Informace
Zájezd Advent-Kouzlo Vánoc v Salzburgu - Poznávací

Zájezd Advent-Kouzlo Vánoc v Salzburgu - Poznávací

Každý to zná: vzduch prostoupen vůní vánoc, oči roztančené barevnými světly vánočních stromků, zkrátka každý smysl našeho těla jede na vlně Vánoc. Tak tento pocit můžete začít v Salzburgu. A ještě něco. Prodloužíte si Vánoce. Nadělíte si tak dárek pro sebe, získáte pohodu a to zas bude dárek pro Vaše blízké. Tak neváhejte.

Termíny 1 denní zájezd

Od - doCena
12.12.2020—12.12.2020 799 Kč objednat
19.12.2020—19.12.2020 799 Kč objednat

TIP: Zájezd Advent-Kouzlo Vánoc v Salzburgu si můžete objednat formou dárkového poukazu.

Program

Doprava autobusem - odjezdová místa:

Znojmo

1.den

Odjezd ze Znojma v 05.30 hod. Následuje tranzit přes hraniční přechod Hatě, dále Tulln, St. Pölten do Salzburgu. Příjezd do Salzburgu v cca 10.00 hod. Potom se již staneme součástí tamních předvánočních trhů. Hudební pořady, ukázky lidových řemesel. Vůně pečených kaštanů a svařeného vína, vůně vánočního cukroví, to vše nás okouzlí. Čas si jistě uděláme i na procházku nádherně vánočně vyzdobeným centrem města. Zahrady zámku Mirabell, Mozartův dům, Residentplatz a další místa poznáme společně s průvodcem.

Navečer (cca v 19.00 hod.) se vydáme na zpáteční cestu domů. Dárky z čokolády a dalších sladkostí uložíme do kufrů, aby se nám v teple autobusu nerozpustily. Stejnou trasou bude probíhat tranzit domů. Příjezd do Znojma cca v 23,00 hod.

Cesta

Nástupní místa
Znojmo

Cena

Zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
  • služby profesionálního průvodce
  • pojištění CK pro případ úpadku

Nezahrnuje

  • povinný příplatek za vjezd do Salzburgu 150,-/os.
  • pojištění léčebných výloh 40,-/os., pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 50,-/os.
  • případné vstupy do objektů