Informace

Recenze k zájezdu: Silvestrovská pohádka v Amsterodamu

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Silvestrovská pohádka v Amsterodamu.

Přidat recenzi

Silvestrovská pohádka v Amsterodamu
 
 

Recenze od našich klientů


Jan 03. 01. 2019 napsal(a):

Zájezd byl fajn. Průvodce Michal byl velmi příjemný a za každých okolností nápomocný, stále na telefonu. Tohle je dobrý úvod do Nizozemí. Rád se určitě vrátím někdy v létě až budou delší dny :-) Jediné co by měla CK zlepšit je doprava- tip autobusu který zvolila je na jízdu delší 3hodin vážně špatný, málo místa na nepohodlných sedačkách, obvzlášť když bezohledný spolucestující před vámi si sklopí sedačku i jen o trochu a záda sedačky nedrží na místě...


Libuše 05. 01. 2018 napsal(a):

Moc děkuji za zájezd, bylo to super. Cesta, řidiči byli super, vtipný. Moc se mi líbil program a i zakončení programu v lázních.
Jediné co bych brala by bylo více času na prohlídku skanzenu a madurodamu, protože tím, jak všude byly fronty, tak to někdy bylo tak tak. Ale zájezd jsem si užila, i přes špatné počasí.


Pavel 04. 01. 2018 napsal(a):

Super zájezd se skvělým průvodcem Michalem a se zkušenými a vtipnými řidiči. Zajímavý program zájezdu a super zakončení v lázních.


Tomas 03. 01. 2018 napsal(a):

Zájezd byl super. Průvodce Michal byl velmi příjemný a za každých okolností nápomocný. Do Amsterodamu se určitě vrátím někdy v létě až budou delší dny. Úvod do Hollandska ale opravdu super a mohu jedině všem doporučit. Bomba.