Informace
Zájezd Francouzská riviéra - Poznávací

Zájezd Francouzská riviéra - Poznávací

Poznejte krásy Verdonského kaňonu, jezera Lac St. Croix. Navštívíte Saint Tropez a Monako. Přítomnost, minulost a nádherná příroda Provence.

Termíny 5 denní zájezd

Od - doCena
17.07.2024—21.07.2024 6 690 Kč objednat
28.08.2024—01.09.2024 6 690 Kč objednat
18.09.2024—22.09.2024 6 690 Kč objednat
24.10.2024—28.10.2024 6 690 Kč objednat

TIP: Zájezd Francouzská riviéra si můžete objednat formou dárkového poukazu.

Program

1. den

Odjezd v dopoledních hodinách (Znojmo 09:15, Brno 10:05, Jihlava 11:25, Praha 13:25, Plzeň 15:05). Následuje noční tranzit přes Německo a Itálii (Mnichov, Innsbruck, Brenner, Janov).Odjezd v dopoledních hodinách (Znojmo 09:15, Brno 10:05, Jihlava 11:25, Praha 13:25, Plzeň 15:05). Následuje noční tranzit přes Německo a Itálii (Mnichov, Innsbruck, Brenner, Janov).

2. den

V ranních hodinách si po příjezdu do Monaca uděláme pauzu na ranní hygienu a snídani. Krásné pohledy na pobřeží si užijeme v průběhu dne při návštěvě Eze. Eze – prohlídka skalního města a Botanické zahrady – návštěva parfumerie Fragonard – výrobna parfému – možnost výhodných nákupů. Hlavní náplní dne však bude návštěva Monaca – úvodní prohlídka – knížecí palác – katedrála, individuální volno k odpočinku nebo nákupům. Absolvujeme i pěší prohlídku: přístav – Kongresový palác – trasa závodů vozů F1 – zahrady u kasina – kasino. V podvečer se ubytujeme na Azurovém pobřeží v hotelu Formule 1.

3. den

Celodenní výlet do oblasti Verdonského kaňonu a Saint Tropez. Panoramatická jízda podél jižního okraje Verdonského kaňonu se zastávkami na vyhlídkových a velmi atraktivních místech. Odpoledne příjezd do jezera Lac St. Croix – pobyt u jezera, koupání – možnost projížďky lodí do nitra Verdonského kaňonu. Odpoledne přejezd do Saint Tropez – podvečerní prohlídka – četnická stanice – Citadela – přístav – město. Odjezd na ubytování. Příjezd do hotelu kolem 20:30 hod

4. den

Odjezd panoramatickou jízdou podél pobřeží Corniche do Cannes. V Cannes prohlídka přístavu a okolí Festivalového paláce – legendární ulice Croisette a hotely v blízkosti pláží. Další zastávkou bude Nice. Po příjezdu do Nice se vydáme na prohlídku historické části města. Projdeme si anglickou promenádu a vyjde-li počasí, budeme mít možnost strávit část pobytu v Nice na pláži u moře. Ve volném čase můžeme navštívit muzeum H. Matisse nebo Chagalla. Romantická může být i procházka uličkami starého města. V podvečer se vydáme na cestu zpět (cca v 21:00).

5. den

Tranzit územím severní Itálie a Německa. Návrat do ČR v odpoledních hodinách (Plzeň cca 11:30, Praha 14:00, Jihlava 15:30, Brno 16:50, Znojmo 17:30).

Doprava autokarem - odjezdová místa:

Bez příplatku: Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Plzeň

Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště

CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob 15.

Poznámka:

Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.

Cesta

Nástupní místa
Znojmo, Brno, Jihlava/Pávov, Praha, Plzeň, Pohořelice, Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou, Strážnice, Hodonín, Břeclav, Hustopeče, Znojmo

Cena

Zahrnuje

 • dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
 • služby profesionálního průvodce
 • 2x ubytování v třílůžkových pokojích (hotel F1, dvoulůžkový pokoj za příplatek 700,- Kč za osobu za 2 noci, jednolůžkový pokoj 1 900,- za osobu a dvě noci)
 • 1x ranní občerstvení v busu
 • pojištění CK pro případ úpadku

Nezahrnuje

 • pojištění léčebných výloh 300,-/os., pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 350,-/os.
 • snídaně na hotelu 440,-/os., 2 snídaně
 • příplatek za pokoj s vlastním sociálním zařízením 440,- Kč/os.//2 noci (platí pouze pro dvoulůžkové pokoje)
 • pobytovou taxu (platba v hotovosti na místě, výše bude upřesněna týden před odjezdem v pokynech)
 • pokud by došlo k navýšení ceny PHM, oproti předpokládané ceně v kalkulaci zájezdu, byl by účtován v adekvátní výši tzv.palivový příplatek. Nepředpokládá se, že by se jeho výše pohybovala nad 250,- Kč.
 • U některých památek nutná rezervace vstupů a platba přes online systém, o upřesnění orientačního času a dne prohlídky se klienti dozví vždy v pokynech k odjezdu.