Informace

Recenze k zájezdům

Londýn s teplým Golfským proudem
Jarmila.Krutilova@seznam.cz

dobrý den,
reaguji na váš přípis. Se zájezdem do Londýna ve dnech 31.10.-3.11.2013 jsme byli velmi spokojeni. Bezvadná průvodkyně Jana i oba páni řidiči byli velmi příjemní a ochotní. Samozřejmě jsme s vaší cestovní kanceláří velmi spokojeni a o tom svědčí i to, že jsme v letošním roce jeli s vámi 2x do Londýna a jednou do Paříže. Samozřejmě počítáme i s dalšími zájezdy i v příštím roce. Ještě jednou děkujeme. Jarmila, Přerov

Paříž - město muzeí
Veronika

Dobrý den,
měli jsme zájezd 5.- 8. července 2013.
Bylo to nádherné. Naše první dojmy....
Cestování busem ... no, že by to bylo to, co bychom vyhledávali... není :-), ale cesta se dala vydržet - odjezd k večeru z Berouna - včas!! - pravidelné zastávky na protažení - ráno po 8.00 v centru Paříže.
Začala organizovaná prohlídka, náš průvodce Lukáš byl velmi schopný a organizoval vše na jedničku. Borec. Vždy nás někam dovedl, řekl, kdy a kde se potkáme, upozornil na zajímavá místa v okolí (a na toalety :-) ) a měli jsme volno. Bylo to skvělé. Provedl nás podle harmonogramu a plánu Paříží, měli jsme dostatek času nejen na památky, ale i na místa či věci, které jsme chtěli vidět. K večeru jsme se setkali u autobusu a jeli jsme na hotel. Hotely typu Formule1 jsou jen na přespání - ale bylo to perfektní - po celé noci v autobuse, po celém dni v Paříži - najíst, umýt a spát uz ve 20.00. Ráno snídaně a odjezd na 9:00 do centra. Začali jsme v Louvru. Lukáš nás dovedl k pokladnám a měli jsme sraz za nějakou dobu. V programu měla být volná neděle - volný program. Každý sám za sebe. Lukáš ale navrhl, že bychom mohli jit na Montmartre a pak k Vítěznému oblouku. Takze jsme viděli i kouzelnou baziliku Sacre Coure a čtvrť umělců. Později odpoledne Vítězný oblouk a pak cesta na loď. Počkali jsme si - podle rady Lukáše - na další volnou loď a seděli jsme na místech s krásným výhledem na řeku. 1,5 hodiny na řece, stmívající se Paříž - co víc si přát. Nakonec jsme se dočkali i nasvícené Eiffelovky. Následoval poslední okruh Paříží v busu a pak směr Česko. Ráno zastávka v Amberku - bazén, koupání. Báječný závěr cestování. Po obědě doma. Perfektní.
Za nás... všechno, co bylo slíbeno, bylo dodrženo, program úžasný. Co oceňujeme, že jsme nikdy nečekali na lístky do metra - Lukáš je obstaral předem. Lukášovi jako průvodci nebylo možné vytknout naprosto nic - milý, ochotný, připravený, informovaný....
Řidiči Leoš a Standa byli také skvělí. Perfektní zájezd. Žena už má vybraný další zájezd - samozřejmě s ABC Tours. :-)
Jsme rádi, že se v dnešní době najde firma, která něco slíbí a tak to je. Jen tak dál - Znojmo.

Veronika a Jakub

Paříž - letem světem
jos.nemec@centrum.cz

2.5 - 5.5.2013 super zájezd do Paříže , děkujeme pánům Jarmilovi , Emilovi a Lukášovi za krásné zážitky, odvádí profesionální práci a ABC Tours na ně může být hrdá .Moc díky a přejeme hodně úspěchů v podnikání . Manželé Němcovi - Praha .

Velikonoční Londýn s výletem do Belgie
Houdkova.r@centrum.cz

Děkujeme za výtečný velikonoční zájezd do Brugg a Londýna.Profesionální a ochotný přístup průvodkyně Janičky a řidičů autobusu.Příště se opět obrátíme na tuto cestovní kancelář,která poskytla kvalitní služby.Renata,Martin a dcera Karolína

