Informace

Recenze k zájezdům

Londýn s teplým Golfským proudem
Jarmila.Krutilova@seznam.cz

dobrý den,
reaguji na váš přípis. Se zájezdem do Londýna ve dnech 31.10.-3.11.2013 jsme byli velmi spokojeni. Bezvadná průvodkyně Jana i oba páni řidiči byli velmi příjemní a ochotní. Samozřejmě jsme s vaší cestovní kanceláří velmi spokojeni a o tom svědčí i to, že jsme v letošním roce jeli s vámi 2x do Londýna a jednou do Paříže. Samozřejmě počítáme i s dalšími zájezdy i v příštím roce. Ještě jednou děkujeme. Jarmila, Přerov

Paříž - město muzeí
Veronika

Dobrý den,
měli jsme zájezd 5.- 8. července 2013.
Bylo to nádherné. Naše první dojmy....
Cestování busem ... no, že by to bylo to, co bychom vyhledávali... není :-), ale cesta se dala vydržet - odjezd k večeru z Berouna - včas!! - pravidelné zastávky na protažení - ráno po 8.00 v centru Paříže.
Začala organizovaná prohlídka, náš průvodce Lukáš byl velmi schopný a organizoval vše na jedničku. Borec. Vždy nás někam dovedl, řekl, kdy a kde se potkáme, upozornil na zajímavá místa v okolí (a na toalety :-) ) a měli jsme volno. Bylo to skvělé. Provedl nás podle harmonogramu a plánu Paříží, měli jsme dostatek času nejen na památky, ale i na místa či věci, které jsme chtěli vidět. K večeru jsme se setkali u autobusu a jeli jsme na hotel. Hotely typu Formule1 jsou jen na přespání - ale bylo to perfektní - po celé noci v autobuse, po celém dni v Paříži - najíst, umýt a spát uz ve 20.00. Ráno snídaně a odjezd na 9:00 do centra. Začali jsme v Louvru. Lukáš nás dovedl k pokladnám a měli jsme sraz za nějakou dobu. V programu měla být volná neděle - volný program. Každý sám za sebe. Lukáš ale navrhl, že bychom mohli jit na Montmartre a pak k Vítěznému oblouku. Takze jsme viděli i kouzelnou baziliku Sacre Coure a čtvrť umělců. Později odpoledne Vítězný oblouk a pak cesta na loď. Počkali jsme si - podle rady Lukáše - na další volnou loď a seděli jsme na místech s krásným výhledem na řeku. 1,5 hodiny na řece, stmívající se Paříž - co víc si přát. Nakonec jsme se dočkali i nasvícené Eiffelovky. Následoval poslední okruh Paříží v busu a pak směr Česko. Ráno zastávka v Amberku - bazén, koupání. Báječný závěr cestování. Po obědě doma. Perfektní.
Za nás... všechno, co bylo slíbeno, bylo dodrženo, program úžasný. Co oceňujeme, že jsme nikdy nečekali na lístky do metra - Lukáš je obstaral předem. Lukášovi jako průvodci nebylo možné vytknout naprosto nic - milý, ochotný, připravený, informovaný....
Řidiči Leoš a Standa byli také skvělí. Perfektní zájezd. Žena už má vybraný další zájezd - samozřejmě s ABC Tours. :-)
Jsme rádi, že se v dnešní době najde firma, která něco slíbí a tak to je. Jen tak dál - Znojmo.

Veronika a Jakub

Paříž - letem světem
jos.nemec@centrum.cz

2.5 - 5.5.2013 super zájezd do Paříže , děkujeme pánům Jarmilovi , Emilovi a Lukášovi za krásné zážitky, odvádí profesionální práci a ABC Tours na ně může být hrdá .Moc díky a přejeme hodně úspěchů v podnikání . Manželé Němcovi - Praha .

Velikonoční Londýn s výletem do Belgie
Houdkova.r@centrum.cz

Děkujeme za výtečný velikonoční zájezd do Brugg a Londýna.Profesionální a ochotný přístup průvodkyně Janičky a řidičů autobusu.Příště se opět obrátíme na tuto cestovní kancelář,která poskytla kvalitní služby.Renata,Martin a dcera Karolína

