Informace

Recenze k zájezdům

Londýn s teplým Golfským proudem
Jarmila.Krutilova@seznam.cz

dobrý den,
reaguji na váš přípis. Se zájezdem do Londýna ve dnech 31.10.-3.11.2013 jsme byli velmi spokojeni. Bezvadná průvodkyně Jana i oba páni řidiči byli velmi příjemní a ochotní. Samozřejmě jsme s vaší cestovní kanceláří velmi spokojeni a o tom svědčí i to, že jsme v letošním roce jeli s vámi 2x do Londýna a jednou do Paříže. Samozřejmě počítáme i s dalšími zájezdy i v příštím roce. Ještě jednou děkujeme. Jarmila, Přerov

Paříž - město muzeí
Veronika

Dobrý den,
měli jsme zájezd 5.- 8. července 2013.
Bylo to nádherné. Naše první dojmy....
Cestování busem ... no, že by to bylo to, co bychom vyhledávali... není :-), ale cesta se dala vydržet - odjezd k večeru z Berouna - včas!! - pravidelné zastávky na protažení - ráno po 8.00 v centru Paříže.
Začala organizovaná prohlídka, náš průvodce Lukáš byl velmi schopný a organizoval vše na jedničku. Borec. Vždy nás někam dovedl, řekl, kdy a kde se potkáme, upozornil na zajímavá místa v okolí (a na toalety :-) ) a měli jsme volno. Bylo to skvělé. Provedl nás podle harmonogramu a plánu Paříží, měli jsme dostatek času nejen na památky, ale i na místa či věci, které jsme chtěli vidět. K večeru jsme se setkali u autobusu a jeli jsme na hotel. Hotely typu Formule1 jsou jen na přespání - ale bylo to perfektní - po celé noci v autobuse, po celém dni v Paříži - najíst, umýt a spát uz ve 20.00. Ráno snídaně a odjezd na 9:00 do centra. Začali jsme v Louvru. Lukáš nás dovedl k pokladnám a měli jsme sraz za nějakou dobu. V programu měla být volná neděle - volný program. Každý sám za sebe. Lukáš ale navrhl, že bychom mohli jit na Montmartre a pak k Vítěznému oblouku. Takze jsme viděli i kouzelnou baziliku Sacre Coure a čtvrť umělců. Později odpoledne Vítězný oblouk a pak cesta na loď. Počkali jsme si - podle rady Lukáše - na další volnou loď a seděli jsme na místech s krásným výhledem na řeku. 1,5 hodiny na řece, stmívající se Paříž - co víc si přát. Nakonec jsme se dočkali i nasvícené Eiffelovky. Následoval poslední okruh Paříží v busu a pak směr Česko. Ráno zastávka v Amberku - bazén, koupání. Báječný závěr cestování. Po obědě doma. Perfektní.
Za nás... všechno, co bylo slíbeno, bylo dodrženo, program úžasný. Co oceňujeme, že jsme nikdy nečekali na lístky do metra - Lukáš je obstaral předem. Lukášovi jako průvodci nebylo možné vytknout naprosto nic - milý, ochotný, připravený, informovaný....
Řidiči Leoš a Standa byli také skvělí. Perfektní zájezd. Žena už má vybraný další zájezd - samozřejmě s ABC Tours. :-)
Jsme rádi, že se v dnešní době najde firma, která něco slíbí a tak to je. Jen tak dál - Znojmo.

Veronika a Jakub

Paříž - letem světem
jos.nemec@centrum.cz

2.5 - 5.5.2013 super zájezd do Paříže , děkujeme pánům Jarmilovi , Emilovi a Lukášovi za krásné zážitky, odvádí profesionální práci a ABC Tours na ně může být hrdá .Moc díky a přejeme hodně úspěchů v podnikání . Manželé Němcovi - Praha .

Velikonoční Londýn s výletem do Belgie
Houdkova.r@centrum.cz

Děkujeme za výtečný velikonoční zájezd do Brugg a Londýna.Profesionální a ochotný přístup průvodkyně Janičky a řidičů autobusu.Příště se opět obrátíme na tuto cestovní kancelář,která poskytla kvalitní služby.Renata,Martin a dcera Karolína

