Informace

Recenze k zájezdům

Londýn s teplým Golfským proudem
Jarmila.Krutilova@seznam.cz

dobrý den,
reaguji na váš přípis. Se zájezdem do Londýna ve dnech 31.10.-3.11.2013 jsme byli velmi spokojeni. Bezvadná průvodkyně Jana i oba páni řidiči byli velmi příjemní a ochotní. Samozřejmě jsme s vaší cestovní kanceláří velmi spokojeni a o tom svědčí i to, že jsme v letošním roce jeli s vámi 2x do Londýna a jednou do Paříže. Samozřejmě počítáme i s dalšími zájezdy i v příštím roce. Ještě jednou děkujeme. Jarmila, Přerov

Paříž - město muzeí
Veronika

Dobrý den,
měli jsme zájezd 5.- 8. července 2013.
Bylo to nádherné. Naše první dojmy....
Cestování busem ... no, že by to bylo to, co bychom vyhledávali... není :-), ale cesta se dala vydržet - odjezd k večeru z Berouna - včas!! - pravidelné zastávky na protažení - ráno po 8.00 v centru Paříže.
Začala organizovaná prohlídka, náš průvodce Lukáš byl velmi schopný a organizoval vše na jedničku. Borec. Vždy nás někam dovedl, řekl, kdy a kde se potkáme, upozornil na zajímavá místa v okolí (a na toalety :-) ) a měli jsme volno. Bylo to skvělé. Provedl nás podle harmonogramu a plánu Paříží, měli jsme dostatek času nejen na památky, ale i na místa či věci, které jsme chtěli vidět. K večeru jsme se setkali u autobusu a jeli jsme na hotel. Hotely typu Formule1 jsou jen na přespání - ale bylo to perfektní - po celé noci v autobuse, po celém dni v Paříži - najíst, umýt a spát uz ve 20.00. Ráno snídaně a odjezd na 9:00 do centra. Začali jsme v Louvru. Lukáš nás dovedl k pokladnám a měli jsme sraz za nějakou dobu. V programu měla být volná neděle - volný program. Každý sám za sebe. Lukáš ale navrhl, že bychom mohli jit na Montmartre a pak k Vítěznému oblouku. Takze jsme viděli i kouzelnou baziliku Sacre Coure a čtvrť umělců. Později odpoledne Vítězný oblouk a pak cesta na loď. Počkali jsme si - podle rady Lukáše - na další volnou loď a seděli jsme na místech s krásným výhledem na řeku. 1,5 hodiny na řece, stmívající se Paříž - co víc si přát. Nakonec jsme se dočkali i nasvícené Eiffelovky. Následoval poslední okruh Paříží v busu a pak směr Česko. Ráno zastávka v Amberku - bazén, koupání. Báječný závěr cestování. Po obědě doma. Perfektní.
Za nás... všechno, co bylo slíbeno, bylo dodrženo, program úžasný. Co oceňujeme, že jsme nikdy nečekali na lístky do metra - Lukáš je obstaral předem. Lukášovi jako průvodci nebylo možné vytknout naprosto nic - milý, ochotný, připravený, informovaný....
Řidiči Leoš a Standa byli také skvělí. Perfektní zájezd. Žena už má vybraný další zájezd - samozřejmě s ABC Tours. :-)
Jsme rádi, že se v dnešní době najde firma, která něco slíbí a tak to je. Jen tak dál - Znojmo.

Veronika a Jakub

Paříž - letem světem
jos.nemec@centrum.cz

2.5 - 5.5.2013 super zájezd do Paříže , děkujeme pánům Jarmilovi , Emilovi a Lukášovi za krásné zážitky, odvádí profesionální práci a ABC Tours na ně může být hrdá .Moc díky a přejeme hodně úspěchů v podnikání . Manželé Němcovi - Praha .

Velikonoční Londýn s výletem do Belgie
Houdkova.r@centrum.cz

Děkujeme za výtečný velikonoční zájezd do Brugg a Londýna.Profesionální a ochotný přístup průvodkyně Janičky a řidičů autobusu.Příště se opět obrátíme na tuto cestovní kancelář,která poskytla kvalitní služby.Renata,Martin a dcera Karolína

Paříž - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní
Frantisek

Ve dnech 6.-10.4.2011 jsme s manželem absolvovali zájezd Paříž BBB. Chtěli bychom poděkovat za velmi krásný a nezapomenutelný zážitek. Nový typ zájezdu byl pro nás „jako na míru“. Jsme senioři a v Paříži jsme v minulosti byli již dvakrát. Tento zájezd nám umožnil znovu navštívit zvolená místa v Paříži neuspěchanou a vyhovující formou. Musíme též poděkovat posádce našeho busu. Velmi ochotní, trpěliví a příjemní páni řidiči nás bezpečně dopravili tam i zpět. Paní průvodkyně byla trvale usměvavá a starostlivá. Uznání patří také jejím vědomostem, které dokázala zajímavou a poutavou formou sdělovat. Cesty jsme se trochu báli, ale bus byl opravdu pohodlný a servis po cestě bezchybný. Hotel Etap byl čistý a pro krátkodobý pobyt zcela vyhovující. Shrnuto: výborná organizace a navíc i počasí vyšlo super, takže už nyní začínáme plánovat další zájezd tohoto typu s CK ABC Znojmo.
S pozdravem
Smejkalovi z Olomouce.

