Informace

Recenze k zájezdům

Londýn s teplým Golfským proudem
Jarmila.Krutilova@seznam.cz

dobrý den,
reaguji na váš přípis. Se zájezdem do Londýna ve dnech 31.10.-3.11.2013 jsme byli velmi spokojeni. Bezvadná průvodkyně Jana i oba páni řidiči byli velmi příjemní a ochotní. Samozřejmě jsme s vaší cestovní kanceláří velmi spokojeni a o tom svědčí i to, že jsme v letošním roce jeli s vámi 2x do Londýna a jednou do Paříže. Samozřejmě počítáme i s dalšími zájezdy i v příštím roce. Ještě jednou děkujeme. Jarmila, Přerov

Paříž - město muzeí
Veronika

Dobrý den,
měli jsme zájezd 5.- 8. července 2013.
Bylo to nádherné. Naše první dojmy....
Cestování busem ... no, že by to bylo to, co bychom vyhledávali... není :-), ale cesta se dala vydržet - odjezd k večeru z Berouna - včas!! - pravidelné zastávky na protažení - ráno po 8.00 v centru Paříže.
Začala organizovaná prohlídka, náš průvodce Lukáš byl velmi schopný a organizoval vše na jedničku. Borec. Vždy nás někam dovedl, řekl, kdy a kde se potkáme, upozornil na zajímavá místa v okolí (a na toalety :-) ) a měli jsme volno. Bylo to skvělé. Provedl nás podle harmonogramu a plánu Paříží, měli jsme dostatek času nejen na památky, ale i na místa či věci, které jsme chtěli vidět. K večeru jsme se setkali u autobusu a jeli jsme na hotel. Hotely typu Formule1 jsou jen na přespání - ale bylo to perfektní - po celé noci v autobuse, po celém dni v Paříži - najíst, umýt a spát uz ve 20.00. Ráno snídaně a odjezd na 9:00 do centra. Začali jsme v Louvru. Lukáš nás dovedl k pokladnám a měli jsme sraz za nějakou dobu. V programu měla být volná neděle - volný program. Každý sám za sebe. Lukáš ale navrhl, že bychom mohli jit na Montmartre a pak k Vítěznému oblouku. Takze jsme viděli i kouzelnou baziliku Sacre Coure a čtvrť umělců. Později odpoledne Vítězný oblouk a pak cesta na loď. Počkali jsme si - podle rady Lukáše - na další volnou loď a seděli jsme na místech s krásným výhledem na řeku. 1,5 hodiny na řece, stmívající se Paříž - co víc si přát. Nakonec jsme se dočkali i nasvícené Eiffelovky. Následoval poslední okruh Paříží v busu a pak směr Česko. Ráno zastávka v Amberku - bazén, koupání. Báječný závěr cestování. Po obědě doma. Perfektní.
Za nás... všechno, co bylo slíbeno, bylo dodrženo, program úžasný. Co oceňujeme, že jsme nikdy nečekali na lístky do metra - Lukáš je obstaral předem. Lukášovi jako průvodci nebylo možné vytknout naprosto nic - milý, ochotný, připravený, informovaný....
Řidiči Leoš a Standa byli také skvělí. Perfektní zájezd. Žena už má vybraný další zájezd - samozřejmě s ABC Tours. :-)
Jsme rádi, že se v dnešní době najde firma, která něco slíbí a tak to je. Jen tak dál - Znojmo.

Veronika a Jakub

Paříž - letem světem
jos.nemec@centrum.cz

2.5 - 5.5.2013 super zájezd do Paříže , děkujeme pánům Jarmilovi , Emilovi a Lukášovi za krásné zážitky, odvádí profesionální práci a ABC Tours na ně může být hrdá .Moc díky a přejeme hodně úspěchů v podnikání . Manželé Němcovi - Praha .

