Informace

Recenze k zájezdu: Benátky Itálie

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Benátky Itálie.

Přidat recenzi

Benátky Itálie
 
 

Recenze od našich klientů


Dagmar 17. 08. 2022 napsal(a):

Dobrý den, výlet jsme s vaší CK s dcerou podnikly v termínu 12.-14.8.2022 a byly jsme obě jednoznačně nadšené. Vše bylo perfektně zorganizované a probíhalo v naprosté pohodě. Na vše bylo dostatek času, byla možnost individuální prohlídky jak Benátek, tak následně ostrova Lido. Každý měl v podstatě možnost strávit čas podle svých představ. Kdo chtěl v Benátkách zůstat déle, mohl se následně lodní dopravou ke skupině připojit až na Lidu nebo v přístavu. Chtěla bych určitě pochválit velmi sympatickou paní průvodkyni Janu, která vždy trpělivě poradila, vysvětlila, příjemné pány řidiče. Pokud někdy příště na poznávací zájezd, tak určitě s vaší CK.
Děkujeme . Dagmar a Lucie


Markéta a Jirka 16. 08. 2022 napsal(a):

Výlet do Benátek byl úžasný, paní průvodkyně Jana byla velmi ochotná, milá, přátelská - prostě skvělá!
Jediné co by se dalo vytknout,jsou pouze 3 zásuvky v autobuse. Jinak super výlet!


Blanka 16. 08. 2022 napsal(a):

Se zájezdem jsme byli moc spokojeni. Za 1 den jsme viděli a zažili opravdu mnoho. Ochotní řidiči a paní průvodkyně nám poskytla spoustu užitečných informací.vše dobře zorganizované. Jediné minus bylo sezení v poslední řadě v autobuse, což bylo velmi nekomfortní. Ale chápu, že někdo tam sedět musí 😀.


Jana 15. 08. 2022 napsal(a):

Benátky 12-14.8.2022.Když se sejdou milí řidiči, usměvavá a ochotná průvodkyně a dobrá parta lidí v autobusu,tak to nemůže dopadnout nijak jinak, než na výbornou.S vaší CK. jsem jela už po třetí a určitě ne naposledy. Benátky jsem si parádně užila a už se těším na další cestování s vámi. Jana


K. 03. 08. 2022 napsal(a):

Dobrý den,
úroveň autobusu úžasná, milí a ochotní řidiči a také skvěla paní průvodkyně. Moc jsem si to užila a příště pojedu s Vámi zase. Chystala jsem se synem busem do Paříže a Disneylandu, ale bohužel jsem byla omezena termínem, ve kterém jste zrovna nejeli, tak jsem musela jet s Čedokem a "děs běs"- stará karosa a "vyhořelá" průvodkyně....

Jen jedna drobnost - v Brně jsou celkem 4 zastávky "Ústřední hřbitov", bylo by jednodušší uvést přímo adresu business budovy, u které autobus zastavuje.

Ještě jednou děkuji a těším se na další cesty s Vámi.
S pozdravem,
KC


Monika 09. 07. 2022 napsal(a):

Dobrý den, my byli v Benátkách 4.-6.7.2022 . Vše absolutně bez ztráty hvězdičky. 😉
Průvodkyně Jana + dva veselí řidiči = super kombinace.💕
Bylo to skvělé. Děkuji Monika


Nikola 09. 07. 2022 napsal(a):

Výlet do Benátek byl přesně dle našich představ. Jela jsem s kamarádkou a mile nás překvapila cesta. Dvoupatrový autobus byl taky pozitivní překvapení. Sedadla byla pohodlná (sedadlo do uličky se dá posunout i do strany a máte tak víc místa), obrazovky v sedadlech byly funkční, s vlastním kabelem se dal nabíjet telefon a taky řidiči prodávali výborné víno. Řidiči byli zábavní a paní průvodkyně Jana moc milá. S průvodkyní jsme absolvovali jen kousek cesty po Benátkách, zbytek jsme se s kamarádkou rozhodly projít po vlastní ose a domluva byla na jedničku. Paní Jana nám poradila s tamní MHD a my tak měly den dle našich představ. Jediné co bych ocenila, tak kdyby časový harmonogram (příjezdu, odjezdy, délku trvání cesty) CK posílala v pokynech ještě před odjezdem, ale chápu že to nemusí být tak jednoduché. Určitě s touto CK ještě někam rády vyrazíme.


Dana Levá 08. 07. 2022 napsal(a):

Moc děkujeme za krásný zájezd. Vše bylo perfektně zorganizováno, paní průvodkyně Jana skvělá.

Těšíme se na další výlety.

Dana a Kačka Levých


Lenka 08. 07. 2022 napsal(a):

Tento zájezd můžeme všem doporučit.My jsme byli moc spokojení a to i hlavně díky skvělé průvodkyni Janě , a stále dobře naladěným pánům řidičům.Už zvažujeme další podopnou poznávačku .Lenka s rodinou


Jitka Urbankova 08. 07. 2022 napsal(a):

Pěkný vylet. Nejlepsi cestovka. Vyuzila jsem ji po sedmé a vždycky velká spokojenost. V Benátkách jsem byla po třetí😀.


Eva a Karel 14. 06. 2022 napsal(a):

Díky za parádní poznávačku.
Cesta v klídku a pohodě,ale průvodkyně Janča s květinou,byla co se týče organizace opravdovou třešničkou na sladkém dortu.
Velká spokojenost.
E+K


Mariana 14. 06. 2022 napsal(a):

Dobrý den,
moc děkujeme za úžasný výlet do Benátek. Průvodkyni Janě patří velký dík za skvělý výklad, rady, tipy i půjčování průvodcovské květiny....syn o ní mluví do dnes :).

Prostoru pro navštívení památek, posezení u něčeho dobrého i ke koupání byl dostatek. Syn (6 let) byl nadšený a šťastný...prohlásil, že se chce do Benátek určitě ještě vrátit :)
Nebudeme váhat s dalšími výlety od ABC-Tours.

A děkujeme i panu řidiči a paní řidičce za hladkou cestu.


Simona 11. 06. 2022 napsal(a):

Dobrý den, děkujeme za nádherný výlet, hlavně paní Janě za úžasné zážitky a profesionální přístup. Příští zájezd opět u vás. (3-5.6.2022)


Hana 08. 06. 2022 napsal(a):

Tento výlet do Benátek neměl chybu. Výborně zorganizovaný zájezd. Průvodkyně Jana byla úžasná, řidič a řidička se o nás také dobře starali. Příští zájezd vybírám určitě u této cestovní kanceláře.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné blížící se léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CKDenisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Martina 07. 06. 2022 napsal(a):

Dobrý den,
moc chci poděkovat paní Janě za úžasný výklad o Benátkách, ochotu, vstřícnost a nádherně strávený víkend (3.6. - 5.6.2022) . Určitě s Vámi pojedeme znovu. I počasí se nám vydařilo. Velké díky i řidičům.Eliška Rybenská 07. 06. 2022 napsal(a):

Zájezd do Benátek se velmi vydařil, perfektně vyšlo i počasí. Musím velmi vychválit paní průvodkyni Janu, která byla velmi ochotná, milá a snažila se vždy vyjít vstříc. Plán měla naprosto skvěle vymyšlený, bylo dost času na poznání Benátek i dostatek rozchodů po městě.
Zájezd, vzhledem k tomu, že trávíte 2 noci v autobuse, je trošku náročnější a všichni na konci dne byli opravdu unavení, ale dá se to zvládnout a za ten krásný den v Benátkách to stojí!
Jedinou chybou, která nastala byla klimatizace v autobuse, která na cestě tam úplně nespolupracovala (díky řidiči Romanovi se však zvládla nahodit zpět) a na cestě zpátky bylo v autobusu až do nočních hodin velké teplo, což po dni stráveném na sluníčku není nic moc..Pak je škoda, že plavky a osušku, kterou by člověk využil na ostrově Lido musíte nosit po celých Benátkách, takže z tohoto důvodu jsem se plavání v moři nakonec vzdali.
Jinak vše skvělé a moc děkujeme! Budeme se těšit příště


Věra a Libor 18. 05. 2022 napsal(a):

Hezký den,
zájezd do Benátek se nám moc líbil, paní průvodkyně byla skvělá včetně řidičů a jejich občerstvení. Přijeli jsme sice unavení, ale se spoustou zážitků za krátký čas. Paní průvodkyně to má opravdu dobře promyšlené, abychom toho poznali co nejvíce. Určitě se s Vámi zase někam podíváme.


Gabriela Tomíčková 17. 05. 2022 napsal(a):

Dobrý den zájezd do Benátek se vydařil a byl skvělý…chci strasně moc poděkovat naší průvodkyni Janě byla ochotna,milá a vždy poradila děkujeme budeme se těšit zase příště


Wendy 17. 05. 2022 napsal(a):

Zájezd do Benátek byl po všech stránkách vydařený.Počasí vyšlo na 1*.Páni řidiči i paní průvodkyně byli naprosto úžasní.Je vidět ,že je tato práce opravdu baví.Určitě vaši cestovní kancelář využiji znovu k nějakému zájezdu.