Lázeňský duel
Irena Bíbrová, 23. 11. 2021

O víkendu jsme absolvovali Lázeňský duel a bylo to super. Pohodlný autobus, profi řidič, dobrá organizace. Ubytování v Apartmanhotelu nás mile překvapilo. Lázně v Büku nikdy nezklamou. Určitě zase někdy zopakujeme.

Termální lázně Bük
Iva, 08. 11. 2021

Dobrý den, byli jsme velice spokojeni, vše proběhlo v pořádku. Řidič byl příjemný a o všem nás informoval. Rádi se opět zůčastníme.

Benátky - Na jih za teplem
Simona, 04. 11. 2021

Skvělý zájezd, paní průvodkyně i páni řidiči výborní, moc doporučujeme!

Paříž a Versailles
Lenka a Pavel, 03. 11. 2021

Bylo-nebylo, za devatero horami a devatero řekami se nalézala cestovní kancelář, kterou lidé znali jako ABC Tours. Ale nebyla to obyčejná cestovka, protože v ní pracovali báječní lidé, kterým záleželo na spokojenosti všech, kteří se s nimi vydali do světa. My měli možnost poznat tři z nich a ještě dlouho na ně budeme v dobrém vzpomínat - řidiči Ríša a Péťa, kteří bravurně zvládli všechna úskalí na dlouhé cestě a především dobrá víla - průvodkyně paní Alena. Starala se o nás naprosto dokonale, pomohla, poradila, cestu ukázala, před veškerým nebezpečenstvím varovala a její znalosti nám ukázaly cizí zemi ve všech jejích podobách a vzala nás i proti proudu času. Díky všem třem jsme se v pořádku vrátili domů a přivezli si nejen spoustu nádherných zážitků, ale dokonce i kouzelnou hůl od Seiny! Moc a moc děkujeme a těšíme se, až zase vyrazíme poznávat cizí kraje.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,
děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byli s našimi službami spokojeni. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenili práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné prožití podzimních dnů a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Benátky - Na jih za teplem
Lucie Marie, 03. 11. 2021

Doprava tam i zpět výborná, průvodkyně vynikající, doporučujeme!

Paříž - město lásky
Alena, 02. 11. 2021

Zajezd dostala má dcera k narozeninám, protože si moc přála vidět Eifelovka a Monu Lisu.
Musím říct, že jsem byla se sluzbami více než spokojeně, úplně nadšená. Komunikace bez problémů, rychlé reakce. Luxusní, pohodlný autobus, milí, dobře naladění řidiči vždy ochotni poskytnout občerstvení. Na zájezdu po všech strankach úžasná a vždy napomocna průvodkyně, studnice informací ke všem možným stavbám, historii, mily projev, připravená vždy vše vysvětlit a kdykoliv pomocí. Opravdu jsme si zájezd užily a viděly po Paříži spoustu zajímavých míst.

Benátky Itálie
Miloš a Karolína, 02. 11. 2021

Zájezd do Benátek
Chceme poděkovat celému týmu za perfektní zájezd. Řidiči i paní Maruška byli skvělí. Velmi rádi si brzy nějaký zájezd zopakujeme. Můžeme všem jen doporučit a dáváme 5 hvězdiček.

Paříž a Versailles
Mirka, 02. 11. 2021

S ABC - Tours jsme byli po sedmé a opět paráda. Paříž, Versailles po druhé, takže řeklo by se nic nového pod sluncem, ale ono ano. Baví nás ty vaše cestovkové vychytávky... první na Eiffelce, první v zahradách Versailles, večer lodí po Seině...Velké díky průvodkyni Alence, vždy milé a dobře naladěné, i když počasí si s námi občas pohrávalo. My si často děláme svůj program a od skupiny se "trhneme" a Alena vždy pohodově dá vědět kdy a kde se skupinou sejít. Vše prostě klape a my se už teď těšíme na další zážitky s vámi. Hodně štěstí, zdraví a bezpečně najetých kilometrů všem u vás!

