Informace
Karnevalové veselí v Nice na Azurovém pobřeží - Za karnevaly

Karnevalové veselí v Nice na Azurovém pobřeží - Za karnevaly

Výjimečná příležitost za výjimečnou cenu prožití výjimečného víkendu. Skalní město Eze, Monaco, Nice.

Termíny 4 denní zájezd

Žádné termíny nenalezeny. Prosím kontaktujte nás pro informace o plánovaných termínech.

Program

1. den

Odjezd v odpoledních hodinách (Praha 10.00, Jihlava 12.00, Brno 13.20, Znojmo 14.30) směrem Vídeň – Graz – Tarvisio.

2. den

Tranzit územím Itálie. V ranních hodinách si na parkovišti s výhledem na Azurové pobřeží uděláme ranní zastávku na ranní hygienu a bude podáváno občerstvení v busu. Přejezd do Eze – prohlídka skalního města a Botanické zahrady – návštěva parfumerie Galimard (nebo Fragonard) – výrobna parfému – možnost výhodných nákupů. Ze skalního města nad Monacem je to doslova skok do Monaca. My pro jistotu neskočíme, ale sjedeme dolů autobusem. Návštěva Monaca – úvodní prohlídka – střídání stráže u paláce knížecí rodiny – návštěva oceánografického muzea a akvária – exotická zahrada – muzeum automobilů – trasa závodu F1 – Kongresový palác – Monte Carlo. Navečer se ubytujeme v hotelu F1 na azurovém pobřeží.

3. den

Odjezd do Cannes. V Cannes prohlídka přístavu a okolí Festivalového paláce – legendární ulice Croisette a hotely v blízkosti pláží. Jistě se také projdeme uličkami starého města. Z Cannes se přesuneme do Nice. Na francouzské riviéře dozrávají pomeranče, citrony a mandarinky a na záhonech kvetou macešky. Zkrátka odskočili jsme si na chvíli do jara. Po příjezdu si prohlédneme s průvodcem staré město. Hlavní karnevalové dění se však odehrává na Place Massena a Anglické promenádě. Jazzmani z USA, tanečníci z Maroka, orchestry ze zemí EU to všechno tvoří portfolium zábavy. Vrcholem je květinový průvod. Zážitkem je „hadí bomba“, barevné spreje prodávané prodavači. Děti je vystřelují na vzdálenost několika metrů jako lepkavé spreje podobající se žvýkačce. Zatímco děti se u této zábavy dobře baví, na tatínky zbývá jen okukování spoře oděných tanečnic na alegorických vozech. Průvod prochází po promenádě za zvuků hudby. Atmosféra je úchvatná a tak si každý odnáší nevšední zážitky. V pozdních večerních hodinách se vydáme na cestu zpět

4. den

Tranzit územím severní Itálie a Rakouska. Návrat do ČR v odpoledních hodinách (Znojmo 16.00, Brno 17.10, Jihlava 18.30, Praha 20.30).

Doprava autokarem - odjezdová místa:

Bez příplatku: Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha

Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště

CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob 15.

Poznámka:

Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.

Program zájezdu se upřesňuje každý rok a může docházet ke změnám v programu.

Cesta

Nástupní místa
Praha, Jihlava/Pávov, Brno, Znojmo

Cena

Zahrnuje

 • dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými a studenými nápoji.GPS)
 • služby profesionálního průvodce
 • 1x ranní občerstvení v busu
 • 1x ubytování v třílůžkových pokojích (dvoulůžkový pokoj za příplatek 250,- Kč za osobu, příplatek za jednolůžkový pokoj 850,- Kč/os.)
 • pojištění pro případ úpadku cestovní kanceláře

Nezahrnuje

 • příplatek za pobytovou taxu 160,- Kč/os.
 • povinný příplatek za vjezd do Nice 160,- Kč/os.
 • pojištění léčebných výloh 240,-/os,
 • pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 280,-/os.
 • U některých památek nutná rezervace vstupů a platba přes online systém, o upřesnění orientačního času a dne prohlídky se klienti dozví vždy v pokynech k odjezdu. CK nedělá předem rezervace památek. Jejich návštěva je na individuálních zájmech každého klienta, ale je třeba vzít v potaz, že k uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40, pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční.
 • akavarium Monaco v oceán. muzeu 12 EUR, děti 6 EUR
 • Exotická zahrada v Eze 5 EUR, děti 2,5 EURA
 • vstupné na atrakce při Karnevalu v Nice: květinová bitva cca 10 EUR + průvod cca 10 EUR