Informace
Zájezd Holandsko - Květinová pohádka v zemi sýrů a tulipánů - Poznávací

Zájezd Holandsko - Květinová pohádka v zemi sýrů a tulipánů - Poznávací

 

Chcete-li se držet příliš striktně zásady, že na poznání velkého města je potřeba týden nebo více, ušetřete si cestování, protože nikdy nestihnete poznat všechna ta krásná města. Nabízíme jinou možnost. Nabízíme poznání krok za krokem. Prvním krokem může být právě tento zájezd. V jeho průběhu budete svědky květinového korsa, uvidíte doslova miliony tulipánů a koupit můžete typické holandské sýry. Jako příjemné zakončení při zpáteční cestě projedeme Rotterdamem. Myslíme si, že  první krok k poznání Holandska bude krokem správným. Pokračovat můžete v nabídce obsáhlejších zájezdů do Holandska s naší CK.

Termíny 3 denní zájezd

Žádné termíny nenalezeny. Prosím kontaktujte nás pro informace o plánovaných termínech.

Program

1. den

Odjezd v odpoledních hodinách (Znojmo 14:10, Brno 15:20, Jihlava 16:40, Praha 18:40, Plzeň 20:10), noční tranzit přes Rozvadov, Německo do Amsterodamu.

2. den

V ranních hodinách přijedeme do zahrad Keukenhof. Zahradám se budeme věnovat převážnou část dne. 32 hektarů parkových úprav, přes čtyři miliony kvetoucích tulipánů, nesčetné množství kvetoucích hyacintů a narcisů. Květy v parku i v pavilonech. V zahradách jsou i stánky s prodejem šlechtěných cibulek tulipánů a dalších květin. Na své si přijdou i gurmáni hledající typické holandské sýry. Množství restaurací zpříjemní dobu pobytu. Tou „nej, nej“ událostí bude jistě velkolepý alegorický průvod - květinové korzo. Původně se jednalo o prezentaci konce jarní květinové sezóny. Nyní se jedná o průvod alegorických vozů zdobených tisícovkami řezaných květů. Koná se právě jen v den narození královny. Ráno vychází z přímořského rekreačního střediska v Noordwijku a končí v Haarlemu. Dnes je to voňavá podívaná na krásu květin. My jej budeme sledovat z bezprostřední blízkosti. V blízkosti zahrad průvod prochází kolem čtvrté až páté odpoledne. Po ukončení se přesuneme na parkoviště, kde si ještě můžeme koupit poslední šlechtěné cibulky a sýry. Navečer nastoupíme do autobusu. Po cestě zpět se zastavíme v přístavním městě Rotterdam. Projedeme kolem osvětlených nezvyklých extravagantních tvarů domů Cubic house, dům tužka a jiných, jež se staly známou dominantou Rotterdam. Zastavíme se u Věže Euromast, z níž je nejen fantastický výhled na celé město a obrovský přístav (největší v Evropě). Doprava výtahem, který se otáčí kolem osy, umožní skutečně úchvatné pohledy a také zažijete simulaci startu rakety. Podle mnohých skutečný adrenalin. Tato krátká večerní zastávka a projížďka Rotterdamem to bude to správné rozloučení s Holandskem.

3. den

Následuje noční tranzit přes Německo. Příjezd do ČR v poledních hodinách (Plzeň 9:00, Praha 10:30, Jihlava 12:20, Brno 13:40, Znojmo 14:50).

 

Nástupní místa

Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava/Pávov, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov

Cesta

Nástupní místa
Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihllava/Pávov, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov

Poznámka
Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.) Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.) V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.

Cena

Zahrnuje

 • - dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými
 • i studenými nápoji, GPS, multimediální obrazovka na každém sedadle)
 • - služby profesionálního průvodce
 • - 1x ranní občerstvení v busu
 • - pojištění CK pro případ úpadku

Nezahrnuje

 • - pojištění léčebných výloh 180,- Kč/os.
 • - pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 210,- Kč/os.
 • - povinný poplatek za vstup a rezervaci do zahrad Kaukenhod cca 25 Euro (bude vybráno průvodcem v autobusu)
 • Vstupy:
 • U některých památek nutná rezervace vstupů a platba přes online systém, o upřesnění orientačního času a dne prohlídky se klienti dozví vždy v pokynech k odjezdu. CK nedělá předem rezervace památek. Jejich návštěva je na individuálních zájmech každého klienta, ale je třeba vzít v potaz, že k uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40, pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční.
 • vstupné vyhlídková věž Euromast do 4 let zdarma, 4-11 let 7,75 Euro, dospělé osoby cca 10 Euro
 • Aktuální výše vstupů bude upřesněna v pokyněch týden před odjezdem.