Informace

Recenze k zájezdům

Londýn s teplým Golfským proudem
Jarmila.Krutilova@seznam.cz

dobrý den,
reaguji na váš přípis. Se zájezdem do Londýna ve dnech 31.10.-3.11.2013 jsme byli velmi spokojeni. Bezvadná průvodkyně Jana i oba páni řidiči byli velmi příjemní a ochotní. Samozřejmě jsme s vaší cestovní kanceláří velmi spokojeni a o tom svědčí i to, že jsme v letošním roce jeli s vámi 2x do Londýna a jednou do Paříže. Samozřejmě počítáme i s dalšími zájezdy i v příštím roce. Ještě jednou děkujeme. Jarmila, Přerov

Paříž - město muzeí
Veronika

Dobrý den,
měli jsme zájezd 5.- 8. července 2013.
Bylo to nádherné. Naše první dojmy....
Cestování busem ... no, že by to bylo to, co bychom vyhledávali... není :-), ale cesta se dala vydržet - odjezd k večeru z Berouna - včas!! - pravidelné zastávky na protažení - ráno po 8.00 v centru Paříže.
Začala organizovaná prohlídka, náš průvodce Lukáš byl velmi schopný a organizoval vše na jedničku. Borec. Vždy nás někam dovedl, řekl, kdy a kde se potkáme, upozornil na zajímavá místa v okolí (a na toalety :-) ) a měli jsme volno. Bylo to skvělé. Provedl nás podle harmonogramu a plánu Paříží, měli jsme dostatek času nejen na památky, ale i na místa či věci, které jsme chtěli vidět. K večeru jsme se setkali u autobusu a jeli jsme na hotel. Hotely typu Formule1 jsou jen na přespání - ale bylo to perfektní - po celé noci v autobuse, po celém dni v Paříži - najíst, umýt a spát uz ve 20.00. Ráno snídaně a odjezd na 9:00 do centra. Začali jsme v Louvru. Lukáš nás dovedl k pokladnám a měli jsme sraz za nějakou dobu. V programu měla být volná neděle - volný program. Každý sám za sebe. Lukáš ale navrhl, že bychom mohli jit na Montmartre a pak k Vítěznému oblouku. Takze jsme viděli i kouzelnou baziliku Sacre Coure a čtvrť umělců. Později odpoledne Vítězný oblouk a pak cesta na loď. Počkali jsme si - podle rady Lukáše - na další volnou loď a seděli jsme na místech s krásným výhledem na řeku. 1,5 hodiny na řece, stmívající se Paříž - co víc si přát. Nakonec jsme se dočkali i nasvícené Eiffelovky. Následoval poslední okruh Paříží v busu a pak směr Česko. Ráno zastávka v Amberku - bazén, koupání. Báječný závěr cestování. Po obědě doma. Perfektní.
Za nás... všechno, co bylo slíbeno, bylo dodrženo, program úžasný. Co oceňujeme, že jsme nikdy nečekali na lístky do metra - Lukáš je obstaral předem. Lukášovi jako průvodci nebylo možné vytknout naprosto nic - milý, ochotný, připravený, informovaný....
Řidiči Leoš a Standa byli také skvělí. Perfektní zájezd. Žena už má vybraný další zájezd - samozřejmě s ABC Tours. :-)
Jsme rádi, že se v dnešní době najde firma, která něco slíbí a tak to je. Jen tak dál - Znojmo.

Veronika a Jakub

Paříž - letem světem
jos.nemec@centrum.cz

2.5 - 5.5.2013 super zájezd do Paříže , děkujeme pánům Jarmilovi , Emilovi a Lukášovi za krásné zážitky, odvádí profesionální práci a ABC Tours na ně může být hrdá .Moc díky a přejeme hodně úspěchů v podnikání . Manželé Němcovi - Praha .

Velikonoční Londýn s výletem do Belgie
Houdkova.r@centrum.cz

Děkujeme za výtečný velikonoční zájezd do Brugg a Londýna.Profesionální a ochotný přístup průvodkyně Janičky a řidičů autobusu.Příště se opět obrátíme na tuto cestovní kancelář,která poskytla kvalitní služby.Renata,Martin a dcera Karolína

