Informace

Recenze k zájezdům

Londýn s teplým Golfským proudem
Jarmila.Krutilova@seznam.cz

dobrý den,
reaguji na váš přípis. Se zájezdem do Londýna ve dnech 31.10.-3.11.2013 jsme byli velmi spokojeni. Bezvadná průvodkyně Jana i oba páni řidiči byli velmi příjemní a ochotní. Samozřejmě jsme s vaší cestovní kanceláří velmi spokojeni a o tom svědčí i to, že jsme v letošním roce jeli s vámi 2x do Londýna a jednou do Paříže. Samozřejmě počítáme i s dalšími zájezdy i v příštím roce. Ještě jednou děkujeme. Jarmila, Přerov

Paříž - město muzeí
Veronika

Dobrý den,
měli jsme zájezd 5.- 8. července 2013.
Bylo to nádherné. Naše první dojmy....
Cestování busem ... no, že by to bylo to, co bychom vyhledávali... není :-), ale cesta se dala vydržet - odjezd k večeru z Berouna - včas!! - pravidelné zastávky na protažení - ráno po 8.00 v centru Paříže.
Začala organizovaná prohlídka, náš průvodce Lukáš byl velmi schopný a organizoval vše na jedničku. Borec. Vždy nás někam dovedl, řekl, kdy a kde se potkáme, upozornil na zajímavá místa v okolí (a na toalety :-) ) a měli jsme volno. Bylo to skvělé. Provedl nás podle harmonogramu a plánu Paříží, měli jsme dostatek času nejen na památky, ale i na místa či věci, které jsme chtěli vidět. K večeru jsme se setkali u autobusu a jeli jsme na hotel. Hotely typu Formule1 jsou jen na přespání - ale bylo to perfektní - po celé noci v autobuse, po celém dni v Paříži - najíst, umýt a spát uz ve 20.00. Ráno snídaně a odjezd na 9:00 do centra. Začali jsme v Louvru. Lukáš nás dovedl k pokladnám a měli jsme sraz za nějakou dobu. V programu měla být volná neděle - volný program. Každý sám za sebe. Lukáš ale navrhl, že bychom mohli jit na Montmartre a pak k Vítěznému oblouku. Takze jsme viděli i kouzelnou baziliku Sacre Coure a čtvrť umělců. Později odpoledne Vítězný oblouk a pak cesta na loď. Počkali jsme si - podle rady Lukáše - na další volnou loď a seděli jsme na místech s krásným výhledem na řeku. 1,5 hodiny na řece, stmívající se Paříž - co víc si přát. Nakonec jsme se dočkali i nasvícené Eiffelovky. Následoval poslední okruh Paříží v busu a pak směr Česko. Ráno zastávka v Amberku - bazén, koupání. Báječný závěr cestování. Po obědě doma. Perfektní.
Za nás... všechno, co bylo slíbeno, bylo dodrženo, program úžasný. Co oceňujeme, že jsme nikdy nečekali na lístky do metra - Lukáš je obstaral předem. Lukášovi jako průvodci nebylo možné vytknout naprosto nic - milý, ochotný, připravený, informovaný....
Řidiči Leoš a Standa byli také skvělí. Perfektní zájezd. Žena už má vybraný další zájezd - samozřejmě s ABC Tours. :-)
Jsme rádi, že se v dnešní době najde firma, která něco slíbí a tak to je. Jen tak dál - Znojmo.

Veronika a Jakub

Paříž - letem světem
jos.nemec@centrum.cz

2.5 - 5.5.2013 super zájezd do Paříže , děkujeme pánům Jarmilovi , Emilovi a Lukášovi za krásné zážitky, odvádí profesionální práci a ABC Tours na ně může být hrdá .Moc díky a přejeme hodně úspěchů v podnikání . Manželé Němcovi - Praha .

Velikonoční Londýn s výletem do Belgie
Houdkova.r@centrum.cz

Děkujeme za výtečný velikonoční zájezd do Brugg a Londýna.Profesionální a ochotný přístup průvodkyně Janičky a řidičů autobusu.Příště se opět obrátíme na tuto cestovní kancelář,která poskytla kvalitní služby.Renata,Martin a dcera Karolína

