Informace
Zájezd Holandská květinová pohádka - Poznávací

Zájezd Holandská květinová pohádka - Poznávací

První krok k poznání země

Připadat si v Holandsku jako v pohádce není nemožné. Při návštěvě rozkvetlého parku v Keukenhofu je to téměř jisté.

Termíny 3 denní zájezd

Žádné termíny nenalezeny. Prosím kontaktujte nás pro informace o plánovaných termínech.

Program

1.den:

Odjezd v odpoledních hodinách (Znojmo 14.10, Brno 15.20, Jihlava 16.40, Praha 18.30, Plzeň 20.00), noční tranzit přes Rozvadov, Německo do Holandska

2.den:

Po ranním občerstvení se přesuneme do zahrad parku Keukenhof u vesničky Lisse. Jeden z největších parků v Evropě byl budován od roku 1830. V parku strávíme dopoledne. 32 hektarů parkových úprav, přes čtyři miliony kvetoucích tulipánů, nesčetné množství kvetoucích hyacintů a narcisů. Květy v parku i v pavilonech. V zahradách jsou i stánky s prodejem šlechtěných cibulek tulipánů a dalších květin. Na své si přijdou i gurmáni hledající typické holandské sýry. Restaurace nám zpříjemní dobu pobytu Kolem poledne se přesuneme do Amsterodamu. K Amsterodamu patří vodní kanály – grachty. My se po nich budeme plavit V dalším čase se každý musí rozhodnout, zda stráví čas v některém ze světoznámých muzeí. Muzeum Van Gogh vystavuje nejucelenější výstavu obrazů, Riksmuzeum vystavuje Rembrandovu „Noční hlídku.“. Námořní muzeum je jedno z nejlepších na světě a stojí také za zhlédnutí. Zkrátka čas v Amsterodamu bude naplněn dojmy a zážitky. Na večer uvidíte i jiné atraktivní výjevy ze života tohoto města. Odjezd v pozdních večerních hodinách (23.00).

3. den:

Následuje noční tranzit přes Německo. Po nočním tranzitu se zastavíme v lázních Amberg.

To bude ta pověstná třešnička na dortu. A proto nezapomeňme plavky. Kuřfiřstské lázně v Ambergu

to je velmi příjemné vykročení do posledního dne zájezdu. Příjezd do ČR v odpoledních hodinách (Rozvadov 12.00, Plzeň 13.00, Praha 14.30, Jihlava 16.20, Brno 17.40, Znojmo 19.00).

Nástupní místa:

Znojmo, Brno, Jihlava, Praha, Plzeň

Cesta

Nástupní místa
Znojmo, Brno, Jihlava/Pávov, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov

Poznámka
Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.

Cena

Zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
  • služby profesionálního průvodce
  • 1x ranní občerstvení v autobusu
  • pojištění CK pro případ úpadku

Nezahrnuje

  • povinný příplatek za vjezd do Amsterdamu 150,- Kč/os.
  • povinný poplatek za vstup a rezervaci do zahrad Keukenhof cca 25 EUR (bude vybráno průvodcem v autobusu)
  • pojištění léčebných výloh + připojištění COVID 180,-/os., pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) + připojištění COVID 210,-/os.
  • skanzen Zaan Schans - vstup zdarma, vstup do mlýna cca 3 €
  • projížďka lodí po Amsterdamu (70 min) cca 13 EUR, děti 4-12 let cca 6,25 EUR