Informace

Recenze k zájezdům

Londýn s teplým Golfským proudem
Jarmila.Krutilova@seznam.cz

dobrý den,
reaguji na váš přípis. Se zájezdem do Londýna ve dnech 31.10.-3.11.2013 jsme byli velmi spokojeni. Bezvadná průvodkyně Jana i oba páni řidiči byli velmi příjemní a ochotní. Samozřejmě jsme s vaší cestovní kanceláří velmi spokojeni a o tom svědčí i to, že jsme v letošním roce jeli s vámi 2x do Londýna a jednou do Paříže. Samozřejmě počítáme i s dalšími zájezdy i v příštím roce. Ještě jednou děkujeme. Jarmila, Přerov

Paříž - město muzeí
Veronika

Dobrý den,
měli jsme zájezd 5.- 8. července 2013.
Bylo to nádherné. Naše první dojmy....
Cestování busem ... no, že by to bylo to, co bychom vyhledávali... není :-), ale cesta se dala vydržet - odjezd k večeru z Berouna - včas!! - pravidelné zastávky na protažení - ráno po 8.00 v centru Paříže.
Začala organizovaná prohlídka, náš průvodce Lukáš byl velmi schopný a organizoval vše na jedničku. Borec. Vždy nás někam dovedl, řekl, kdy a kde se potkáme, upozornil na zajímavá místa v okolí (a na toalety :-) ) a měli jsme volno. Bylo to skvělé. Provedl nás podle harmonogramu a plánu Paříží, měli jsme dostatek času nejen na památky, ale i na místa či věci, které jsme chtěli vidět. K večeru jsme se setkali u autobusu a jeli jsme na hotel. Hotely typu Formule1 jsou jen na přespání - ale bylo to perfektní - po celé noci v autobuse, po celém dni v Paříži - najíst, umýt a spát uz ve 20.00. Ráno snídaně a odjezd na 9:00 do centra. Začali jsme v Louvru. Lukáš nás dovedl k pokladnám a měli jsme sraz za nějakou dobu. V programu měla být volná neděle - volný program. Každý sám za sebe. Lukáš ale navrhl, že bychom mohli jit na Montmartre a pak k Vítěznému oblouku. Takze jsme viděli i kouzelnou baziliku Sacre Coure a čtvrť umělců. Později odpoledne Vítězný oblouk a pak cesta na loď. Počkali jsme si - podle rady Lukáše - na další volnou loď a seděli jsme na místech s krásným výhledem na řeku. 1,5 hodiny na řece, stmívající se Paříž - co víc si přát. Nakonec jsme se dočkali i nasvícené Eiffelovky. Následoval poslední okruh Paříží v busu a pak směr Česko. Ráno zastávka v Amberku - bazén, koupání. Báječný závěr cestování. Po obědě doma. Perfektní.
Za nás... všechno, co bylo slíbeno, bylo dodrženo, program úžasný. Co oceňujeme, že jsme nikdy nečekali na lístky do metra - Lukáš je obstaral předem. Lukášovi jako průvodci nebylo možné vytknout naprosto nic - milý, ochotný, připravený, informovaný....
Řidiči Leoš a Standa byli také skvělí. Perfektní zájezd. Žena už má vybraný další zájezd - samozřejmě s ABC Tours. :-)
Jsme rádi, že se v dnešní době najde firma, která něco slíbí a tak to je. Jen tak dál - Znojmo.

Veronika a Jakub

Paříž - letem světem
jos.nemec@centrum.cz

2.5 - 5.5.2013 super zájezd do Paříže , děkujeme pánům Jarmilovi , Emilovi a Lukášovi za krásné zážitky, odvádí profesionální práci a ABC Tours na ně může být hrdá .Moc díky a přejeme hodně úspěchů v podnikání . Manželé Němcovi - Praha .

Velikonoční Londýn s výletem do Belgie
Houdkova.r@centrum.cz

Děkujeme za výtečný velikonoční zájezd do Brugg a Londýna.Profesionální a ochotný přístup průvodkyně Janičky a řidičů autobusu.Příště se opět obrátíme na tuto cestovní kancelář,která poskytla kvalitní služby.Renata,Martin a dcera Karolína