Paříž - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní
Frantisek

Ve dnech 6.-10.4.2011 jsme s manželem absolvovali zájezd Paříž BBB. Chtěli bychom poděkovat za velmi krásný a nezapomenutelný zážitek. Nový typ zájezdu byl pro nás „jako na míru“. Jsme senioři a v Paříži jsme v minulosti byli již dvakrát. Tento zájezd nám umožnil znovu navštívit zvolená místa v Paříži neuspěchanou a vyhovující formou. Musíme též poděkovat posádce našeho busu. Velmi ochotní, trpěliví a příjemní páni řidiči nás bezpečně dopravili tam i zpět. Paní průvodkyně byla trvale usměvavá a starostlivá. Uznání patří také jejím vědomostem, které dokázala zajímavou a poutavou formou sdělovat. Cesty jsme se trochu báli, ale bus byl opravdu pohodlný a servis po cestě bezchybný. Hotel Etap byl čistý a pro krátkodobý pobyt zcela vyhovující. Shrnuto: výborná organizace a navíc i počasí vyšlo super, takže už nyní začínáme plánovat další zájezd tohoto typu s CK ABC Znojmo.
S pozdravem
Smejkalovi z Olomouce.

Paříž a Versailles
Jana Mahnertová, 23. 05. 2018

Dobrý den, touto cestou bych chtěla poděkovat Vaší cestovní kanceláři ABC Tours. Vaši cestovní kancelář jsme si již vybrali po několikáté a opět jsme byli moc spokojeni. Tentokrát jsme si vybrali zájezd do Paříže ve dnech 16.5.-20.5.2018, nejen že nám skvěle vyšlo počasí, ale zároveň bych vyzdvihla to, jak se o nás řidiči starali, navíc jsme měli super výklad o letišti. Dál bych chtěla zmínit paní delegátku Alenku D. na které je vidět, že jí práce baví a že svojí práci dělá ráda, dozvěděli jsme se i spoustu zajímavých informací. Celkově se vše vydařilo a znovu můžu říct, že cestovní kancelář ABC Tours je naše blíbená a proto z touto cestovní kanceláří jedeme znovu za měsíc na další zájezd.

Paříž a Versailles
Lukáš , 23. 05. 2018

Dobrý den,
Chtěl bych poděkovat ABC - Tour za skvělý zájezd do Paříže a Versailles, který se uskutečnil 16.5 - 20. 5. 2018. V Paříži jsem byl podruhé (a poprvé s Vaší společností). Nemám co bych tomuto zájezdu vytknul. Skvělí řidiči a hlavně skvělá průvodkyně paní Alena D. Člověk si všechno lépe užije, když vidí že ho provází člověk na kterém je vidět, že ho jeho profese baví. Obdivuji znalosti jaké má a že dokázala najít alternativní programy i pro ty, co se rozhodli neabsolvovat některé prohlídky. Určitě doporučuji zájezd všem, kdo se chtějí podívat do Paříže. Na jaro příštího roku budeme opět plánovat nějaký poznávací několikadenní zájezd (do jiné destinace). Rád se na Vás obrátím při jeho výběru. Pokud budeme mít to štěstí a bude na něm provázet i tato paní průvodkyně, bude to pro nás velké +. Přeji mnoho úspěchů a budu se těšit na další zájezd s Vámi.

Paříž a Versailles
Miluše , 22. 05. 2018

Dobrý den,
byli jsme s vaší cestovkou na zájezdu v Paříži ve dnech 16-20.5.2018. Chtěli bychom vám moc poděkovat za krásné zážitky. Dále bychom chtěli velmi poděkovat za perfektní organizaci naší delegátky paní Alenky Dlouhé, která svoji práci dělá ne na 100 ale aspoň na 150 %. Byl to pro nás nádherně strávený čas. Moc vám ještě jednou děkujeme.
Manželé Miluše a Jaroslav Marečkovi
Stráž pod Ralskem

Paříž a Versailles
Hana , 22. 05. 2018

Dobrý den, zájezd musím vřele doporučit. Jsem z návštěvy Paříže a všeho okolo velmi nadšená, náramně jsme si to užily. Atmosféra Paříže mi opravdu na dlouho zůstane " pod kůží" . Cesta byla v pohodě, autobus luxusní.....paní průvodkyně úžasná a nesmím zapomenout i na pány řidiče. Myslím, že to nebyla poslední cesta se společností ABC Tours.

Londýn s teplým Golfským proudem
Radka , 22. 05. 2018

Krásné místo,super počasí,pěkné ubytování, milá a ochotná paní průvodkyně, jen zastávky autobusu mohly být častější.

Řím - Vatikán - Neapolský záliv
Zdena , 21. 05. 2018

Zájezd Řím, Vatikán, Neapolský záliv (Vesuv, Pompeje) ,pro nás opět nezapomenutelný. Vše klapalo na jedničku s hvězdičkou. Výborná průvodkyně p.Alena a pohodoví řidiči nám připravili opravdu parádních 5 dní. I počasí se přidalo, ač podle předpovědi mělo, nezapršelo. Na poznávací zájezdy s ABC Tours jezdíme již pět let a už teď se těšíme na další cestu s vámi. Děkujeme!

