Informace

Recenze k zájezdům

Londýn s teplým Golfským proudem
Jarmila.Krutilova@seznam.cz

dobrý den,
reaguji na váš přípis. Se zájezdem do Londýna ve dnech 31.10.-3.11.2013 jsme byli velmi spokojeni. Bezvadná průvodkyně Jana i oba páni řidiči byli velmi příjemní a ochotní. Samozřejmě jsme s vaší cestovní kanceláří velmi spokojeni a o tom svědčí i to, že jsme v letošním roce jeli s vámi 2x do Londýna a jednou do Paříže. Samozřejmě počítáme i s dalšími zájezdy i v příštím roce. Ještě jednou děkujeme. Jarmila, Přerov

Paříž - město muzeí
Veronika

Dobrý den,
měli jsme zájezd 5.- 8. července 2013.
Bylo to nádherné. Naše první dojmy....
Cestování busem ... no, že by to bylo to, co bychom vyhledávali... není :-), ale cesta se dala vydržet - odjezd k večeru z Berouna - včas!! - pravidelné zastávky na protažení - ráno po 8.00 v centru Paříže.
Začala organizovaná prohlídka, náš průvodce Lukáš byl velmi schopný a organizoval vše na jedničku. Borec. Vždy nás někam dovedl, řekl, kdy a kde se potkáme, upozornil na zajímavá místa v okolí (a na toalety :-) ) a měli jsme volno. Bylo to skvělé. Provedl nás podle harmonogramu a plánu Paříží, měli jsme dostatek času nejen na památky, ale i na místa či věci, které jsme chtěli vidět. K večeru jsme se setkali u autobusu a jeli jsme na hotel. Hotely typu Formule1 jsou jen na přespání - ale bylo to perfektní - po celé noci v autobuse, po celém dni v Paříži - najíst, umýt a spát uz ve 20.00. Ráno snídaně a odjezd na 9:00 do centra. Začali jsme v Louvru. Lukáš nás dovedl k pokladnám a měli jsme sraz za nějakou dobu. V programu měla být volná neděle - volný program. Každý sám za sebe. Lukáš ale navrhl, že bychom mohli jit na Montmartre a pak k Vítěznému oblouku. Takze jsme viděli i kouzelnou baziliku Sacre Coure a čtvrť umělců. Později odpoledne Vítězný oblouk a pak cesta na loď. Počkali jsme si - podle rady Lukáše - na další volnou loď a seděli jsme na místech s krásným výhledem na řeku. 1,5 hodiny na řece, stmívající se Paříž - co víc si přát. Nakonec jsme se dočkali i nasvícené Eiffelovky. Následoval poslední okruh Paříží v busu a pak směr Česko. Ráno zastávka v Amberku - bazén, koupání. Báječný závěr cestování. Po obědě doma. Perfektní.
Za nás... všechno, co bylo slíbeno, bylo dodrženo, program úžasný. Co oceňujeme, že jsme nikdy nečekali na lístky do metra - Lukáš je obstaral předem. Lukášovi jako průvodci nebylo možné vytknout naprosto nic - milý, ochotný, připravený, informovaný....
Řidiči Leoš a Standa byli také skvělí. Perfektní zájezd. Žena už má vybraný další zájezd - samozřejmě s ABC Tours. :-)
Jsme rádi, že se v dnešní době najde firma, která něco slíbí a tak to je. Jen tak dál - Znojmo.

Veronika a Jakub

Paříž - letem světem
jos.nemec@centrum.cz

2.5 - 5.5.2013 super zájezd do Paříže , děkujeme pánům Jarmilovi , Emilovi a Lukášovi za krásné zážitky, odvádí profesionální práci a ABC Tours na ně může být hrdá .Moc díky a přejeme hodně úspěchů v podnikání . Manželé Němcovi - Praha .

Velikonoční Londýn s výletem do Belgie
Houdkova.r@centrum.cz

Děkujeme za výtečný velikonoční zájezd do Brugg a Londýna.Profesionální a ochotný přístup průvodkyně Janičky a řidičů autobusu.Příště se opět obrátíme na tuto cestovní kancelář,která poskytla kvalitní služby.Renata,Martin a dcera Karolína

Paříž - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní
Frantisek

Ve dnech 6.-10.4.2011 jsme s manželem absolvovali zájezd Paříž BBB. Chtěli bychom poděkovat za velmi krásný a nezapomenutelný zážitek. Nový typ zájezdu byl pro nás „jako na míru“. Jsme senioři a v Paříži jsme v minulosti byli již dvakrát. Tento zájezd nám umožnil znovu navštívit zvolená místa v Paříži neuspěchanou a vyhovující formou. Musíme též poděkovat posádce našeho busu. Velmi ochotní, trpěliví a příjemní páni řidiči nás bezpečně dopravili tam i zpět. Paní průvodkyně byla trvale usměvavá a starostlivá. Uznání patří také jejím vědomostem, které dokázala zajímavou a poutavou formou sdělovat. Cesty jsme se trochu báli, ale bus byl opravdu pohodlný a servis po cestě bezchybný. Hotel Etap byl čistý a pro krátkodobý pobyt zcela vyhovující. Shrnuto: výborná organizace a navíc i počasí vyšlo super, takže už nyní začínáme plánovat další zájezd tohoto typu s CK ABC Znojmo.
S pozdravem
Smejkalovi z Olomouce.

