Informace

Recenze k zájezdům

Londýn s teplým Golfským proudem
Jarmila.Krutilova@seznam.cz

dobrý den,
reaguji na váš přípis. Se zájezdem do Londýna ve dnech 31.10.-3.11.2013 jsme byli velmi spokojeni. Bezvadná průvodkyně Jana i oba páni řidiči byli velmi příjemní a ochotní. Samozřejmě jsme s vaší cestovní kanceláří velmi spokojeni a o tom svědčí i to, že jsme v letošním roce jeli s vámi 2x do Londýna a jednou do Paříže. Samozřejmě počítáme i s dalšími zájezdy i v příštím roce. Ještě jednou děkujeme. Jarmila, Přerov

Paříž - město muzeí
Veronika

Dobrý den,
měli jsme zájezd 5.- 8. července 2013.
Bylo to nádherné. Naše první dojmy....
Cestování busem ... no, že by to bylo to, co bychom vyhledávali... není :-), ale cesta se dala vydržet - odjezd k večeru z Berouna - včas!! - pravidelné zastávky na protažení - ráno po 8.00 v centru Paříže.
Začala organizovaná prohlídka, náš průvodce Lukáš byl velmi schopný a organizoval vše na jedničku. Borec. Vždy nás někam dovedl, řekl, kdy a kde se potkáme, upozornil na zajímavá místa v okolí (a na toalety :-) ) a měli jsme volno. Bylo to skvělé. Provedl nás podle harmonogramu a plánu Paříží, měli jsme dostatek času nejen na památky, ale i na místa či věci, které jsme chtěli vidět. K večeru jsme se setkali u autobusu a jeli jsme na hotel. Hotely typu Formule1 jsou jen na přespání - ale bylo to perfektní - po celé noci v autobuse, po celém dni v Paříži - najíst, umýt a spát uz ve 20.00. Ráno snídaně a odjezd na 9:00 do centra. Začali jsme v Louvru. Lukáš nás dovedl k pokladnám a měli jsme sraz za nějakou dobu. V programu měla být volná neděle - volný program. Každý sám za sebe. Lukáš ale navrhl, že bychom mohli jit na Montmartre a pak k Vítěznému oblouku. Takze jsme viděli i kouzelnou baziliku Sacre Coure a čtvrť umělců. Později odpoledne Vítězný oblouk a pak cesta na loď. Počkali jsme si - podle rady Lukáše - na další volnou loď a seděli jsme na místech s krásným výhledem na řeku. 1,5 hodiny na řece, stmívající se Paříž - co víc si přát. Nakonec jsme se dočkali i nasvícené Eiffelovky. Následoval poslední okruh Paříží v busu a pak směr Česko. Ráno zastávka v Amberku - bazén, koupání. Báječný závěr cestování. Po obědě doma. Perfektní.
Za nás... všechno, co bylo slíbeno, bylo dodrženo, program úžasný. Co oceňujeme, že jsme nikdy nečekali na lístky do metra - Lukáš je obstaral předem. Lukášovi jako průvodci nebylo možné vytknout naprosto nic - milý, ochotný, připravený, informovaný....
Řidiči Leoš a Standa byli také skvělí. Perfektní zájezd. Žena už má vybraný další zájezd - samozřejmě s ABC Tours. :-)
Jsme rádi, že se v dnešní době najde firma, která něco slíbí a tak to je. Jen tak dál - Znojmo.

Veronika a Jakub

Paříž - letem světem
jos.nemec@centrum.cz

2.5 - 5.5.2013 super zájezd do Paříže , děkujeme pánům Jarmilovi , Emilovi a Lukášovi za krásné zážitky, odvádí profesionální práci a ABC Tours na ně může být hrdá .Moc díky a přejeme hodně úspěchů v podnikání . Manželé Němcovi - Praha .

