Informace
Advent - Vánoční trhy Norimberk a koupání v Ambergu - Adventní

Advent - Vánoční trhy Norimberk a koupání v Ambergu - Adventní

Největší předvánoční trhy v Evropě jsou právě v Norimberku. Kouzlo a atmosféra vánoc nadchne každého. Určitě nekoupíte tričko z tržnice, ale naopak něco, co nebude chybět u Vašeho vánočního stolu. Pečené kaštany, bavorský vánoční chleba, svařené víno, punč, marcipán a další stovky vánočních dobrot. To vše je charakteristické pro největší vánoční trh „ Evropy“, to je vánoční trh v Norimberku. Američané a Japonci musí na adventní trhy v Norimberku letadlem a přesto je navštěvují. Vy potřebujete k jejich návštěvě jeden den. Až se nasytíme předvánoční atmosféry, pojedeme se vykoupat do termálních lázní v Ambergu. Horká minerální voda a exklusivní prostředí učinily z lázní jedinečné místo. Mnozí klienti CK ABC je mají spojené symbolicky s koncem jejich zájezdů po západní Evropě. Ti, kteří se koupat nepůjdou, budou mít možnost navštívit předvánoční trhy. Svou atmosférou patří rovněž k předním trhům v Německu.
Neváhejte a prožijte s námi kouzelný předvánoční den.

Termíny 1 denní zájezd

Žádné termíny nenalezeny. Prosím kontaktujte nás pro informace o plánovaných termínech.

Program

1. den

Odjezd z ČR po půlnoci (Znojmo 00.30, Brno 01.40, Jihlava 03.00, Praha 04.40, Plzeň 06.20),

Norimberk 10.00 – 13.00 hod.

Amberg 14.00 – 17.00 hod.

Příjezd do ČR v nočních hodinách (Plzeň 18.40, Praha 20.10, Jihlava 21.40, Brno 23.00, Znojmo 24.00).

Poznámka:

Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.

Doprava autokarem - odjezdová místa:

Bez příplatku: Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov

Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště

CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob

Cesta

Nástupní místa
Znojmo, Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště, Pohořelice, Brno, Jihlava/Pávov, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov

Cena

Zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
  • služby profesionálního průvodce
  • 1x ranní občerstvení v autobusu
  • pojištění CK pro případ úpadku

Nezahrnuje

  • povinný příplatek za vjezd do Norimberku 110,- Kč/os.
  • pojištění léčebných výloh 60,-/os.,
  • pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 70,-/os.
  • U některých památek nutná rezervace vstupů a platba přes online systém, o upřesnění orientačního času a dne prohlídky se klienti dozví vždy v pokynech k odjezdu.
  • vstup do lázní Amberg (3 hodiny cca 7 EUR)
  • pokud by došlo k navýšení ceny PHM, oproti předpokládané ceně v kalkulaci zájezdu, byl by účtován v adekvátní výši tzv.palivový příplatek. Nepředpokládá se, že by se jeho výše pohybovala nad 100,- Kč.