Monika 17. 05. 2022 napsal(a):

Zájezd do Benátek (pa-ne)
Mockrát děkujeme za zprostředkování zájezdu. Bylo to super. Průvodkyně paní Jana byla skvělá, výklad památek a zajímavých míst z její strany vyčerpávající (v dobrém samozřejmě). Všude dostatek času na navštívení dominant i posezení na kávě a zákusku. V autobusu cestovaly i děti (cca 7 let) a byly též nadšené. Doporučuji. Rádi zkusíme zájezd i do jiného města. DĚKUJEME!


Miloš a Karolína 02. 11. 2021 napsal(a):

Zájezd do Benátek
Chceme poděkovat celému týmu za perfektní zájezd. Řidiči i paní Maruška byli skvělí. Velmi rádi si brzy nějaký zájezd zopakujeme. Můžeme všem jen doporučit a dáváme 5 hvězdiček.


Renata 30. 09. 2021 napsal(a):

Zájezd do Benátek - opravdu skvělá volba. Počasí vyšlo na jedničku, cesta byla perfektní a průvodkyně Alenka opět skvělá. S ABC tours jsme jeli již poněkolikáté a určitě ne naposledy.


Monika 28. 09. 2021 napsal(a):

Báječný zájezd do Benátek. Autobus plně vybaven, časté zastávky na WC, vyborná průvodkyně i řidiči. Všechno proběhlo nad naše očekávání. Určitě vyuzijeme ABC tours pro další výlety.


Alena Zina 28. 09. 2021 napsal(a):

Zájezd do podzimních Benátek byl po všech stránkách vydařený. Pohodlný a perfektní autobus. Milá a kompetentní průvodkyně, profesionální řidiči a nádherné počasí. Benátky jsou opravdu překrásné, vytvořila jsem si vlastní program, průvodkyně Alena mi poradila s dopravou, vybavila mě potřebnými materiály a vše bylo, tak jak poradila. Sobota ve sluncem zalitých Benátkách, kde nebylo, ve srovnání s předchozí návštěvou, zdaleka tolik turistů, byl perfektní osvěžující den. S CK cestuji pravidelně a opět jsem byla spokojená. Těším se na příští zájezd. Díky za perfektní den.


Světlana 12. 11. 2019 napsal(a):

Zájezd do Benátek se nám líbil. Stihli jsme všechno, co jsme potřebovali, a výlet si opravdu užili. Paní průvodkyně byla velmi milá a ochotná. Jen při odjezdu z Brna by bylo užitečné pořádně upřesnit adresu odjezdu na zájezd - tedy jestli je to u nějaké budovy, atd. jelikož jsme později našli zastávku, která by názvem také odpovídala. Nejsme místní, tak jsme měli trochu obavy. I tak ale moc děkujeme, cesta brzy ráno z Brna domů byla ale náročnější než jsme čekali


Ivana aLivie 04. 10. 2019 napsal(a):

Výborný zájezd. Průvodce se zmínil, že ho práce baví - a bylo to znát. Řidiči Standa a Standa taky super.


Pavel 29. 09. 2019 napsal(a):

Vše naprosto v pořádku,akorát na začátku trochu zmatek ohledně místa nástupu(stáli jsme o kousek dál za rohem u zastávky se stejným názvem a také směrem do centra Brna)
Průvodce naprosto super(nevím,kde tedy bral tu energii být pořád pozitivní po tolika hodinách v autobuse)
Nemám jinak co dodat,prostě super zájezd,super lidi,žádný problém.
Těšíme se na další zájezd s touto společností a samozřejmě s průvodcem Michalem :D
Pavel a Lenka


Veronika 30. 08. 2019 napsal(a):

Vše bylo super,ráda s Vámi jezdím a už se těším někdy na další zájezd :-)


Tomáš 29. 08. 2019 napsal(a):

Moc jsme si to užili.
Všechno bylo fajn, jako vždy.
Rádi s Vámi jezdíme.


Katka 14. 08. 2019 napsal(a):

S ABC tours jsem byla na zájezdu poprvé.Byla jsem s jedenáctiletou dcerou v Benátkách a obě jsme si to užily.Benátky jsou nádherné,průvodce Michal Šustr úžasný,stále usměvavý a ochotný.Páni řidiči také a za to jim patří velké díky.Už koukáme kam se s Vámi do světa ještě podíváme.Děkujeme


Karolína a Martin 13. 08. 2019 napsal(a):

Benátky 9. - 11.8.2019
Se zájezdem do Benátek jsme byli velmi spokojeni. S ABC - Tours jsme jeli už po druhé a ne naposledy. Organizace zájezdů je vždy bez chybičky a komunikace s cestovní kanceláří také. Řidiči Standa a Standa jsou moc fajn a chtěli bychom poděkovat průvodkyni Míše,která se o nás starala, byla vždy k dispozici, poskytla nám spoustu informací a zodpověděla všechny naše dotazy. Velice kladně hodnotíme načasování zájezdu - hlavně to, že jsme byli v Benátkách už brzy ráno, takže jsme měli Náměstí svatého Marka prakticky pro sebe (nebyli tam skoro žádní turisté) a mohli jsme si užít tu nádhernou atmosféru a skvělé ráno. Skvělé také bylo, že jsme si mohli přizpůsobit program - kdo chtěl, mohl pokračovat na pláž Lido a kdo nechtěl na pláž, mohl zůstat v Benátkách. My jsme využili čas na návštěvu ostrovů Murano a Burano, což byla paráda. Díky celodennímu lodnímu lístku jsme se mohli pohybovat kde jsme chtěli, což byla velká výhoda. Lístky samozřejmě zařizovala průvodkyně Míša. Míše také moc děkujeme za doporučení zmrzlinárny Amorino, kde jsme si moc pochutnali :o). Už se těšíme, až s ABC - Tours zase někam vyrazíme. Karolína a Martin


Majka a Drahus 13.8 2019 13. 08. 2019 napsal(a):

Zajezd opet uzasny jako vzdy pani ridici vesela kopa, pruvodce Michal Sustr pripraven na vsechny otazky odpovidal jako rozeny benatcan ,proste opet ck ABC nezklamala,pristi rok Toskansko a opet s ck ABC TOURS,at se dari jste uzasni jen tak dale Majka a Draha z Brna


Tereza 13. 08. 2019 napsal(a):

Benátky byly super, viděli jsme toho opravdu mnoho, průvodce Michal byl skvělý, jde vidět, že se vyzná, dával nám tipy, vykládal zajímavosti, koupání byla třešnička na dortu, cesta tam i zpět naprosto bez problémů, pokud bych měla něco vytknout, tak maximálně příliš dlouhé pauzy po cestě.


Pavlína 12. 08. 2019 napsal(a):

Benátky 9.8.-11.8.2019

Děkuji, vše se vydařilo! Prima řidiči "Standa a Standa" a velmi šikovná, usměvavá a fajn průvodkyně Míša, všechny dotazy ráda zodpověděla, vždy byla k sehnání. Chválíme a těšíme se na další výlet!


ANNA a Svatopluk 30. 07. 2019 napsal(a):

Nejprve bychom vás chtěli ujistit.že se nám tento krátkodobý zájezd velice líbil a můžeme vás ujistit že o tento krásný zážitek se určitě podělíme ve svém okolí i na internetových sítí.Předně by jsme chtěli vyzdvihnout fundované a nadstandartní péči o nás klienty ze strany průvodkyně Jany,a plynulou a pohodovou jízdu zajištující oběma řidiči.ještě jednou děkujeme za krásný zážitek Machátovi


Eva a Monika 28. 07. 2019 napsal(a):

Ochotní páni řidiči Petr a Stanislav a šikovná paní průvodkyně Jana,která měla vše velmi dobře zorganizované a poskytla nám spoustu zajímavých informací,byl to pěkný výlet,děkujeme


Nika 27. 08. 2018 napsal(a):

Nádherný zájezd, perfektně organizovaný. Průvodce Lukáš byl úžasný, jeho znalosti byly nevyčerpatelné. Pánům řidičům patří velké poděkování nejen za bezpečnou cestu, ale i bufetový servis na každé zastávce. Celé ABC-TOURS moc děkuji. A jak psal cestující Lukáš: "Ta červená tlačítka nad hlavami nemačkejte!"


Lukáš 24. 08. 2018 napsal(a):

Výlet do Benátek byl perfektní. Pánové řidiči perfektní, p. průvodce Lukáš také. Bylo vidět, že jsou všichni znalí ve svém oboru! Jediné mínus je, že se člověk v autobuse pořádně nevyspí, ale to je asi jenom můj problém.
Jo a lidi - prosím vás - ty červené tlačítka nad sebou v autobuse NEMAČKEJTE! :-)


Terezka,Iveta 17. 05. 2018 napsal(a):

Byly jsme na úžasném víkendovém zájezdu v Benátkách od 12.5.do 14.5.2018.
Oceňujeme výborné načasování prohlídek. Nikde jsme nestály fronty. Viděly jsme toho hodně. Mohly jsme se i vykoupat v moři. Velká pochvala pánům řidičům a našemu průvodci Michalovi za profesionalitu a hlavně příjemné vystupování. Určitě pojedeme příště znovu. Terezka a Iveta.