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné prožití podzimních dnů a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Paříž - úvod do poznávání
Alena, 02. 11. 2021

Zájezd víkend 28.10.-31.10.2021
Ráda bych velmi pochválila organizaci zájezdu, pány řidiče, paní průvodkyni. Není snadné organizovat zájezd pro 76 lidí, předat jim co nejvíce informací, ukázat jim co nejvíc krásných míst. Paní průvodkyni se to povedlo, snažila se předat co nejvíce informací a zajímavostí, vlastních zkušeností apod. Byla jsem v Paříží poněkolikáté, ale věřím, že pro úplné nováčky to musel být velmi hodnotný zájezd. Doporučuji všem :))

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den, děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné prožití podzimních dnů a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Paříž - město lásky
Zuzana, 02. 11. 2021

Zájezd jsem dala synovi jako darek k 40. narozeninam. byl nadseny. cesta super pruvodkyne skvela. vse zvladla s prehledem a noblesou na vse byla pripravena. nebyl zadny zadrhel. chci moc podekovat cestovni kancelari za tento zazitek a pristi rok s vami vyrazime do rima

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,
děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byly s našimi službami spokojeny. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenily práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné prožití podzimních dnů a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Řím - Vatikán - Neapolský záliv
Jarda, 02. 11. 2021

Já jsem byl nadšený z toho, co vše jsme stihli v tak krátkém čase. Byl to nezapomenutelný zážitek. Chtěl bych s vámi do Londýna a do Paříže, koukal jsem, že jsou termíny během školního roku, což mne mrzí. Pan průvodce i řidiči super.

Paříž - město lásky
Viktor + Jitka, 01. 11. 2021

Dobrý den,
též bychom chtěli poděkovat za moc hezký zážitek. Organizace perfektní, průvodkyně paní Jana naprosto skvělá a pánům řidičům velký obdiv - netroufl bych si do takového provozu ani s osobním automobilem (postarali se cestou o nás a byla i legrace).
Rádi s Vámi pojedeme znovu.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den, děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byli s našimi službami spokojeni. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné prožití podzimních dnů a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Řím - Vatikán - Neapolský záliv
Pavel a Luboš., 01. 11. 2021

Chceme poděkovat za super zážitek.Zajezd byl dobře zorganizovaný a určitě pojedeme s ABC Tours znovu. Speciální uznání zaslouží průvodce Michal, za to,jak se dokázal poprat se všemi problémy, které nás potkaly, za vstřícnost, ochotu a profesionální výklad . Přijeli jsme z Říma včera a už vybíráme další zájezd.

Paříž a Versailles
Edita a Tinka, 01. 11. 2021

Dobrý den.
Včera jsme se s dcerkou vrátili ze zájezdu.
Paříž- Versailles 27.10.-31.10.2021.
Vše se nám moc líbilo. Máme krásné zážitky.
Dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí a to díky průvodkyni paní Aleně, která se starala o všechny své klienty moc hezky.
Vždy byla zábavná,milá,příjemná, prostě dokonalááá.
První den jsme měli krásné slunečné počasí takže výhled z Eifellovky byl ohromující a nezapomenutelný..
Další dny už byly střídavě s deštěm ale vůbec nám to nevadilo, vše jsme zvládli i tak s úsměvem.
Mezi památkami bylo každý den dostatek volna, tak si každý mohl nakupovat,nebo posedět v kavárně, dojít na oběd,večeři apod..
Ubytování na F1 také úplně krásné.
Jediné co se nám nesplnilo byl patrový autobus, protože dcerka chtěla sedět nahoře v čele a mít celou cestu výhled do světa :-)
Ale to se jí určitě splní příště, protože už jsme si tady vybrali další zájezd o velikonočních prázdninách.
Už se moc těšíme.
Děkujeme cestovní kanceláři ABC a všem ji doporučujeme.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den, děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byly s našimi službami spokojeny. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenily práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné prožití podzimních dnů a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Paříž - město lásky
Zuzana, 01. 11. 2021

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat za úžasný výlet. I přes to, že nám celé dva dny propršelo, krásu Paříže nám to nezkazilo a hlavní podíl na tom měla naše paní průvodkyně Jana. Myslím že si každý našel to své, proč chtěl Paříž navštívit. Já osobně jsem tentokrát byla s vaší CK již potřetí a už teď se těším že se s vámi vydám znovu. Jste opravdoví profesionálové a je to na organizaci celého zájezdu znát.
Ještě jednou moc děkuji a přeji hodně zdaru a ještě mnoho spokojených zákazníků.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,
děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné prožití podzimních dnů a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CKDenisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours
Celkem záznamů: 3732
« < 1 2 3 4 48 94 141 187 > »