Informace
Termální lázně Györ - Relaxační

Termální lázně Györ - Relaxační

Město Györ leží na řece Rábě kousek od slovenských hranic. Spolu s relaxací můžete obdivovat i zdejší památky a historii města.

Hlavním lákadlem maďarského města Győr jsou bezesporu lázně Rába Quelle. Areál lázní prošel po téměř 20 letech fungování kompletní rekonstrukcí a své brány znovu otevírá právně nyní. A skutečně je nač se těšit!

 

Termální lázně Maďarsko – Györ to je především spojená pohoda s relaxací. Nádherné a moderní termální lázně Rába Quelle nám již dávají podle názvu vědět, že se nachází poblíž řeky Ráby.

 

V termálních lázních Maďarsko – Györ se nachází celkem 9 bazénů s průměrnou teplotou pohybující se mezi 32 až 38 stupni celsia. Můžete zde nalézt jak klasické bazény, tak i léčivé, kterých je tu dohromady trojice. Všechny bazény fungují po celý rok, a tak je jedno kdy se do termálních lázní Györ podíváte, vždy budete mít jistotu, že jsou lázně otevřeny. Nově se můžete těšit na zbrusu nový vodní zábavní park.

 

 

Termální lázně a voda v nich je vhodná pro léčení zánětů kloubů a svalů, a to hlavně díky jódovité vodě s obsahem křemíku. Mimo jiné je také vhodná pro ženy se záněty ženských orgánů, pro pacienty se zánětem průdušek či rozedmou plic. Vzhledem k tomu, že se termální lázně stále více stávají také relaxačním centrem, je zde od roku 2004 k dispozici relaxační procedura, díky které zažijete příjemný oddech a odpočinek.

Mimo jiné zde můžete podstoupit bahenní zábal, perličkovou koupel, podvodní masáž, pravou thajskou masáž, podvodní cvičení či různé elektroterapie.

Termíny 1 denní zájezd

Od - doCena
19.10.2024—19.10.2024 950 Kč objednat
23.11.2024—23.11.2024 950 Kč objednat

TIP: Zájezd Termální lázně Györ si můžete objednat formou dárkového poukazu.

Program

Program:

Odjezd ze Znojma ráno v cca 05.30 hod. Po příjezdu do Györu je volný pobyt v areálu lázní. Odjezd zpět kolem 18.00 hod. Příjezd do Znojma cca ve 21.30 hod.

Cesta

Nástupní místa
Znojmo

Cena

Zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými
  • i studenými nápoji, GPS)
  • vstupné do lázní
  • lehátka (do obsazení kapacity)
  • pojištění pro případ úpadku CK
  • technický doprovod

Nezahrnuje

  • pojištění léčebných výloh 60,-/os,
  • pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 70,-/os