Informace
Luxusní lázeňský pobyt - třídenní - Termální lázně

Luxusní lázeňský pobyt - třídenní - Termální lázně

A není to pobyt ledajaký, je plný naděje a zdraví. Vždyť každý očekává, že lázně pomohou.

A výjimečný je tento zájezd i svým ubytováním a službami VŠE V CEŇE. Dopřejte si sami sobě pěkný dárek, a nechte se hýčkat, užijte si 3 dny pohody.

Termální lázně Bük

Patří k nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším termálním lázním, nacházejících se na západní hranici s Rakouskem, snadno dostupné i pro české turisty. Termální komplex se nachází 2 km od obce Bük, je dnes snad nejdynamičtěji se rozvíjejícími lázněmi v Maďarsku. Termální koupaliště leží v krásném upraveném parku. Areál lázní má rozlohu 13 ha, z toho větší část je zatravněná a určená k odpočinku, doporučujeme vzít si sebou deku nebo ručník. Koupaní v 1 venkovním a 3 krytých termální bazénech o teplotě vody 24 – 38 °C. Léčivá voda má mimořádně vysoký obsah železa, je to charakteristická zemito vápenitá voda s konstantním podílem vápníku, hořčíku a hydrogenuhličitanů. Při koupelové léčbě je vhodná pro léčení poruch pohybového ústrojí, pro poúrazovou terapii a pro léčení nemocí páteře (chronické potíže pohybového ústrojí, deformace páteře, chronické formy revmatizmu kloubů, opotřebení chrupavek, chronické gynekologické záněty, neplodnost). Jako pitná kůra je doporučována v případech překyselení žaludku a zažívacích potížích (chronický žaludeční vřed, chronické respirační a katarální onemocnění, poruchy, katary zažívacího a střevního systému, nervové potíže funkce žlučníku). V areálu jsou rovněž obchody se suvenýry a restaurace, stánky se zmrzlinou, pizzou a jiné. Na místě je možné zakoupit různé procedury: masáže, vodní masáže, sauna, parafango, pedikúra, aj.

Hotel HUNGUEST -Répce Gold ****

Nově zrekonstruovaný hotel (bývalý Répce), otevřen po kompletní rekonstrukci v květnu 2023. Východní i západní křídlo mají klasifikaci 4 hvězdičky a jsou přímo propojena s termálními lázněmi vyhřívanou chodbou. Příjemný lázeňský hotel je situován v klidné oblasti, uprostřed vzrostlých listnatých stromů, nedaleko centra elegantního lázeňského letoviska Bükfürdő.

Nákupní možnosti a zábavu mají hosté jen několik minut chůze od ubytování (kavárny, restaurace, bary, lázeňské domy, tradiční trhy, obchody, půjčovny automobilů a jízdních kol).

Klimatizovaná restaurace k podávání jídel formou bufetu, nabízí maďarskou, mezinárodní kuchyni, vegetariánská jídla. Lobby bar nabízí různé druhy káv, koktejlů, salátů. Recepce 24 hodin, trezor, dětský koutek. Kuřácká zóna je v hotelovém parku. WIFI na pokojích a ve vstupní hale.

 

Wellness

Hoteloví hosté navštěvují termální lázně krytou spojovací chodbou nebo využívají v den odjezdu pouze služby hotelu.

Ve východním křídle se nachází fitness centrum a sauny se sluneční terasou a v západním křídle je wellness ostrov (plavecký bazén, vířivka, jacuzzi, finská sauna, infra sauna, parní kabina, ledová sprcha) a dětský koutek.

Hosté samozřejmě mohou využívat služeb v obou křídlech.

 

Dvoulůžkové pokoje PREMIUM (21 m²)

Vybavení pokojů: možnost přistýlky pro dítě do 12 let (mobilní lůžko), klimatizace, koupelna se sprchou, fén, župan, samostatné WC, SAT-TV, Wi-Fi, telefon, trezor, mini-bar. Pokoje jsou bez balkonu, mají francouzské okno.


