Informace

Recenze k zájezdům

Londýn s teplým Golfským proudem
Jarmila.Krutilova@seznam.cz

dobrý den,
reaguji na váš přípis. Se zájezdem do Londýna ve dnech 31.10.-3.11.2013 jsme byli velmi spokojeni. Bezvadná průvodkyně Jana i oba páni řidiči byli velmi příjemní a ochotní. Samozřejmě jsme s vaší cestovní kanceláří velmi spokojeni a o tom svědčí i to, že jsme v letošním roce jeli s vámi 2x do Londýna a jednou do Paříže. Samozřejmě počítáme i s dalšími zájezdy i v příštím roce. Ještě jednou děkujeme. Jarmila, Přerov

Paříž - město muzeí
Veronika

Dobrý den,
měli jsme zájezd 5.- 8. července 2013.
Bylo to nádherné. Naše první dojmy....
Cestování busem ... no, že by to bylo to, co bychom vyhledávali... není :-), ale cesta se dala vydržet - odjezd k večeru z Berouna - včas!! - pravidelné zastávky na protažení - ráno po 8.00 v centru Paříže.
Začala organizovaná prohlídka, náš průvodce Lukáš byl velmi schopný a organizoval vše na jedničku. Borec. Vždy nás někam dovedl, řekl, kdy a kde se potkáme, upozornil na zajímavá místa v okolí (a na toalety :-) ) a měli jsme volno. Bylo to skvělé. Provedl nás podle harmonogramu a plánu Paříží, měli jsme dostatek času nejen na památky, ale i na místa či věci, které jsme chtěli vidět. K večeru jsme se setkali u autobusu a jeli jsme na hotel. Hotely typu Formule1 jsou jen na přespání - ale bylo to perfektní - po celé noci v autobuse, po celém dni v Paříži - najíst, umýt a spát uz ve 20.00. Ráno snídaně a odjezd na 9:00 do centra. Začali jsme v Louvru. Lukáš nás dovedl k pokladnám a měli jsme sraz za nějakou dobu. V programu měla být volná neděle - volný program. Každý sám za sebe. Lukáš ale navrhl, že bychom mohli jit na Montmartre a pak k Vítěznému oblouku. Takze jsme viděli i kouzelnou baziliku Sacre Coure a čtvrť umělců. Později odpoledne Vítězný oblouk a pak cesta na loď. Počkali jsme si - podle rady Lukáše - na další volnou loď a seděli jsme na místech s krásným výhledem na řeku. 1,5 hodiny na řece, stmívající se Paříž - co víc si přát. Nakonec jsme se dočkali i nasvícené Eiffelovky. Následoval poslední okruh Paříží v busu a pak směr Česko. Ráno zastávka v Amberku - bazén, koupání. Báječný závěr cestování. Po obědě doma. Perfektní.
Za nás... všechno, co bylo slíbeno, bylo dodrženo, program úžasný. Co oceňujeme, že jsme nikdy nečekali na lístky do metra - Lukáš je obstaral předem. Lukášovi jako průvodci nebylo možné vytknout naprosto nic - milý, ochotný, připravený, informovaný....
Řidiči Leoš a Standa byli také skvělí. Perfektní zájezd. Žena už má vybraný další zájezd - samozřejmě s ABC Tours. :-)
Jsme rádi, že se v dnešní době najde firma, která něco slíbí a tak to je. Jen tak dál - Znojmo.

Veronika a Jakub

Paříž - letem světem
jos.nemec@centrum.cz

2.5 - 5.5.2013 super zájezd do Paříže , děkujeme pánům Jarmilovi , Emilovi a Lukášovi za krásné zážitky, odvádí profesionální práci a ABC Tours na ně může být hrdá .Moc díky a přejeme hodně úspěchů v podnikání . Manželé Němcovi - Praha .

