Informace
Zájezd Silvestrovská pohádka v Amsterodamu-Silvestr - Poznávací

Zájezd Silvestrovská pohádka v Amsterodamu-Silvestr - Poznávací

Holandsko květin, větrných mlýnů a sýrů . Holandsko je země, jenž se na pohled se vymyká našim pohledům zvyklým na evropský standart. Holandsko je zkrátka jiné. Holandsko je pohádkové, barevné, vonící kávou a exotikou. Nyní poznáte Holandsko tradiční i současné při silvestrovských oslavách. Holandsko zcela jistě stojí za poznání a nezkalme Vás

Termíny 4 denní zájezd

Žádné termíny nenalezeny. Prosím kontaktujte nás pro informace o plánovaných termínech.

Program

1. den:

Odjezd v odpoledních hodinách Znojmo 13.30, Brno 14.40, Jihlava 16.00, Praha 18.00, Plzeň 20.00, noční tranzit přes Rozvadov, Německo do Amsterodamu.

2. den:

V ranních hodinách příjezd do Den Haagu, sídelního města královské rodiny a také mezinárodního soudního dvora, u něhož se jistě zastavíme. Navštívíme Holandsko v malém - Madurodam. Zmenšeniny 1:25 všech významných staveb v Holandsku Vám umožní poznat Holandsko za jednu hodinu. Z Den Haagu je to jen skok do luxusního lázeňského města Scheveningen. Mezi Den Haagem a Scheveningenem se budeme přesouvat městskou dopravou. Nejznámější přímořská kolonáda v Holandsku, atraktivní oceánské akvárium, spousta obchůdků to je Scheveningen. Budeme mít dostatek času projít po světoznámé přímořské kolonádě, nebo jen tak posedět při kávě a pohledu na vlny La Manche. Poslední kratší zastávka bude v Delftách, v městě modrobílé delftské majoliky - keramiky, kterou ostatně můžete v obchůdcích zakoupit. Města, kde uvidíme první grachty. Navečer se přesuneme autobusem na místo ubytování do hotelu IBIS v Antwerpách případně na jiném místě.

3. den:

Ráno začneme s dalším poznáním toho co je pro tuto zemi typické. Začneme ve skanzenu Zansee Schans. Zde si prohlédneme výrobu dřeváků a také sýrů, můžeme navštívit funkční větrný mlýn. Odpoledne se přesuneme do Amsterodamu. Projížďka lodí po grachtech, náměstí DAM, Královský palác a spousty kaváren, to bude náš cíl pro toto odpoledne. Silvestrovská oslava stejně jako silvestrovský ohňostroj se konají na náměstí Dam. Zde také strávíme půlnoc. V jednu hodinu po půlnoci se vydáme na cestu zpět.

4. den:

Následuje noční tranzit přes Německo. Příjezd do ČR (Plzeň cca 11.00, Praha 12.30, Jihlava 14.00, Brno 15.20, Znojmo 16.00).

Nástupní místa:

Plzeň, Praha, Humpolec, Jihlava, Brno, Pohořelice, Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou, Strážnice, Hodonín, Břeclav, Hustopeče, Znojmo. Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště. CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa podle počtu osob (bez příplatku min. 8 osob / příplatková místa min. 15 osob).

Cesta

Nástupní místa
Znojmo, Brno, Jihlava/Pávov, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov

Poznámka
Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.

Cena

Zahrnuje

 • dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
 • služby profesionálního průvodce
 • 1x ubytování ve dvou až třílůžkových pokojích hotelu IBIS (ubytování ve dvoulůžkovém pokoji za příplatek 450 ,-/os./noc)
 • 1x ranní občerstvení v busu
 • pojištění CK pro případ úpadku

Nezahrnuje

 • povinný příplatek za vjezd do Amsterodamu 190,- Kč/os.
 • povinný příplatek za pobytovou taxu 140,- Kč/os.
 • povinný příplatek za snídani na hotelu 270,- Kč/os.
 • povinný příplatek za vjezd do Amsterodamu 190,- Kč/os.
 • pojištění léčebných výloh + připojištění na Covid 240,-/os, pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) + připojištění na Covid 280,-/os.
 • Delfty – majolika-návštěva výrobny v centru města (výklad a prohlídka výroby zdarma)
 • Madurodam- cca 14 Eur/os., děti 3-11 let cca 9,75 Eur/os., senioři +65 let cca 12,75Eur/os., /skupinové ceny: dospělí a senioři cca 10,25 Eur, děti cca 6,75 Eur/,
 • Madurodam + Akvárium Scheven dospělí cca 17,25 EUR, děti cca 11,25 EUR, senioři cca 16,25 EUR
 • Akvárium - dospělí cca 13 EUR, děti cca 9,50 EUR
 • Zaanse Schans skansen – zdarma, vstup do mlýna 3 Eur
 • Projížďka lodí po Amsterdamu (70 min) cca 13 EUR, děti 4-12 let cca 6,25 EUR
 • Doprava z Den Haagu do Schweningenu cca 2 Eura, místní pokud by došlo k navýšení ceny PHM, oproti předpokládané ceně v kalkulaci zájezdu, byl by účtován v adekvátní výši tzv.palivový příplatek. Nepředpokládá se, že by se jeho výše pohybovala nad 250,- Kč.
 • u některých památek nutná rezervace vstupů a platba přes online systém, o upřesnění orientačního času a dne prohlídky se klienti dozví vždy v pokynech k odjezdu.