Informace

Recenze k zájezdům

Londýn s teplým Golfským proudem
Jarmila.Krutilova@seznam.cz

dobrý den,
reaguji na váš přípis. Se zájezdem do Londýna ve dnech 31.10.-3.11.2013 jsme byli velmi spokojeni. Bezvadná průvodkyně Jana i oba páni řidiči byli velmi příjemní a ochotní. Samozřejmě jsme s vaší cestovní kanceláří velmi spokojeni a o tom svědčí i to, že jsme v letošním roce jeli s vámi 2x do Londýna a jednou do Paříže. Samozřejmě počítáme i s dalšími zájezdy i v příštím roce. Ještě jednou děkujeme. Jarmila, Přerov

Paříž - město muzeí
Veronika

Dobrý den,
měli jsme zájezd 5.- 8. července 2013.
Bylo to nádherné. Naše první dojmy....
Cestování busem ... no, že by to bylo to, co bychom vyhledávali... není :-), ale cesta se dala vydržet - odjezd k večeru z Berouna - včas!! - pravidelné zastávky na protažení - ráno po 8.00 v centru Paříže.
Začala organizovaná prohlídka, náš průvodce Lukáš byl velmi schopný a organizoval vše na jedničku. Borec. Vždy nás někam dovedl, řekl, kdy a kde se potkáme, upozornil na zajímavá místa v okolí (a na toalety :-) ) a měli jsme volno. Bylo to skvělé. Provedl nás podle harmonogramu a plánu Paříží, měli jsme dostatek času nejen na památky, ale i na místa či věci, které jsme chtěli vidět. K večeru jsme se setkali u autobusu a jeli jsme na hotel. Hotely typu Formule1 jsou jen na přespání - ale bylo to perfektní - po celé noci v autobuse, po celém dni v Paříži - najíst, umýt a spát uz ve 20.00. Ráno snídaně a odjezd na 9:00 do centra. Začali jsme v Louvru. Lukáš nás dovedl k pokladnám a měli jsme sraz za nějakou dobu. V programu měla být volná neděle - volný program. Každý sám za sebe. Lukáš ale navrhl, že bychom mohli jit na Montmartre a pak k Vítěznému oblouku. Takze jsme viděli i kouzelnou baziliku Sacre Coure a čtvrť umělců. Později odpoledne Vítězný oblouk a pak cesta na loď. Počkali jsme si - podle rady Lukáše - na další volnou loď a seděli jsme na místech s krásným výhledem na řeku. 1,5 hodiny na řece, stmívající se Paříž - co víc si přát. Nakonec jsme se dočkali i nasvícené Eiffelovky. Následoval poslední okruh Paříží v busu a pak směr Česko. Ráno zastávka v Amberku - bazén, koupání. Báječný závěr cestování. Po obědě doma. Perfektní.
Za nás... všechno, co bylo slíbeno, bylo dodrženo, program úžasný. Co oceňujeme, že jsme nikdy nečekali na lístky do metra - Lukáš je obstaral předem. Lukášovi jako průvodci nebylo možné vytknout naprosto nic - milý, ochotný, připravený, informovaný....
Řidiči Leoš a Standa byli také skvělí. Perfektní zájezd. Žena už má vybraný další zájezd - samozřejmě s ABC Tours. :-)
Jsme rádi, že se v dnešní době najde firma, která něco slíbí a tak to je. Jen tak dál - Znojmo.

Veronika a Jakub

Paříž - letem světem
jos.nemec@centrum.cz

2.5 - 5.5.2013 super zájezd do Paříže , děkujeme pánům Jarmilovi , Emilovi a Lukášovi za krásné zážitky, odvádí profesionální práci a ABC Tours na ně může být hrdá .Moc díky a přejeme hodně úspěchů v podnikání . Manželé Němcovi - Praha .

Velikonoční Londýn s výletem do Belgie
Houdkova.r@centrum.cz

Děkujeme za výtečný velikonoční zájezd do Brugg a Londýna.Profesionální a ochotný přístup průvodkyně Janičky a řidičů autobusu.Příště se opět obrátíme na tuto cestovní kancelář,která poskytla kvalitní služby.Renata,Martin a dcera Karolína