Velikonoční Londýn s výletem do Belgie
Houdkova.r@centrum.cz

Děkujeme za výtečný velikonoční zájezd do Brugg a Londýna.Profesionální a ochotný přístup průvodkyně Janičky a řidičů autobusu.Příště se opět obrátíme na tuto cestovní kancelář,která poskytla kvalitní služby.Renata,Martin a dcera Karolína

Paříž - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní
Frantisek

Ve dnech 6.-10.4.2011 jsme s manželem absolvovali zájezd Paříž BBB. Chtěli bychom poděkovat za velmi krásný a nezapomenutelný zážitek. Nový typ zájezdu byl pro nás „jako na míru“. Jsme senioři a v Paříži jsme v minulosti byli již dvakrát. Tento zájezd nám umožnil znovu navštívit zvolená místa v Paříži neuspěchanou a vyhovující formou. Musíme též poděkovat posádce našeho busu. Velmi ochotní, trpěliví a příjemní páni řidiči nás bezpečně dopravili tam i zpět. Paní průvodkyně byla trvale usměvavá a starostlivá. Uznání patří také jejím vědomostem, které dokázala zajímavou a poutavou formou sdělovat. Cesty jsme se trochu báli, ale bus byl opravdu pohodlný a servis po cestě bezchybný. Hotel Etap byl čistý a pro krátkodobý pobyt zcela vyhovující. Shrnuto: výborná organizace a navíc i počasí vyšlo super, takže už nyní začínáme plánovat další zájezd tohoto typu s CK ABC Znojmo.
S pozdravem
Smejkalovi z Olomouce.

Víkendové koupání-moře na zkoušku
Iva, 22. 07. 2021

Maximální spokojenost, páni řidiči super, vynikající komunikace, příště zas .

Orlí hnízdo - Königsee
Míša, 20. 07. 2021

I přes to, že se nám na Orlím hnízdě počasí nevydařilo, byl zájezd moc fajn. Páni řidiči i průvodkyně Maruška velmi vstřícní, vše probíhalo v pohodě a dobré náladě.Byl to už náš třetí zájezd s touto CK a opět naprostá spokojenost. Děkujeme!

Orlí hnízdo - Königsee
Jana Králová, 19. 07. 2021

I když počasí nebylo ideální, moc jsem si zájezd užila. Paní průvodkyně byla úžasná a páni řidiči rovněž.Jim všem patří velký dík. Určitě to pro mě nebyl poslední zájezd s vaší cestovkou.

Orlí hnízdo - Königsee
Veronika, 19. 07. 2021

I přes nepřízeň počasí byla na návštěva Orlího hnízda a jezera Königsee super. Celý výlet hodnotím velice kladně. Velké poděkování si zaslouží také naše průvodkyně Maruška a páni řidiči. Nebyl to první výlet s ABC tours, opět ❤️❤️❤️.

Řím - Vatikán - Neapolský záliv
Klára a Anežka, 15. 07. 2021

Veliké poděkování za skvěle připravený zájezd do Vatikánu, Neapolského zálivu a Říma. Pan průvodce Michal byl velice vstřícný, milý a profesionální, MOC děkujeme! Za skvěle zvládnutou cestu v pohodlí a bezpečí vděčíme perfektním pánům řidičům. Již jsme pár zájezdů s ABC Tours absolvovaly a vždy k veliké spokojenosti. Přejeme hodně dalších spokojených klientů:)

Řím - Vatikán - Neapolský záliv
Dana, 14. 07. 2021

Perfektní zájezd!Od průvodce Michala po řidiče Richarda a Standu, přes super ubytování,po naprosto dokonalý zážitek z prázdných Pompejí! Určitě to nebyl poslední zájezd s ABC Tours!!!Díky moc!!!

Igrane - Apartmány a studia ABC
Karla, 13. 07. 2021

V Igrane jsem byla poprvé a bylo to úchvatné.Dokola si prohlížím fotky, aby vzpomínky nezanikly ve víru všedních dní.
Poznaly jsme tam s kamarádkou skvělé kámošky z Brna a užily si legraci i výlety.
Cesta pohodlná,autobus luxusní,řidiči skvělí.Ubytko u moře,taky super.
Nejvíc nadšená jsem byla z výletu lodí a z nádherného moře.Díky,díky ❤️

