Informace

Recenze k zájezdům

Londýn s teplým Golfským proudem
Jarmila.Krutilova@seznam.cz

dobrý den,
reaguji na váš přípis. Se zájezdem do Londýna ve dnech 31.10.-3.11.2013 jsme byli velmi spokojeni. Bezvadná průvodkyně Jana i oba páni řidiči byli velmi příjemní a ochotní. Samozřejmě jsme s vaší cestovní kanceláří velmi spokojeni a o tom svědčí i to, že jsme v letošním roce jeli s vámi 2x do Londýna a jednou do Paříže. Samozřejmě počítáme i s dalšími zájezdy i v příštím roce. Ještě jednou děkujeme. Jarmila, Přerov

Paříž - město muzeí
Veronika

Dobrý den,
měli jsme zájezd 5.- 8. července 2013.
Bylo to nádherné. Naše první dojmy....
Cestování busem ... no, že by to bylo to, co bychom vyhledávali... není :-), ale cesta se dala vydržet - odjezd k večeru z Berouna - včas!! - pravidelné zastávky na protažení - ráno po 8.00 v centru Paříže.
Začala organizovaná prohlídka, náš průvodce Lukáš byl velmi schopný a organizoval vše na jedničku. Borec. Vždy nás někam dovedl, řekl, kdy a kde se potkáme, upozornil na zajímavá místa v okolí (a na toalety :-) ) a měli jsme volno. Bylo to skvělé. Provedl nás podle harmonogramu a plánu Paříží, měli jsme dostatek času nejen na památky, ale i na místa či věci, které jsme chtěli vidět. K večeru jsme se setkali u autobusu a jeli jsme na hotel. Hotely typu Formule1 jsou jen na přespání - ale bylo to perfektní - po celé noci v autobuse, po celém dni v Paříži - najíst, umýt a spát uz ve 20.00. Ráno snídaně a odjezd na 9:00 do centra. Začali jsme v Louvru. Lukáš nás dovedl k pokladnám a měli jsme sraz za nějakou dobu. V programu měla být volná neděle - volný program. Každý sám za sebe. Lukáš ale navrhl, že bychom mohli jit na Montmartre a pak k Vítěznému oblouku. Takze jsme viděli i kouzelnou baziliku Sacre Coure a čtvrť umělců. Později odpoledne Vítězný oblouk a pak cesta na loď. Počkali jsme si - podle rady Lukáše - na další volnou loď a seděli jsme na místech s krásným výhledem na řeku. 1,5 hodiny na řece, stmívající se Paříž - co víc si přát. Nakonec jsme se dočkali i nasvícené Eiffelovky. Následoval poslední okruh Paříží v busu a pak směr Česko. Ráno zastávka v Amberku - bazén, koupání. Báječný závěr cestování. Po obědě doma. Perfektní.
Za nás... všechno, co bylo slíbeno, bylo dodrženo, program úžasný. Co oceňujeme, že jsme nikdy nečekali na lístky do metra - Lukáš je obstaral předem. Lukášovi jako průvodci nebylo možné vytknout naprosto nic - milý, ochotný, připravený, informovaný....
Řidiči Leoš a Standa byli také skvělí. Perfektní zájezd. Žena už má vybraný další zájezd - samozřejmě s ABC Tours. :-)
Jsme rádi, že se v dnešní době najde firma, která něco slíbí a tak to je. Jen tak dál - Znojmo.

Veronika a Jakub

Paříž - letem světem
jos.nemec@centrum.cz

2.5 - 5.5.2013 super zájezd do Paříže , děkujeme pánům Jarmilovi , Emilovi a Lukášovi za krásné zážitky, odvádí profesionální práci a ABC Tours na ně může být hrdá .Moc díky a přejeme hodně úspěchů v podnikání . Manželé Němcovi - Praha .

Velikonoční Londýn s výletem do Belgie
Houdkova.r@centrum.cz

Děkujeme za výtečný velikonoční zájezd do Brugg a Londýna.Profesionální a ochotný přístup průvodkyně Janičky a řidičů autobusu.Příště se opět obrátíme na tuto cestovní kancelář,která poskytla kvalitní služby.Renata,Martin a dcera Karolína

Paříž - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní
Frantisek

Ve dnech 6.-10.4.2011 jsme s manželem absolvovali zájezd Paříž BBB. Chtěli bychom poděkovat za velmi krásný a nezapomenutelný zážitek. Nový typ zájezdu byl pro nás „jako na míru“. Jsme senioři a v Paříži jsme v minulosti byli již dvakrát. Tento zájezd nám umožnil znovu navštívit zvolená místa v Paříži neuspěchanou a vyhovující formou. Musíme též poděkovat posádce našeho busu. Velmi ochotní, trpěliví a příjemní páni řidiči nás bezpečně dopravili tam i zpět. Paní průvodkyně byla trvale usměvavá a starostlivá. Uznání patří také jejím vědomostem, které dokázala zajímavou a poutavou formou sdělovat. Cesty jsme se trochu báli, ale bus byl opravdu pohodlný a servis po cestě bezchybný. Hotel Etap byl čistý a pro krátkodobý pobyt zcela vyhovující. Shrnuto: výborná organizace a navíc i počasí vyšlo super, takže už nyní začínáme plánovat další zájezd tohoto typu s CK ABC Znojmo.
S pozdravem
Smejkalovi z Olomouce.