Paříž - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní
Frantisek

Ve dnech 6.-10.4.2011 jsme s manželem absolvovali zájezd Paříž BBB. Chtěli bychom poděkovat za velmi krásný a nezapomenutelný zážitek. Nový typ zájezdu byl pro nás „jako na míru“. Jsme senioři a v Paříži jsme v minulosti byli již dvakrát. Tento zájezd nám umožnil znovu navštívit zvolená místa v Paříži neuspěchanou a vyhovující formou. Musíme též poděkovat posádce našeho busu. Velmi ochotní, trpěliví a příjemní páni řidiči nás bezpečně dopravili tam i zpět. Paní průvodkyně byla trvale usměvavá a starostlivá. Uznání patří také jejím vědomostem, které dokázala zajímavou a poutavou formou sdělovat. Cesty jsme se trochu báli, ale bus byl opravdu pohodlný a servis po cestě bezchybný. Hotel Etap byl čistý a pro krátkodobý pobyt zcela vyhovující. Shrnuto: výborná organizace a navíc i počasí vyšlo super, takže už nyní začínáme plánovat další zájezd tohoto typu s CK ABC Znojmo.
S pozdravem
Smejkalovi z Olomouce.

Adventní Holandská pohádka
Dan H., 06. 12. 2023

Krásný, ale krátký výjezd, viděli jsme víc, než jsme čekali a vše, co jsme chtěli a určitě se tam vypravíme na déle. Autobus i řidiči ok, průvodkyně bezva, lázně na závěr paráda.

Adventní Vídeň
Valentovi, 05. 12. 2023

Adventní Vídeň 4.12.2023: Nevíme, jak to ABC - Tours dělá, ale jako bonus k zájezdu objednali i bohatou sněhovou nadílku, která kouzelně doplnila atmosféru adventní Vídně. Průvodkyně Lucie byla velmi sympatická osoba na svém místě a pan řidič, který bravurně zvládal jízdu ve ztížených podmínkách, nás bezpečně dovezl do Vídně i domů. Děkujeme tímto všem za zprostředkování neopakovatelného zážitku. Valentovi

Adventní Holandská pohádka
Petra Svobodová, 05. 12. 2023

Naprostá spokojenost s cestovní kanceláří. Skvělí řidiči i paní delegátka, navzdory počasí cesta naprosto bezproblémová, organizace a domluva také na jedničku. Jediné zklamání bylo, že adventní trhy začínají až 16.12, ale to je drobnost. Celkově moc příjemný výlet. Určitě se při příštím výběru zájezdu zase obratíme na Vaši cestovku. :-)

Londýn + ateliéry Harryho Pottera
Eliška, 05. 12. 2023

Dobrý den,

moc děkujeme za skvěle zorganizovaný zájezd. Paní průvodkyně Marcela má vážně neuvěřitelné znalosti a umí je podat tak, že zaujme všechny. Vše bylo naplánové a zařízené, o nic jsme se nemuseli starat a viděli jsme, i za ty tři dny, spoustu míst. Páni řidiči si zaslouží velký dík za bezpečnou a příjemnou cestu. I nabídku pití, občerstvení a dokonce zapůjčení deky jsme vážně ocenili : ))

Moc jsme si to užili a určitě to nebyl náš poslední výlet.

Děkujeme za super zážitek
Eliška a Martin

Adventní Budapešť
Hana K., 04. 12. 2023

Dobrý den, už asi po šesté jsme se s Vami vypravili na zajezd a i tentokrát vše opět perfektní. I přes nepříznivé počasí pan řidič Ríša stihnul všechny časy naprosto včas,bezpečně nás přivezl tam i zpět , pani průvodkyně Šárka byla taky skvělá, takže věřím, že si všichni zajezd užili.
Ještě jednou moc díky a těším se na další zážitky s Vaší CK.

Adventní Budapešť
Hana, 04. 12. 2023

V sobotu 2.12. 23 proběhla adventní Budapešť. Zájezd byl úžasný. Děkujeme všem. Skvělý pan řidič i průvodkyně Šárka . Spokojeni na jedničku :)

Adventní Vídeň
Hana Nesnídalová, 04. 12. 2023

Dobrý den,
zájezd do předvánoční Vídně se mi moc líbil, průvodkyně byla bezvadná. Řidič to v tom hustém sněžení taky neměl jednoduché. Jsou to profíci. Užili jsme si to.
Příští rok bych se ráda podívala do Salzburgu.