Velikonoční Londýn s výletem do Belgie
Houdkova.r@centrum.cz

Děkujeme za výtečný velikonoční zájezd do Brugg a Londýna.Profesionální a ochotný přístup průvodkyně Janičky a řidičů autobusu.Příště se opět obrátíme na tuto cestovní kancelář,která poskytla kvalitní služby.Renata,Martin a dcera Karolína

Paříž - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní
Frantisek

Ve dnech 6.-10.4.2011 jsme s manželem absolvovali zájezd Paříž BBB. Chtěli bychom poděkovat za velmi krásný a nezapomenutelný zážitek. Nový typ zájezdu byl pro nás „jako na míru“. Jsme senioři a v Paříži jsme v minulosti byli již dvakrát. Tento zájezd nám umožnil znovu navštívit zvolená místa v Paříži neuspěchanou a vyhovující formou. Musíme též poděkovat posádce našeho busu. Velmi ochotní, trpěliví a příjemní páni řidiči nás bezpečně dopravili tam i zpět. Paní průvodkyně byla trvale usměvavá a starostlivá. Uznání patří také jejím vědomostem, které dokázala zajímavou a poutavou formou sdělovat. Cesty jsme se trochu báli, ale bus byl opravdu pohodlný a servis po cestě bezchybný. Hotel Etap byl čistý a pro krátkodobý pobyt zcela vyhovující. Shrnuto: výborná organizace a navíc i počasí vyšlo super, takže už nyní začínáme plánovat další zájezd tohoto typu s CK ABC Znojmo.
S pozdravem
Smejkalovi z Olomouce.

Paříž a Versailles
Kateřina Vichrová, 14. 04. 2024

Děkuji všem z ABC-TOURS, hlavně však Lukášovi, Jirkovi a Alešovi. Průvodce Lukáš, má rozsáhlé znalosti, které předával poutavou a zajímavou formou. Vše navazovalo a nečekané události skvěle vyřešil ke spokojenosti všem. Program zájezdu je výborně sestaven a všechno hladce probíhalo, včetně časů pro odpočinek. Nakonec chci poděkovat výborným řidičům za pohodovou jízdu a za velmi milé a vtipné vystupování, které nám pomohlo překonat dlouhou cestu.
Ještě jednou díky a doufám, že zase někdy na viděnou. Katka

Benátky + ostrov Burano a Murano
Sylva Wichtlová, 12. 04. 2024

Dobrý den,
zájezd proběhl skvěle, organizace, řidiči a průvodkyně Marcelka skvělí. Všechno klapalo na jedničku. Nejeli jsme s ABC poprvé a určitě ne naposled. Děkuji.

Velikonoční Francouzská riviéra
Petra, 11. 04. 2024

Vynikající průvodce Lukáš, spousta krásných míst k vidění. Řidiči byli příjemný a ochotný. Bezpečná jízda. Děkujeme za báječný zájezd.
Petra

Termální lázně Bük
Roman, 11. 04. 2024

Byli jsme s CK potřetí, v Sarváru, Györu i Büku. U posledního zájezdu 23.3. došlo k posunutí času odjezdu ze Znojma a zejména i k velkému posunutí času odjezdu z lázní. To bylo super a doufám, že tomu bude i nadále. Jinak vždy perfektní, pojedeme zase.

Benátky + ostrov Burano a Murano
Kateřina Urbanová, 09. 04. 2024

Moc zdravím, zájezd byl skvělý, organizace i samotný průběh... Určitě jsme s Vámi nejely naposledy.

Benátky + ostrov Burano a Murano
Petr a Dana Bačovi, 09. 04. 2024

Moc jsem si výlet užili. Řidiči byli příjemní, paní průvodkyně vynikající, počasí povedené. Těšíme se na další pobyty, které nás ještě čekají.
Děkujeme moc a těšíme se.

Termální lázně Sárvár
Jan Mareček, 08. 04. 2024

Dobrý den,jízda byla příjemná.Užili jsme si koupání a byli velmi spokojeni.Počítáme,že pojedeme znovu.

Paříž - město lásky
Michaela, 08. 04. 2024

Dobrý den,7.4. 2024 jsem se vrátila se svým desetiletým synem z tohoto zájezdu. Byl to již náš druhy výlet s cestovní kanceláří ABC Tours. Po listopadovém Londýně, dubnová Paříž. Oba zájezdy naprosto skvělé. Vřele doporučuji tuto skvělou a cenově dostupnou cestovní kancelář. To ,kolik peněz člověk utratí okolo, záleží jen na něm. Můžete se rozšoupnout nebo výrazně ušetřit. Ještě jednou děkujeme a už se poohlížíme po podzimním výletu.
S pozdravem Michaela Cimická

Velikonoční Paříž a Versailles
Vaňkovi, 08. 04. 2024

Zájezd byl skvělý. V pohodlném autobuse měl dostatek místa i vysoký manžel, ubytování bylo malé ale čisté, u snídaně nic nechybělo. Program byl skvěle naplánovaný, na mnoha místech jsme byli před masami turistů. Poslední den jsme si naplánovali program sami a místo hřbitova jsme navštívili Vítězný oblouk. Nebyl s tím žádný problém, paní průvodkyně nám ochotně pomohla s plánováním trasy metrem. Se skupinou jsme se sešli až večer před plavbou lodí, která byla nádherná. Zájezd vřele doporučujeme.

