Informace

Recenze k zájezdům

Londýn s teplým Golfským proudem
Jarmila.Krutilova@seznam.cz

dobrý den,
reaguji na váš přípis. Se zájezdem do Londýna ve dnech 31.10.-3.11.2013 jsme byli velmi spokojeni. Bezvadná průvodkyně Jana i oba páni řidiči byli velmi příjemní a ochotní. Samozřejmě jsme s vaší cestovní kanceláří velmi spokojeni a o tom svědčí i to, že jsme v letošním roce jeli s vámi 2x do Londýna a jednou do Paříže. Samozřejmě počítáme i s dalšími zájezdy i v příštím roce. Ještě jednou děkujeme. Jarmila, Přerov

Paříž - město muzeí
Veronika

Dobrý den,
měli jsme zájezd 5.- 8. července 2013.
Bylo to nádherné. Naše první dojmy....
Cestování busem ... no, že by to bylo to, co bychom vyhledávali... není :-), ale cesta se dala vydržet - odjezd k večeru z Berouna - včas!! - pravidelné zastávky na protažení - ráno po 8.00 v centru Paříže.
Začala organizovaná prohlídka, náš průvodce Lukáš byl velmi schopný a organizoval vše na jedničku. Borec. Vždy nás někam dovedl, řekl, kdy a kde se potkáme, upozornil na zajímavá místa v okolí (a na toalety :-) ) a měli jsme volno. Bylo to skvělé. Provedl nás podle harmonogramu a plánu Paříží, měli jsme dostatek času nejen na památky, ale i na místa či věci, které jsme chtěli vidět. K večeru jsme se setkali u autobusu a jeli jsme na hotel. Hotely typu Formule1 jsou jen na přespání - ale bylo to perfektní - po celé noci v autobuse, po celém dni v Paříži - najíst, umýt a spát uz ve 20.00. Ráno snídaně a odjezd na 9:00 do centra. Začali jsme v Louvru. Lukáš nás dovedl k pokladnám a měli jsme sraz za nějakou dobu. V programu měla být volná neděle - volný program. Každý sám za sebe. Lukáš ale navrhl, že bychom mohli jit na Montmartre a pak k Vítěznému oblouku. Takze jsme viděli i kouzelnou baziliku Sacre Coure a čtvrť umělců. Později odpoledne Vítězný oblouk a pak cesta na loď. Počkali jsme si - podle rady Lukáše - na další volnou loď a seděli jsme na místech s krásným výhledem na řeku. 1,5 hodiny na řece, stmívající se Paříž - co víc si přát. Nakonec jsme se dočkali i nasvícené Eiffelovky. Následoval poslední okruh Paříží v busu a pak směr Česko. Ráno zastávka v Amberku - bazén, koupání. Báječný závěr cestování. Po obědě doma. Perfektní.
Za nás... všechno, co bylo slíbeno, bylo dodrženo, program úžasný. Co oceňujeme, že jsme nikdy nečekali na lístky do metra - Lukáš je obstaral předem. Lukášovi jako průvodci nebylo možné vytknout naprosto nic - milý, ochotný, připravený, informovaný....
Řidiči Leoš a Standa byli také skvělí. Perfektní zájezd. Žena už má vybraný další zájezd - samozřejmě s ABC Tours. :-)
Jsme rádi, že se v dnešní době najde firma, která něco slíbí a tak to je. Jen tak dál - Znojmo.

Veronika a Jakub

Paříž - letem světem
jos.nemec@centrum.cz

2.5 - 5.5.2013 super zájezd do Paříže , děkujeme pánům Jarmilovi , Emilovi a Lukášovi za krásné zážitky, odvádí profesionální práci a ABC Tours na ně může být hrdá .Moc díky a přejeme hodně úspěchů v podnikání . Manželé Němcovi - Praha .