Paříž - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní
Frantisek

Ve dnech 6.-10.4.2011 jsme s manželem absolvovali zájezd Paříž BBB. Chtěli bychom poděkovat za velmi krásný a nezapomenutelný zážitek. Nový typ zájezdu byl pro nás „jako na míru“. Jsme senioři a v Paříži jsme v minulosti byli již dvakrát. Tento zájezd nám umožnil znovu navštívit zvolená místa v Paříži neuspěchanou a vyhovující formou. Musíme též poděkovat posádce našeho busu. Velmi ochotní, trpěliví a příjemní páni řidiči nás bezpečně dopravili tam i zpět. Paní průvodkyně byla trvale usměvavá a starostlivá. Uznání patří také jejím vědomostem, které dokázala zajímavou a poutavou formou sdělovat. Cesty jsme se trochu báli, ale bus byl opravdu pohodlný a servis po cestě bezchybný. Hotel Etap byl čistý a pro krátkodobý pobyt zcela vyhovující. Shrnuto: výborná organizace a navíc i počasí vyšlo super, takže už nyní začínáme plánovat další zájezd tohoto typu s CK ABC Znojmo.
S pozdravem
Smejkalovi z Olomouce.

Igrane - Apartmány a studia ABC
Martina a Karel, 27. 09. 2022

V minulém roce jsme byli v Igrane na poznávacím zájezdu a velice se nám tam líbilo. Proto jsme letos zvolili zájezd pobytový a opět jsme byli nadšení. Vynikající doprava luxusním autobusem s bezvadnými a ochotnými řidiči. V místě pobytu profesionální delegátka Jana a v neposlední řadě opět velice pěkné ubytování v apartmánu. S vaší CK je jistota pohodové dovolené, proto ještě za měsíc jede velká část naší rodiny do Paříže. Za vše děkujeme.
Brixíovi

Řím - Vatikán
Jiřina T, 27. 09. 2022

Děkujeme za překrásný zájezd do Říma. Paní průvodkyně Hanka byla skvělá, dozvěděli jsme se mnoho informací a především se s ní zasmáli. Nezaostávali ani páni řidičové, kteří nám odpověděli na všechny otázky, perfektně zvládli všechny objížďky a ještě nás stíhali bavit.
Řím nás přivítal nádherným letním počasím, takže dojmy z památek byly umocněny sluníčkem.
Ještě jednou děkujeme za krásný prodloužený víkend.
Myslím, že takto má cestovní kancelář přistupovat ke klientům. Rádi s vámi zase někam vyrazíme.

Poklady Kampanie - Neapol, Vesuv, Pompeje, Capri
Romana, 26. 09. 2022

Děkujeme všem,co se podíleli na organizaci tohoto zájezdu, zvláště milé průvodkyni Janě, která dokázala při změnách ze strany italských lodních dopravců skvěle improvizovat a nalézt perfektní řešení.Krasné a zajímavé bylo vše od přírody,památek, ubytování, ochutnávky ve výrobně Limoncella po perfektně zvládnuté jízdy autobusem ve velmi úzkých uličkách Sorrenta,za což děkujeme pánům řidičům Staňovi a Peťovi. Poutavé bylo rovněž vyprávění paní průvodkyně Klaudie v Pompejích. Zkrátka skvělý zájezd jako vždy s touto CK. Těšíme se na další.
Romana

Národní parky Chorvatska a Jadran k tomu
Martina a Honza, 26. 09. 2022

Dobrý den,již po několikáté jsme jeli do Igrane s CK ABC -TOURS do Igrane, avšak poprvé Národní parky Chorvatska a Jadran k tomu (18.9.-24.9.2022).Až nyní si s manželem uvědomujeme,kde všude jsme se ocitli a co všechno prožili.
Byla to opět perfektní dovolená, počasí nám přálo,řidiči jako vždy perfektní. Avšak největší dík zaslouží delegátka paní Jana. Má nejen veliké znalosti o Chorvatsku a o místních poměrech,vždy ochotně odpoví na dotaz a že jich bylo. Ale hlavně je to člověk na pravém místě.
Děkujeme za krásnou dovolenou a zas někdy příště. 😀Martina a Honza.

Řím - Vatikán
Pavel, 25. 09. 2022

Prodloužený víkend v Římě byl zároveň prodloužením léta, které tady už tak nějak skončilo. A stálo to za to. Jak průvodkyně Hanka, tak oba řidiči byli opravdovými profesionály a ještě jednou bych jim chtěl poděkovat za krásný zážitek!