Martina 04. 05. 2018 napsal(a):

Byla sem s Vaší cestovní kanceláří na poznávacím zájezdě, již po třetí a musím říct, že to nikdy nemělo chybu. Chválím Vaše pány řidiče i Vaše průvodce. Už se těším na další zájezd s Vaší kanceláří.


Půlpán 11. 02. 2018 napsal(a):

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat panu průvodci Lukášovi za skvělé znalosti o Benátkách, která nám již předával cestou autobusem z ČR,bližší informace sdělil vždy k místu, kde nás dovedl.Velké poděkování patří i pánům řidičům za skvělou jízdu s pravidelnými přestávkami, což velice zpříjemnilo naši cestu.Navštívili jsme Benátky v době karnevalu od 9.2.-11.2.2018 což musím s manželkou všem vřele doporučit.Měli jsme i štěstí na krásné počasí plné sluníčka, které celý den pouze dovedlo k dokonalosti.O krásných maskách není potřeba ani vyprávět, kde tam byl, ví o čem mluvím, kdo to nestihl, určitě za rok jeďte taky:) Vřele doporučujeme s ck ABC Tours.Petr Půlpán s manželkou


Jiří 18. 09. 2017 napsal(a):

Super řidiči, super průvodkyně, super počasí...... NÁDHERA! Moc díky za skvělý zájezd!


Věra 17. 09. 2017 napsal(a):

V sobotu jsme se vrátili z Benátek 14-16.9.2017.Cesta tam i zpět proběhla bez problémů,a to díky skvělým řidičům a i průvodkyní Janě.Celý den nám vyprávěla historii a den jsme završili na pláži Lido.Bohužel počasí nebylo na koupání,ale i tak jsme si dovezli mušle a ty nejkrásnější vzpomínky.Věra a Petr děkujeme


Žaneta 11. 08. 2017 napsal(a):

Zájezd byl úžasný a díky delegátovi Lukášovi byl naplno prožitý.Lukáš je nabitý informacemi,je velice milý a ochotný.Zájezd byl velmi dobře zorganizován.Také nesmím opomenout pány řidiče Karla a Karla,kteří jezdí opatrně,jsou vtipní a taktéž ochotní.Moc rádi s vámi znovu pojedeme za dalšími zážitky a vřele vás doporučujeme, s pozdravem Žaneta a Alena


Barbora 10. 08. 2017 napsal(a):

Zájezd do Benátek byl naprosto úžasný. Velmi chválím průvodce Lukáše, který věděl snad vše o Benátkách. Na všechno bylo dostatek času a nikam jsme se nemuseli honit. Chválím i pány řidiče, kteří byli velmi milí a ochotní. Byl to náš první zájezd s ABC Tours a určitě ne poslední. Děkujeme


Praxovi 10. 08. 2017 napsal(a):

Již třetí zájezd s Vámi do Benátek proběhl fantasticky jako vždy.Jedním slovem cestovní kancelář může být hrdá na své zaměstnance,kteří svoji práci odvedli na 1*.Děkujeme a těšíme se s Vámi na další výlet a Všem doporučujeme :-) :-) :-) Praxovi


Lucie 09. 08. 2017 napsal(a):

Zájezd do Benátek se nám velmi líbil, jako již několik zájezdů pořádaných vaší cestovní kanceláří. Kromě dobré organizace, která je u vás zřejmě naprostou samozřejmostí, bych ráda velmi ocenila i průvodce Lukáše. Lukáš je velmi milý mladý člověk s neskutečnými znalostmi daného místa. Jeho lidský a profesinální přístup se ukázal i během řešení velmi nestandartní situace, která však vznikla ne jeho vinou. Díky patří také pánům řidičům, kteří dokázali nemožné a zpoždění 3 hodin se jim bezpečně podařilo stáhnout na 1,5. Takže Benátky doporučuji, ale hlavně - Lukáši, Staňo a Romane - děkujeme:-)


Málková 02. 08. 2017 napsal(a):

Výlet v Benátkách byl parádním vytržením z každodenních povinností. Velmi oceňuji vyváženost programu (půl dne v Benátkách, půl dne na pláži) a také jeho volnost, díky kterému jste si ho mohli upravit podle svých požadavků.
Paní průvodkyně velmi poutavě vyprávěla o tomto krásném městě a řádně uvedla veškeré potřebné informace. Řidiči byli velice příjemní a práci odvedli na jedničku bez problému. Děkuji :-)


Dana 10. 07. 2017 napsal(a):

Zájezd do Benátek ve dnech 7.-.9.7.2017 byl naprosto perfektní.
Super řidiči i skvělá průvodkyně s vynikajícími znalostmi o Benátkách a historii Benátek tento dojem jen umocnili.
Děkuji za úžasné zážitky.


Dagmar 26. 06. 2017 napsal(a):

Velikonoční víkendové Benátky byli super za jeden den spoustu zážitku k tomu skvělá průvodkyně i páni řidiči maximální spokojenost .


Oldřich 19. 06. 2017 napsal(a):

Dekujeme za zajezd do Benátek,řidiči byli úžasni,delegatka Jana byla skvělá, se vším pomohla,poradila,jeji znalosti o Benátkách jsou perfektni. Na všechno jsme meli dostatek času,vse jsme si prohlédli,cas byl i na perfektni pozdni oběd (pizza) v restauraci,nakupy i koupání v moři. Zajezd doporučuji, s touto cestovni kanceláří jsme nebyli poprvé a určitě ne ani naposledy 😉


Růžena 19. 06. 2017 napsal(a):

14.-16.6.2017, Benátky - pohodový, příjemný zájezd. Průvodkyně Jana milá, vstřícná, Benátky nádherné!!! Protože jsem neviděla vše, myslím, že zájezd za rok zopakuji s dalšími členy rodiny. Vhodný pro větší děti i pro důchodce. Děkuji


Dana 18. 06. 2017 napsal(a):

Ahoj, jeli jsme s manželem Benátky, 14.6-16.6. a jsme maximálně spokojeni..Díky řidičům Pavlovi a Michalovi, tak i průvodkyni Janě, která byla úžasná..!!!Není co vytknout, jen chválit, díky...!!!


Barbora 03. 05. 2017 napsal(a):

Zájezd byl skvělý. Ani moc a ani ne málo historie, hodně času na vlastní program.
Řidiči i průvodkyně byli moc milí.
Určitě doporučuji.


Pavla 01. 05. 2017 napsal(a):

Rádi bychom touto cestou poděkovali za skvělý zájezd do Benátek, ze kterého jsme se dnes vrátili. Průvodkyně Lucie, která nás celou cestou provázela je chodící Bedekr :) její znalosti jsou neuvěřitelné. Zájezd byl perfektně zorganizovaný. Velký podíl na tom mají také páni řidiči, kteří nás v bezpečí, v pohodě a s úsměvem na tváří dovezli tam a zpět, dokonce nám objednali celodenní slunce a modré nebe.

Ještě jednou celé posádce moc děkujeme a uvidíme se příště ;)


Soňa 27. 02. 2017 napsal(a):

Benátky 24.2.2017 - 26.2.2017

Byla jsem na několika poznávacích zájezdech s různými CK. A poprvé mohu napsat, že jsem byla naprosto spokojena.

Autobusy pohodlné, řidiči skvělí a průvodce měl trasu zmapovanou dokonale .
Prostě opravdu naprostá spokojenost a už se těšíme na další zájezd, jen je potřeba vybrat kam :-)


Martin 04. 10. 2016 napsal(a):

V Benátkách jsem byl poprvé, nicméně jsem měl načteno předem, abych využil volné chvíle na zdolání turistických cílů. Přesto jsem nemusel nijak využít vlastní itinerář, jelikož je časová struktura velmi vhodně nastavena. Jeli jsme na přelomu září a října, počasí naštěstí vyšlo. Od 7.00 ráno cesta na ostrov Benátky, procházka po základních pamětihodnostech, čas na tržnici a na kávu a do kontextu vše zasazující jízda Velkým kanálem na odpolední koupání na Lidu (moře čisté, břeh písčitý, bez větších vln). Okolo půl čtvrté jsme jeli lodí na ostrov Burano, který by byla škoda nenavštívit. Barevné rybářské domky v navazující řadové i samostatné výstavbě se prolínají v úzkých uličkách, ulicích i vodních kanálech. Po páté odpolední jsme měli strach z toho, že se nedostaneme na loď, jelikož fronta byla nekonečná, ale nakonec se ukázalo, že pošlou (asi ze zkušenosti) mnohem větší loď, která pojmula snad celou frontu. Vystoupili jsme na Punta Sabione, kde stál autobus. Průvodkyně je velice kompetentní, je vhodné se jí držet, jelikož efektivita cestování je s ní nejvyšší. Autobus dobře vybavený, zastávky po cestě odpovídající potřebám. Jedniné negativum je snad dlouhá cesta v sedě i ve spánku, ale s tím se musí počítat. Pokud v nabídce najdu obdobný zájezd, chtěl bych jet znovu, proto s klidným srdcem mohu doporučit.