Luxusní lázeňský pobyt - třídenní
Jarmila Halouzková, 28. 11. 2023

Již podruhé jsme absolvovali třídenní pobyt v Büku a určitě se zase vrátíme. Jako vždy s Vaší CK jsme byli spokojeni po všech stránkách, je to velmi příjemný odpočinek. Ubytování krásné, strava výborná, opět bylo z čeho vybírat. Cesta autobusem proběhla bez problémů, děkujeme za pohodlí, bezva služby pana průvodce i pana řidiče a těšíme se na další cestování s Vámi.
S přátelským pozdravem Jarmila a Karel Halouzkovi

Londýn + ateliéry Harryho Pottera
Kamila, 24. 11. 2023

Dobrý den, moc děkuji za tento zájezd. Netroufla jsem si se synem letět sama a volba Vaší CK byla velice dobrým rozhodnutím. Autobus je nesmírně pohodlný, páni řidiči naprosto profesionální a průvodkyně Marcela byla velkým bonusem. Věděla si rady v každé možné i nemožné situaci (odcizení peněženky, selhání online platby, změna programu atd.). Navíc Londýn opravdu perfektně zná a dokázala poradit úplně každému, jak lze strávit dobu rozchodu. Jediné, co bych změnila, je doba rozchodu v ateliérech. Jedná se o hlavní bod zájezdu, moje dítě je velký nadšenec HP, potřebovali bychom více než 4h, abychom vše v klidu stihli. Na natáčecí studia bych proto vyčlenila více času. Ovšem vánoční Londýn je úchvatný a jednalo se o veliký zážitek.
Ještě jednou děkujeme za vše, všem doporučujeme, sami s CK ABC - Tours znovu vyrazíme.
Kamila

Londýn + ateliéry Harryho Pottera
Mariana, 23. 11. 2023

Dobrý den, s Vaší cestovní kanceláří cestujeme se synem uz po několikáté a víme, že s Vámi nikdy "nešlápneme" vedle 👍🏻

Děkujeme pánům řidičům, za hladké cestování a paní průvodkyně Marcelce za vše! V Londýně jsem byla přibližně po sedmé, ale nikdy jsem se nedozvěděla tolik zajímavostí a informací jako právě od ní. Perfektní organizace! Perfektní naprosto vše....

Studia Harryho Pottera jsou neskutečný zážitek...
Krásný den.
Mariana

Londýn + ateliéry Harryho Pottera
Martina Alaxinova, 23. 11. 2023

Byly jsme s dcerou poprvé v Anglii a tedy i v Londýně a po dlouhé době na poznávacím zájezdu .Po zkušenosti s Vaší cestovní kanceláří musím konstatovat, že v tom budeme nadále rády pokračovat. :-)Velmi krásné, poutavé a bohaté putování s průvodkyní Marcelou bylo pro nás nezapomenutelným zážitkem, tolik faktů a zajímavostí, které jsme se od ní dozvěděly bylo jistě nad rámec běžného průvodcování - to Vás prostě musí bavit! A 3 dny rozhodně nestačí, již jsme rozhodnuté cestovat znovu a do Londýna se vrátit.
Děkujeme i pánům řidičům za pohodlné cestování a péči o náš pitný režim.
Přejeme do budoucna mnoho spokojených klientů a budeme se těšit na další výlety s Vámi.
S pozdravem Martina

Paříž - město lásky
Michaela, 22. 11. 2023

Zájezd do Paříže jsme si s Monikou a Markétou užily. I přes horší počasí ( co bychom taky chtěly v listopadu :-) ) byla pořád dobrá nálada a to díky bezva řidičům a skvělému průvodci Michalovi, to ani moc nevadilo.

Z Paříže jsme viděly to nejkrásnější a mokro v botách uschlo v útulných taverničkách při dobrém jídle a víně.

Program byl sestaven bezvadně, projížďka po Seině, kdy se postupně stmívalo, až byly všechny památky krásně osvětleny a prim hrála krasavice Eiffelovka. Úžasné!

Moc děkujeme za prima zážitek!

Benátky + ostrov Burano a Murano
Natalia, 22. 11. 2023

Děkujeme Ck ABC Tours za krásný zajezd do Benátky a ostrovy. Paní průvodkyně Marcela a řídící jsou skvělé, moc děkujeme a zase nikdy

Disneyland a kousek Paříže k tomu
Halytsya, 21. 11. 2023

Disneyland a kousek Paříže k tomu byl to krásný zažítek.Děkujeme moc.

Paříž - město lásky
Eva, 21. 11. 2023

Zájezd do Paříže jsme si s dcerou opravdu moc užily! Velké poděkování patří úžasné paní průvodkyni Aleně, která mám řekla spousty zajímavosti, byla MOC milá a příjemná. Určitě nesmím zapomenout na sehranou dvojku řidičů Jirka a Ondra, profesionální a bezpečná jízda, vtípky během zastávek … už se těšíme na další zájezd.

Celkem záznamů: 4650
« < 1 2 3 4 59 117 175 233 > »