Informace

Recenze k zájezdům

Londýn s teplým Golfským proudem
Jarmila.Krutilova@seznam.cz

dobrý den,
reaguji na váš přípis. Se zájezdem do Londýna ve dnech 31.10.-3.11.2013 jsme byli velmi spokojeni. Bezvadná průvodkyně Jana i oba páni řidiči byli velmi příjemní a ochotní. Samozřejmě jsme s vaší cestovní kanceláří velmi spokojeni a o tom svědčí i to, že jsme v letošním roce jeli s vámi 2x do Londýna a jednou do Paříže. Samozřejmě počítáme i s dalšími zájezdy i v příštím roce. Ještě jednou děkujeme. Jarmila, Přerov

Paříž - město muzeí
Veronika

Dobrý den,
měli jsme zájezd 5.- 8. července 2013.
Bylo to nádherné. Naše první dojmy....
Cestování busem ... no, že by to bylo to, co bychom vyhledávali... není :-), ale cesta se dala vydržet - odjezd k večeru z Berouna - včas!! - pravidelné zastávky na protažení - ráno po 8.00 v centru Paříže.
Začala organizovaná prohlídka, náš průvodce Lukáš byl velmi schopný a organizoval vše na jedničku. Borec. Vždy nás někam dovedl, řekl, kdy a kde se potkáme, upozornil na zajímavá místa v okolí (a na toalety :-) ) a měli jsme volno. Bylo to skvělé. Provedl nás podle harmonogramu a plánu Paříží, měli jsme dostatek času nejen na památky, ale i na místa či věci, které jsme chtěli vidět. K večeru jsme se setkali u autobusu a jeli jsme na hotel. Hotely typu Formule1 jsou jen na přespání - ale bylo to perfektní - po celé noci v autobuse, po celém dni v Paříži - najíst, umýt a spát uz ve 20.00. Ráno snídaně a odjezd na 9:00 do centra. Začali jsme v Louvru. Lukáš nás dovedl k pokladnám a měli jsme sraz za nějakou dobu. V programu měla být volná neděle - volný program. Každý sám za sebe. Lukáš ale navrhl, že bychom mohli jit na Montmartre a pak k Vítěznému oblouku. Takze jsme viděli i kouzelnou baziliku Sacre Coure a čtvrť umělců. Později odpoledne Vítězný oblouk a pak cesta na loď. Počkali jsme si - podle rady Lukáše - na další volnou loď a seděli jsme na místech s krásným výhledem na řeku. 1,5 hodiny na řece, stmívající se Paříž - co víc si přát. Nakonec jsme se dočkali i nasvícené Eiffelovky. Následoval poslední okruh Paříží v busu a pak směr Česko. Ráno zastávka v Amberku - bazén, koupání. Báječný závěr cestování. Po obědě doma. Perfektní.
Za nás... všechno, co bylo slíbeno, bylo dodrženo, program úžasný. Co oceňujeme, že jsme nikdy nečekali na lístky do metra - Lukáš je obstaral předem. Lukášovi jako průvodci nebylo možné vytknout naprosto nic - milý, ochotný, připravený, informovaný....
Řidiči Leoš a Standa byli také skvělí. Perfektní zájezd. Žena už má vybraný další zájezd - samozřejmě s ABC Tours. :-)
Jsme rádi, že se v dnešní době najde firma, která něco slíbí a tak to je. Jen tak dál - Znojmo.

Veronika a Jakub

Paříž - letem světem
jos.nemec@centrum.cz

2.5 - 5.5.2013 super zájezd do Paříže , děkujeme pánům Jarmilovi , Emilovi a Lukášovi za krásné zážitky, odvádí profesionální práci a ABC Tours na ně může být hrdá .Moc díky a přejeme hodně úspěchů v podnikání . Manželé Němcovi - Praha .

Velikonoční Londýn s výletem do Belgie
Houdkova.r@centrum.cz

Děkujeme za výtečný velikonoční zájezd do Brugg a Londýna.Profesionální a ochotný přístup průvodkyně Janičky a řidičů autobusu.Příště se opět obrátíme na tuto cestovní kancelář,která poskytla kvalitní služby.Renata,Martin a dcera Karolína

Paříž - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní
Frantisek

Ve dnech 6.-10.4.2011 jsme s manželem absolvovali zájezd Paříž BBB. Chtěli bychom poděkovat za velmi krásný a nezapomenutelný zážitek. Nový typ zájezdu byl pro nás „jako na míru“. Jsme senioři a v Paříži jsme v minulosti byli již dvakrát. Tento zájezd nám umožnil znovu navštívit zvolená místa v Paříži neuspěchanou a vyhovující formou. Musíme též poděkovat posádce našeho busu. Velmi ochotní, trpěliví a příjemní páni řidiči nás bezpečně dopravili tam i zpět. Paní průvodkyně byla trvale usměvavá a starostlivá. Uznání patří také jejím vědomostem, které dokázala zajímavou a poutavou formou sdělovat. Cesty jsme se trochu báli, ale bus byl opravdu pohodlný a servis po cestě bezchybný. Hotel Etap byl čistý a pro krátkodobý pobyt zcela vyhovující. Shrnuto: výborná organizace a navíc i počasí vyšlo super, takže už nyní začínáme plánovat další zájezd tohoto typu s CK ABC Znojmo.
S pozdravem
Smejkalovi z Olomouce.

