Informace
Adventní Budapešť - Adventní

Adventní Budapešť - Adventní

Prožijte s námi kouzlo maďarských Vánoc a poznejte adventní Budapešť!

Královský palác, korunovační Matyášův chrám, dominantní Rybářská bašta – procházka historickým Budínem a Peští bude přehlídkou nejvyšší šarže. Město na březích Dunaje se má čím pochlubit.

 

K

Termíny 1 denní zájezd

Od - doCena
02.12.2023—02.12.2023 950 Kč objednat
09.12.2023—09.12.2023 950 Kč objednat
16.12.2023—16.12.2023 950 Kč objednat
23.12.2023—23.12.2023 950 Kč objednat

TIP: Zájezd Adventní Budapešť si můžete objednat formou dárkového poukazu.

Program

Program:

Odjezd ze Znojma v 05.00, Brno v cca 05.40 hod.. Následuje cesta do Budapešti a zde nás již čeká den plný poznání, během kterého uvidíte to nejkrásnější z maďarské metropole Budapešť a zažijete její předvánoční atmosféru.

Při procházce historickými částmi měst Budína a Pešti zhlédneme ta nejkrásnější místa maďarské metropole, města habsburské pompéznosti i úžasných termálů. Projdeme kolem Královského paláce, korunovačního Matyášova chrámu a dominanty Budapešti, Rybářské bašty. V největší městské tržnici nesmíme propásnout jedinečnou možnost nákupů maďarských kulinářských dobrot.

Nejkrásnější "pešťskou" ulicí Vaci se dostaneme až k náměstí s vánočními trhy a k bazilice sv. Štěpána, patrona země. Během prohlídky určitě nevynecháme pohled na nejimpozantnější evropskou budovu parlamentu.

Na mnohých budapešťských náměstích jsou umístěny vánoční trhy, jejichž součástí je doprovodný kulturní program. U stánků lze zakoupit umělecké předměty nebo si pochutnat na tradičních pamlscích a hřejivých nápojích. Za zvuku vánočních koled si vychutnáte sváteční medovinu či pečené kaštany…..

to je naše představa vánoční atmosféry.

Večer se vydáme na cestu domů. Příjezd do Brna v nočních hodinách cca 23.30 hod., příjezd do Znojma v cca 00.30 hod.

Cesta

Nástupní místa
Znojmo, Brno

Cena

Zahrnuje

  • - dopravu luxusním autobusem
  • - služby profesionálního průvodce
  • - povinné pojištění CK proti úpadku

Nezahrnuje

  • - povinný příplatek za vjezd do Budapešti 160,-/os.
  • - pojištění léčebných výloh 60,-/os.
  • - pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 70,- /os.
  • - pokud by došlo k navýšení ceny PHM, oproti předpokládané ceně v kalkulaci zájezdu, byl by účtován v adekvátní výši tzv.palivový příplatek. Nepředpokládá se, že by se jeho výše pohybovala nad 100,- Kč.
  • - u některých památek nutná rezervace vstupů a platba přes online systém, o upřesnění orientačního času a dne prohlídky se klienti dozví vždy v pokynech k odjezdu.