Velikonoční Londýn s výletem do Belgie
Houdkova.r@centrum.cz

Děkujeme za výtečný velikonoční zájezd do Brugg a Londýna.Profesionální a ochotný přístup průvodkyně Janičky a řidičů autobusu.Příště se opět obrátíme na tuto cestovní kancelář,která poskytla kvalitní služby.Renata,Martin a dcera Karolína

Paříž - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní
Frantisek

Ve dnech 6.-10.4.2011 jsme s manželem absolvovali zájezd Paříž BBB. Chtěli bychom poděkovat za velmi krásný a nezapomenutelný zážitek. Nový typ zájezdu byl pro nás „jako na míru“. Jsme senioři a v Paříži jsme v minulosti byli již dvakrát. Tento zájezd nám umožnil znovu navštívit zvolená místa v Paříži neuspěchanou a vyhovující formou. Musíme též poděkovat posádce našeho busu. Velmi ochotní, trpěliví a příjemní páni řidiči nás bezpečně dopravili tam i zpět. Paní průvodkyně byla trvale usměvavá a starostlivá. Uznání patří také jejím vědomostem, které dokázala zajímavou a poutavou formou sdělovat. Cesty jsme se trochu báli, ale bus byl opravdu pohodlný a servis po cestě bezchybný. Hotel Etap byl čistý a pro krátkodobý pobyt zcela vyhovující. Shrnuto: výborná organizace a navíc i počasí vyšlo super, takže už nyní začínáme plánovat další zájezd tohoto typu s CK ABC Znojmo.
S pozdravem
Smejkalovi z Olomouce.

Igrane - Apartmány a studia ABC
Anna, 04. 08. 2020

V Igrane jsem byla poprvé a moc se nám líbilo. Cesta v pohodě, uplynulá, bez čekání, řidiči příjemní a profíci. Velká spokojenost s apartnanem u Branka. Typicky chorvatský apartman, klidný, prostorný, kde nic nechybí...spousta nádobí, ručníky, utěrky, ubrus, povlečení, deky...dokonce poslední den jsem objevila i fen a žehličku. Pan domácí byl úžasný, ještě jednou velký dík...přemýšlíme že se v září ještě vrátíme. Delegátka Jana také příjemná, vše zařídila. Měli jsme to kousek na hlavní pláž, využívali jsme na ranní a večerní plavání, během dne jsme chodili za vesničku do klidnejsich zátok .
Není co vytknout, ABC doporučuji . Děkujeme za hezkou dovolenou.

Víkendové koupání-moře na zkoušku
Jíra, 29. 07. 2020

Náročné na cestování, aleklidná jízda a poměrně dlouhé přestávky na protažení kostí. Klidné městečko Igrane pohltí každého člověka, který rád koupání. Byli jsme s manželkou v Igrane cca po 10 letech a viděli jsme příjemné změny, které se zde udály, ať už vylepšená kolonáda či zvětšené pláže.
Je třeba také pochválit pány řidiče, kteří se o nás velmi dobře starali.
Ještě jednou díky za překrásný zájezd.

Igrane - Apartmány a studia ABC
Věrka, 29. 07. 2020

Dobry den, v Igrane jsme byli s rodinnou jiz podruhé. Je to luxusni mini městecko plne Čechů. Je to tady jako v pohádce. Po leve straně krasna plaz a po pravé nádherná panenska pláž plna zákoutí. Každá rodinka si najde svou mini plaz. Igrane je překrásné. Ubytování jsme byli v Turan kde jsme chodili i na stravu. Ubytovani bylo krasne ,velké a čisté. Majitelé úžasni hned nas brali jako rodinu. Dekujeme
Jidlo v Konopa Turan vynikající. Každý den jsme ochutnali nějakou specialitu more. Vse bylo výborné včetně domácího alkoholu.
Cesta autobusem pres Madarsko úplně v pohodě. Řidiči příjemní autobus pohodlný.
Delegatka Jana velmi příjemná sympatická a dětem vymyslela bojovku malovani kaminku.
Za vše děkujeme už ted je nám po Igrane smutno.

Víkendové koupání-moře na zkoušku
Ivana, 28. 07. 2020

Naše první víkendové koupání 24.7.-26.7.2020 ♥️
Ta delší cesta stála za to 😃 velice chválím pány řidiče!!!Milí,ochotní a hlavně spoustu zajímavostí o cestě i o Chorvatsku povykládali.Den u moře stál za to,se synem jsme si to užili...příště každopádně delší pobyt 🤠

Víkendové koupání-moře na zkoušku
Honza, 28. 07. 2020

Víkendové koupání 24.-26.07.2020 - vše proběhlo v naprosté spokojenosti, autobus luxusní, řidiči super, cesta se tam i zpět je trošku dlouhá, ale dá se to přežít (pár piv :D, film, spánek a jste tam).. za ten den u moře to stojí! Igrane má krásné pláže s čistým mořem. Stálo to za to, příští rok plánujeme jet na více dní :-)

Igrane - Apartmány a studia ABC
Ivana, 28. 07. 2020

S ABC jsme cestovali poprvé. Vše bylo úžasné. Cesta autobusem velice pohodlná. Pochvala patří pánům řidičům jak vše s klidem zvládnou. Igrane nádherné , super výlety zátoka Mlaska, sv. Jura. Pláže hezké , prostě super dovolená. Ještě poděkování delegátce paní Janě. S ABC rozhodně jedu příště znovu.