Benátky Itálie
Lenka, 18. 06. 2024

Zajezd skvělý. Průvodkyně Marcelka super, zodpověděla všechny dotazy. Řidiči M a M také super. Benátky nádherné, hodně památek, ceny mírně dražší, ale jinak jsme si to užili.

Paříž - město mnoha tváří
Petra, 18. 06. 2024

Moc pěkný zájezd, úžasná průvodkyně Káťa a bezva řidiči Petr a Petr 😁. Vše bylo perfektně naplánováno, bez žádného spěchu , vše jsme měli čas si prohlédnout, užít si čas i o samotě. Opravdu to bylo moc fajn. Všem třem výše napsaným moc děkujeme 😊

Paříž - město mnoha tváří
Rostislav Kafka, 18. 06. 2024

Poznávací zájezd do Paříže (13.6-16.6) musím hodnotit jen kladně. Příjemná průvodkyně Káťa a skvělí řidiči. Já osobně jsem měl velké obavy, protože jsem doposud neměl téměř žádné zkušenosti s podobnými zájezdy. Nemám k organizaci žádnou připomínku. Děkuji.

Benátky Itálie
Válek Martin, 18. 06. 2024

Jako už po několikáté velmi zdařilý zájezd.Plná spokojenost . Doporučuji všem, kteří ještě váhají nad poznávacím zájezdem.Řidiči super ,delegátka také.Ví o čem mluví.Za celou naši rodinu spokojenost Není to první a zdaleka ne poslední zájezd na který pojedem.S pozdravem Válkovi

Magická Paříž a Versailles a Disneyland k tomu
Honza, 15. 06. 2024

Na začátku června 2024 jsme s cestovní kanceláří ABC-Tours absolvovali zájezd do Paříže, Versailles a Disneylandu a byli jsme nadšeni.

Naše průvodkyně Jana byla naprosto úžasná. Její znalosti o památkách, historii i současnosti Paříže a Versailles byly ohromující, dokázala je předávat zajímavým a poutavým způsobem. Vždy byla ochotná odpovědět na naše otázky a její vstřícnost, ochota a přátelský přístup učinily celý zájezd ještě příjemnějším. Velmi jsme ocenili její přehled o návštěvní době památek a skvěle naplánovaný časový rozvrh návštěv jednotlivých míst, díky čemuž jsme nemuseli nikde stát dlouhé fronty. Všechny její informace byly přesné a pomohly nám lépe využít čas osobního volna/rozchodu.

Také bychom chtěli pochválit naše dva řidiče, jejichž profesionalita, klid, rozvaha a orientace v hustém (předolympijském) pařížském provozu nám zajistily bezpečnou a pohodlnou cestu. Oba řidiči byli velmi ochotní a snažili se vyjít vstříc našim požadavkům (přestávky, zastávky, občerstvení apod.).

Závěrečná návštěva lázní v německém Ambergu na zpáteční cestě v neděli dopoledne byla příjemným zakončením celého zájezdu (vířivky, tobogán, bublinky, divoká řeka, sauna aj.), krásně jsme si tam odpočinuli a domů jsme v neděli odpoledne přijeli nikoli ztrhaní, ale krásně zrelaxovaní. Vážně super nápad!

Celkově jsme byli velice spokojeni s úrovní služeb, které nám průvodkyně Jana a oba řidiči poskytli. Jejich vstřícnost byla opravdu nadstandardní. Zájezd nám přinesl samé krásné zážitky, budeme se těšit na další poznávací zájezdy s vaší CK.

Lenka, Honza a Šimon, Trutnov

Poklady Kampanie - Amalfi, Vesuv, Pompeje, Capri
Lucie Budínová, 11. 06. 2024

Naprostá spokojenost, velmi starostlivá delegátka, šikovní řidiči.

Paříž a Versailles
Stáňa, 11. 06. 2024

Musím říct, že za tak krátkou dobu jsme toho stihli vidět opravdu hodně.Jen trochu náročné na fyzičku.
Jinak vše opravdu super.
Měli jsme štěstí na paní Janu,se kterou jsme už byli v Benátkách.
Také děkujeme pánům řidičům .A ty lázně v Ambergu na 100% osvěžili naše unavená těla.
Těšíme se na další poznávací výlet.