Autosalon Ženeva + krása přírody
Roman, 22. 03. 2019

Výlet se nám velmi líbil, autobus a řidiči super. Autosalonu jsme se nezúčastnili, ale procházka Ženevou s "průvodčím" Lukášem byla velice zajímavá díky jeho výkladu a vědomostem. Zermatt byl úžásný, rozhodně doporučujeme vzít si lyže!!!!!!!!, protože lyžování na Klein Matterhorn bylo pro nás vrcholem zájezdu! Skvěle upravené, dlouhé sjezdovky, luxusní lanovky a přenádherné výhledy- to chceš zažít! :-)

Autosalon Ženeva + krása přírody
Petr, 20. 03. 2019

ABC Tours předvedlo opět profesionální přístup ke klientům a velmi kvalitní zážitky! Mohu jen doporučit!!!! Výlet do Zermattu a následný výjezd zubačkou na Cornergrat,nezapomenutelné výhledny na čtyřtisícovky.

Autosalon Ženeva
Jana, 19. 03. 2019

Komunikace s cestovní kanceláří, organizace zájezdu na autosalon ve dnech 15.3. - 17.3., řidiči, průvodce vše bylo na jedničku. Pokud někam na poznávací zájezd, tak jedině s ABC-TOURS.

Autosalon Ženeva
Monika, 19. 03. 2019

Skvělá organizace, výborní průvodci, velmi ochotní řidiči, luxusní počasí v Ženevě.
Vřele doporučuji.

Autosalon Ženeva
Michal, 19. 03. 2019

Všechno naprosto super, jen příjezd na autosalon by mohl být dřívější, ať člověk nechytne velký počet lidí už od začátku.

Silvestr v Chorvatsku - Nový rok ve Slovinsku
Hana, 14. 03. 2019

Silvestr v Zagrebu byl skvělý, nevšední, plný hudby a radosti. Adventní stánky plné dobrot a krásná výzdoba tuto nevšední atmosféru ještě umocňovala. Obdiv patří i paní průvodkyni, která celý pobyt zorganizovala efektivně a záživně. Její podání různých zajímavostí a příběhů bylo příjemné, nevtíravé, mělo smysl a krásně se poslouchalo. Do Zagrebu na Silvestra jsme chtěli s vaší CK již dříve, ale zájezd byl zrušen pro málo zájemců. Tentokrát nám to vyšlo a předčilo to naše očekávání Pevně věřím, že od teď už nikdy nedostatek zájemců nebude.

Autosalon Ženeva
Jiří, 13. 03. 2019

Organizace skvělá, vše proběhlo nad očekávání.

Autosalon Ženeva
josef, 13. 03. 2019

dárek k narozeninám , byla velká spokojenost s úrovní zájezdu

Autosalon Ženeva
Roman, 13. 03. 2019

Vše proběhlo na 1. Děkuji.

Autosalon Ženeva
Michaela, 12. 03. 2019

Skvěle zorganizovaný zájezd na autosalon do Ženevy. Veškeré služby byly naprosto v pořádku. Už teď se těšíme na 6 denní poznávací zájezd do Švýcarska :)

Autosalon Ženeva
Renata, 12. 03. 2019

Naprosá spokojenost, budu jen chválit a doporučovat!

Autosalon Ženeva
Andrea, 12. 03. 2019

Minulý víkend (8. - 10.3.2019) jsme absolvovali zájezd do Švýcarska - konkr. do Ženevy. Naše cesty mířily na světoznámý autosalon.

Autobus dorazil na místo svozu včas, řidiči s delegátkou byli milí - vždy nápomocni a plní informací, které nám sdělili.

Tímto bych chtěla veřejně této CK poděkovat za super víkend, za úžasně vybavený bus a za bezpečnou jízdu - dopravila nás jak na místo - tak i zpět domu =)

Autosalon Ženeva
Vašek, 12. 03. 2019

O zájezdu na autosalon v Ženevě lze mluvit jenom superlativech. Dokonalá organizace zájezdu, výborný a hlavně skvěle informovaný průvodce Lukáš, řidiči profíci. A autobus samotný také mile překvapil svými možnostmi na zpříjemnění cesty.

Londýn - základní abeceda poznání
Dana, 07. 03. 2019

Zájezd Londýn - základní abeceda poznání s Michalem byl nádherný. Michal je profesionální průvodce. Ochotně nám zodpověděl každou otázku i poradil, jak strávit volný čas. Prostě průvodce, jak má být. Program byl dobře sestaven a i ubytování se snídaní bylo skvělé. Děkuji.

Karneval v Benátkách
Lenka, 05. 03. 2019

Zájezd se nám velmi líbil. Cesta autobusem byla pohodlná a služby průvodce skvělé.
S ABC jezdím velmi ráda už dlouhá léta.

Celkem záznamů: 3171
« < 1 2 3 4 41 80 120 159 > »