Jaroslava 08. 09. 2016 napsal(a):

Zájezd do Benátek 2.9.-4.9. byl nádherný.Velmi pohodlný autobus,páni řidiči Standa a Petr byly ochotní,paní průvodkyně Lucie měla perfektní znalosti a byla velmi milá.Ranní příjezd do Benátek něco úžasného a večerní odjezd při západu slunce rovněž.Celodenní lístek na loď plně využijete,okolní ostrovy Murano a Lido,přístav s obrovskými parníky,muzea v Benátkách,prostě nádhera.Moc děkuji za krásný zážitek cestovní kanceláři ABC-tours,příští rok pojedu znova.


Martin 28. 07. 2016 napsal(a):

Výborný zájezd, skvělá organizace, cestovní kancelář ABC - Tours rozhodně doporučujeme!!!
Velmi pěkný je už samotný příjezd do Benátek, kdy nepřijedete přes most, ale krásné lodí po moři (lístek platí celý den, takže můžete využívat místní vodní MHD a nvštívit okolní ostrovy, je to velice zajímavý způsob cestování). Díky brzkému příjezdu si stihnete projít s průvodcem Benátky bez návalu turistů a pořídit tak i krásné fotografie. Rovněž nebylo nutné stát frontu při vstupu na věž, jelikož jsme se zde nacházeli na začátku otevírací doby. Výhodou zájezdu je, že se můžete kdykoliv odpojit a naštívit místa která sami chcete, stačí si jen zapamatovat odkud kdy se musíte nejpozději dostat lodí zpět k autobusu.
Vyzdvihnout je zapotřebí práci průvodkyně paní Aleny, která je průvodcem na svém místě. Milá, ochotná, krásný mluvený projev, velké znalosti a byla vždy nápomocna, kdoliv se mohl na ní s čýmkoliv obrátit a nikdo se nemusel bát že by se ztratil nebo něco nevěděl.
Benátky jsou nádherné a určitě stojí za to se s ABC - Tours do nich vydat!


Heczkovi 14. 07. 2016 napsal(a):

Děkujeme ABC Tours za přenádherný víkend, který jsme si díky vám moc užili. Moc děkujeme úžasnému průvodci Michalovi a oběma řidičům Standovi a Standovi, že nás v pořádku dovezli domů. Určitě můžeme jen doporučit a těšíme se na další výlet s vámi. Ještě jednou moc děkujeme!!!


Lucie 07. 07. 2016 napsal(a):

Zájezd do Benátek 2.7.-4.7.16 byl úžasný.Velice luxusní autobus, příjemní páni řidiči i pan průvodce,který nám byl po ruce a všechno pečlivě vysvětlil.Za den jsme toho stihli opravdu hodně.Plavbu lodí ,dopolední prohlídku památek.Jelikož jsme tam byli brzy užili jsme si to téměř bez lidí - což velice oceňuji a odpoledne jsme strávili relaxem na pláži.Co víc si přát.Tuto cestovku opravdu doporučuji.


Michaela 06. 07. 2016 napsal(a):

Skvěle zorganizovaný výlet do Benátek. Krásný zážitek a velice příjemný usměvavý pan průvodce. Doporučuji


Marta 05. 07. 2016 napsal(a):

víkend v Benátkách 2.7-4.7 na jedničku s koupáním na Lido,vše proběhlo tak jak mělo,děkuji průvodci Michalovi a pánům řidičům.


Vladimír 28. 06. 2016 napsal(a):

Třetí zájezd s CK ABC Tours, po třetí na jedničku :)). Doporučuji !!


Monika 28. 06. 2016 napsal(a):

Perfektní!!!! Doporučuji!!


Eva 26. 06. 2016 napsal(a):

Bezvadny poznavaci zajezd, uzasny, napomocny a usmevavy pruvodce Michal. Vse probehlo naprosto v poradku. Brzky prijezd do Benatek a par hodin bez davu turistu, vyklad o mestu i historii, super pristup. Rozhodne doporucuji.


Radek 08. 06. 2016 napsal(a):

Benátky 3.6. - 5.6.2016
Příjemně strávený víkend, díky rannímu příjezdu jsme zvládli prohlídku s výkladem v době kdy tam nebyli skoro žádní turisti, takže v klidu a v pohodě.
Celodenní lístek na lodní dopravu byl super, kdykoliv kdekoliv nasednete na loď a fičíte. Cesta autobusem super, pohodlné a bez zdržení. Řidiči jeli nádherně.


Kateřina 07. 06. 2016 napsal(a):

Benátky 3.6. - 5.6.2016
Během jednoho dne jsme v Benátkách prožili snad celý týden. Zvládli jsme si vše projít v centru Benátek, oba ostrovy Murano a Burano i koupání v moři na Lidu, přitom jsme opravdu bohatě využili jednodenní lístek a povozili se na lodích. Velké plus bylo, že jsme se do centra Benátek dostali poměrně brzy ráno, výklad paní průvodkyně a základní procházku jsme tak stihli mimo hlavní nápor turistů. Doporučuji, cesta autobusem se zvládnout dá a Benátky stojí za to.


Jan 05. 06. 2016 napsal(a):

Zájezd do Benátek 3.6.-5.6.2016. Maximální spokojenost :-)
Profesionální řidiči i delegátka, vstřícné a přátelské jednání.
Autobusy byly opravdu pohodlné. Děkujeme a doporučujeme.


Daniela 14. 10. 2015 napsal(a):

Ráda bych touto cestou poděkovala cestovní kanceláři ABC-Tours za překrásné zážitky, které jsme mohli prožít díky výletu do Benátek. Není nic co bychom této CK mohli vytknout, vše bylo naprosto úžasné. Velké poděkování patří především slečně průvodkyni Marušce. Byla velmi milá, trpělivá, ochotná a erudovaná. Její znalosti a vědomosti byly velmi obsáhlé a široké. Dostalo se nám mnoha informacím a i dostatku volného času. Velké poděkování rovněž patří i oběma pánům řidičům. A v neposlední řadě také děkujeme za opravdu luxusní autobus díky kterému jsme zvládli dlouhou cestu bez sebemenších problémů. Autobus byl nadstandartně vybaven a to nejen velmi pohodlnými sedadly, ale také byla velmi příjemná možnost sledovat filmy, či poslouchat hudbu. Zkrátka vše bylo perfektní a této CK zůstaneme rádi věrni. Děkujeme.


Jana 12. 10. 2015 napsal(a):

Dekujeme CK ABC-Tours za perfektne zorganizovany zajezd do Benatek. Profesionalni a mile jednani CK, prijemna cesta modernim busem (dekujeme ridicum panu Romanovi a Jirimu). Velke diky patri take pruvodkyni slecne Marusce, ktera zajistila poutavy vyklad a ukazala nam krasy Benatek. Slecna pruvodkyne je velmi prijemna, ochotna a mila, vyklad prolozen individualnim volnem. Se sluzbami CK jsme byli velmi spokojeni, rozhodne nezustane u jednoho zajezdu. Uz premyslime, kam vyrazime priste ;-).


Štiborová 01. 10. 2015 napsal(a):

S průvodkyní Lucií se jezdí bez chyby! Benátky a další ostrovy jsou úžasné, doporučuji každému nejméně tento jeden den!!!


Jana 30. 09. 2015 napsal(a):

Zážitkový den se nám velmi líbil. Krásné počasí a zajímavý výklad.


Karel 30. 09. 2015 napsal(a):

Víkend v Benátkách 28.-30.9.15 na jedničku, jako jediný sem se vykoupal v nádherně teplém moři na Lido, všechno proběhlo tak jak mělo, moc děkuji průvodkyni a pánům řidičům. SUPER


Libuše 30. 09. 2015 napsal(a):

Celodenní program byl výborně zorganizovaný a zrealizovaný. Těším se na eurovíkend příště do Paříže :-)!


Martina 08. 09. 2015 napsal(a):

Dobrý den,

28. - 30. 8. 2015 jsem byla na zájezdu v Benátkách.

Byla jsem velmi mile překvapená, že cesta byla příjemná a rychle utíkala a to díky pravidelným zastávkám.

Velké díky za bezpečnou a šťastnou jízdu patří pánům řidičům Petrovi a Josefovi. Byli velmi milý a ochotní.

Paní průvodkyně Lucie byla naprosto skvělá. Obdivuji její znalosti o Benátkách i cestě k nim. Odpověděla nám na každou otázku, byla milá, ochotná, vše nám ukázala, vysvětlila, poradila.