Paříž - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní
Frantisek

Ve dnech 6.-10.4.2011 jsme s manželem absolvovali zájezd Paříž BBB. Chtěli bychom poděkovat za velmi krásný a nezapomenutelný zážitek. Nový typ zájezdu byl pro nás „jako na míru“. Jsme senioři a v Paříži jsme v minulosti byli již dvakrát. Tento zájezd nám umožnil znovu navštívit zvolená místa v Paříži neuspěchanou a vyhovující formou. Musíme též poděkovat posádce našeho busu. Velmi ochotní, trpěliví a příjemní páni řidiči nás bezpečně dopravili tam i zpět. Paní průvodkyně byla trvale usměvavá a starostlivá. Uznání patří také jejím vědomostem, které dokázala zajímavou a poutavou formou sdělovat. Cesty jsme se trochu báli, ale bus byl opravdu pohodlný a servis po cestě bezchybný. Hotel Etap byl čistý a pro krátkodobý pobyt zcela vyhovující. Shrnuto: výborná organizace a navíc i počasí vyšlo super, takže už nyní začínáme plánovat další zájezd tohoto typu s CK ABC Znojmo.
S pozdravem
Smejkalovi z Olomouce.

Národní parky Chorvatska a Jadran k tomu
Karel, 21. 09. 2021

Nedávno jsme se zúčastnili zájezdu Národní parky Chorvatska a Jadran. Ještě jsme plní dojmů, protože se nám tento zájezd moc líbil. Nádherné byly výlety s vašimi delegátkami, cesta autobusem s vašimi řidiči, ubytování v místě a v neposlední řadě i večeře v místní restauraci, které byly nejen chutné, ale i dostatečně vydatné /alespoň pro nás/. Chceme tímto všem moc poděkovat a těšíme se na další zájezd s vámi.

Děkujeme K+M

Igrane - Apartmány a studia ABC
Zdeňka a Vašek, 17. 09. 2021

Chceme poděkovat ABC tours i letos za báječnou dovolenou 3. - 12. 9. 2021 v Igrane.
Opět nám umožnila parkování v areálu, což přispívá k velkému klidu na dovolené.
Dík pánům řidičům, jsou to skvělí profíci a cesta rychle uběhla.
Velká poklona a dík patří naší delegátce, bezvadné paní Janičce!!
Dík opět i panu Slobodanovi a jeho rodině za vynikající kuchyň v restauraci Turan.

Též zdravíme sympatickou delegátku Marušku a děkujeme za nové informace.
Ubytování u příjemného a ochotného pana Žarky bylo krásné. Mělo jen jednu vadu - bohužel je hned u silnice.
Jako vždy vše výborně zorganizované. Určitě zachováme přízeň a příští rok jistě v Igrane - nashledanou!!

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den, velice nás těší Vaše kladné ohlasy na pobyt v Igrane. Jsme rádi, že jste ocenili práci a přístup našich řidičů i paní delegátky. Přejeme příjemné babí léto a věříme, že se společně setkáme opět u některého dalšího zájezdu pořádaného naší CK

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Igrane - Apartmány a studia ABC
Helena, 14. 09. 2021

Už podvanácté a opět spokojenost.Výborná organizace zájezdu,ochotní a šikovní řidiči,perfektní ubytování a velmi vstřícná a ochotná delegátka Jana. Není co dodat,děkujeme. Termín: 3.9. - 12.9.2021

Orlí hnízdo - Königsee
Petra, 06. 09. 2021

V sobotu 4.9 jsme s manželem navštívili Orlí hnízdo a jezero Königsee .Počasí bylo slunečné ,velmi milá paní průvodkyně Jana a páni řidiči rovněž .CK ABC nás opět nezklamala a určitě s ní ještě někam vyrazíme .Moc děkujeme za krásný zážitek!

Paříž a Versailles
Jirka a Štěpánka, 31. 08. 2021

Dobrý den, když jsme 1. den přišli k autobusu a viděli jsme mladého průvodce, měli jsme popravdě trochu strach, aby to bylo kvalitní, ale jak začal mluvit a starat se o nás, tak bylo jasné, že zdání klame! Klobouk dolu před panem průvodcem Lukášem. Nejvíce oceňujeme, že nám vše nevypráví přesně podle toho jak se to kde naučí a podle učebnic, ale právě tak, že k tomu přidá spousta humoru a vypráví to, jako by v té době byl a to je to skvělý. Nemáme JEDINOU VÝTKU k průvodci, programu ale ani k řidičům autobusu, díky kterým dovolená začala už dlouhou cestou do Francie. jsme moc spokojení a moc vám děkujeme za příjemný poznávací zájezd! Rádi s vámi pojedeme opět někam!

Igrane - Apartmány a studia ABC
Jana a Jirka, 29. 08. 2021

Skvělá dovolená jako už poněkolikáté !!!!
Skvělá cestovka, řidiči, autobus, výlety, delegátka, personál v restauracích....,atd,atd. Igrane je naše letitá srdcová záležitost, ABC Tour také.....
Doufáme, že se tam budeme ještě dlouho vracet...