Stravování ALL INCLUSIVE zahrnuje:

07,00 – 10,00 snídaně formou bufetu, sekt

10,00 – 12,00 snack formou bufetu (sladkosti, ovoce)

12,00 – 14,00 oběd formou bufetu

14,00 – 17,00 odpolední snack (sladkosti, ovoce)

17,30 – 21,00 večeře formou bufetu

 

Nápoje:

07,00 - 10,00 snídaňové nápoje z automatu, káva

12,00 – 22,00 nealko nápoje, rozlévaná vína, točené pivo, káva a čaj

18,00 – 22,00 šampaňské a alkoholické nápoje dle nabídky hotelu

Termíny 3 denní zájezd

Od - doCena
04.10.2024—06.10.2024 6 390 Kč objednat
15.11.2024—17.11.2024 6 390 Kč objednat

TIP: Zájezd Luxusní lázeňský pobyt - třídenní si můžete objednat formou dárkového poukazu.

Program

1. den:

odjezd z Brna v 05:45, ze Znojma v 07,00. Pokračujeme přes hraniční přechod Hatě a Soproň do lázní Bük. Po příjezdu nás se půjdeme odbavit do recepce hotelu. K ubytování bude potřeba od každé osoby OP či cestovní pas, adresa bydliště a vyplněnou registrační kartu. Ubytování je možné od 14 hodin, služby lázní však budete moci využívat ihned po přihlášení na recepci. Po odbavení v recepci obdržíte čipové hodinky, které využijete ke vstupu do areálu termálních lázní. Průchod je vyhřívanou spojovací chodbou. Denně můžete touto chodbou projít 10x. Ve 14 hodiny si zajdete do recepce pro klíče od pokoje a můžete již využívat služby obou křídel hotelu. A že by k lepší komunikaci a zážitku z pobytu nepomohlo maďarské víno, tomu nevěříme.

2. den:

sobota - čeká Vás den plný relaxu, odpočinku, jídla a pití. Pohybovat se mezi hotelem a lázněmi můžete libovolně, můžete pobyt přerušit, zajít si ven a kdykoliv se vrátit. Jen je potřeba dodržet maximální limit 10x denně projít spojovací chodbou do lázní.

3. den:

neděle -po snídani si sbalíte věci a do 10,00 hodin je potřeba odevzdat klíče od pokoje. Zavazadla si ponecháte v místnosti k tomu, určené, kterou Vám ukáží v recepci. V případě dokoupení vstupu v odjezdový den, můžete ještě celý den využívat spojovací chodbu ke vstupu do lázní. Wellnes ve východním a západním křídle je Vám k dispozici až do odjezdu. V 17.00 ukončíme pobyt v lázních, v recepci odevzdáte čipové hodinky a bude Vám vrácena záloha ve výši 7 EUR a přesunete se se svým zavazadlem k autobusu. V 17,30 se vydáme zpět na cestu domů. A když už jsme na výletě, určitě se zastavíme na některé z tržnic okolo cesty. Možná se najde něco, co si sebou na památku přivezeme domů. Příjezd do Znojma mezi 21:30 – 22:00 hodin, Brno cca 22,30.

Poznámka:

Záloha na čipové hodinky, které obdržíte na recepci za zálohu 7 EUR nebo 2 000 HUF. Po vrácení čipových hodin na recepci bude tato částka vrácena v celkové výši. Pokud nebudete moci čipové hodiny vrátit, záloha propadá

Poznámka 2:

Pokud by došlo k navýšení ceny PHM, oproti předpokládané ceně v kalkulaci zájezdu, byl by účtován v adekvátní výši tzv.palivový příplatek. Nepředpokládá se, že by se jeho výše pohybovala nad 100,- Kč.

 

Cesta

Nástupní místa
Znojmo

Cena

Zahrnuje

 • dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
 • technický doprovod
 • 2x ubytování v *** hotelu (dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro dítě do 12 let), příplatek za jednolůžkový pokoj 1 750,- Kč/os./pobyt)
 • služby formou all.inclusive /neomezená konzumace jídla a nápojů/
 • 2x vstup do léčebné a zážitkové části Bükfürdő Thermal&Spa
 • využívání fitness a saun ve východním křídle
 • využívání wellness ostrova v západním křídle
 • využití hotelového županu

Nezahrnuje

 • povinný příplatek za pobytovou taxu ve výši 200,- Kč/os.
 • příplatek za poslední den vstupu do lázní 490,- /os. (děti do 14 let 420,-)
 • příplatek za nástupní místo Brno 290,- Kč
 • pojištění léčebných výloh 180,- Kč/os./3 dny
 • pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 210,- Kč/os.