Informace
Zájezd Adventní Český Krumlov - Poznávací

Zájezd Adventní Český Krumlov - Poznávací

Tento zájezd do Českého Krumlova je v duchu blížících se vánoc. Předvánoční Český Krumlov na svém historickém náměstí pořádá staročeské vánoční trhy. A právě vonící cukroví a punč v nás zajisté vyvolají tu správnou adventní pohodu. Návštěva tohoto krásného města je v zimním období zcela jedinečným zážitkem. Tímto zájezdem Vám nabízíme příležitost nastartovat to správné ovzduší vánoc. A nevěříme, že se nenajde někdo, kdo se bude vracet bez drobné pozornosti.

Termíny 1 denní zájezd

Žádné termíny nenalezeny. Prosím kontaktujte nás pro informace o plánovaných termínech.

Program

Program:

Odjezd v ranních hodinách (Znojmo 6,00 hod.). Příjezd do Českého Krumlova v dopoledních hodinách. Český Krumlov se pyšní 300 památkově chráněnými objekty v celém historickém centru. Kromě prohlídky romantického centra města, nabízíme možnost prohlídky expozice Hradního muzea a zámecké věže. Prohlédnout si můžete rovněž zámecké nádvoří a zámeckou zahradu. V odpoledních hodinách si vychutnáme adventní atmosféru na historickém náměstí, kde se konají staročeské vánoční trhy s ukázkou staročeských řemesel. Nepřehlédnutelnou dominantou náměstí se v tomto období stává vánoční strom. Trhy nabízí možnost nákupu drobných vánočních dárků pro Vaše blízké. Ve večerních hodinách návrat zpět.

Cesta

Nástupní místa
Znojmo

Cena

Zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem
  • služby profesionálního průvodce
  • povinné pojištění CK proti úpadku

Nezahrnuje

  • povinný příplatek za vjezd do Č. Krumlova 90,- /os.
  • - zajištění menu v Krčmě v Šatlavské ulici, na výběr ze dvou menu (1. menu – polévka, pstruh, ½ brambora + ½ bramboráček,dezert za cenu 290,- Kč osoba, 2. menu polévka, vepřová kotleta, ½ pečená brambora + ½ bramboráček,dezert za cenu 300,- Kč
  • pokud by došlo k navýšení ceny PHM, oproti předpokládané ceně v kalkulaci zájezdu, byl by účtován v adekvátní výši tzv.palivový příplatek. Nepředpokládá se, že by se jeho výše pohybovala nad 100,- Kč.
  • U některých památek nutná rezervace vstupů a platba přes online systém, o upřesnění orientačního času a dne prohlídky se klienti dozví vždy v pokynech k odjezdu.