Informace

Recenze k zájezdu: Advent - Vánoční trhy Norimberk a koupání v Ambergu

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Advent - Vánoční trhy Norimberk a koupání v Ambergu.

Přidat recenzi

Advent - Vánoční trhy Norimberk a koupání v Ambergu
 
 

Recenze od našich klientů


Alena 05. 01. 2015 napsal(a):

Před vánocemi jsem vyrazila se "žlutým slonem" na jednodenní zájezd do Norimberku. Celý zájezd byl velmi vydařený, ostatně jako další zájezdy, které jsem už s CK podnikla. Město samo je nádherné, vánoční trhy jsou "šmrncovní", atmosféra i výzdoba doslova vánočně pohladí. Na závěr jsem se pohýčkala v lázních Amberg, co více si přát. Kdo si chce udělat opravdu pohodový den, vřele doporučuji, byl to perfektní dárek. Přeji vše dobré v novém roce a hodně spokojených klientů a podobně vydařené zájezdy.


Jana 22. 12. 2014 napsal(a):

V sobotu 20.12. jsem s kolegyněmi navštívila vánoční trhy v Norimberku. Tři hodiny byly naprosto dostačující, abychom si užily vánoční atmosféru se vším všudy. Relax v lázních Amberg byl naprosto úžasný, s kávou na konec výletu to nemělo chybu. Super organizace (jako vždy). Děkujeme.


Helena 08. 12. 2014 napsal(a):

Zájezd do Norimberka na vánoční trhy a následně do Amberku do lázní se nám velice líbil. Byly jsme s dcerou spokojené s průvodkyní i s řidiči.
Příště zase s vaší CK rády pojedeme.


Petra 12. 12. 2012 napsal(a):

Dobrý den, 8.12.2012 jsem se s kamarádkou zúčastnila předvánoční pohody v Norimberku. Vše bylo moc fajn, slečna průvodkyně i páni řidiči byli velice ochotní. Ještě jednou díky za úžasnou pohodu:-) S pozdravem a přáním všeho dobrého do nového roku Petra Karásková


Petra 28. 12. 2010 napsal(a):

Tento adventní zájezd byl i přes nepřízeň počasí pěkný, řidiči nás bezpečně dopravili na místo i zpět domů, za což ji moc děkujeme, slečna průvodkyně byla po celou dobu zájezdu milá,zábavná no prostě to bylo fajn. Škoda jen,že jsme se v Norimberku nezdrželi trochu déle, ani jsme nestačili projít všechno, ale i tak super zájezd. Chystáme se na nějakou tu jarní Paříž, tak snad nám to vyjde. Krásný Nový rok a spoustu spokojených klientů. Petra Masaříková s dcerou.


Jarmila 15. 12. 2009 napsal(a):

Milá cestovko !
Jednodenní zájezd byl bezvadný,řidiči příjemní a velmi šikovní, slečna průvodkyně milá,počasí na tuto roční dobu taky ušlo.Trhy velmi tradiční a koupání nemělo chybu.
Kdo by chtěl víc ?
Děkujeme.
Jarmila Čáslavová s přáteli.