Paříž - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní
Frantisek

Ve dnech 6.-10.4.2011 jsme s manželem absolvovali zájezd Paříž BBB. Chtěli bychom poděkovat za velmi krásný a nezapomenutelný zážitek. Nový typ zájezdu byl pro nás „jako na míru“. Jsme senioři a v Paříži jsme v minulosti byli již dvakrát. Tento zájezd nám umožnil znovu navštívit zvolená místa v Paříži neuspěchanou a vyhovující formou. Musíme též poděkovat posádce našeho busu. Velmi ochotní, trpěliví a příjemní páni řidiči nás bezpečně dopravili tam i zpět. Paní průvodkyně byla trvale usměvavá a starostlivá. Uznání patří také jejím vědomostem, které dokázala zajímavou a poutavou formou sdělovat. Cesty jsme se trochu báli, ale bus byl opravdu pohodlný a servis po cestě bezchybný. Hotel Etap byl čistý a pro krátkodobý pobyt zcela vyhovující. Shrnuto: výborná organizace a navíc i počasí vyšlo super, takže už nyní začínáme plánovat další zájezd tohoto typu s CK ABC Znojmo.
S pozdravem
Smejkalovi z Olomouce.

Toskánská romance + ostrov Elba
Jana a Radek, 23. 05. 2019

Po návratu ze zájezdu se můj devítiletý syn vyjádřil: "Příště jedu jedině s Lukášem." Takže velká pochvala nejen průvodci Lukášovi, že dokázal svým výkonem strhnout i syna, ale také všem zaměstnancům cestovní kanceláře. Ocenili jsme, že bylo také přiměřeně času ochutnat místní vynikající zmrzliny v doporučených "zmrzlinárnách" a díky za pohodovou atmosféru v průběhu celého zájezdu.

Paříž - město lásky
Libor Onderka a Natálie Nechvapilová, 21. 05. 2019

Dobrý den,
v době od 16.5 do 19.5. 2019 jsme se s Vaší cestovní kanceláří zúčastnili zájezdu do Paříže. Zájezd byl pestrý a hodnotný nejen díky profesionálnímu přístupu, ale i díky osobnímu nasazení naší paní průvodkyně. Poděkování patří oběma pánům řidičům a rovněž paní průvodkyni Marušce. V Paříži jsme byli poprvé a bylo to skvělé.
S pozdravem
Libor Onderka a Natálie Nechvapilová

Paříž - město lásky
Hana a Marcela, 21. 05. 2019

Minulý víkend jsme se vydaly na 4 dny do Paříže - města lásky. Celý zájezd jsme si moc užily, i přestože byl náročný. Rády jsme vstřebávaly nekonečné informace naší průvodkyně Marušky, která byla jednoduše úžasná - co se týče výkladů o památkách, ale i lidským přístupem. Myslíme si, že i díky ní byl tento výlet pro nás nezapomenutelným zážitkem a určitě se do Francie ještě vrátíme. Hana a Marcela

Velikonoční Florencie a Benátky
Martin, 20. 05. 2019

Dobrý den,

rád bych tímto poděkoval za další povedený zájezd od cestovní kanceláře ABC-Tours, se kterou jsme vyrazili na již třetí zájezd a daší budou jistě následovat. Cestovní kancelář můžeme určitě doporučit, pohodlná doprava, profesionální řidiči a výborní průvodci (u tohoto zájezdu jmenovitě průvodkyně paní Alena a páni řidiči Roman a Josef).
Florencie a Benátky jsou nádherná města, která stojí za to navštívit. Zájezd byl velmi dobře organizovaný (jako vždy), dostatek času na prohlídku jednotlivých měst a množství zajímavých informací.
Speciální poděkování patří také průvodkyni Štěpánce, žijící v Toskánsku, která nás velmi poutavě provedla krásami Florencie.
Velké díky celému týmu cestovní kanceláře ABC-Tours za další krásný výlet!

S pozdravem,
Martin Schreil

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byl s našimi službami spokojen. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenil práci a znalosti našeho průvodce a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné blížící se léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem


Vyřizuje:
Denisa Morović
jednatel


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Termální lázně Sárvár
Lea, 20. 05. 2019

moc se mi zájezd do termálních lázní Sárvár líbil.už se moc těším na příště.

Termální lázně Bük
Drahomíra, 20. 05. 2019

Výlet do Buku jsme si s mojí sestrou a moji dcerou užili. Skvělý výlet určitě s vámi pojedeme znova. Musím pochválit i pana řidiče byl super.😉

Švýcarsko - země sýrů, čokolády a horských velikánů
Zdena a Dáša, 14. 05. 2019

Jako pro každý ze zájezdů pořádaných vaší CK, kterých jsme se již několikrát zůčastnily, máme jen slova chvály. Výborná práce průvodce Michala, vše zvládal z úsměvem a v pohodě , páni řidiči - Petr a Ríša - mu sekundovali (k pobavení celého osazenstva zájezdu) na jedničku s hvězdičkou. Zájezd splnil naše očekávání , jako bonus se nám po výjezdu na Gornergratt ukázal Matterhorn v celé své kráse, nezapomenutelný zážitek. Na jaře příštího roku se určitě opět vydáme s vaší CK za novými zážitky. Děkujeme a přejeme samé spokojené klienty.

