Informace
Luxusní lázeňský pobyt - Maďarska

Luxusní lázeňský pobyt - Maďarska

 

A není to pobyt ledajaký, je plný naděje a zdraví. Vždyť každý očekává, že lázně pomohou.

A výjimečný je tento zájezd i svým ubytováním a službami all inclusice, jinak řečeno VŠE V CEŇE. Dopřejte si předčasný vánoční dárek, a nechte se hýčkat, užijte si 3 dny pohody.

Termální lázně Bük

Patří k nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším termálním lázním, nacházejících se na západní hranici s Rakouskem, snadno dostupné i pro české turisty. Termální komplex se nachází 2 km od obce Bük, je dnes snad nejdynamičtěji se rozvíjejícími lázněmi v Maďarsku. Termální koupaliště leží v krásném upraveném parku. Areál lázní má rozlohu 13 ha, z toho větší část je zatravněná a určená k odpočinku, doporučujeme vzít si sebou deku nebo ručník. Koupaní v 1 venkovním a 3 krytých termální bazénech o teplotě vody 24 – 38 °C. Léčivá voda má mimořádně vysoký obsah železa, je to charakteristická zemito vápenitá voda s konstantním podílem vápníku, hořčíku a hydrogenuhličitanů. Při koupelové léčbě je vhodná pro léčení poruch pohybového ústrojí, pro poúrazovou terapii a pro léčení nemocí páteře (chronické potíže pohybového ústrojí, deformace páteře, chronické formy revmatizmu kloubů, opotřebení chrupavek, chronické gynekologické záněty, neplodnost). Jako pitná kůra je doporučována v případech překyselení žaludku a zažívacích potížích (chronický žaludeční vřed, chronické respirační a katarální onemocnění, poruchy, katary zažívacího a střevního systému, nervové potíže funkce žlučníku). V areálu jsou rovněž obchody se suvenýry a restaurace, stánky se zmrzlinou, pizzou a jiné. Na místě je možné zakoupit různé procedury: masáže, vodní masáže, sauna, parafango, pedikúra, aj.

Hotel HUNGUEST BÜK ***

Nově zrekonstruovaný hotel (bývalý Répce), otevřen 29.8.2022, je propojen s termálními lázněmi krytou chodbou.

Příjemný lázeňský hotel je situován v klidné oblasti, uprostřed vzrostlých listnatých stromů, nedaleko centra elegantního lázeňského letoviska Bükfürdő. Přímo z hotelu je vstup do termálních lázní, propojen krytou vyhřívanou chodbou.
Nákupní možnosti a zábavu mají hosté jen několik minut chůze od ubytování (kavárny, restaurace, bary, lázeňské domy, tradiční trhy, obchody, půjčovny automobilů a jízdních kol).

Termíny 3 denní zájezd

Žádné termíny nenalezeny. Prosím kontaktujte nás pro informace o plánovaných termínech.

Program

1.den pátek

odjezd z Brna v 05:45, ze Znojma v 07,00. Pokračujeme přes hraniční přechod Hatě a Soproň do lázní Bük. Po příjezdu nás se půjdeme odbavit do recepce hotelu. K ubytování bude potřeba od každé osoby OP či cestovní pas, adresa bydliště. Ubytování je možné od 14 hodin, služby lázní však budete moci využívat ihned po přihlášení na recepci. Po odbavení v recepci obdržíte čipové hodinky, které využijete ke vstupu do areálu termálních lázní. Průchod je vyhřívanou spojovací chodbou. Denně můžete touto chodbou projít 10x. Ve 14 hodiny si zajdete do recepce pro klíče od pokoje  a můžete již využívat služby all.inclusive, tedy nápoje + jídlo. A že by k lepší komunikaci a zážitku z pobytu nepomohlo maďarské víno, tomu nevěříme.

2.den sobota

čeká Vás den plný relaxu, odpočinku, jídla a pití. Pohybovat se mezi hotelem a lázněmi můžete libovolně, můžete pobyt přerušit, zajít si ven a kdykoliv se vrátit. Jen je potřeba dodržet maximální limit 10x denně projít spojovací chodbou do lázní.