Paříž - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní
Frantisek

Ve dnech 6.-10.4.2011 jsme s manželem absolvovali zájezd Paříž BBB. Chtěli bychom poděkovat za velmi krásný a nezapomenutelný zážitek. Nový typ zájezdu byl pro nás „jako na míru“. Jsme senioři a v Paříži jsme v minulosti byli již dvakrát. Tento zájezd nám umožnil znovu navštívit zvolená místa v Paříži neuspěchanou a vyhovující formou. Musíme též poděkovat posádce našeho busu. Velmi ochotní, trpěliví a příjemní páni řidiči nás bezpečně dopravili tam i zpět. Paní průvodkyně byla trvale usměvavá a starostlivá. Uznání patří také jejím vědomostem, které dokázala zajímavou a poutavou formou sdělovat. Cesty jsme se trochu báli, ale bus byl opravdu pohodlný a servis po cestě bezchybný. Hotel Etap byl čistý a pro krátkodobý pobyt zcela vyhovující. Shrnuto: výborná organizace a navíc i počasí vyšlo super, takže už nyní začínáme plánovat další zájezd tohoto typu s CK ABC Znojmo.
S pozdravem
Smejkalovi z Olomouce.

Florencie - Benátky
Šárka, 23. 07. 2018

Z ABC jsem cestovala už po páté ...děkuji řidičům za bezpečnou cestu tam i nazpátek . Velice se mi líbilo ubytování v hotelu Park Venezia ...koupání bylo fajn , moře bylo nádherně teplé ...

Florencie - Benátky
Jitka, 23. 07. 2018

Děkuji za perfektně zorganizovaný poznávaí zájezd pořádaný vaší agenturou. Oceňuji hlavně profesionální, milý, lidský a ochotný přístup paní průvodkyně Lenky a velký dík patří i řidičům, kteří byli moc fajn.

Orlí hnízdo - Königsee
Zbyněk, 20. 07. 2018

Já mám trochu jiný názor než Zuzana. Pro mě a celou naši výpravu byla návštěva solného dolu daleko zajímavější, než projížďka na lodičkách. Služby a organizace na vysoké úrovni, je vidět, že paní Lucka je velmi zkušená a milá průvodkyně. Hodnotíme velice kladně a doporučujeme známým.

Igrane - Apartmány a studia ABC
Veronika, 20. 07. 2018

Na dovolenou s cestovní kanceláří ABC Tours jsme jeli poprvé a určitě to nebylo naposledy. Naprosto skvělý přístup ke klientovi. Hlavně musíme pochválit pány řidiče :))

Igrane - Apartmány a studia ABC
Petr, 19. 07. 2018

V neděli 15.7. jsme se vrátili z dovolené v Igrane. Super odpočinková dovolená. Krásné a hlavně klidné místo, pohodoví lidé a super obsluhy v restauracích. Nádherné pláže a čistá voda. Moc jsme si to užili. Za vše díky super vyježděným řidičům a jejich výkladu v nádherném autobusu.Dovolená nám začala už ve Znojmě, protože cesta tímto autobusem je neskutečný zážitek. V Igrane jsme byli poprvé a určitě ne naposledy.ABC mohu jen doporučit.

Řím - Vatikán - Neapolský záliv
Jana, 19. 07. 2018

Děkujeme celému týmu cestovní kanceláře za skvělý zájezd, obzvlášť průvodci Lukášovi za jeho úsměv a neuvěřitelné znalosti o Itálii. Řidičům Petrovi a Standovi děkujeme za bezpečnou jízdu. Určitě s vaší CK vyrazíme znovu.
Jana a Veronika

Řím - Vatikán - Neapolský záliv
Pavel, 18. 07. 2018

Pavel-Zájezd neměl chybu.Poděkování Lukášovi za perfektní výklad.A samozřejmě šoferům kteří byli vždy včas na smluveném místě.Přístí rok jedem zas s Vaší CK ABC tours.Pavel a Dana

Igrane - Apartmány a studia ABC
Karel, 18. 07. 2018

V neděli 17.7. jsme se vrátili z nádherné dovolené v Igrane. Je to opravdu překrásné letovisko, kde člověk najde vše co k dovolené potřebuje...pěkné ubytování, prostorné, čisté a udržované pláže, křišťálově průzračná voda, obchůdky, kavárničky a restaurace, spousta možností k výletům po moři i po souši, nádherná příroda. Velké dík patří paní delegátce Janě za starostlivost o své klienty i za její poutavé vyprávění o Igrane a místních lidech i zvycích a pánům řidičům za bezpečnou jízdu plnou humoru a spoustu informací o místech, kterými jsme projížděli. Trochu jsme se báli cesty autobusem, protože z Prahy je to přes Znojmo přeci jen o kus delší trasa, ale překvapilo nás pohodlí a luxus autobusu. Dovolenou s Vaší CK můžeme jen vřele doporučit, pro nás byla nádherná a rádi s Vámi budeme cestovat znovu. Petra a Karel

Orlí hnízdo - Königsee
Šárka, 18. 07. 2018

Zájezd na Orlí hnízdo byl úžasný skvele využití čas moc krásná příroda doporučujeme.doprava moderně vybaveným autobusem všem doporučuji CK.abc Tours.