Švýcarsko - země sýrů, čokolády a horských velikánů
Fína, 14. 05. 2019

Promeškali jsme svých pět vteřin na záporné připomínky, takže nezbývá než chválit😉
Opět za jedna.... všem....řidičům Petrovi a Rišovi i průvodci Michalovi.

Krásy Slovinska pod drobnohledem
Daniel, 14. 05. 2019

Maximální spokojenost,vynikající průvodkyně.
Splnilo očekávání.

Krásy Slovinska pod drobnohledem
Alexandra, 14. 05. 2019

Zájezd naprosto splnil mé očekávání, program výborně naplánovaný, průvodkyně Alenka úžasná, milá, vše perfektně zařídila. Řidiči rovněž ochotní a příjemní. Počasí nám také vyšlo krásně. Za sebe tento zájezd rozhodně doporučuji. Drobné mínus bych dala pouze autobusu, ve kterém bylo na dlouhých nočních přejezdech hrozné horko. Klimatizace moc nefungovala. Jinak vše bez chybičky. Děkujeme za Vaše služby!!!

Švýcarsko - země sýrů, čokolády a horských velikánů
Miroslava, 14. 05. 2019

Zájezd se nám moc líbil,byli jsme s manželem poprvé a v podstatě jsme byli se vším spokojení.Bylo o nás dobře postaráno ,pan průvodce byl milý ,ochotný ,vše vysvětlil a pokud to bylo v jeho silách pomohl poradil a zařídil.Cesta proběhla v pohodě,řidiči -opět spokojenost.Po příjezdu domů,jsem byla tak spokojená,že bych hned vyrazila znovu.Program zahrnoval vše podstatné o zemi.Moc děkuji a doufám,že to nebyl poslední zájezd s Vámi.

Velikonoční Holandsko květin, větrných mlýnů, sýrů a stavitelů lodí
Eva Hudská, 10. 05. 2019

Tuto cestovní kancelář ráda doporučuji známým. Autobus naprosto super a parta řidičů a původce Michala jakbysmet. Program byl super, jen by bylo fajn, kdybychom průvodce lépe slyšely na jednotlivých zastávkách v Amsterdamu. Oceňuji i to, že průvodce vybral peníze již předem. Tím se předešlo zbytečnému čekání a neustálému hlídání financí. Jako mínus hodnotím ubytování v Belgii, které zbytečně prodlužovalo cestu. Ale chápu, že Holandsko je o Velikonocích opravdu nacpané.

Francouzská riviéra
Petra, 09. 05. 2019

Tento zájezd stoji opravdu za to absolvovat. Vše na profesionální úrovni a znalosti průvodce Lukáše jsou opravdu obdivuhodné.Za mě super a už se těším na další zajezd😀

Velikonoční Holandsko květin, větrných mlýnů, sýrů a stavitelů lodí
Lenka Dostálová, 08. 05. 2019

Se zájezdem jsme byly maximálně spokojeny, pohodový pan průvodce, dobře vyvážený program a jako bonus výborné počasí. Ale nejvíc bych ocenila autobus. Při své výšce mívám občas potíže s prostorem, ale tentokrát to bylo úplně luxusní. Je vidět, že CK má na mysli spokojenost svých zákazníků. Určitě to nebyla poslední cesta s ABC.

Paříž - letem světem
Vlad, 07. 05. 2019

Jelikož jsem s touto C:K: nejel poprvé , mohu zodpovědně říci: SKVĚLÝ ! Tento krátký zájezd bych hodnotil jako vynikající variantu pro lidi, co jezdí sami a nechtějí zbytečně vydávat peníze za placení celého pokoje v hotelu . Příjemná procházka centrem všech zajímavostí, dostačující volno, a hlavně velice schopná paní průvodkyně co dokonale měnila trasy a program dne tak, jak vyžadovalo deštivé počasí. Perfektní duševní hygiena.Zdravím pány řidiče a díky .

Celkem záznamů: 3272
« < 1 2 3 4 42 83 123 164 > »