Informace

Recenze k zájezdům

Londýn s teplým Golfským proudem
Jarmila.Krutilova@seznam.cz

dobrý den,
reaguji na váš přípis. Se zájezdem do Londýna ve dnech 31.10.-3.11.2013 jsme byli velmi spokojeni. Bezvadná průvodkyně Jana i oba páni řidiči byli velmi příjemní a ochotní. Samozřejmě jsme s vaší cestovní kanceláří velmi spokojeni a o tom svědčí i to, že jsme v letošním roce jeli s vámi 2x do Londýna a jednou do Paříže. Samozřejmě počítáme i s dalšími zájezdy i v příštím roce. Ještě jednou děkujeme. Jarmila, Přerov

Paříž - město muzeí
Veronika

Dobrý den,
měli jsme zájezd 5.- 8. července 2013.
Bylo to nádherné. Naše první dojmy....
Cestování busem ... no, že by to bylo to, co bychom vyhledávali... není :-), ale cesta se dala vydržet - odjezd k večeru z Berouna - včas!! - pravidelné zastávky na protažení - ráno po 8.00 v centru Paříže.
Začala organizovaná prohlídka, náš průvodce Lukáš byl velmi schopný a organizoval vše na jedničku. Borec. Vždy nás někam dovedl, řekl, kdy a kde se potkáme, upozornil na zajímavá místa v okolí (a na toalety :-) ) a měli jsme volno. Bylo to skvělé. Provedl nás podle harmonogramu a plánu Paříží, měli jsme dostatek času nejen na památky, ale i na místa či věci, které jsme chtěli vidět. K večeru jsme se setkali u autobusu a jeli jsme na hotel. Hotely typu Formule1 jsou jen na přespání - ale bylo to perfektní - po celé noci v autobuse, po celém dni v Paříži - najíst, umýt a spát uz ve 20.00. Ráno snídaně a odjezd na 9:00 do centra. Začali jsme v Louvru. Lukáš nás dovedl k pokladnám a měli jsme sraz za nějakou dobu. V programu měla být volná neděle - volný program. Každý sám za sebe. Lukáš ale navrhl, že bychom mohli jit na Montmartre a pak k Vítěznému oblouku. Takze jsme viděli i kouzelnou baziliku Sacre Coure a čtvrť umělců. Později odpoledne Vítězný oblouk a pak cesta na loď. Počkali jsme si - podle rady Lukáše - na další volnou loď a seděli jsme na místech s krásným výhledem na řeku. 1,5 hodiny na řece, stmívající se Paříž - co víc si přát. Nakonec jsme se dočkali i nasvícené Eiffelovky. Následoval poslední okruh Paříží v busu a pak směr Česko. Ráno zastávka v Amberku - bazén, koupání. Báječný závěr cestování. Po obědě doma. Perfektní.
Za nás... všechno, co bylo slíbeno, bylo dodrženo, program úžasný. Co oceňujeme, že jsme nikdy nečekali na lístky do metra - Lukáš je obstaral předem. Lukášovi jako průvodci nebylo možné vytknout naprosto nic - milý, ochotný, připravený, informovaný....
Řidiči Leoš a Standa byli také skvělí. Perfektní zájezd. Žena už má vybraný další zájezd - samozřejmě s ABC Tours. :-)
Jsme rádi, že se v dnešní době najde firma, která něco slíbí a tak to je. Jen tak dál - Znojmo.

Veronika a Jakub

Paříž - letem světem
jos.nemec@centrum.cz

2.5 - 5.5.2013 super zájezd do Paříže , děkujeme pánům Jarmilovi , Emilovi a Lukášovi za krásné zážitky, odvádí profesionální práci a ABC Tours na ně může být hrdá .Moc díky a přejeme hodně úspěchů v podnikání . Manželé Němcovi - Praha .

Velikonoční Londýn s výletem do Belgie
Houdkova.r@centrum.cz

Děkujeme za výtečný velikonoční zájezd do Brugg a Londýna.Profesionální a ochotný přístup průvodkyně Janičky a řidičů autobusu.Příště se opět obrátíme na tuto cestovní kancelář,která poskytla kvalitní služby.Renata,Martin a dcera Karolína

Paříž - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní
Frantisek

Ve dnech 6.-10.4.2011 jsme s manželem absolvovali zájezd Paříž BBB. Chtěli bychom poděkovat za velmi krásný a nezapomenutelný zážitek. Nový typ zájezdu byl pro nás „jako na míru“. Jsme senioři a v Paříži jsme v minulosti byli již dvakrát. Tento zájezd nám umožnil znovu navštívit zvolená místa v Paříži neuspěchanou a vyhovující formou. Musíme též poděkovat posádce našeho busu. Velmi ochotní, trpěliví a příjemní páni řidiči nás bezpečně dopravili tam i zpět. Paní průvodkyně byla trvale usměvavá a starostlivá. Uznání patří také jejím vědomostem, které dokázala zajímavou a poutavou formou sdělovat. Cesty jsme se trochu báli, ale bus byl opravdu pohodlný a servis po cestě bezchybný. Hotel Etap byl čistý a pro krátkodobý pobyt zcela vyhovující. Shrnuto: výborná organizace a navíc i počasí vyšlo super, takže už nyní začínáme plánovat další zájezd tohoto typu s CK ABC Znojmo.
S pozdravem
Smejkalovi z Olomouce.

Silvestrovská pohádka v Amsterodamu-Silvestr
Linda, 05. 01. 2023

Velmi příjemný zájezd, který splnil naše očekávání. Skvělý průvodce i řidiči autobusu. Rádi příště vyrazíme zase.

