Informace
Zájezd Benátky Itálie - Poznávací

Zájezd Benátky Itálie - Poznávací

Poznávací zájezd je určen pro ty, kteří chtějí vychutnat jedinečnou atmosféru tohoto vyjímečného města a navíc strávit příjemný čas koupaním na nádherné pláži.
T I P: Program je možné individuálně upravit pro každého zájemce. Kdo nechce navštívit Benátky může strávit celý den na pláži. Naopak, kdo nechce jet odpoledne na pláž, může celý den věnovat prohlídce Benátek.

Termíny 3 denní zájezd

Od - doCena
28.06.2024—30.06.2024 1 790 Kč objednat - last moment!
09.08.2024—11.08.2024 1 950 Kč objednat
30.08.2024—01.09.2024 1 950 Kč objednat
20.09.2024—22.09.2024 1 950 Kč objednat

TIP: Zájezd Benátky Itálie si můžete objednat formou dárkového poukazu.

Program

1. den

Odjezd (Praha 16:00, Jihlava 18:00, Brno 19:20, Znojmo 20:30). Následuje noční tranzit přes Vídeň, Klagenfurt.

2. den

Ráno cca hodinu před příjezdem do přístavu PUNTA SABBIONNI nás čeká hygienická zastávka na čerpací stanici a poté se přesuneme přes známá lázeňská střediska na parkoviště v Punta Sabbioni. Tam průvodce/průvodkyně zajistí vše potřebné pro přesun po benátské laguně a mezitím zbyde čas na ranní kávu a občerstvení v autobusu. Poté se přepravíme lodí přes benátskou přímo na náměstí SV. MARKA, kde začne náš program. Přestože máme na prohlídku Benátek pouze jeden den, vynasnažíme se ukázat Vám co nejvíce z tohoto města na lagunách. Navštívíme hlavní benátskou dopravní tepnu CANAL GRANDE, zastavíme se na mostě se u mostu PONTE DI RIALTO, okolo něhož se nachází spoustu krásných uliček, restaurací a suvenýrů. Bude čas na prohlídku centra (interiér Baziliky SV. MARKA, známá 99 metrů vysoká CAMPANILLA či DÓŽECÍ PALÁC), na nákupy, či posezení v restauraci. Kolem 14.30, kdy již budou Benátky zcela ucpané turisty, se vydáme opět lodí na ostrov Lido a zde strávíme odpoledne na pláži, v kavárně, na procházce, to už necháme na Vás.

Program může být samozřejmě upraven v závislosti na počasí. Večer po 20-té hodině se vydáme na zpáteční cestu do ČR.

3. den

Příjezd do ČR bude v ranních hodinách (Znojmo cca 5:30, Brno cca 6:40, Jihlava cca 8:00, Praha cca 10:00).

Doprava autokarem - odjezdová místa

Bez příplatku: Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha

Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště

CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob 15.

Poznámka:

Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.

Cesta

Nástupní místa
Praha, Jihlava/Pávov, Brno, Pohořelice, Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou, Strážnice, Hodonín, Břeclav, Hustopeče, Znojmo

Cena

Zahrnuje

 • dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
 • služby profesionálního průvodce
 • 1x ranní občerstvení v busu
 • pojištění CK pro případ úpadku

Nezahrnuje

 • povinný příplatek za vjezd do Benátské laguny ve výši 190, Kč -/os.
 • pojištění léčebných výloh 180,- Kč/os.
 • pojištění rozšíření (storno, léčebné výlohy, úrazové) 210,- Kč/os.
 • povinný poplatek za soukromou lodní přepravu cca 35 € (vybere průvodce v autobuse)
 • povinný příplatek za vstup do Benátek ve výši 5,- €/os. (vybere průvodce v busu), platí pouze pro termíny od 25.4.2024 do 15.7.2024
 • - pokud by došlo k navýšení ceny PHM, oproti předpokládané ceně v kalkulaci zájezdu, byl by účtován v adekvátní výši tzv.palivový příplatek. Nepředpokládá se, že by se jeho výše pohybovala nad 250,- Kč
 • U některých památek nutná rezervace vstupů a platba přes online systém, o upřesnění orientačního času a dne prohlídky se klienti dozví vždy v pokynech k odjezdu.
 • Vstupy:
 • Věž cca 10 €, Benátky – Academia cca 12 €, Dóžecí palác + Museo Correale cca 30 €, Námořní muzeum cca 10 €, gondola pro 6 osob na 30 minut cca 90 €