Víkendové koupání-moře na zkoušku
Ivana, 17. 07. 2018

Vážená paní ředitelko, dovolte mi prosím touto cestou poděkovat Vaším skvělým řidičům panu Jirkovi a Románkovi☺️, díky kterým jsme absolvovali v bezpečí, v komfortu a s humorem víkendové koupání 13az15. 7.2018 u moře v Igrane. Jelikož jsme jeli s dětmi 4 a 14 let, měla jsem z dlouhé cesty strach. Ale díky luxusnímu autobusu, častým přestávkám a profesionalitě pánů řidičů, cesta utekla překvapivě rychle. Byli jsme velice spokojeni a určitě jsme s ABC Tours nejeli naposled.

Igrane - Apartmány a studia ABC
František, 17. 07. 2018

Co k tomu dodat? Byli jsme loni a letos jsme si to pro jistotu dali na 14 dní a hlavně jsme se rozhodli že dovolí - li to zdraví tak za rok zase. Takže znova stejná otázka " Co k tomu dodat". Pojedete opět někam, kde se Vám nelíbilo? CK vyhoví podle možností Vašim požadavkům je to všechno v klidu, včas, informace zcela transparentní .PROSTĚ POHODOVÁ PARÁDNÍ DOVOLENÁ.

Paříž - město lásky
Jana, 17. 07. 2018

Dobrý den.
Paříž 12.7 super. Paní Alenka věděla tak mnoho věcí o Paříži
Pani řidici nás bezpečně a v pohodě dopravili tam i zpet za což jim velký dík.
Všem jen a jen velký dík. Brzo jedeme opět s vaší cestovkou. Mohu jen Pariz doporucit je nádherná. Diky😀

Disneyland a kousek Paříže k tomu
Tereza, 16. 07. 2018

Pěkný den, tento zájezd jsem absolvovala s dvěma dětmi a i ten menší syn (8 roků) zvládl bez sebemenších problémů i prohlídku Paříže. Musím říct za sebe i syny, kteří dnes, tj. den po příjezdu z Paříže sami hlásili "mami, budeme jezdit už jen s abecedou na zájezdy" (abeceda = ABC tours), tak s nimi souhlasím. Luxusní autobus, ve kterém nám nic nechybělo, přístup řidičů (Petr a Pavel) k nám všem byl vždy s úsměvem a vtipem, milá průvodkyně Alenka, která nám vždy vše zařídila, vysvětlila a ukázala s nadšením pro Paříž, kde se opravdu velmi dobře vyzná a i když jsme se na konci za tmy v Disneyparku malinko ztratili a na sraz tak došli mírně později, řidiči i Alenka nás přivítali bez jakýchkoliv výčitek. A také kolektiv a všichni spolusedící do všech stran v autobuse byl bezvadný, jde vidět, že všichni odjížděli natěšení tam a ještě více nadšení zpátky. I to koupání v Ambergu bylo po těch dnech velmi příjemným zpestřením na cestě zpět. Myslím si, že pro prvotní seznámení se s Paříži, nasát atmosféru tohoto velkoměsta, poznat hlavní památky, projet se lodí po Seině, zažít nádherný den s Disneyho atrakcemi a alespoň jeden den zapomenout na ten šrumec v běžném životě díky pohádkovému okolí, tento zájezd rozhodně doporučuji.

Řím - Vatikán - Neapolský záliv
David, 16. 07. 2018

Velké poděkování cestovní kanceláři a průvodci Lukášovi, úžasný a naprosto skvěle zorganizovaný zájezd. Jednalo se o náš již 3 zájezd a všechny byly perfektní.

Krásy jižní Francie
Lenka, 12. 07. 2018

Opět jste nejen mě nezklamali.Děkuji za návštěvu nádherné země,měst,pláží...Lukáš je opravdu profesionál,plaťte ho zlatem a považujte!Dal nám svobodu,ale i pocit,že je nám nablízku a vždy ochoten pomoci,vysvětlit,ukázat...Nadšení všichni a natěšení na další poznávací cesty!😊Stejný dík i obdiv i pánům řidičům🙏🙋

Celkem záznamů: 2851
« < 1 2 3 4 37 72 108 143 > »