Igrane - Apartmány a studia ABC
Renáta, 24. 08. 2021

S ABC jsme byli již několikrát na poznávacích zájezdech. Poprvé v Igrane a nemůžeme si to vynachválit. Cesta tam i zpět skvělá, řidiči perfektní. Pobyt v Igrane úžasný, ubytování jsme měli hned u pláže, počasí vyšlo na výbornou, moře čisté jako křišťál... jen to hrozně rychle uteklo.
Děkujeme moc za skvělou dovolenou :).

Igrane 6 dní vlastní doprava - vyhněte se frontám s nástupy v neděli nebo v úterý
Vlaďka, 22. 08. 2021

Dovolená byla povedená. Slušný a čistý apartmán, možnost výletů lodí.
Nejlepší je vyjet v noci - i při cestě z Chorvatska, aby nebyly kolony na hranicích.
Příště nad Vaší kanceláři budeme uvažovat také :)

Igrane - Apartmány a studia ABC
Ivana a Lukáš, 18. 08. 2021

Chci poděkovat za skvělou dovolenou v Igrane. Již podruhé jsme navštívili toto úžasné místo. Doprava s Jirkou a Románkem bezproblémová. Delegátka paní Jana dokáže poradit, zařídit. Celkově vše super zorganizované. Už se těším přìště.🌅

Paříž a Versailles
Sidónia, 18. 08. 2021

Byl to náš první zájezd s Vámi a moc jsme si to užili.
Byli jsme na zájezdu v termínu 11-15.8.2021 a nemám co bych vytkla.
Jak řidiči ochotní,velmi milá a sympatická průvodkyně paní Alenka,která dokázala vyprávět hodiny a pořád to bylo velmi zajímavé.
Doufám,že příští rok budeme moci jet zas,moc se nám v Paříži s Vámi líbilo 👍🏻

Igrane - Apartmány a studia ABC
Eva a Radek, 17. 08. 2021

Dovolená v Igrane byla naprosto skvělá. Děkujeme za profesionální přístup řidičů, díky nimž dovolená začala už nástupem do autobusu. Rádi se budeme vracet.

Igrane - Apartmány a studia ABC
Vladimír, 17. 08. 2021

Dovolenou s ABC Tours můžeme jen doporučit - mají řidiče, kteří nejen profesionálně řídí, ale jsou vybavení encyklopedickými i znalostmi o lokalitě a znají ty hraniční přechody, kde nás dlouho nekontrolovali. Pobyt v Igrane samotný, proces ubytování nekomplikovaný, delegátka profesionální a vstřícná. Celkově mohu dovolenou v Chorvatsku s ABC Tours, s.r.o. jen DOPORUČIT

Řím - Vatikán - Neapolský záliv
Katka a Anna, 17. 08. 2021

Skvěle odvedená práce od pana průvodce Michala i pánů řidičů - velký dík všem! Báječný zájezd plný zážitků, dojmů, fajn atmosféra,..... nemám jedinou výtku. Těšíme se na další zájezd s CK ABC tours.

Švýcarská abeceda
Kamila, 15. 08. 2021

Celý zájezd byl jedním slovem skvělý. Velký dík patří naší průvodkyni Aleně a řidičům Standovi a Ríšovi, kteří vytvářeli po celou dobu zájezdu perfektní atmosféru a vše měli naprosto úžasně zorganizováno a připraveno a veškeré potíže zvládali s přehledem a humorem navíc.
Viděli jsme toho opravdu hodně a byla to nádhera.
Tento zájezd a samozřejmě i tuto CK doporučujeme všemi deseti, byli jsme již na třetím zájezdu ,vždy jsme se vrátili s krásnými zážitky a doufáme, že opět někam vyrazíme za poznáním s vámi!!!
Ještě jednou děkujeme a těšíme se na příště 🙂👍
Hornátovi

Řím - Vatikán - Neapolský záliv
Dana, 15. 08. 2021

Veliké poděkování průvodci Michalovi ( 11.-15.8.2021). Jela jsem s ABC Tour již potřetí a pojedu zas. Perfektní organizace, všude jsme byli tak, aby bylo co nejméně lidí a co nejmenší fronty. Ještě se mi u této cestovky nestalo, že bych neměla dostatek času si vše prohlédnout, nafotit, odpočinout si a najíst se,. Michal má přímo svatou trpělivost a po celou dobu se na maximum stará o komfort svých klientů , nic není problém. Takto bezstarostnou dovolenou jsem s jinou cestovkou opravdu ještě nezažila. Klobouk dolů před oběma řidiči za velmi profesionální přístup a i jim děkuji.

Celkem záznamů: 3695
« < 1 2 3 4 47 93 139 185 > »