Informace

Recenze k zájezdu: Termální lázně Györ

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Termální lázně Györ.

Přidat recenzi

Termální lázně Györ
 
 

Recenze od našich klientů


Martina Pitourová 21. 12. 2019 napsal(a):

Jako vždy bylo vše skvělé, od profesionality pana řidiče Jirky až po termální lázně. 🙂


Michal Horák 18. 11. 2019 napsal(a):

Dobrý den sobotní výlet do lázní Gyor byl super pán řidič šikovný všechno v pořádku takže spokojenost veliká a lázně parádní jenom škoda že nemáte více termínu toho gyor tak bych klidně jezdil s vámi častěji příští rok mám v plánu s váma z jara jet někam na poznávací zájezd a už teď se těším.


Manželé 28. 03. 2017 napsal(a):

Už okolo 20 rokov zúčastňujeme sa jednodenních výletov za termálmi do Maďarska, resp. do Büku. Počas toho cestovania sme prežili celú rekonštrukciu Bük fürdó. Keď sa objavil výlet do Györu, tak sme to využili. Musíme a hlavne chceme kvitovať profesionalitu šoféra Petra. Podrobne nás informoval o autobuse, zaistenie bezpečnej jazdy( pripásanie sa, operadlá a pod. Perfektná jazda aj vzhľadom na kvalitu maďarských ciest. V lázni Györ sme boli spokojní s vodou všetkého druhu a teploty. Chýbalo nám viac občerstvení, bufetov s teplou stravou a cukrární. To všetko len v rámci porovnania s Bük fürdó. Ale domov sme došli dobre a prakticky v čase, ktorý sme predpokladali. Ďakujeme za príjemný eurovíkend. Róbert a Jarka Tóthovi.