Holandsko - květin, větrných mlýnů, sýrů a stavitelů lodí
Lenka Barešová, 11. 06. 2024

Zúčastnila jsem se zájezdu s cestovní kanceláří ABC-Tours poprvé a vybrala jsem si zájezd do Holandska. A musím říct, že jsem byla nadšená! Vše bylo perfektně zorganizováno. Řidiči autobusu byli skvělí a naše průvodkyně Marie byla fantastická. Zájezd jsme si velmi užili a všem mohu jedině doporučit.

Disneyland a kousek Paříže k tomu
Martin Spáčil, 04. 06. 2024

Poprvé jsme vyrazili na "poznávačku" s dětmi (8 a 11 let). A rovnou jsme zlákali i naše známé se stejně starými dětmi. Obavy z dlouhé cesty do Paříže se brzy rozplynuly, cesta byla nakonec docela příjemný relax. Autobus byl v rámci svých možností pohodlný a dobře vybavený a děti velmi ochotně využívaly dotykových obrazovek s filmy a hudbou. A nás dospělé osvěžoval nejen nápoji, ale i dobrou a příjemnou náladou zejména pan řidič Radek:-) za což mu posíláme dík. Stejně tak průvodkyně byla ochotná a znalá Paříže, drobné chybky v rámci organizace času a případných změn se dají vylepšit. Ocenili jsme i krátkou cestu pařížským metrem, což jsme kvitovali.
A zastavení v Ambergských lázních při cestě zpět do Česka je skvělé zpestření.

Celkově palec nahoru, byli jsme velmi příjemně překvapeni celou poznávačkou a zanechává to v nás pěkný zážitek, takže určitě doporučíme.

Paříž - letem světem
Petra Tomišková, 04. 06. 2024

Moc děkujeme za krásný prožitý víkend od 30.5-2.6.2024, který byl plný zážitků,a i když nám počasí moc nepřálo tak to byl úžasný výlet. S dcerou jsme si to velice užili 🙂.Velké díky patří také i průvodci Lukáši ,který nám ukázal v Paříži spoustu památek s jejich historii,opravdu klobouk dolů .A v neposlední řadě i pánům řidičům za hladký průběh cesty .

Paříž - letem světem
Anna Lošková, 04. 06. 2024

Byla jsem ted od 31.5-2.6. Zájezd se tak úplně nevydařil kvůli počasí, ale zase jsme zažili Paříž deštivou, pršelo celý den. Co se týče organizace zájezdu, vše mohu ohodnotit jako výborně připravené. Zvláště průvodce Lukáš, excelentní výklad. Páni řidiči, velmi ochotní a milí.
Děkuji Vám a určitě se s Vámi příště někam zase vypravím. A. Lošková

Karneval v Benátkách
Sarah, 02. 06. 2024

Good day,

I was with your travel agency for the first time and I am convinced that it will not be the last.
Carnival in Venice was perfect. We met a lot of masks and also learned a lot about the city. The guide Jana was great. It was quite cold when we got off the boat in Venice, but that of course is not your falt :). Jana took us to her favorite place where we could buy coffee and something to eat. And maybe even warm up a little. We went through what we could, there was also freee time for visiting anything we'd like. Coffee, pizza, ice cream. We had to try all this in Italy.

Thank you very much for this trip, my mom and I enjoyed it and we are looking forward to the next time.

Benelux pohádka na zemi - Lucembursko - Belgie - Holandsko
Blanka Čiháková, 31. 05. 2024

Úžasný zájezd, pan Michal jakožto delegát byl skvělý. Ubytování by mohlo být o malinko lepší. Řidiči super. Akorát bychom nechali více času na Bruggy a ne na Antverpy.

S pozdravem

Dalibor a Blanka Čihákovi

Paříž a Versailles
Radka Bartoníčková, 30. 05. 2024

Dobrý den,
ráda bych vyjádřila svoje velké poděkování za zájezd "Paříž a Versailles" organizovaný v termínu 8.-12.5.2024. Organizace všeho byla naprosto dokonalá, bylo o nás postaráno po všech stránkách. Lepšího průvodce, v našem případě Michala, jsme si nemohli přát. Velmi oceňuji jeho znalosti o navštěvovaných místech, zároveň i jeho milý a vstřícný přístup a ochotu vždy pomoci. K dobré náladě přispívali i oba řidiči, kterým tímto také patří dík, a to nejen za bezproblémovou a bezpečnou jízdu. Vřele Váš zájezd budu doporučovat dalším zájemcům!
Radka

Plitvická Jezera
Lenka K., 30. 05. 2024

Velmi příjemná cesta na nádherné Plitvičky. Především oceňuji časté zastávky na protažení a občerstvení v autobuse. Paní průvodkyně byla milá a ochotně poradila, páni řidiči velmi profesionální. S touto cestovkou klidně pojedeme znovu.

Celkem záznamů: 4822
« < 1 2 3 4 61 122 182 242 > »