Informace

Recenze k zájezdu: Adventní Budapešť

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Adventní Budapešť.

Přidat recenzi

Adventní Budapešť
 
 

Recenze od našich klientů


Ludmila 05. 12. 2022 napsal(a):

V sobotu 3.12.2022 jsme si úžasně užili báječný zájezd adventní Budapešť. Je to nádherné město svými historickými památkami, které jsme mohli vidět. Adventní trhy byly skvěle, přála bych všem, aby je mohli zažít. Pruvodce Michal byl skvělý, pan řidič také. Vřele díky za jejich znalosti, trpělivost a profesionalitu. Rada si to ještě někdy zopakuji.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti našeho průvodce a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné prožití období adventu a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Jana Klímová 13. 01. 2022 napsal(a):

Zájezd do Adventní Budapešti byl úžasný. V této době, kdy Budapešť byla jedna z mála míst kde byly vánoční trhy, to byl pro nás balzám na duši a příjemně jsme si vánoční atmosféru užili. Průvodkyně Maruška se o nás krásně starala a pan řidič byl velmi milý, vtipný a ochotný. Rádi s ABC zase někam vyrazíme. :-)


Martin s rodinou 13. 12. 2021 napsal(a):

Zájezd do Adventní Budapešti byl nádherný. Určitě všem mohu jen doporučit. O profesionalitě vašeho řidiče a průvodkyni mluvit asi nemusím - byli skvělí. Děkujeme za krásný adventní den.


Petr 06. 12. 2021 napsal(a):

V sobotu jsme se zúčastnili zájezdu do adventní Budapešti. Zájezd se nám moc líbil, během jednoho dne jsme stačili poznat historiskou část města, výhodně nakoupit na tržnici i nasát atmosféru Vánoc na adventních trzích. Průvodkyně nám poskytla maximum informací a na profesionalitu řidičů ABC jsme si již zvykli, jelikož necestujeme s ABC poprvé. Návštěvu Budapešti můžeme jen a jen doporučit.


Veronika 06. 12. 2021 napsal(a):

Zájezd jsme si užili, Adventní Budapešť stojí za to vidět. Měla jsem s sebou i dvě menší děti a musím říct, že to dali suprově. Jediné co bych asi měla k zájezdu, že bych otočila program, - nejdřív památky, potom nákupy a trhy... Jinak nádhera děkujeme panu řidiči Jirkovi a průvodkini Marcelce.


Eva 06. 12. 2021 napsal(a):

Krásný zájezd, skvělá organizace, pan řidič i paní pruvodkyne profici :) vše klaplo na jedničku


Vlasta R. 15. 12. 2019 napsal(a):

Zájezd byl jako vždy skvělý.Velké díky patří úžasné průvodkyni ,, květince,, Janě a řidiči Richardovi.


Veronika 03. 12. 2018 napsal(a):

Zájezd byl,stejně jako loni, bezvadný, jen bych možná zkrátila pobyt na samotném adventním trhu, místo čtyř hodin by stačily dvě. A více bych se zaměřila na památky, například jsme nebyli u parlamentu. Jinak vše bylo ok a zájezd bych doporučila. Děkuji 😊


Indy 18. 12. 2017 napsal(a):

Zájezd byl opět super,spokojenisr s průvodcem i programem.