Informace
Zájezd Magická Paříž a Versailles + Alsasko - Poznávací

Zájezd Magická Paříž a Versailles + Alsasko - Poznávací

Že Paříž patří mezi města – světové skvosty uzná snad každý. A k tomu přidáme Versailles. Dvě perly? Dva skvosty? Jak tolik krásy pojmenovat? To necháme na Vás. Jeďte, poznejte a pak zkuste pojmenovat a zkuste srovnávat. My Vás ujišťujeme, že pokud se do Paříže ještě vrátíte, vrátíte se na známá místa. Po cestě z Paříže uvidíme Francii trochu z jiného úhlu. Alsasko to je místo, které stojí zato také poznat.

Termíny 6 denní zájezd

Žádné termíny nenalezeny. Prosím kontaktujte nás pro informace o plánovaných termínech.

Program

1. den

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách (Znojmo 12.10, Brno 13.20, Jihlava 14.40, Praha 16.40, Plzeň 18.30), dále se upřesňuje podle místa odjezdu, tranzit po trase Rozvadov - Waidhaus - Amberg - Norimberk - Heilbronn – Saarbrücken – Paříž.

2. den

Na ranní probouzecí přestávce před Paříží bude podáváno občerstvení v autobusu. Příjezd do Paříže v dopoledních hodinách. Následuje celodenní pěší prohlídka města. Nábřeží Seiny, Pont du Neuf, katedrála Notre Dame, Latinská čtvrt, Martova pole, Invalidovna - hrobka císaře Napoleona a samozřejmě Eiffelova věž, spojená s výstupem na ni. V podvečer nastoupíme do autobusu na náměsti Trocadero a den zakončíme vyhlídkovou jízdou po nábřeží, pod podjezdem kde zahynula Britská princezna Diana, dále přes Champs Elyseés a Vítězný oblouk s pohledem na La Defénse se přesuneme na okružní periferik a ubytování do hotelu Formule 1na předměstí Paříže.

3. den

Po snídani se přesuneme 30 km za Paříž do Versailles, sídla francouzských králů. Versailles to je také francouzský a anglický park, Malý a Velký Trianon. To vše poznáme v průběhu pobytu. Odpoledne se vrátíme do Paříže a nejdřív navštívíme La Defénse. Supermoderní část města, část s mrakodrapy a moderním pojetím města již dnes patří k dominantě Paříže. Zde budete mít i možnost nákupů. Z La Defénse se autobusem přesuneme kolem Vítězného oblouku na Montmartre. Jeho atmosféra nás uchvátí. Výstup k chrámu Sacre Couer, náměstí umělců, dům J. Maraise, Moulin Rouge, Place Pigalle a také muž který prochází zdí. To vše se stane realitou tohoto podvečera. Závěr dne bude patřit projížďce po Seině. Okružní plavba na lodích, které silnými reflektory osvětlují budovy kolem řeky je tím správným zakončením dne. Večer odjedeme na stejné místo ubytování v hotelu Formule 1.

4. den

Po snídani se přesuneme k Louvru – prohlídka světoznámého muzea a procházka po známé Champs Elysées to bude náplní dopoledne tohoto dne. V poledních hodinách nastoupíme do autobusu a vydáme se na cestu do Alsaska. V odpoledních hodinách se zastavíme v Colmaru. Zde se také ubytujeme.

5. den

Tento den se věnujeme tomu co je pro Alsasko typické. Pohoří Vogézy se svým specifickým zbarvením a krásnými rozhledy, výroba vína v tamních vinných sklepech. To a jiné zážitky na nás čekají tento den. Odpoledne se zastavíme a projdeme v kosmopolitním městě Strasbourgu. V pozdních večerních hodinách se vydáme na cestu zpět. Noční tranzit přes Heilbron, Norimberk a Rozvadov.

6. den

Příjezd do ČR v dopoledních hodinách (Plzeň cca 08.00, Praha 9.30, Jihlava 11.30, Brno 12.40, Znojmo 13.40).

Doprava autokarem - odjezdová místa:

Bez příplatku: Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov

Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště

CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob 15.

Poznámka

Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.

Cesta

Nástupní místa
Znojmo, Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště, Pohořelice, Brno, Jihlava/Pávov, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov

Cena

Zahrnuje

 • dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji,
 • GPS)
 • služby profesionálního průvodce
 • 3x ubytování v třílůžkových pokojích (Hotel F1nebo podobný typ), příplatek za ubytování ve dvoulůžkovém pokoji 750 Kč/os., jednolůžkový pokoj za příplatek 2 550,- Kč, příplatek za sociální zařízení na pokoji 600,- Kč/os./3 noci
 • 1x ranní občerstvení v autobusu
 • pojištění CK proti úpadku

Nezahrnuje

 • pojištění léčebných výloh 240,-/os., pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 300,-/os.
 • možnost připlacení snídaní na hotelu 465,-/os, 3.snídaně
 • projížďka lodí po Seině cca 7,50 EUR
 • Eiffelova věž cca 16 EUR výtahem do 2. patra (děti 4 -11 let 4 EUR, studenti 12-24 let 8 EUR), cca 25 EUR výtahem do 3.patra (děti 4 -11 let 6,5 EUR, studenti 12-24 let 12,5 EUR), cca 10 EUR pěšky do 2. patra (děti 4 -11 let 2,5 EUR, studenti 12-24 let 5 EUR)
 • Louvre cca 18 EUR, zámek Versailles cca 15 EUR
 • zahrady 8 EUR (v zimním období zdarma)
 • Invalidovna cca 12 EUR
 • 8 EURA na případnou jízdu metrem