3.den neděle

po snídani si sbalíte věci a do 10,00 hodin je potřeba odevzdat klíče od pokoje. Zavazadla si ponecháte v místnosti k tomu, určené, kterou Vám ukáží v recepci. Celý den ještě můžete využívat spojovací chodbu ke vstupu do lázní. V 17.00 ukončíme pobyt v lázních, v recepci odevzdáte čipové hodinky a bude Vám vrácena záloha ve výši 7 EUR a přesunete se se svým zavazadlem k autobusu. V 17,30 se vydáme zpět na cestu domů. A když už jsme na výletě, určitě se zastavíme na některé z tržnic okolo cesty. Možná se najde něco, co si sebou na památku přivezeme domů. Příjezd do Znojma mezi 21:30 – 22:00 hodin, Brno cca 22,30.

Popis hotelu a stravy

Hotelové služby

Klimatizovaná restaurace k podávání jídel formou bufetu, nabízí maďarskou, mezinárodní kuchyni, vegetariánská jídla. Lobby bar nabízí různé druhy káv, koktejlů, salátů. Recepce 24 hodin, trezor, dětský koutek. Kuřácká zóna je v hotelovém parku. WIFI na pokojích a ve vstupní hale.

Wellness

K dispozici je fitness centrum, sauny (finská, infračervená a parní kabina). Hoteloví hosté navštěvují termální lázně krytou spojovací chodbou.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje PREMIUM (21 m²)

Vybavení pokojů: možnost přistýlky pro dítě do 12 let (mobilní lůžko), klimatizace, koupelna se sprchou, fén, župan, samostatné WC, SAT-TV, Wi-Fi, telefon, trezor, mini-bar. Pokoje jsou bez balkonu, mají francouzské okno.

Stravování ALL INCLUSIVE zahrnuje:

07,00 – 10,00             snídaně formou bufetu, sekt

10,00 – 12,00             snack formou bufetu (sladkosti, ovoce)

12,00 – 14,00             oběd formou bufetu

14,00 – 17,00             odpolední snack (sladkosti, ovoce)

18,00 – 21,00             večeře formou bufetu

Nápoje:

10,00 – 18,00             nealko nápoje, rozlévaná vína, točené pivo, káva a čaj z automatu

18,00 – 21,00             nealko nápoje, rozlévaná vína, točené pivo, káva a čaj z automatu + Whiskey, Vodka, Gin, Jägermeister, pálenka

Cesta

Nástupní místa
Znojmo, Brno

Cena

Zahrnuje

 • dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
 • 2x ubytování v *** hotelu (dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro dítě do 12 let), příplatek za jednolůžkový pokoj 1 750,- Kč/os./pobyt)
 • služby formou all.inclusive /neomezená konzumace jídla a nápojů/
 • 2x vstup do lázní dle výběru
 • využití hotelového županu

Nezahrnuje

 • povinný příplatek za pobytovou taxu ve výši 200,- Kč/os. /osoby od 18 let výše/
 • - povinný příplatek za první den vstupu do lázní 480,- /os., děti do 14 let 420,-Kč
 • příplatek za nástupní místo Brno 290,- Kč/os.
 • záloha na čipové hodinky, které obdržíte na recepci za zálohu 7 EUR nebo 2 000 HUF. Po vrácení
 • čipových hodin na recepci bude tato částka vrácena v celkové výši. Pokud nebudete moci čipové
 • hodiny vrátit, záloha propadá
 • - pojištění léčebných výloh 180,- Kč/os./3 dny
 • pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 210,- Kč/os.
 • pokud by došlo k navýšení ceny PHM, oproti předpokládané ceně v kalkulaci zájezdu, byl by účtován v adekvátní výši tzv.palivový příplatek. Nepředpokládá se, že by se jeho výše pohybovala nad 100,- Kč.