Zájezd byl úžasný, moc děkuji ABC tours za jeho realizaci, užila jsem si ho. :)

Martina Pitourová


Helena 01. 09. 2015 napsal(a):

O víkendu 28.-30.9. jsme absolvovali jednodenní zájezd do Benátek s možností koupání na pláži na Lidu. Cesta byla perfektně zorganizovaná - časy příjezdů i odjezdů, i program v samotných Benátkách. Paní průvodkyně Lucie byla ohromně vstřícná a příjemná, s bohatými znalostmi nejen Benátek, ale celé trasy. Oba páni řidiči, Petr i Josef, pardon Pepíno, byli také velmi ochotní a dobře naložení po celou cestu, která byla "díky" konci prázdnin a četným opravám silnic opravdu dost náročná. Ale dovezli nás bezpečně a včas a ještě vařili opravdu dobré kafe! Jak jen to půjde, tak příště na dovolenou zase s vámi.


Marketa 01. 09. 2015 napsal(a):

Skvely zazitek,skvela organizace, skveli ridici a uzasna pruvodkyne Lucie. Doporucuji!


Honza 17. 08. 2015 napsal(a):

Benatky 11.-13.8.15 ..zájezd skvělý a i průvodkyne a pani řidiči.Vše jsme zvladli i při 40 °teplote.Super.


Dana 21. 07. 2015 napsal(a):

Byly jsme s ABC tours letos v Benátkách a vřele doporučuji, delegátka perfektní, řidiči taky a zážitky super.


manželé 16. 07. 2015 napsal(a):

Zájezd se doopravdy podařil, skvěle zorganizovaný, dopoledne ve městě, odpoledne na pláži, perfektní doprava, ale dvě noci za sebou nespat je fakt masakr, ale to si každý musí zvážit sám. Díky


Iva 25. 05. 2015 napsal(a):

Skvělý výlet, i když počasí vůbec nevyšlo. Skvělá paní průvodkyně Lucie i skvělí páni řidiči. Děkujeme za fajn víkend a brzy nashledanou!!!


Sylva 25. 05. 2015 napsal(a):

Byli jsme velice spokojení se zájezdem,průvodkyně velice příjemná,ochotná,taktéž řidiči.
Příště jedeme znovu!:-))


Tereza 14. 05. 2015 napsal(a):

Výborná organizace, vše klapalo, jak mělo. Zkušená průvodkyně, která přesně věděla, kdy nás kam vzít. Spolehliví a důvěryhodní řidiči.

Děkuju, bylo to fajn, a ráda s vámi zase někam pojedu :).


Miroslava 05. 05. 2015 napsal(a):

Zájezd do Benátek v termínu 1.5. až 3.5.2015 jsem dostala jako dárek. S cestovní kanceláří ABC Tours jsme jeli poprvé. Se zájezdem jsem byla velice spokojena. Z Benátek mám spoustu krásných zážitků díky bezvadné průvodkyni Lucii. Za profesionální přístup děkuji i řidičům. Cestovní kancelář ABC Tours mohu všem doporučit a jistě s touto cestovkou někam příště pojedeme.


Vlaďka 05. 05. 2015 napsal(a):

Zájezd do Benátek v termínu 1.5.-3.5.2015 jsme si užily, průvodkyně Lucie byla perfektní, řidiči profesionální, moc děkujeme, určitě jsme s CK ABC tours nejely naposledy. Vlaďka a Radka, Tábor


Margit 22. 09. 2014 napsal(a):

Vše v pořádku. Nemám co vytknout paní průvodkyně byla příjemná, velice ochotná a u řidičů oceňuji profesionální přístup. Všem vřele doporučuji.


vladimir 20. 09. 2014 napsal(a):

zájezd perfwktní, dálnice D1 trasa hrůzy, to však není chyba CK .a navíc, po zkušenostech s průvodcem v Paříži jsem byl tentokráte velice spokojen, paní se všem intenzivně věnovala, vše do podrobna vysvětlila, nasměrovala nás na lodní linky, a vybavila nás sic skromnou, ale přec mapou a jízdním řádem lodní dopravy, čehož si velice cením . Jo a řidiči? prostě prima.


Dana 09. 09. 2014 napsal(a):

Moc děkuji za zájezd do Benátek v termínu 10.-12. srpna. Stejně jako loni, všechno proběhlo naprosto bez chyby, paní průvodkyně i řidiči byli skvělí, organizaci se nedalo nic vytknout. Až se budu zase někam chystat, určitě se na vaši ck zase obrátím.


pavlína 14. 08. 2014 napsal(a):

S ABC jsme na poznávací pobyt nejeli poprvé a dobře jsme věděli, že bude bez chyby.Já i můj syn jsme byli nadšeni, co se dá za 3 dny v Benátkách všechno stihnout. poděkování patří hlavně pánům řidičům, kteří nás dovezli tam i zpět živy a zdrávy a především průvodkyni Lucii, ABC jistě ví, jak vybírat průvodce.jen tak dál :)) Penzovi


Michaela 14. 08. 2014 napsal(a):

10.8. nám začal zájezd do Benátek. Od první chvíle, kdy jsme nastoupili do autobusu, až do výstupu to bylo naprosto báječné. Děkuji paní průvodkyni i skvělým řidičům... A k Benátkám samým nemám slov.. prostě nádhera.. Děkuji ABC Tours... Určitě se s Vámi ještě někam podívám a né jednou :-)


Sylvie 25. 07. 2014 napsal(a):

Dobrý den, byla jsem na míru spokojená rada bych jela znovu..


Alexandra 20. 06. 2014 napsal(a):

Dobrý den,

se společností ABC - Tours jsme absolvovaly zájezd do Benátek v termínu 16.6. - 18.6.2014. Zájezd byl po všech stránkách naprosto skvělý. Od skvělých pánů řidičů, přes úžasnou průvodkyni Lucku až po nádherně strávený den v jednom z nejkrásnějších měst v Evropě. Moc děkujeme za výbornou organizaci, bezproblémový průběh a těšíme se na další výlet, který určitě s ABC -Tours absolvujeme :).


petra 01. 06. 2014 napsal(a):

Dobrý den, byla jsem s vámi už na pěti zájezdech a vse je vzdy v naprostém pořádku, průvodci výborný a tak i řidiči autobusů, za dva měsíce jedu o pět na jeden z vašich zájezdů a už ted se moc těším co všechno uvidím a na příjemného průvodce, šikovného řidiče, tak jako vzdy☺☺☺☺☺


Ludmila 01. 06. 2014 napsal(a):

Dobrý den.
Společnost ABC - Tours mi doporučil kolega v zaměstnání, který byl loni na poznávacím zájezdu v Římě. Jela jsem v termínu 28.5. - 30.5.2014 do Benátek a dnes již mohu doporučit dalším zájemců. Pánům řidičům patří poděkovaní za příjemnou bez problémovou cestu a dohodovou atmosféru.Paní delegátce Lence pak ještě navíc za opravdu profesiomální práci při prohlídce památek.Já osobně hodně oceňuji i před samotným příjezdem do Benákem, že paní delegátka povyprávěná všeobecně o životě v Itálii a zvycích v italských rodinách.
Počasí nám přalo, takže jsme stihli i odpolední koupání v moři na pláží ostrova Lido. Byl to jeden den, ale já mám pocit, jak kdybych si užila týden.
Ještě jednou děkuji.
Už jen musím vymyslet, kam pojedu s ABC - Tours příště.


Ivana 24. 10. 2013 napsal(a):

Dobrý den,
chtěly bychom s kamarádkou poděkovat za bezva jednodenní zájezd do Benátek v termínu 28.- 30.9.2013, i když nám počasí moc nepřálo a nemohly jsme se vykoupat v moři, tak náhradní program a to návštěva dalších ostrůvků byla daleko zajímavější a pestřejší. Jedním slovem i přes nepřízeň počasí velice zdařilý jednodenní výlet včetně podrobného výkladu paní delegátky. Vřele doporučujeme, děkujeme a těšíme se na další poznávací zájezdy s Vaší cestovní kanceláří.


Petr 22. 08. 2013 napsal(a):

Dobry den
18.8.2013 jsme se zucastnili vyletu do Benatek, ze zacatku jsme meli obavu, ze jeden den bude malo ale nakonec jsme byli velice prekvapeni kolik se toho da stihnout. Jak prohlidka Benatek tak i koupani v mori :-), s pruvodkyni Lucii jsme byli hrozne moc spokojeni. Tento zajezd vrele doporucuji jak mladym i starsim lidem byl to pekny vylet dekuji cestovni kancelari abc-tours ze porada tyto zajezdy .
Dekuji i ridicum za klidnou a prijemnou cestu


Markéta 11. 08. 2013 napsal(a):

Dobrý den,
14.7. jsme se zúčastnili zájezdu do Benátek a musím říct, že to stojí rozhodně za to! Jeden den není moc, ale díky skvělému výkladu paní průvodkyně nám i jeden den stačil na to, abychom z Benátek byli nadšeni. Cestování a poznávání krásných měst je super a když Vám to cestovní kancelář zjednodušší skvělou organizací, není problém se kamkoliv podívat. Benátky nebyly první město, které jsem s Vámi navštívila a rozhodně ani poslední. Za měsíc jedeme do Paříže :-)


Soňa 16. 07. 2013 napsal(a):

Dnes ráno jsme se vrátili z Benátek a musíme hned napsat pochvalu jelikož nám to nedá,Vám nepoděkovat.Za prvé páni řidiči úplně vše na 1*,paní průvodkyně Lucinka prostě super super super,nebylo vůbec co vytknout a nakonec samotné Benátky musí snad každý alespoň jednou za život vidět.Ještě jednou moc děkujeme,že díky Vám jsme tu krásu viděli a slibujeme že na příští rok už máme dovču u Vás vybranou.Těšíme se na Vás celá rodinka Rosťa,Soňa.Lucka Praxovi.