Řím - Vatikán - Neapolský záliv
Míla, 12. 07. 2021

Včera jsme se vrátili ze zájezdu Řím-Vatikán-Neapolský záliv (7.-11.07.2021). Super poznávačka, příjemná sestava spolucestujících. Program byl nabitý, ale únava byla vyvážena zážitky. Průvodce Michal usměvavý, profesionální a starostlivý. Ubytování super, milým bonusem byl bazén. Řidiči ochotní, dovezli nás bezpečně a dbali o naše potřeby.
Možná by stálo za úvahu v letních měsících prodloužit zájezd o den a ten věnovat lenošení na pláži u moře - to by byla bomba!
Díky za zájezd plný zážitků a už se díváme po něčem dalším. Netíkovi + Koutní

Víkendové koupání-moře na zkoušku
Gabriela, 07. 07. 2021

S ABC už jedeme potřetí.
Naposledy víkendové koupání u moře.
Luxusní autobus, skvělí řidiči (Jirka a Jirka), spolucestující. Líbí se mi jejich individuální a profesionální přístup, cestovka mi umožnila parkování v areálu. Vše jsme si dokonale užili.
Určitě nejedeme naposledy.
Za vše děkuji.

Víkendové koupání-moře na zkoušku
Tomáš, 06. 07. 2021

Super ... Jako vždy.

Termální lázně Bük
Jesef Čapek, 21. 06. 2021

Zdravím byli jsme naprosto spokojeni rádi s vámi jezdíme řidič byl úžasný

Orlí hnízdo - Königsee
Roman, 14. 06. 2021

Zájezd dne 12.6.2021 na Orlí hnízdo se vydařil na jedničku,i díky skvělé průvodkyni a řidičům.Počasí nám také vyšlo a moc jsme si to užili.S ABC to byl náš druhý výlet a doufám,že bude brzy nějaký další.😉Moc děkujeme.

Orlí hnízdo - Königsee
Martina, 13. 06. 2021

Dne 12.6.2021 jsme navštívili Orli hnízdo a jezero. Cesta byla super, řidič jel na můj strach úplně perfektně na 1.A paní Jana která nám povyprávěla stručný výklad o městech byla úžasná.Mista které jsme navštívili moc doporucuji, nádhera jedním slovem. Příště pojedu s vámi velmi ráda zase i s kolegyni a dětma. Děkujeme🚌❤

Igrane - Apartmány a studia ABC
Zdenka a Vašek, 02. 11. 2020

I letos jsme byli v září v krásném Igrane na dovolené. ABC Tours opět nezklamal.
Senzační pracovníci v kanceláři, kdy jsme domlouvali výlety po okolí a vstřícnost firmy, kdy jsme si mohli u nich nechat auto ve Znojmě.
Páni řidiči jako vždy ochotní, vstřícní a vtipní. No, a delegátka paní Janička? Ta je prostě na svém místě, vždy poradí, je kamarádská, prostě zlatá! Vždy se těšíme na shledání.
Ubytování bylo skvělé v Turanu u p. Slobodana a jeho rodiny. Vynikající kuchyně, ochota, vše čisté a pěkné a hned u moře.
Doufáme, že příští rok bude k nám všem příznivý a opět se shledáme v IGRANE!

Igrane - Apartmány a studia ABC
Iveta, 26. 09. 2020

Zdravím do kanceláře a děkujeme za pobyt v Igrane. Pro dovolenou pro dvě kamarádky ideál. Apartmán hned u promenády a účelně zařízený. V okolí Igraneho nádherné pláže. Krásné procházkydo okolí na obě strany. Směr Živogošče přes Porat a Blato je procházka nádherná většinou okolo pobřeží, kde se lze zastavit a zůstat na místě, které Vás okouzlí. Na druhou stranu do vesnice Drašnice taky skvělá procházka olivovými háji. Lze obě trasy i na kole. Z Drašnice možný výstup do hor pohoří Biokovo. Z Poratu se můžete dostat na skálu s vyhlídkou.Z Blata výstup ke kapličce Sv. Petar. Paní Jana je suprovní delegátka. Co by mi chybělo, tak hřiště k hraní a zábavě, kdybych přijela s dětmi, není tu pro ně žádné hřiště, takže jen hraní u moře. Taky chválím pány řidiče. Jsou to šikulky a mají značné znalosti o Chorvatsku, takže jsme byli výborně informováni, co jsme projeli a kolika národními parky. Zdravím všechny a těším se na další zájezd s ABC-Tours

Celkem záznamů: 3652
« < 1 2 3 4 47 92 138 183 > »