Benátky + ostrov Burano a Murano
Roman, 07. 04. 2024

Mohu jen doporučit! Nádherná místa,výborná organizace,řidiči.
Nejel jsem s vama naposled.
Děkuju vám.

Velikonoční Francouzská riviéra
Šrámkovi, 04. 04. 2024

Děkujeme za krásný zájezd a za zážitky!!!
......A taky se připojujeme ke spokojeným klientům CK ABC Tours. Byli jsme nadšení organizací a průvodcem Lukášem a rovněž bezproblémovou jízdou luxusním autobusem, který byl v rukou vynikajících šoférů Roman+Roman.
Rádi si z Vašich zájezdů opět něco vybereme a budeme se moc těšit!!

Šrámkovi
Brno-Líšeň

Velikonoční Francouzská riviéra
Jana Charvátová, 04. 04. 2024

Už jsme zažili několik velikonočních poznávacích zájezdů, ale tento vede díky našemu průvodci Lukášovi. Tak mladý a tak "vševědoucí" člověk byl na svém místě. Sice počasí nevyšlo úplně na jedničku, ale díky Lukášovi to bylo fajn.

Velikonoční Francouzská riviéra
Eva Lukášová, 04. 04. 2024

Dobrý den, vážená paní ředitelko,

ze zájezdu na FR jsem byla unešená - jeho nabitým programem (navštívenými místy) a dech beroucí krásou jižní Francie. Největší DÍKY patří bezesporu našemu průvodci (s příjemným hlasem) Lukášovi za jeho vždy vyčerpávající výklady a i pánům řidičům (Roman a Roman) - všem klobouk dolů, jsou to velcí profíci a ještě k tomu sympatičtí, přátelští, ochotní, pohotoví a vtipní!

Bohužel, z důvodu nepříznivého počasí, jsme nemohli strávit více času u jezera Lac St. Croix a vyplout na lodičkách (na což jsem se já osobně těšila asi nejvíce), ale Lukáš s pány řidiči pro nás vymysleli náhradní program.
A taktéž v Cannes jsme se zdrželi asi jen na 5 min.

Cesta tam i zpět proběhla v naprostém pořádku, v klidné a přátelské atmosféře, Romanům velké díky za bezpečnou jízdu.

FR byla pro nás velkým zážitkem, zájezd jsme si moc užily a máme spoustu krásných fotek a vzpomínek!

S Vaší cestovkou jsme letos jely podruhé (rády vzpomínáme i na loňskou Paříž se super Alenou) a určitě néé naposledy. Už máme v plánu příští rok vyrazit s Vámi do Itálie.

Ještě jednou tedy moc děkujeme - za milý a ochotný personál v CK i za profesionální přístup a služby panstva v buse :)

S pozdravem
Eva Lukášová a spol.

Velikonoční Švýcarsko-země sýrů, čokolády a horských velikánů
Martin, 03. 04. 2024

Zájezd proběhl v relativně kompaktní a pohodové skupině. Průvodkyně Alenka byla jako vždy profesionální, usměvavá a plná užitečných informací. Náplň zájezdu byla atraktivní. Počasí bylo vyhovující pro návštěvu všech cílů, byť na horskou turistiku by bylo ideální slunečné počasí. Škoda, že jsme nemohli jet zubačkou až na horní stanici a vidět Matterhorn. Ubytování v hotelu Ibis bylo dobré, snídaně ve formě švédských stolů byla dostačující. Jízda autobusem i páni řidiči byli v pohodě. Pravdou je, že osm hodin jízdy není ideální pro spánek, proto bych uvítal možnost kombinace sousedních destinací a termínů, kdy bych mohl dva různé zájezdy spojit v jeden delší, ovšem bez útrap zpravidla nočního přejezdu v mezičase.

Velikonoční Paříž a Versailles
Hana Rozumkova, 03. 04. 2024

Jedním slovem.Skvele!! Průvodkyně Katka, řidiči i organizace. Krásný výlet, rozhodně v nás zůstane. Těším se na příští cestu s vámi.🙂H.R.

Celkem záznamů: 4741
« < 1 2 3 4 60 120 179 238 > »