Paříž - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní
Frantisek

Ve dnech 6.-10.4.2011 jsme s manželem absolvovali zájezd Paříž BBB. Chtěli bychom poděkovat za velmi krásný a nezapomenutelný zážitek. Nový typ zájezdu byl pro nás „jako na míru“. Jsme senioři a v Paříži jsme v minulosti byli již dvakrát. Tento zájezd nám umožnil znovu navštívit zvolená místa v Paříži neuspěchanou a vyhovující formou. Musíme též poděkovat posádce našeho busu. Velmi ochotní, trpěliví a příjemní páni řidiči nás bezpečně dopravili tam i zpět. Paní průvodkyně byla trvale usměvavá a starostlivá. Uznání patří také jejím vědomostem, které dokázala zajímavou a poutavou formou sdělovat. Cesty jsme se trochu báli, ale bus byl opravdu pohodlný a servis po cestě bezchybný. Hotel Etap byl čistý a pro krátkodobý pobyt zcela vyhovující. Shrnuto: výborná organizace a navíc i počasí vyšlo super, takže už nyní začínáme plánovat další zájezd tohoto typu s CK ABC Znojmo.
S pozdravem
Smejkalovi z Olomouce.

Paříž a Versailles
Kristýna, 20. 09. 2018

Jsem ze zájezdu nadšená. Skvěle naplánovaný a zorganizovaný zájezd. Milý průvodce Michal, nám vše podrobně ukázal a všem s nadšením vyprávěl a byl vždycky pozitivně naladěn, velmi milý byli i páni řidičové Petr a Petr. Pohodlný autobus. Velmi se nám líbilo a jistě pojedeme s touto cestovkou i do jiných oblastí. Za příjemně strávenou dovolenou velmi děkujeme

Igrane - Apartmány a studia ABC
Věra, 19. 09. 2018

Dobrý den,
s Vaší cestovní kanceláří jsme byly v termímu 7.-16.9. v Igrane.Sestra potřetí,kamarádka a já podruhé.A opět naprostá spokojenost. Pěkné a čisté ubytování,nový a pohodlný autobus ,vtipní a pohodoví řidiči a výborná komunikace
s pracovnicemi v kanceláři při zařizování zájezdu.Je vidět,že Vaší CK a všem zaměstnancům záleží na klientech a proto kudy chodíme,tudy chválíme :-) !
Děkujeme.

Igrane - Apartmány a studia ABC
Marie, 19. 09. 2018

Dobrý den,
byli jsme na zájezdu v Igrane 7.8.- 16.8. Jsme velmi spokojeni- autobus, ubytování i lokalita. Taktéž jsme byli spokojeni s polopenzí v restauraci Turan- uvádím , jak jsem slíbila příjemnému majiteli a obsluze. Jídlo bylo na výběr a chutnalo nám.
Uvítali bychom, kdyby alespoň na jednom z výletů, které nabízíte, byla přítomna delegátka s výkladem ( př.Korčula).
Celkově poměr cena-služby je nadstandartní. Doporučím i naší početné rodině a přátelům.
Marie s manželem

Švýcarsko - země sýrů, čokolády a horských velikánů
Alena, 19. 09. 2018

Ráda bych poděkovala cestovní kanceláři ABC -Tours za nádherný zájezd do Švýcarska . Byli jsme s manželem úplně nadšeni. Moc bych chtěla poděkovat úžasné a milé průvodkyni Alence, pánům řidičům Romanovi a Standovi, kteří byli vstřícní, vtipní a vždy ochotní. Moc jsme si zájezd užili a určitě pojedeme s Vámi znovu . Už nyní se těšíme na další skvělé zážitky, protože máme již vybraný další zájezd z Vaší nabídky.

Paříž a Versailles
Markéta, 18. 09. 2018

Dobrý den,s vámi jsem byla v Paříži již podruhé,ted to byla naprostá bomba,nádhera,průvodce Michal to měl zmáknutý na jedničku,super organizace a ty jízdy metrem to hodně urychlili díky moc příště jedu opět s Vámi

Paříž a Versailles
Iveta, 18. 09. 2018

S cestovní kanceláří ABC Tours jsem navštívila Paříž již po třetí.
Zájezd neměl chybu. Vše naprosto v pořádku.
Výlet jsme si přítelem užili a viděli jsem vše co jsme chtěli.
Velké díky patří průvodci Michalovi a řidičům Petrovi a Petrovi.
Jsou to lidé na správném místě. Chválím.
Přístup cestovní kanceláře je profesionální a mohu jen a jen doporučit.
Iveta, Kutná Hora

Igrane - Apartmány a studia ABC
Marie, 18. 09. 2018

Další zájezd s ABC Tours nám jen potvrdil, že patří k těm nejlepším cestovním kancelářím. Jeli jsme velmi pohodlným autobusem se skvělými a vtipnými řidiči, dostali jsme ubytování dle našich požadavků a počasí vyšlo přímo luxusně. Děkuji a budeme se těšit na další dovolenou s vámi.