Termální lázně Bük
Lucie, 13. 01. 2020

Zájezd jsem kupovala rodičům, byli spokojení a moc se jim líbilo. Určitě doporučuji.

Kouzelný Silvestr v Paříži - romantika ve městě lásky
Anna, 05. 01. 2020

Vše proběhlo na 1* Delegát Alena úžasná . Řidiči milý a ochotní . Všem děkuji a velmi doporučuji!

Silvestrovská pohádka v Amsterodamu-Silvestr
Alena, 05. 01. 2020


Silvestrovská pohádka v Amsterodamu, byla opravdu pohádka.
Zázemí v autobusu bylo výborné, řidiči a průvodce Michal se snažili o příjemnou atmosféru, velice jsme si to s dcerou užili.
Jediné co bych vytkla byla cena zájezdu, která se změnila od původní, po povinných příplatcích, krapet jsem se v tom nevyznala.....
S ABC - Tours to nebyl první zájezd a těším se na další.

Adventní Paříž - město mnoha tváří
Jiří, 03. 01. 2020

Chceme poděkovat za super zájezd Advent v Paříži ve dnech 12.12-15.12.2019.Moc se nám to líbilo a vypravěni průvodkyni bylo zajímavé a vyčerpavajicí.Děkujeme.

Silvestrovská pohádka v Amsterodamu-Silvestr
Kristýna, 03. 01. 2020

S manželem jsme se s touto CK vydali již po třetí (dříve Řím a Paříž), tento zájezd byl zatím asi nejlepší. Co se týče autobusu, tak byl prostorný jako vždy, např. o proti jiné CK, se kterou jsme jeli na jiný zájezd. Zájezd jsme si moc užili a moc se nám v Holandsku líbilo :)

Termální lázně Sárvár
MARTINA, 30. 12. 2019

Zájezd se nám velice líbil - úžasné vyžití pro malé děti. Byli jsme jako Hujerovi 12 osob a nejmenší účastnice naše vnučka 6 měsíců díky luxusnímu autobusu zvládla cestu s přehledem.
Děkujeme a budeme se těšit zase někdy příště......

Termální lázně Bük
Vladimír, 28. 12. 2019

26.12.2019 všechno bylo oleeéé.

Řím - Vatikán - Neapolský záliv
Iva Chalupová, 22. 12. 2019

Zůčastnily jsme se v říjnu zájezdu .Bylo to skvělé.Máme velice krásné zážitky.Hlavně bych chtěla poděkovat Lukášovi.Jeho znalosti i velice profi přístup byly obdivuhodné.Páni řidiči Drahoš a Jirka nás nejenom zcela bezpečně a rychle dopravili ale jejich humor byl excelentní.

Termální lázně Györ
Martina Pitourová, 21. 12. 2019

Jako vždy bylo vše skvělé, od profesionality pana řidiče Jirky až po termální lázně. 🙂

Adventní Krakov
Jitka, 20. 12. 2019

Jezdíme s vaší cestovní kanceláří už asi 6 roků nejen na adventní návštěvy různých měst, ale i poznávačky po evropě. Vždy je to ůžasné a profesionální jak řídiči i průvodci,
Krakov s Lukášem byl naprosto skvělý byl nabytý informacemi.
Děkujeme
Pokorní

Adventní Krakov
Vladimír, 18. 12. 2019

Vážení cestovatelé. Kdo neznáte tuto cestovní kancelář, o moc přicházíte. Krakov , nádherné město. Cestování luxusním autobusem. Po dohodě nastoupíte po trase.
Řidiči ochotní a to důležit a podstatné dělá provázející. V Krakově nás provázel pan Lukáš. Na něj jen chvála a poděkování. Jen doporučuji. Děkujeme.

Paříž - město mnoha tváří
Eliška, 18. 12. 2019

Prodloužený víkend v Paříži v termínu od 12. do 15. 12. 2019 byl velmi vydařený, zejména díky průvodkyni Aleně a oběma řidičům. I přes velké kolony vozidel v blízkém okolí Paříže i přímo ve městě ( z důvodu dlouhodobě probíhajících stávek) jsme měli možnost vidět velké množství pamětihodností a zajímavostí nádherného města. Byl to nezapomenutelný zážitek.

Adventní Krakov
Petr, 17. 12. 2019

Přístup řidiče i průvodce super, organizačně také velmi dobře zvládnuto.

Adventní Krakov
Hana, 17. 12. 2019

Zájezd byl jedním slovem krásný, město Krakov určitě stojí za návštěvu i prohlídka solných dolů byla velice zajímavá. Velká pochvala panu Lukášovi, který se o nás po celou dobu vzorně staral a o všem nám hezky povyprávěl. Páni řidiči také super.
Určitě s ABC-TOURS zase někam vyrazíme.

Adventní Budapešť
Vlasta R., 15. 12. 2019

Zájezd byl jako vždy skvělý.Velké díky patří úžasné průvodkyni ,, květince,, Janě a řidiči Richardovi.

Celkem záznamů: 3582
« < 1 2 3 4 46 91 135 180 > »