Dana 14. 06. 2013 napsal(a):

Moc děkuji za krásný zájezd do Benátek. Byla jsem s Vámi již po čtvrté a i teď jsem nadšená, milá průvodkyně Lucie, svým výkladem a ochotní páni řidiči, bravurní jízdou také přispěli k tomu, že až budu hledat příští dovolenou, určitě to bude zase s ABC Tours...


Bohdana 12. 06. 2013 napsal(a):

Touto cestou bychom také s manželem chtěli poděkovat, jak posádce autobusu tak průvodkyni Lucii za její vyčerpávající výklad o Benátkách a organizací.Jediné mínus je,že CK nemá určen limit věku pro sotva chodící děti,kterým tento poznávací zájezd nic neřekne,akorát dokáže otrávit jak je tak ostatní cestující.Mýslím,že CK nabízí jiné vhodnější zájezdy těmto dětem.Jinak se opět budeme těšit na příští zájezd s Vámi.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,
děkujeme za Vaši připomínku, ale skutečně není možné, abychom omezovali věkovou hranici, kdy je možné jet na náš zájezd. Jistě cítíte, že zde by to bylo popněkud zvláštní, kdybychom si kladli tyto podmínky. Nicméně zastáváme názor, že každý dospělý člověk by měl zvážit vhodnost či nevhodnost určitého zájezdu pro malé dítě. Proto také nabízíme na našich www zájezdy vhodné pro rodiny s dětmi.


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Adriana 11. 06. 2013 napsal(a):

Jsme se synem nadšení a opravdu šťastní, že jsme se rozhodli na tento zájezd jet. Byla to pro nás rychlá volba, nic plánovaného. Před pár dny jsme s Vámi byli v Londýně s výletem do Paříže, Benátky považujeme za dokonalou třešničku. Příjemná delegátka Lucka a velmi ochotní řidiči, naprostá spokojenost. Navíc nám dokonale vyšlo počasí, teplo. (spíš vedro) Na ostrově Lido jsme se podívali na pláž a syn si neplánovaně vyzkoušel pro letošní sezónu koupání v moři. Co dodat? Velká chvála a spokojenost. Na závěr jen to, že s výběrem zájezdů to nemám vůbec složité, stačí zadat vždy ABC. Protože mi pojedeme opět s VÁMI !!!


Rujbrovi 05. 06. 2013 napsal(a):

Zůčastnili jsme se jednodenního výletu do Benátek. A jsme maximálně spokojení. Slečna průvodkyně byla milá, ochotná a vždy nám podala skvělé informace. Moc děkujeme. Snad jen dokonalý dojem z návštěvy nám trochu kazilo počasí. Jinak výlet neměl chybu. Dík patří i pánům řidičům, kteří nás bezpečně dopravili tam i zpět :-).


Vienieta 03. 06. 2013 napsal(a):

Jela jsem s abc tourrs již 3x.Vaše zájezdy se mi moc líbí.Řidiči byli moc ochotní a spolehliví.Slečna průvodkyně Maruška byla fajn.Akorát nám náladu kazilo trochu počasí.Jinak bylo vše na jedničku.


Eva 01. 06. 2013 napsal(a):

Dobrý den, právě jsme se vrátili z Benátek, vše proběhlo k naší 100% spokojenosti, skvělá byla průvodkyně - slečna Maruška, která nás skvěle informovala i vše dobře naplánovala ( i s ohledem na počasi ), zároveň jsme měli spoustu času na občerstvení a za koupení suvenýrů,
tímto jí děkuji a budu se těšit na další zájezd s vaší CK,
s pozdravem
Eva


Jana 17. 09. 2012 napsal(a):

Byla jsem v Benátkách s dětmi. Prohlídka města byla tak zajímavá, že zaujala i je. Moc se nám to líbilo a plánujeme další výlety. Máte to vychytané.


žemličkovi 16. 09. 2012 napsal(a):

Děkujeme CK za pěkný výlet do Benátek, průvodkyně Věrka byla profesionální, díky i pánům řidičům, že i zpáteční cesta v dešti byla stoprocentní.


Martina 15. 09. 2012 napsal(a):

Ve denech 11.-13.9.jsme navštívili s Vaší cestovní kanceláří Benátky.Je to už druhý poznávací zájezd a stejně jako ten první(Paříž)neměl chybu.Byl to nádherný zážitek,určitě doporučuji všem,kteří ještě váhají.I když jsme v Benátkách strávili jen 1 den,určitě to stálo za to máme spoustu krásných vzpomínek a neustále ležíme ve fotkách :-)Děkujeme všem,kteří se o to zaspoužili a těšíme se na další poznávačku S pozdravem Pecková


Bohumila 13. 09. 2012 napsal(a):

Právě jsme se vrátili z Benátek,(11.9.-13.9.) Pobyt byl sice krátký ale krásný, i přes stávku italských přepravců jsme toho hodně viděli, dopoledne jsme prošli památky, odpoledne projeli kanál a dostali se i k moři. Poděkování patří slečně průvodkyni i ridičům, těším se na další cestování s vaší CK


Veronika 03. 09. 2012 napsal(a):

Minulý týden jsem se zúčastnila zájezdu do Benátek a byla jsem stoprocentně spokojená. Skvělé rozvržení dne, dopolední procházka a poznání v Benátkách a odpolední relax na pláži nemělo chybu. Velký dík patří slečně průvodkyni.


Iveta 01. 09. 2012 napsal(a):

Krásný den,ve dnech 26.8.-28.8.jsme navštívili Benátky.Je to přesně rok,co jsme tento zájezd absolbovali s manželem již po druhé s Vaší CK,první do Paříže a nyní do Benátek a můžu všem vřele doporučit,je to úžasný zážitek,na celý život a je až s podivem co všechno se dá stihnout za jediný den,prohlídka památek a nakonec koupání v moři to byla třešnička na dortu.prostě super. Organizace byla skvělá a program velmi bohatý. Vřele doporučuji všem.Jestě jednou díky průvodkyni Aleně ,která byla velice milá a svými znalostmi o Benátkách a její historii velice překvapila i řidičům,kteří byli vždy naprosto skvělí a profesionální.Těšíme se na další zájezd s Vámi Iveta a Jan Paluchovi


Eva 30. 07. 2012 napsal(a):

Zájezd do Benátek s CK se mě moc líbil. V Benátkách jsem byla potřetí a jsem rozhodnutá, že pojedu s Vaší CK příští rok znovu. Všechno bylo velmi dobře zorganizované, průvodkyně se o nás velmi dobře starala, byla profesionální. Hlavně jí bych chtěla tímto poděkovat.
Zájezd s touto CK doporučuji všem.


Pavlíčková 21. 07. 2012 napsal(a):

Také Vám se sestrou děkujeme za krásné Benátky, pohodu při zájezdu, skvělou průvodkyni a profesionální řidiče. Tento zájezd jsme považovaly trošku jako vtip, jeden den v Benátkách a ještě u moře, ale program je bálečně udělaný a všem kdo o něj má zájem rozhodně doporučujeme.


Radek 21. 07. 2012 napsal(a):

Zájezd byl dobrý se vším všudy, ale na to ,že pro jednoho je cena 1730Kč,tak neměl tuto cenovou hodnotu,snídaně chleba s něčím a kafe z autobusu je málo.
tři dny před zájezdem jsem se dozvěděl,že si ještě 18 euro musím zaplatit za plavenku,což by mohlo být v ceně zájezdu.


Michaela 21. 07. 2012 napsal(a):

Dobrý den, díky za výlet do Benátek, moc se mi líbil i přesto že jsem tam nebyla poprvé, tak mě to opět okouzlilo a nadchlo a to hlavně díky znalostem slečny průvodkyně, která nám za tu krátkou dobu řekla opravdu mnoho a člověk si to i pamatuje :-) Koupání na závěr bylo příjemné osvěžení a i cesta se dala snést... Karásková


Michaela 19. 07. 2012 napsal(a):

Dobrý den,

děkuji moc za krásný včerejší výlet do Benátek. Moc se nám s přítelem líbil. Byli jsme unešeni. A velké díky zejména slečně průvodkyni Aleně a řidičům Jirkovi a Jardovi. Byli velice profesionální i se smyslem pro humor.