Paříž a Versailles
Erika, 17. 09. 2018

Dobrý den,
Byla jsem s kamarádkami na poznávacím zájezdu Paříž a Versailles. Jsme moc nadšené, příjemný průvodce Michal, řídiči se smyslem pro humor. Bohatý program, nádherná země, nemohly jsme se nabažit tou krásou. Děkujeme za příjemně strávený čas ABC Tours.
S pozdravem

Švýcarsko - země sýrů, čokolády a horských velikánů
Pešinovi, 17. 09. 2018

Včera jsme se vrátili a jsme plní krásných zážitků a dojmů. Vše bylo nad očekávání. Je to krásný zájezd, nabitý program, velmi milá a vždy ochotná průvodkyně paní Alena, profíci řidiči pan Roman a Stanik - moraváci každým coulem, s hezkým smyslem pro humor. Celá posádka ABC Tours má v sobě tu správnou "člověčinu". Moc se nám to líbilo a už si vybíráme další zájezd.

Švýcarsko - země sýrů, čokolády a horských velikánů
Jana, 17. 09. 2018

Včera jsme se vrátili ze zájezdu (září) a uděluji jako vždy pozitivní recenzi. Počasí nám vyšlo na jedničku. Řidiči "Standa" (vlastním jménem Karel) a Roman se starali nejen o bezpečnou dopravu a bufet, ale i o zábavu. Průvodkyně Alča byla ochotná, milá a všechny informace několikrát opakovala. Moc děkujeme a příště pojedem určitě zase.

Víkendové koupání-moře na zkoušku
Irina Vlková, 13. 09. 2018

Koupaní na skoušku bylo krasne.Moře a sluničko byly laskavé 8.09. Ale příště určite pojedu na dil k moři s oblíblenou cestovní kanceláří ABC-TOURS.

Paříž - město mnoha tváří
Hana, Jitřenka, Pavla, 11. 09. 2018

Paříž 6.9. - 10.9.2018
Jsem velmi mile překvapena. Poprvé s touto cestovkou a naprosto bez problémů. Organizačně klapalo vše na jedničku. Páni řidiči jsou opravdu umělci, cesta tam i zpět plynulá a bez zádrhelů a jakéhokoliv problému.
Průvodce pohodový, asi zná Paříž už jako své boty :))) vyprávěl zajímavě a žádná nuda to nebyla. Zvládnout 54 členou skupinu v metru je také svým způsobem umění.
Žádná tůra jen po památkách, osobního volna jsme měli dostatek, Lukáš nám doporučoval i obchody a kavárničky nebo samostatné procházky.

Moc děkuji za skvělý zážitek, rozhodně s Vaší cestovkou nebyl poslední.

Pokud by šlo vkládat ohodnocení ve formě hvězdiček, byl by to bez diskuze to plný počet.

Igrane - Apartmány a studia ABC
Iveta S., 10. 09. 2018

Zkrácený pobyt v Igrane 2.-7.9.2018 předčil naše očekávání. Zájezd jsme kupovali na poslední chvíli,takže první velký dík pracovníkům v kanceláři. Super pohodlný luxusní autobus s milými a obětavými pány řidiči,kteří nás v průběhu cesty informovali o všem důležitém, pěkný apartmán, nádherné čisté moře s upravenou pláží a příjemná atmosféra malého přímořského městečka. Děkujeme všem,bylo to nádherné.
Určitě si to rádi zopakujeme.
Iveta Stejskalová s dětmi.

Paříž - město lásky
Janča, 10. 09. 2018

Dobrý den,
byli jsme teď na poznávacím zájezdu v Paříži. Bylo to naprosto úžasné. Průvodce Lukáš je sympaťák a podal maximum informací naprosto skvěle, veliká pochvala a obdiv. :-) Zájezd je perfektně zorganizovaný a určitě vřele doporučuji všem. Prošli jsme nádherná místa a dozvěděli se toho spoustu. Nadšení a vzpomínky nas neopustí ještě dlouho a určitě se s Vaší CK ještě někam podíváme. Skvělá práce a není co vytknout. Moc děkujeme! :-)

Igrane - zkrácené pobyty
Vlastička a Lubošek, 09. 09. 2018

Strávili jsme s Vámi již druhý zkrácený pobyt s Vaší kanceláří a byli jsme nadmíru spokojeni se všemi službami.
Polopenze byla výborná (místo roládek jako dezertu by se příště hodila zmrzlinka)

Celkem záznamů: 2947
« < 1 2 3 4 38 75 111 148 > »