Poklady Kampanie - Neapol, Vesuv, Pompeje, Capri
Daniela Straková, 22. 09. 2022

S Vaší CK jsme jeli poprvé a byli jsme opravdu spokojeni, organizace skvělá, průvodkyně i řidiči naprosto super, děkujeme

Island - Magický ostrov Atlantiku
Lea, 22. 09. 2022

Chtěla jsem touto cestou Vám poděkovat za krásné zážitky s Vaší cestovní agenturou na Islandu. Krásně poskládaný poznávací zájezd s velice příjemným řidič Dušanem a sympatickým průvodcem Lukášem. Bylo to něco neskutečně krásného. Pánové byli skvělí a ukázali nám Island v té největší kráse. Ubytování super, vždy vlastní koupelna. Tento zájezd velice doporučuji. Každý den byl pro nás Island krásným překvapením. Ještě jednou děkuji a hlavně chlapcům Lukášovi a Dušanovi.
A těším se zase za dalším dobrodružstvím s cestovní kanceláří ABC.Lea

Igrane - Apartmány a studia ABC
Iva Kosíková, 20. 09. 2022

Letos jsem s Vámi byla Igrane popáté, tentokrát s kamarádkou, K cestě i pobytu není co dodat, prostě perfektní, řidiči super, ubytování super, Jana - delegátka vždy vstřícná a ochotná, za nás obě velikánskou jedničku s hvězdičkou. Pokud zdraví, čas a finance dovolí - rok 2023 to jistí, krásný den

Igrane - Apartmány a studia ABC
Monika, 20. 09. 2022

Igrane je pro nás srdeční záležitost a rády se sem opakovaně vracíme. U místních jsme se setkaly vždy s úsměvy a vstřícným jednáním. Vystřídaly jsme již několik apartmánů a vždy byly spokojené. K celkové spokojenosti nemalou měrou přispívají i úžasní řidiči a paní delegátka. Pokud okolnosti dovolí, tak se příští rok těšíme opět na viděnou :-)

Igrane - zkrácené pobyty
Ivana Dočkalová, 20. 09. 2022

V září jsem byli na krátkodobém pobytu v Igrane, celé cestovní kanceláři musíme velice poděkovat. Vše perfektně zorganizované, řidiči příjemní, delegátka Jana velice vstřícná a obětavá, zajistila pro nás možné i nemožné. Ubytování pěkné, jenom snad slabší snídaně a tak nějak na rychlovku, nebyl ten správný snídaňový "klídeček", protože se nás v malé restauraci muselo vystřídat více . Výlety - úžasné, dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí. Pokud budeme volit nějaký další pobyt nebo zájezd, tak na prvním místě bude cestovní kancelář ABC-TOURS. Přejeme spoustu spokojených klientů. Spolek holek z Ekonomky Velké Meziříčí.

Igrane - zkrácené pobyty
Eva, 19. 09. 2022

Do Igrane jezdim uz par let a stale se mi neomrzelo.
Pani ridici jsou profici a tak cesta dobre utika.
Vse je dobre organizovane, urcite pojedu znova. (:

Igrane - zkrácené pobyty
Jana, 19. 09. 2022

Moc děkuji za krásnou dovolenou, autobus, řidiči, delegátka, ubytování vše super. Igrane je krásné a určitě se vrátím.

Igrane - zkrácené pobyty
Iva, 18. 09. 2022

My jsme byli nadšeni. Nelze nic vytknout. Řidiči super, autobus čistý, krásný, moderní, Igrane malé příjemné a bezpečné letovisko, ubytování nad očekávání. Nemám důvod hledat příště zájezd u jiné CK, protože ABC naplnila vše, co od cestovky čekám.

Paříž - město lásky
Květa a Martínek, 17. 09. 2022

Dobrý den. Chci moc poděkovat za úžasné čtyři dny v Paříži. Byla jsem s vnoučkem od 1.9.do 4 9 2022. Děkujeme za bezpečnou a profesionální jízdu řidičům. Velké díky patří také průvodkyni Alence, která poskytla vyčerpávající informace. Vše bylo dobře zorganizováno a naplánováno. Vrátili jsme se plní zážitků a krásných vzpomínek. Já byla s vámi v Paříži podruhé, vnouček poprvé. Viděli jsme toho opravdu hodně a nic nebylo ve spěchu ,byl dostatek času na individuální prohlídku Louvru a i jsme měli dostatek volného času. Ubytování, Louvre ,Molin rouge, bazilika Sacré-coeur , Notre Dame, projížďka po Sieně a následně návštěva lázní Amberg, to je jen malý výčet toho, co jsme viděli. Ještě jednou děkujeme a těším se, že s vámi zase někam pojedeme. ❤️ Určitě vás doporučím svým známým. 👍 Ať se vám daří. S pozdravem Květa Zacharová

Igrane - zkrácené pobyty
Iveta, 17. 09. 2022

Byly jsme v září a dovolená se vydařila, řidiči Jiří a Jiří byly úžasní jízda utekla. A pobyt se taky vydařil delegátka perfektní a apartmán čistý. Dovolená neměla chybu, příští rok pojedem znovu. Iveta

Celkem záznamů: 4056
« < 1 2 3 4 52 102 153 203 > »