Víkendové koupání-moře na zkoušku
Kateřina, 21. 07. 2020

Víkendové koupání se nám moc líbilo, vše proběhlo nad očekávání, moc milí a spolehliví řidiči, moderní autobus, krásné a klidné místo. Perfektní komunikace s kanceláří. Můžu jen doporučit.

Igrane - zkrácené pobyty
Kateřina, 15. 07. 2020

Zájezd do Igrane v termínu od 3.7.2020 do 8.7.2020 vyšel úplně super. Původně jsme měli jet počátkem června, z důvodu nepříznivé epidemiologické situace byl zájezd posunut. Přesto vše proběhlo skvěle. Cestou tam bylo na hranicích zdržení, "naše" cestovka byla připravena, ale čekali jsme v řadě až odbaví jiné autobusy a pak jsme během chvíle jeli. Ubytování jako obvykle bylo bezvadné, počasí krásné, moře teplé, pláže poloprázdné a Chorvati vstřícní a milí. Děkujeme za příjemnou dovolenou.

Magická Paříž a Versailles a Disneyland k tomu
Věra, 02. 07. 2020

Byli jsme 2019 na tomto zájezdu do Paříže a bylo to super. Doporučujeme všem a letos jedeme s ABC Tours zase.

Termální lázně Bük
Eliška, 21. 06. 2020

20.7.jsme podnikli cestu do lázní Buk s obavami,jak to bude po pandemii fungovat,vše proběhlo na jedničku s hvězdičkou,měli tam menší omezení v počtu osob do jednotlivích bazénů,ale vzhledem tomu,že areál byl zaplněn na 1/4 možná i míň,tak jsme toto omezení ani nepocítili.Lázně jsou na léto připravené na 100%,veškeré bazeny mají napuštěny,stánky s občerstením jsme taky vyděli,tak se můžete bez obav vydat do lázní.Za celou dobu co do lázní jezdíme můžu napsat,že to byl nejlepší zájezd.

Champagne - Paříž - zámky na Loiře - Versailles
Marie, 20. 05. 2020

Byli jsme na zajezde s mamkou v kvetnu 2007 byl to krasny zajezd ,dostala jsem ho k 50 narozeninan perfektni pruvodve.Zamky jsou nadherne, byli jsme velice spokojeni a je krasne kdyz vidite v televizi neco a reknete si tam jsme take byli.Bylo to jako v pohadce.Pokud chcete neco takoveho poznat jedte tam na tento zajezd.Vitezny oblouk, Versaj nadhera .

Karneval v Benátkách
Lenka + Standa, 29. 02. 2020

Byla jsem s touto cestovkou po třetí a opět bylo vše v pořádku.
Příjemní řidiči, kteří nás na cestě zpět zavezli v Brně až na nádraží :)
Paní průvodkyně byla rovněž fajn a k tomu jako bonus krásné počasí......
Děkujeme a určitě s Vámi zase někam vyjedeme :)

Řím - Vatikán
Jana, 25. 02. 2020

Zájezd do Říma a Vatikánu byl opravdu skvělý. Přestože byl únor, počasí nás příjemně překvapilo, stejně jako výborná organizace celého pobytu, díky které jsme se úspěšně vyhýbaly všem frontám, které se u památek tvořily. Velké poděkování patří průvodci Michalovi, bylo vidět, že ho jeho práce skutečně baví. Zároveň musím ocenit profesionalitu obou pánů řidičů. Byly jsme s Vaší cestovní kanceláří na zájezdu poprvé, ale určitě ne naposledy.

Kouzelný Řím a Vatikán
Dana, 25. 02. 2020

Řím a Vatikán byl opravdu úžasný,mohu jen doporučit👍👍👍.Pan průvodce ochotný,vstřícný.Páni řidiči taktéž.Doporučuji všem tuto ck👍👍👍😊😊😊

Termální lázně Sárvár
Marie, 24. 02. 2020

Byly jsme po prve a nadšeni, hlavně děti, moc se nam libilo, budeme jezdit častěji, i pan řidič hodný, super spokojenost

Celkem záznamů: 3619
« < 1 2 3 4 46 91 136 181 > »