Řím - Vatikán - Neapolský záliv
Petr , 21. 05. 2018

Zájezd splnil moje očekávání, průvodce Lukáš opět výborný, řidiči Petr+Petr ochotní profesionálové.Příští rok opět někam s ABC - Tours.

Benátky Itálie
Terezka,Iveta, 17. 05. 2018

Byly jsme na úžasném víkendovém zájezdu v Benátkách od 12.5.do 14.5.2018.
Oceňujeme výborné načasování prohlídek. Nikde jsme nestály fronty. Viděly jsme toho hodně. Mohly jsme se i vykoupat v moři. Velká pochvala pánům řidičům a našemu průvodci Michalovi za profesionalitu a hlavně příjemné vystupování. Určitě pojedeme příště znovu. Terezka a Iveta.

Řím - Vatikán - Neapolský záliv
Radka , 17. 05. 2018

Zájezd byl úžasný, průvodkyně Alena nás zahrnula všemi zajímavými i důležitými informacemi, měla vše pěkně propracované, nikde jsme ve frontách nečekali. Řidiči super. Všichni byli moc ochotní i při objednávání zájezdu. Obratem jsme dostali veškeré informace i včetně podrobného objednání vstupenek do Vatikánu. Děkujeme moc celému kolektivu za pěkné zážitky a pohodovou cestu.

Holandská květinová pohádka - květinové korzo
Pavla , 16. 05. 2018

Bezvadný zájezd. Naprostá spokojenost.

Řím - Vatikán - Neapolský záliv
Tereza , 16. 05. 2018

Už po druhé jsme využili služeb Vaší cestovní kanceláře a opět jsme byli nadšení. Řím je krásné město a průvodkyně - paní Alena měla vše perfektně naplánováno, takže jsme toho za tři dny zvládli opravdu hodně. Velký dík patří i řidičům, kteří vždy vyšli vstříc a byli fajn. Nemám co vytknout, bylo to super a moc jsme si to užili. Děkujeme!

Řím - Vatikán - Neapolský záliv
David , 15. 05. 2018

Podavam zalobu na ABC za zhuntovani tela natolik,ze v nedeli uz jsem nemohl poradne chodit :-D ...ted vazne..jako vzdy vse ABC zaridilo standatdne,jak uz jsem u nich zvykly,na jednicku.Ridici opet srseli humorem a i v tenkych ulickach se jim nepodarilo bus podrit.Pruvodkyne bezvadna.Vse ochotne vysvetlila a ani jednoho z 57mi ucastniku zajezdu neztratila.Tentokrat bych nechtel vsak zapomenout na holky v kancelarich a na mejlech.Uzasna domluva.Po objednani ihned prisel majl s informacema,po platbe info o doruceni.Pripadne dotazy vzdy ochotne vysvetli.Pro nekoho mozna malickostt,ale ja to hodnotim velmi ale velmi kladne.Konkretne jde o p.Novotnou a Chaloupkovou.Ted k Rimu..Rim je proste nej..nejkrasnejsi mesto na svete,musi se videt..dal neni,co dodat..Jen,ze dekuji ABC za krasny zajezd a v srpnu se tesim na Benelux.

Řím - Vatikán
Leona , 09. 05. 2018

Zájezd Řím - Vatikán, jsme si s dcerou užili i přez nepříjemný zážitek v metru a dešťové přeháňky . Průvodkyně i řidiči super.Řím je opravdu krásný a určitě se ještě vrátíme a určitě s vaší cestovkou.Děkujeme

Florencie - Benátky
MARIE , 08. 05. 2018

Tento zájezd jsme si dali k 40výročí naší svatby a udělali jsme moc dobře.Zážitky na celý zbytek života!Obdiv patří paní Lence,která dokázala zvládnout 35lidí v takovém chaosu jaký v Benátkách byl a pánům řidičům děkujeme za bezpečnou jízdu,prostě jsme si to užili...manželé Toporovi

Paříž - město lásky
Dana, 04. 05. 2018

Velmi doporučuji všem tento zájezd i CK ABCtours. Zájed “Paříž město lásky” jsem obdržela od manžela k narozeninám a byla jsem maximálně spokojena. Průvodce Michal - super 1*** absolutní profesionál. Navíc mi velmi potěšilo osobní přaní k narozeninám jménem CK i dáreček. Tímto bych chtěla ještě jedenkrát moc poděkovat. Už nyní se těším na další zájezd s touto CK v příštím roce. Všem budoucím zájemcům přeji aby si užili Paříž tak jako já. DÍKY Dana.

Celkem záznamů: 2760
« < 1 2 3 4 35 70 104 138 > »