Silvestr v Paříži - klasický oblíbený program
Veronika Kábrtová, 04. 01. 2023

Zájezd Silvestr v Paříži byl naprosto skvělý.Páni řidiči Jiří a Roman nás naprosto bezpečně dopravili tam i zpět.Paní průvodkyně Marie nás krásně provedla a řekla spoustu zajímavostí.Mužu jen vřele doporučit.Určitě si příště vyberem i další místa . děkujeme moc Veronika a Aleš.

Silvestr v Paříži - klasický oblíbený program
Ozomová Štěpánka, 04. 01. 2023

Tento zájezd všem moc doporučuji! Máme strašně moc zážitků, viděli jsme vše, co bylo v plánu, paní průvodkyně Maruška byla skvela, podala nám mnoho užitečných a zajímavých informací o Francii, poradila kam do kavárny, jidlo... Také nám moc vyhovoval volný cas, který jsme během zájezdu měli a mohli si tím pádem po vlastní ose a neohlížet se za skupinou. My moc dekujeme za krásnou dovolenou a brzy vybereme další zájezd :)

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den paní Ozomová,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemný a pohodový nejen vstup do roku 2023 a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CKDenisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Silvestrovská pohádka v Amsterodamu-Silvestr
Ivan, 04. 01. 2023

Zájezd sme se užili,moc fajn.
Průvodce super!! Zidiče ( Blak&White) Práce zvládají na JEDNIČKU!!!
Jediné co mě přišlo úplně zbytečně vyhozené peníze, a ztráta času, tak to mořské akvária,žádná sláva!!! A na opak málo času v tom parků miniatur. Inak vše fajn. Děkuji za sebe, a rodiny Tomashuk.
A těšíme se na další zájezd s Váma
Německo, Švýcarsko, Norsko, Dánsko

Benátky - Na jih za teplem
Iva Knížetová, 03. 01. 2023

Účastnili jsme se zájezdu do Benátek 18.-20.11.2022.
Výlet byl skvělý, paní průvodkyně milá a řidiči profesionálové :-)
Byla i sranda :-) zajistili sklenky vína na cestu :-D
Vše v pořádku a určitě s Vámi pojedeme zas..

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemný a pohodový rok 2023 a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Silvestr v Paříži na otočku
Irena, 03. 01. 2023

Výlet do Paříže s vaší cestovní kanceláří byl naprosto užasný, byli jsme velmi spokojeni, organizace na jedničku a průvodkyně Maruška skvělá. Příště s vámi opět rádi pojedeme.

Silvestrovská pohádka v Amsterodamu-Silvestr
Linda, 03. 01. 2023

Zájezd byl moc hezky připravený, průvodce sympatický a velice ochotný, ubytování pěkné. Rádi pojedeme zase.

Silvestr v Paříži na otočku
Denisa, 03. 01. 2023

Silvestra jsme trávili s vaši cestovní agenturou v Paříži.A musím tedy uznat,ze krásnější výlet jsme nezažili.Organizace,časová dochvilnost a program na výbornou.Obzvlášť musím vyzdvihnout naši Pruvodkyny Marušku.Dekujeme,doporučujeme a už hledám další zájezd .

Kouzelný Silvestr v Paříži - romantika ve městě lásky
Bronislava Malá, 03. 01. 2023

100% spokojenost. Původkyně Ala perfektní ,vždy měla pro nás připravený výklad k dannémi místu.
ŘIdiči autobusu 👌
Doporučuji!!!

Vánoce ve Vídni
Karáskovi, 28. 12. 2022

Dobrý den, zájezdu do předvánoční Vídně jsme se zúčastnili 4.12. 2022. Vše bylo perfektně zorganizované, moc se nám tam líbilo. Děkujeme a těšíme se na další zájezd. Karáskovi

Adventní Paříž - letem světem
Inna, 26. 12. 2022

Vše bylo naprosto v pořádku,řidiči a průvodkyně moc příjemné lidí,Paříž byl jako v pohádce. Všechno se nam líbilo,děkujeme vam.

Adventní Paříž - město lásky
Adriana Lovus, 20. 12. 2022

Absolvovali jsme krásný zájezd do Paříže dne 15.12.-18.12. Musím říct, že všechno bylo naprosto perfektní. Program byl pěkně naplánovány, a tak jsme úplně využili procestovaného času. Mockrát děkujeme paní průvodkyni, která nám poskytla spoustu nových informací o Paříži a vždycky dávala rady kde se najíst anebo co vidět během osobního volna, a taky pánům řidičům Románovi a Milanovi za příjemnou cestu tam a zpátky:).

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti našeho průvodce a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné období adventu a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Vánoce ve Vídni
Klara Surynkova, 15. 12. 2022

Dobrý den chtěla bych vám moc poděkovat za příjemnou adventní sobotu ve Vídni bylo moc hezký .Paní průvodkyně byla přijemna všechno ukázala .Moc jsme si to užili celá rodina . Budeme se těšit s vámi napříští zájezd. Přejeme krásné Svátky do nového roku hodně zdraví štěstí a úspěchů.

děkuji

Surynkova

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den paní Surynková,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

I my se připojujeme k přání hodně štěstí a zdraví v novém roce a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Vánoce ve Vídni
Hana N., 12. 12. 2022

Super zájezd, fajn organizace, moc příjemná a trpělivá průvodkyně. Děkujeme za zážitek :)

Vánoce ve Vídni
Vladimír Mydlář, 12. 12. 2022

Adventní zájezd do Vídně dne 10. 12. 2022 byl perfektně zorganizován.
Velmi příjemná a vtipná delegátka- byla skvělá, rychlý přesun do Vídně, dobré počasí,prožili jsme jsme krásnou adventní sobotu ve Vídni.

V. Mydlář

Celkem záznamů: 4162
« < 1 2 3 4 53 105 157 209 > »