Informace
Zájezd Kouzelný Silvestr v Paříži - romantika ve městě lásky - Poznávací

Zájezd Kouzelný Silvestr v Paříži - romantika ve městě lásky - Poznávací

Tento zájezd do Paříže je ve znamení vítání nového roku v Paříži na místě, kde nejen Pařížané, ale i turisté z celého světa obvykle tráví silvestrovskou noc. Prostor v okolí Eiffelovy věže se mění v místo veselí a bouřlivých oslav nového roku.

Přesto Vás tento zájezd nijak neošidí z hlediska poznání. Posuďte sami:

Termíny 4 denní zájezd

Žádné termíny nenalezeny. Prosím kontaktujte nás pro informace o plánovaných termínech.

Program

1.den 29.12.:

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách (Znojmo 12:10, Brno 13.00, Jihlava/Pávov 14:15, Praha 16:20, Plzeň 17:40), noční tranzit přes Rozvadov, Saarbrücken, Reims do Paříže.

2.den 30.12.:

ráno příjezd do Paříže. Před Paříží ranní krátká zastávka na probuzení a ranní občerstvení v busu. Po té budeme pokračovat do centra Paříže. Naše uvítací vyhlídková jízda bude kolem francouzské národní knihovny, stadionu sportu v Bercy, ministerstva financí a pařížské radnice, dále na náměstí Concorde a Champs Ellysée do blízkosti Eiffelovy věže. Pohledem shora můžeme začít s prohlídkou Paříže r. 2023. Následovat bude pěší prohlídka po trase: Martova pole – vojenské muzeum – mur pour paix – Invalidovna – hrobka císaře Napoleona. Odpoledne se přesuneme k Louvru, abychom navštívili nejrozlehlejší muzeum světa a jeden z pojmů Paříže – Louvre (čas prohlídky objednat 14,00). Nebudeme spěchat, ale přesto doporučujeme, abyste u každého exponátu nezůstávali stát déle než 10 vteřin. Samozřejmě tato rada je žert. V podvečer nás čeká panoramatická plavba lodí po Seině. Z paluby lodě si prohlédneme krásně osvětlené budovy v okolí řeky. To bude pověstná třešnička na dortu prvního dne v Paříži. Poté se již vydáme na ubytování v hotelu F1 na okraji Paříže.

3.den 31.12.:

Ráno se vydáme do dalšího skvostu a tím je bezesporu Versailles, sídlo franc. králů. Versailles, to je nejen zámek, ale také fr. a angl. park, Malý a Velký Trianon. Po prohlídce zahrad (vzhledem k enormnímu počtu návštěvníků v tyto dny se může stát, že nebude již možné objednat návštěvu interiéru, objednání doporučujeme na 10,00 -10,30) se v odpoledních hodinách autobusem přesuneme do čtvrti La Defénce. Poznáme Paříž budoucnosti, Paříž třetího tisíciletí. Poznáme čtvrť mrakodrapů obchodních firem, ale čas zbude také na návštěvu obchodního střediska a na nákup. Z La Defénce se přesuneme zpět do centra Paříže a každý si již vybere místo, kde bude trávit silvestrovské oslavy. V podvečer se projdeme po slavnostně nazdobené a na silvestrovskou noc připravené Champs Elysées. Jestli strávíme silvestrovské oslavy na této ulici nebo pod Eiffelovkou nebo na jiném místě, které nám doporučí průvodce-kyně, záleží na každém.

4.den 1.1.:

V 01:00 hod. ráno se přemístíme k autobusu a vydáme se na cestu zpět. Za Paříží si uděláme poslední zastávku, kde se můžeme připravit na noční tranzit. V noci nás čeká tranzit přes Německo na hraniční přechod Rozvadov. Příjezd do ČR (Plzeň 15:30, Praha 17:00, Jihlava/Pávov 18:40, Brno 19:00, Znojmo 20:00).

Nástupní místa:

Znojmo, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Plzeň

Cesta

Nástupní místa
Znojmo, Brno, Jihlava/Pávov, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov

Poznámka
Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.) Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.) V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.

Cena

Zahrnuje

 • dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
 • služby profesionálního průvodce
 • 1x ubytování v třílůžkových pokojích (hotel F1, dvoulůžkový pokoj za příplatek 250,- Kč za osobu, příplatek za jednolůžkový pokoj 850,- Kč/os./1 noc)
 • 1x ranní občerstvení v autobusu
 • pojištění CK pro případ úpadku

Nezahrnuje

 • povinný příplatek za pobytovou taxu 80,- Kč/os.
 • snídaně na hotelu 160,- Kč/os., 1 snídaně
 • příplatek za vlastní sociální zařízení na pokoji 200,- Kč/os./pobyt (lze pouze u pokoje pro dvě osoby)
 • pojištění léčebných výloh 240,- Kč/os.,
 • pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 280,-Kč /os.
 • pokud by došlo k navýšení ceny PHM, oproti předpokládané ceně v kalkulaci zájezdu, byl by účtován v adekvátní výši tzv. palivový příplatek. Nepředpokládá se, že by se jeho výše pohybovala nad 250,- Kč.
 • Vstupy:
 • U některých památek nutná rezervace vstupů a platba přes online systém, o upřesnění orientačního času a dne prohlídky se klienti dozví vždy v pokynech k odjezdu. CK nedělá předem rezervace památek. Jejich návštěva je na individuálních zájmech každého klienta, ale je třeba vzít v potaz, že k uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40, pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční.
 • projížďka lodí po Seině cca 14 € dospělá osoba, 6 € děti do 12 let; Eiffelova věž po schodech do 2. patra cca 11,30 € (děti 4-11 let 2,80 €, studenti 12/24 let 5,60 €), výtahem do 2. patra cca 18,10 € (děti 4 -11 let 4,50 €, studenti 12-24 let 9,00 €), výtahem do 3.patra cca 28,30 € (děti 4 -11 let 7,10 €, studenti 12-24 let 14,10 €), kombinace schody a výtah do 3. patra cca 21,50 € (děti 4-11 let 5,40 €, studenti 12-24 let 10,70 €); Louvre cca 17 € - nutná rezervace předem; Invalidovna cca 15 €; Vítězný oblouk Napoleona cca 13 € - skupiny, vstup do 25 let zdarma, v případě zájmu o návštěvu nutná rezervace předem); případná jízda metrem 12 €; lázně Amberg cca 7,00 € dospělá osoba (děti 6-17 let cca 3,50 €)