Velikonoční Londýn s výletem do Belgie
Houdkova.r@centrum.cz

Děkujeme za výtečný velikonoční zájezd do Brugg a Londýna.Profesionální a ochotný přístup průvodkyně Janičky a řidičů autobusu.Příště se opět obrátíme na tuto cestovní kancelář,která poskytla kvalitní služby.Renata,Martin a dcera Karolína

Paříž - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní
Frantisek

Ve dnech 6.-10.4.2011 jsme s manželem absolvovali zájezd Paříž BBB. Chtěli bychom poděkovat za velmi krásný a nezapomenutelný zážitek. Nový typ zájezdu byl pro nás „jako na míru“. Jsme senioři a v Paříži jsme v minulosti byli již dvakrát. Tento zájezd nám umožnil znovu navštívit zvolená místa v Paříži neuspěchanou a vyhovující formou. Musíme též poděkovat posádce našeho busu. Velmi ochotní, trpěliví a příjemní páni řidiči nás bezpečně dopravili tam i zpět. Paní průvodkyně byla trvale usměvavá a starostlivá. Uznání patří také jejím vědomostem, které dokázala zajímavou a poutavou formou sdělovat. Cesty jsme se trochu báli, ale bus byl opravdu pohodlný a servis po cestě bezchybný. Hotel Etap byl čistý a pro krátkodobý pobyt zcela vyhovující. Shrnuto: výborná organizace a navíc i počasí vyšlo super, takže už nyní začínáme plánovat další zájezd tohoto typu s CK ABC Znojmo.
S pozdravem
Smejkalovi z Olomouce.

Paříž - úvod do poznávání
Eva, 31. 05. 2023

Děkujeme za krásně strávený víkend v Paříži. Byli jsme se vším moc spokojeni, hlavně s průvodcem panem Michalem Šustrem, byl prostě skvělý! Řidiči vstřícný, fajn a ochotný. Autobus také OK. Určitě s vámi vyrazíme v budoucnu znova :-)

Paříž - úvod do poznávání
Monika, 31. 05. 2023

Dobrý den, zájezd pořádaný Vaši cestovní kanceláří byl v naprostém pořádku. Vřele doporučujeme.
Nás pan delegát perfektní, vstřícný a ochotný jednoduše perfektní. Nelze zapomenout na pány řidiče jednak skvělá nálada, kvalitní jízda též super. A když vyjde luxus počasí není jediná věc co by se mohla vytknout. Děkujeme.

Paříž - letem světem
Martin, 30. 05. 2023

Dobrý den, se zájezdem do Paříže konaným 26.5.2023-28.5.2023 jsem byl moc spokojen. Paní průvodkyně i páni řidiči byli velmi ochotni a musím říct , že odvedli opravdu velmi profesionální práci na vysoké úrovni.
Moc se těším na další zájezdy na které opět pojedu s vaší cestovní kanceláří.
S pozdravem Martin z Pardubic.

Disneyland a kousek Paříže k tomu
Vendula, 30. 05. 2023

Zájezd jsem si opravdu užila.
Úžasný průvodce Michal byl všem účastníkům zájezdu vždy po ruce a s úsměvem na tváři. Páni řidiči také vždy s dobrou náladou. Odvezli nás bezpečně tam i zpět bez problémů. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací a celý zájezd byl krásně naplánovaný a připravený. Už cestou zpět jsem hledala další zájezd.

Doporučuji všem, kteří stále váhají⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Paříž - město lásky
Maryna, 30. 05. 2023

Zájezd do Paříže byl krásný, vše krásně zorganizované, naprosto skvělý průvodce Michal. Vše bylo úžasné, a určitě se s touto cestovní kanceláří ještě někam podíváme.Spokojena na 100%.👍👍👍👍👍👍

Paříž - město lásky
Natálie, 30. 05. 2023

Jsem na vše 100% spokojena, byl to super zájezd , průvodce Michal velmi ochotný , milý , děkuji , určitě pojedu ještě nekams vaši cestovkou ❤️🌷❤️

Orlí hnízdo - Königsee
Kristýna M, 29. 05. 2023

Opravdu vydařený zájezd. Řidiči a paní průvodkyně byli neskutečně v pohodě. Všechno bylo zařízené, dobře naplánované. Počasí bylo na jedničku, takže super zážitek. První zájezd o týden dříve jsme kupovali prarodičům, které to opravdu nadchlo. Báli se, že už to po zdravotní stránce nezvládnou, ale nakonec byli nadšení a všechno levou zadní zvládli.
Cestovní kancelář opravdu všem doporučuji ♥️ Pokud chcete nezapomenutelný zážitek obraťte se na ně 😊
První, ale určitě ne poslední výlet s ABC Tours 🙏👍
Ještě jednou děkujeme!!! 🥰

Orlí hnízdo - Königsee
Michal, 29. 05. 2023

Zájezd se uskutečnil dne 27. 5. 2023. Paní průvodkyně a samozřejmě oba pánové řidiči jsou profesionálové, nenapadá mne, co vytknout....snad jen to, že odjezd nebyl nakonec z Brna, ale ze Znojma....ale zase bylo možné parkovat v areálu CK zdarma. Zájezd byl plný příjemných zážitků, počasí vyšlo rovněž. I všichni spolucestující byli pohodáři. Opravdu podařený výlet, jeden z nejlepších z poslední doby.
Díky patří samozřejmě i referentkám CK, které věcně komunikovaly.
Tuto CK na základě vlastních zkušeností mohu jednoznačně doporučit a určitě jsme s nimi necestovali naposledy.

Paříž - město lásky
Vlasta, 29. 05. 2023

Zájezd do Paříže byl krásný, vše krásně zorganizované, naprosto skvělý průvodce Michal. Vše bylo úžasné, a určitě se s touto cestovní kanceláří ještě někam podíváme.

Disneyland a kousek Paříže k tomu
Leona, 29. 05. 2023

Úžasný zájezd, vše perfektně zorganizované a skvělí průvodce pan Michal. Naprostá spokojenost.

Paříž - letem světem
Štěpán a Ivanka, 29. 05. 2023

Vážení kamarádi!!! Již vloni jsme byli s vaší cestovkou na tom samém zájezdě (5.-7.8.2022) a byli jsme tak nadšeni,že jsme vám slíbili,že příští rok pojedeme na 100% opět.A TAK SE TAKÉ STALO.Včera,28.5.2023 jsme se vrátili z opět báječného,opravdu báječného výletu.Všechno bylo opět skvělé,paní Marcela úžasná.Velmi jsme uvítali její nápad,večerní plavbu lodí svěřit jiné,útulnější lodní společnosti.S pány šoféry byla fajn řeč,a vůbec podle našeho byli všichni účastníci velmi spokojeni.Byli to fajn kamarádi hned napoprvé.Když to vyjde, pojedeme s Vámi na tento výlet příští rok opět.A TO JIŽ POTŘETÍ !!! To snad mluví za vše. Vaši Štěpán a Ivanka

Benátky Itálie
Katka, Michala a Kilián, 28. 05. 2023

Dobrý den,
zájezd do Benátek se nám líbil. Byl výborně zorganizovaný . Páni řidiči i paní průvodkyně dělali maximum ke spokojenosti klientů.
Děkujeme a těšíme se na další výlety

Benátky Itálie
Klara, 25. 05. 2023

Vylet do Benátek byl skvělý díky řidičům i průvodkyni Marusce!!!diky diky

Plitvická Jezera
Dana Kostínková, 24. 05. 2023

Zájezd byl moc pěkný. Průvodkyně i řidiči byli milí a profesionální. Skvěle se v lokalitě zorientovali. Další zájezdy budu hledat už jen pod firmou ABC - Tours. Má skvělou nabídku, je z čeho vybírat.

Magická Paříž a Versailles a Disneyland k tomu
Martina Vajdová, 23. 05. 2023

Skvělá paní delegátka Šárka.Moc úžasná práce řidičů i paní delegátky .Vše bylo dobře naplánované a užili jsme si každou minutku.Chceme vám moc poděkovat za krásné prožitou dovolenou v Paříži a už plánujeme s vámi další zájezd.Vajdovi

Celkem záznamů: 4343
« < 1 2 3 4 55 110 164 218 > »