdarma.