Informace

Recenze k zájezdům

Londýn s teplým Golfským proudem
Jarmila.Krutilova@seznam.cz

dobrý den,
reaguji na váš přípis. Se zájezdem do Londýna ve dnech 31.10.-3.11.2013 jsme byli velmi spokojeni. Bezvadná průvodkyně Jana i oba páni řidiči byli velmi příjemní a ochotní. Samozřejmě jsme s vaší cestovní kanceláří velmi spokojeni a o tom svědčí i to, že jsme v letošním roce jeli s vámi 2x do Londýna a jednou do Paříže. Samozřejmě počítáme i s dalšími zájezdy i v příštím roce. Ještě jednou děkujeme. Jarmila, Přerov

Paříž - město muzeí
Veronika

Dobrý den,
měli jsme zájezd 5.- 8. července 2013.
Bylo to nádherné. Naše první dojmy....
Cestování busem ... no, že by to bylo to, co bychom vyhledávali... není :-), ale cesta se dala vydržet - odjezd k večeru z Berouna - včas!! - pravidelné zastávky na protažení - ráno po 8.00 v centru Paříže.
Začala organizovaná prohlídka, náš průvodce Lukáš byl velmi schopný a organizoval vše na jedničku. Borec. Vždy nás někam dovedl, řekl, kdy a kde se potkáme, upozornil na zajímavá místa v okolí (a na toalety :-) ) a měli jsme volno. Bylo to skvělé. Provedl nás podle harmonogramu a plánu Paříží, měli jsme dostatek času nejen na památky, ale i na místa či věci, které jsme chtěli vidět. K večeru jsme se setkali u autobusu a jeli jsme na hotel. Hotely typu Formule1 jsou jen na přespání - ale bylo to perfektní - po celé noci v autobuse, po celém dni v Paříži - najíst, umýt a spát uz ve 20.00. Ráno snídaně a odjezd na 9:00 do centra. Začali jsme v Louvru. Lukáš nás dovedl k pokladnám a měli jsme sraz za nějakou dobu. V programu měla být volná neděle - volný program. Každý sám za sebe. Lukáš ale navrhl, že bychom mohli jit na Montmartre a pak k Vítěznému oblouku. Takze jsme viděli i kouzelnou baziliku Sacre Coure a čtvrť umělců. Později odpoledne Vítězný oblouk a pak cesta na loď. Počkali jsme si - podle rady Lukáše - na další volnou loď a seděli jsme na místech s krásným výhledem na řeku. 1,5 hodiny na řece, stmívající se Paříž - co víc si přát. Nakonec jsme se dočkali i nasvícené Eiffelovky. Následoval poslední okruh Paříží v busu a pak směr Česko. Ráno zastávka v Amberku - bazén, koupání. Báječný závěr cestování. Po obědě doma. Perfektní.
Za nás... všechno, co bylo slíbeno, bylo dodrženo, program úžasný. Co oceňujeme, že jsme nikdy nečekali na lístky do metra - Lukáš je obstaral předem. Lukášovi jako průvodci nebylo možné vytknout naprosto nic - milý, ochotný, připravený, informovaný....
Řidiči Leoš a Standa byli také skvělí. Perfektní zájezd. Žena už má vybraný další zájezd - samozřejmě s ABC Tours. :-)
Jsme rádi, že se v dnešní době najde firma, která něco slíbí a tak to je. Jen tak dál - Znojmo.

Veronika a Jakub

Paříž - letem světem
jos.nemec@centrum.cz

2.5 - 5.5.2013 super zájezd do Paříže , děkujeme pánům Jarmilovi , Emilovi a Lukášovi za krásné zážitky, odvádí profesionální práci a ABC Tours na ně může být hrdá .Moc díky a přejeme hodně úspěchů v podnikání . Manželé Němcovi - Praha .

Velikonoční Londýn s výletem do Belgie
Houdkova.r@centrum.cz

Děkujeme za výtečný velikonoční zájezd do Brugg a Londýna.Profesionální a ochotný přístup průvodkyně Janičky a řidičů autobusu.Příště se opět obrátíme na tuto cestovní kancelář,která poskytla kvalitní služby.Renata,Martin a dcera Karolína

Paříž - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní
Frantisek

Ve dnech 6.-10.4.2011 jsme s manželem absolvovali zájezd Paříž BBB. Chtěli bychom poděkovat za velmi krásný a nezapomenutelný zážitek. Nový typ zájezdu byl pro nás „jako na míru“. Jsme senioři a v Paříži jsme v minulosti byli již dvakrát. Tento zájezd nám umožnil znovu navštívit zvolená místa v Paříži neuspěchanou a vyhovující formou. Musíme též poděkovat posádce našeho busu. Velmi ochotní, trpěliví a příjemní páni řidiči nás bezpečně dopravili tam i zpět. Paní průvodkyně byla trvale usměvavá a starostlivá. Uznání patří také jejím vědomostem, které dokázala zajímavou a poutavou formou sdělovat. Cesty jsme se trochu báli, ale bus byl opravdu pohodlný a servis po cestě bezchybný. Hotel Etap byl čistý a pro krátkodobý pobyt zcela vyhovující. Shrnuto: výborná organizace a navíc i počasí vyšlo super, takže už nyní začínáme plánovat další zájezd tohoto typu s CK ABC Znojmo.
S pozdravem
Smejkalovi z Olomouce.

Paříž a Versailles
Helena, 16. 10. 2019

Vše již bylo řečeno. Naprosto souhlasím s chválou všech ostatních a připojuji se k poděkování za skvělý zážitek. Děkuji delegátovi Michalovi i řidičům. Doporučuji tento zájezd kudy chodím. :)
Děkuji, pojedeme s Vámi určitě znovu.

Toskánská romance
Božena, 15. 10. 2019

Děkujeme Vaší cestovní kanceláři za příjemné zážitky na cestě do Toskánska, kterého jsme se zúčastnily v termínu 25.-29.9. Děkujeme hlavně milé průvodkyni Alence a řidičům Karlovi a Petrovi.
Zdraví
Stejskalová+Vybíralová

Paříž a Versailles
Klára, 15. 10. 2019

Naprostá spokojenost :-) Profesionální přístup. Velké díky průvodci Michalovi i řidičům autobusu. Zájezd jsem si s dcerou moc užila a byl to výborný dárek k jejim narozeninám.

Paříž a Versailles
Lenka, 15. 10. 2019

Děkujeme za perfektně zorganizovaný zájezd. Trošku nás mrzelo, že bylo na poslední chvíli zrušeno naše odjezdové místo z Brna, ale nakonec vše O.K. Velké díky patří průvodci Michalovi, naprostá profesionalita, rozsáhlé znalosti o Paříži, perfektní přístup a velmi cenné rady. Páni řidiči nás bezpečně dovezli kam bylo třeba. Cestou zpět jsme přemýšleli kam s vámi vyrazíme příště :-)

Paříž a Versailles
Gábina, 15. 10. 2019

Naprostá spokojenost jak s programem zájezdu, tak s jeho organizací, ochotnými řidiči i vynikajícím, lidským a zároveň profesionálním průvodcem Michalem. Díky moc :-)

Londýn + ateliéry Harryho Pottera
Tereza, 08. 10. 2019

Zájezd se nám moc líbil a opravdu jsme si ho i se synem užili. Také pan průvodce byl velice příjemný a ochotný. Hotel byl útulný a pokoje čisté. Tuto cestovní kancelář určitě doporučuji a děkuji zároveň i pánům řidičům, že nás v pořádku dopravili domů.

Švýcarsko - země sýrů, čokolády a horských velikánů
Eva, 05. 10. 2019

Z vaší CK zájezd v září do Švýcarska organizačně nezklamal. Švýcarsko úžasné s vévodícím Matterhornem bylo umocněno nejen nádherným slunečním počasím, které nás provázelo celou dobu zájezdu, ale také usměvavé tváře pánů řidičů Drahoše a Standy, ale i průvodce Michala - jejich profesionalita. Za to díky a příště nashledanou při dalším zájezdu.

Igrane - Apartmány a studia ABC
Marie, 04. 10. 2019

Dovolená v Igrane byla super. Pohodová cesta luxusním busem, pěkné ubytování pár kroků od moře, organizace výletů, vše na 1 :) Igrane je malé klidnější letovisko, což nám vyhovuje. Přivítaly bychom rozšíření nabídky filmů v autobuse např. o rodinné komedie, jinak žádná připomínka. Určitě pojedeme s ABC znovu, snad hned příští rok. CK přejeme hodně spokojených zákazníků a všechny zájezdy stejně výborné, jako tato dovolená.

Benátky Itálie
Ivana aLivie, 04. 10. 2019

Výborný zájezd. Průvodce se zmínil, že ho práce baví - a bylo to znát. Řidiči Standa a Standa taky super.

Igrane - Apartmány a studia ABC
Hanka, 01. 10. 2019

Velká spokojenost s cestou v luxusním autobusu, krásné, čisté moře, úžasní místní lidé, vyhovující ubytování, skvělá večerní plavba na Makarskou. Pokud budu chtít opět do Chorvatska, tak jako již 3x v minulosti, zvolím ABC tours:)))

Zábavný park Legoland
Marcela a Jakub, 01. 10. 2019

Dobrý den,
děkujeme CK - ABC TOURS.
Velké díky za velmi profesionální a lidský přístup paní delegátce a pánům řidičům, výlet jsme si se synem plně užili a obohatili se příjemnými zážitky.

Toskánská romance
Dagmar, 01. 10. 2019

Dobrý den.
V termínu od 25.-29.9.2019 jsme se s kamarádkou zúčastnily zájezdu Toskánská romance. Celá organizace zájezdu byla skvělá. Pánům řidičům Peťovi a Karlovi patří velký dík za bezpečnou jízdu a originální vyplňování času, který jsme byli v autobuse, průvodkyni Alence zase dík za celkovou péči o nás. Taky celá skupina "účastníků zájezdu" byla perfektní. Rozhodně se vydáme na nějaký zájezd znovu.
Ještě jednou velký dík všem.

Toskánská romance
Marie, 01. 10. 2019

V neděli jsme se vrátili z poznávacího zájezdu Toskánská romance. Zájezd byl super. Poděkování průvodkyni Alence i oběma řidičům za jejich ochotu a vstříctnost. Byli jsme s vaší cestovní kanceláří již po čtvrté a doufám že ještě pojedeme.

Zábavný park Legoland
Pavlína, 01. 10. 2019

Chválíme další - již třetí letošní výlet s ABC TOURS!
Příjemný a profesionální přístup průvodkyně a řidičů - připojuji se k recenzi Veroniky.
Vše na jedničku, výlet jsme si celá rodina užila!
Děkujeme a těšíme se na další zážitky s Vaší CK.

Paříž a Versailles
Darina, 30. 09. 2019

Vynikající zájezd, naprostá spokojenost:-). Průvodce Michal je profesionál na svém místě, ochotný, milý, příjemný...lepšího průvodce jsem nezažila, opravdu klobouk dolů:-)Řidiči Drahoš a Petr byli milí, příjemní a ochotní, profíci na svém místě. Doporučuji naprosto jednoznačně!! Určitě s vámi ještě vyrazím...

Celkem záznamů: 3520
« < 1 2 3 4 45 89 132 176 > »