Michaela 19. 07. 2012 napsal(a):

Dobrý den, chci Vám moc poděkovat za včerejší nádherný zájezd do Benátek. Od všech jsem slyšela, že Benátky nejsou žádný zázrak, ale díky Vám a paní průvodkyni jsem si udělala svůj obrázek a Benátky se staly mojí srdcovou záležitostí. Zároveň velké díky oběma řidičům, že nás dopravili vpořádku zpátky domů. Těším se na další zájezd s vámi. Kovářová


Alena 08. 07. 2012 napsal(a):

Dobrý den, děkuji za skvělou organizaci úžasného zájezdu do Benátek /VI/2012/. Naprostá spokojenost s paní průvodkyní a bezvadnými řidiči. Těšíme se s vámi na další výlet nebo zájezd.A.Fraňková


Martin 03. 07. 2012 napsal(a):

V neděly jsem dorazil domu z Benátek a jsem velice překvapen krásou toho místa ,, neuvěřitelné ,, opravdu jsem nečekal , to co jsem viděl,,, je to zvláštní a jedno z nejkrásnějších měst na světě, to bez pochyb,,,, chci taky poděkovat řidičum autubusu , kteří byly velice opatrní a dovezly nás všechny zdraví zpátky do čr,, určitě se chci do benátek vrátit,, to vím jistě....


Marcela 03. 07. 2012 napsal(a):

Je to už druhý zájezd,který jsem s manželem podnikla u vaší CK a samozřejmě jsem byla opět velice spokojená.Manžel má přes léto hodně práce a proto jsem ráda,že vaše CK pořádá takové krátké zájezdy.Určitě vás budeme doporučovat a zájezd do Benátek se nám tak líbil,že si ho v nejbližší době zopakujeme a sebou vezmeme i syna a babičky.Páni řidiči i paní průvodkyně jsou moc milí.


Olga 03. 07. 2012 napsal(a):

Se zájezdem do Benátek jsem byla velmi spokojena. Cestovala jsem s ABC - Tours poprvé, ale hodlám si podobný výlet určitě zopakovat.
Celý zájezd proběhl bez problémů, paní průvodkyně i páni
řidiči byli velmi milí a vždy se nám snažili ve všem vyhovět.

Mohu všem tuto cestovní agenturu doporučit.

Děkuji! Olga


Minaříci 03. 07. 2012 napsal(a):

Benátky, přeprava lodí, pláž Lido bylo nádherné! S manželem jsme si to moc užili.)Dá se to vše stihnout akorát ten autobus no není nad spánek v posteli,ale to bychom chtěli asi moc:)


Mackovi- Slaný 01. 07. 2012 napsal(a):

Dnes jsme se vrátili z Benátek, zájezd byl velmi dobře zorganizovaný.Řidiči i průvodkyně skvělí.Byli jsme moc spokojení.Děkujeme


Michaela 18. 06. 2012 napsal(a):

Výlet do Benátek byl velmi příjemný, s dcerou jsme si ho velmi užily. Paní průvodkyně byla milá, příjemná, dozvěděly jsme se spoustu zajímavých informací a viděly pěkná místa i mimo Benátky (Burano, Lido).


Michal 17. 06. 2012 napsal(a):

Zájezd se nám i s přítelkyní moc líbil. Benátky rozhodně stojí za návštěvu. Ze strany průvodkyně i CK bylo vše zvládnuté na jedničku.


Vendula 16. 06. 2012 napsal(a):

Dobrý den,ve dnech 13.6.-15.6.2012 jsme byli s manželem na poznávacím zájezdu v Benátkách.Rádi bychom touto cestou chtěli velmi,velmi poděkovat za nádherný zážitek a za skvělou organizaci celého zájezdu.Velké díky také patří oběma pánům řidičům Standovi a Standovi a samozřejmě také velmi milé průvodkyni Janě,všichni byli opravdu profesionální a skvělí.Už teď se těšíme na další zájezd s Vaší CK.


petra 22. 04. 2012 napsal(a):

Dnes jsme se vrátili z Benátek,bylo to naprosto úchvatné,dokonalé.Skvělá organizace,paní průvodkyně báječná,řidiči pan Pepa a pan Petr jinak (Karel a Karel)nás dovezli v pořádku domů. Zpočátku se mě vůbec nechtělo,8-leté dítě,předpověd špatného počasí... Ale povedlo se,dítě zlaté,počasí slunečné.Zkrátka chci poděkovat ck ABC tours za perfektní zájezd do Benátek.A doufám,že se s vámi setkám třeba v Paříži.


Petra 02. 09. 2011 napsal(a):

Dobrý den, 28.-30.8.2011 jsme se s kamarádkou zůčastnily poznávacího zájezdu do Benátek , musíme jen doporučit.
Cesta autobusem se dala zvládnout, milí a vtipní řidiči a příjemná průvodkyně, Benátky nádherné, jen bychom uvítaly, místo odpoledního koupání více procházek po Benátských uličkách a památkách s průvodkcem. Jinak není co vytknout a těšíme se na další zájezd s ABC Tours....


Hana 23. 08. 2011 napsal(a):

Vážení,zúčastnila jsem se zájezdu 31.7.2011 a bylo to super.Příští rok se těším též.Také jsem byla na Plitvických jezerech a také to bylo bez chyby, byla jsem moc spokojená.Díky Vám všem !!!


Juraj 18. 07. 2011 napsal(a):

dobrý den,3.7-5.7.2011 jsme s manželkou a Vaší ck navštivili Benátky.Zájezd perfektní,počasí vyšlo na 100% a to vše chceme poděkovat slečně Marušce,která podávala informace a je vidět,že jí to baví a samozřejmně pání řidiči Karel a Karel.Zájezd dostala manželka jako dárek a byla nadšená.


Monika 02. 06. 2011 napsal(a):

Dobrý den,
chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za prima výlet do Benátek v termínu 29.-31.5.2011.
Řidiči byli skvělí a zábavní, slečna Maruška jako průvodkyně taky moc příjemná a samotné Benátky a okolní ostrovy Burano a Murano fascinující :-)Ještě ted´ jsem myšlenkama na lodi ( ve skutečnosti ale v práci :-(
Určitě si z Vaší nabídky vybereme další zájezd ( a ne jeden ) a budeme Vás doporučovat :-D


Martin 31. 05. 2011 napsal(a):

Dnes jsme se vrátili z tohoto zájezdu s přítelkyní.
Vřele doporučujeme,je to skutečně nádhera a kdybychom to sami neabsolvovali,tak bychom nevěřili,co se dá za jediný den stihnout. Děkujeme i velmi sympatické paní průvodkyni Marušce,která nám pověděla mnoho zajímavostí,provedla nás vší tou nádherou a doporučila,kam se můžeme podívat.
|Velmi se nám líbila také organizace - kdo chce,může si jít kam chce, jen ať je v daný čas na místě odjezdu. Anebo chodit s průvodkyní a pak si program upravit podle svého. Jediné,co mě osobně chybělo,byl pohled na Benátky,když se stmívá a vidět osvětlené všechny ty krámky,uličky a architektonické skvosty.Naprosto ale chápu,že z časových důvodů to není možné.
Když to shrnu...všem doporučujeme,cena zájezdu bezkonkurenční a přitom doprava i služby na vysoké úrovni. Ten den na prohlídku Benátek úplně stačí,i když se nám tam tak líbilo,že bychom tam vydrželi ještě i pár dalších dní. Rozhodně bychom se tam ještě někdy s Vaší CK chtěli podívat. Ještě jednou Vám velice děkujeme. Kočiš


Tomáš 25. 09. 2010 napsal(a):

Z manželem jsme s vámi jeli na Zájezd do Benátek. Cesta autobusem byla příjemná fajn řidiči a moc milá průvodky ně Lucie která nám pomohla vyřešit náš problém za to jí moc děkujeme. Nejvíce se nám líbilo to že nám upravili program jak jsme chtěli tak že jsme místo na prohlídku Benátek už ráno mohli jet lodí na Pláž Lido manželka byla poprvé u moře tak že díky této cestovní kanceláři jsme si to moc užili a za to děkujeme. Také byli bezvadné ty zastávky a v autobuse na zpáteční cestě nám pustili i film bezvadnou komedii z toho jsme měli také radost. Příští rok budeme zase objednávat moc rádi u vaší cestovní kanceláře další zájezd byli jsme vážně moc spokojení a těšíme se na další zájezd s vámi...


Petra 23. 09. 2010 napsal(a):

Se zájezdem jsme byli velice spokojené a určitě ho můžeme všem doporučit, organizace byla super a Benátky nádherné.


Hana 19. 09. 2010 napsal(a):

13.9.2010 jsme se zúčastnili s přítelem jednodenního výletu do Benátek. Zájezd předčil naše očekávání, Benátky jsou naprosto úchvatné! Už jsme s cestovní kanceláří ABC Tours absolvovali zájezd do Říma a byli jsme naprosto spokojeni. Máme vysněná další místa, kam by jsme chtěli zavítat a určitě to bude prostřednictvím této cestovní kanceláře. Moc děkujeme za krásné zážitky a všem vřele doporučujeme! Hanka a Luděk, Brno


Valter 18. 09. 2010 napsal(a):

Benátky byli opravdu nádherné.
Komunikace s CK bez problémů a od začátku jen korektní jednání. Vřele doporučuji a mnohokrát děkuji.


Jiří 18. 09. 2010 napsal(a):

Asi před týdnem jsem absolvoval zájezd do Benátek.Nebudu zastírat, že mně nalákala cena, zvláště když se jednalo o last minute.Ani chvíli jsem se nerozmýšlel a hned objednal.Pochybnosti přišly teprve později - tolik hodin na cestě v autobusu a žádný spánek,jak ten den v Benátkách může vypadat? Kdyby to šlo, tak bych naopak zájezd zase zrušil.
Nakonec jsme tedy jel,asi jen pro zajímavost,jak to bude hrozné.
Bez přehánění a lichocení - zájezd byl bezvadný.V Benátkách jsem se vůbec necítil unavený a po cestě rozlámaný, jak jsem se původně obával.Velký podíl na tom měla průvodkyně Lucie, která byla velice vstřícná a znalá a příjemní šoféři.
Dosud jsem jezdil jen s velkými cestovkami,ale mohu nevěřící ubezpečit, že tato malá cestovka je schopna zorganizovat zájezdy přinejmenším stejně dobře, jako ty velké.
Pracuji přes čtyřicet let pro české i zahraniční cestovky, tak snad to trochu dovedu posoudit.
Už se těším na další zájezd s ABC,tentokrát i s přáteli,kterým jsem tuto cestovku doporučil.

Jiří Šebesta,Praha
Hana 16. 09. 2010 napsal(a):

Zájezd byl skvělý, řidiči i průvodkyně suproví. Vyhověli ve všem, znalosti na špičkové úrovni, o hodinu dřív dojezd domů, než bylo slíbeno. Doporučuji!


Alžběta 15. 09. 2010 napsal(a):

S vaší cestovní kanceláří jsem s přítelem 12.9. - 14.9.2010 absolvovala zájezd do Benátek a chtěla bych vám touto cestou poděkovat za jeden z nejbáječnějších zážitků! Zájezd byl perfektně zorganizovaný, průvodkyně Lucie byla moc ochotná a příjemná, mé díky patří také oběma řidičům (Tomáš a Robert), kteří nás bezpečně dovezli tam i zpět.
Benátky jsou kouzelné, výjimečné město a za ten jediný den jsme toho stihli poznat opravdu maximum. Tento zájezd opravdu všem doporučuji, neznám lépe využitý čas než cestováním a poznáváním.
Navíc vaše ceny jsou bezkonkurenční.
Ještě jednou velké díky a už se poohlížíme po dalším zájezdu na jaře 2011.


Jakub 25. 08. 2010 napsal(a):

Je to přesně rok,co jsem tento zájezd absolboval a můžu všem vřele doporučit,je to úžasný zážitek,na celýživot a je až s podivem co všechno se da stihnout za jediny den... organizace byla skvělá a program velmi bohatý.. nyní už jsem byl s Vámi také v Říme v prosinci 2009a byl jsemopět hodně mile překvapený za cenu 2990 jsem celou krásu antické metropole,i proto vaši kancelář vřele doporučuji a už máím objednaný další zájezd,v září 2010 jedeme s Vámi na pozn.zájezd Národní parky Chorvatska... Jestě jednou díky průvodcům i řidičům,kteří byli vždy naprosto profesionální. Jen by me zajímalo,jak si kancelář s velice dostupnými cenami ale zaroven i supr sluzbami získala takový přísun zákazníků?? třeba čedok a další mají stejné programy za až 3* vyšší ceny... je to u Vás obdivuhodné.Překkvapili me u vás i věrnonostní slevy.. Děkuji a moc se těším do Chorvatska.Greschl

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den pane Greschl,
děkujeme za Vaše hodnocení zájezdu, které je velmi příjemné číst. Jsem velmi ráda, že jste s našimi službami vždy natolik spokojen. Co se týče Vašeho dotazu. Širokou klientelu jsme si vytvořili právě díky přijatelným cenám a troufám si tvrdit i dobrým cenám. Naše ceny jsou příjemné díky tomu,že vlastníme své autobusy a tudíž zisk ze zájezdu je kalkulován pouze jednou, ne tedy pro dopravce a pak opět pro CK. Dále samozřejmě spoléháme na dobrou obsaditelnost zájezdu a riziko neobsazených sedadel necháváme na svých bedrech a ne na navýšení ceny klientovi.
Děkujeme pane Greschl a budeme se těšit na opětovné setkání na zájezdu Národní parky Chorvatska, na který se můžete již těšit. Jedná se o zájezd velmi pěkný a pohodově se zde skloubí poznání s odpočinkem.


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Marie 24. 08. 2010 napsal(a):

Dnes ráno jsme se s dcerou vrátily se zájezdu do Benátek. Dopoledne bylo náročné, odpoledne na pláži velmi příjemné.Moc se nám líbila kombinace - poznání i odpočinku. Velké díky paní Lucii za množství podaných informací i pánům řidičům za příjemnou cestu.
Přejeme Vám samé spokojené zákazníky.


Lukáš 01. 08. 2010 napsal(a):

Od přítelkyně jsem dostal dárek, poznávací zájezd do Benátek jízda super řidiči zastavili na přání a průvodkyně tam byla jako doma, ktera nám dopoledne ukázala město a odpoledne jsme leželi na pláži super zážitek doporučuji všem i u nás v Ústí nad Labem


Aneta 21. 07. 2010 napsal(a):

Zdravim celou kancelar ABC tours :) chci strasne moc podekovat za skvely vylet do Benatek! super atmosfera uz cestou tam, ridici skveli, cesta absolutne v pohode... secteno a podtrzeno, nebylo nic co by mi zkazilo vzpominky na vylet s Vami...
Dekuji a urcite se brzy uvidime :)
Zdravime Kaja + Anet


Jaroslav 20. 07. 2010 napsal(a):

Dobrý den,
Ve dnech 11. - 13.7. 2010 jsme s manželkou absolvovali s Vaší CK zájezd do Benátek. Organizace celého zájezdu byla perfektní. Velkou zásluhu na tom měla paní průvodkyně Lucka. Také oba řidiči byli velmi ochotní a za volantem zcela profesionální. Velmi rádi v budoucnu využijeme opět Vašich služeb. Děkujeme


Monika 16. 07. 2010 napsal(a):

11.-13.7.2010 jsme se s manželem účastnili poznávacího zájezdu do Benátek.Byli jsme mile překvapeni organizací zájezdu,vše proběhlo podle plánu a i Benátky splnily naše očekávání.Moc díky průvodkyni Lucii i oběma řidičům,kteří byli super.Určitě můžeme jen doporučit a těšíme se na další zájezd pořádaný vaší cestovkou(plánujeme Paříž).

Reakce ABC - Tours:
Děkujeme a bude nám ctí,nabídnout Vám naše zájezdy do Paříže.

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

František 15. 07. 2010 napsal(a):

Dobrý den,chtěl jsem jenom poděkovat Vašim řidičům kteří se jmenovaly Tomáš a Vladimír kteří jely dne 11.7.2010 - 13.7.2010 do italských benátek.Předvedly skvělou práci a byli moc ochotní a ještě veliké dík průvodkyni lucii která se nás ujala a byla velmi ochotná i přes to veliké teplo co panovalo.Pokud nĚkam pojedu vim kam pro nějaký hezký zajezd přijít.Davídek František

Reakce ABC - Tours:
Děkujeme a budeme rádi,pokud cestu k nám skutečně nezapomenete.

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Petra 11. 06. 2010 napsal(a):

Zájezd do Benátek se nám velice líbil. Páni řidiči byl vtipní a příjemní a paní průvodkyně byla také velmi ochotná a milá. Líbilo se mi, že kdo chtěl, mohl si jít po vlastní ose. Určitě bych tento zájezd i cestovní kancelář doporučila.

Reakce ABC - Tours:
Děkujeme a jsme rádi,že jste ocenila variabilitu programu.Přejeme pěkné léto

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Ladislav 03. 06. 2010 napsal(a):

Dobrý den,
je jistě všeobecně známo,že návštěva Benátek patří k nezapomenutelným zážitkům.Vydal jsem se o tom na vlastní kůži přesvědčit a pochybuji,že na ně někdy zapomenu.Atmosféra města je naprosto vyjímečná.O nezapomenutelnost tohoto zájezdu se ale postarala i průvodkyně,která nám vše ukázala.Obdivuji taky řidiče,kteří pravidelně celou noc jezdí do cizích zemí.Už plánuji další absolvování zájezdu s ABC.Děkuji

Reakce ABC - Tours:
Děkujeme,jsme rádi,že jsme přispěli k prožití nezapomenutelného.Těšíme se na Vaši další objednávku zájezdu.

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours