Informace

Recenze k zájezdům

Londýn s teplým Golfským proudem
Jarmila.Krutilova@seznam.cz

dobrý den,
reaguji na váš přípis. Se zájezdem do Londýna ve dnech 31.10.-3.11.2013 jsme byli velmi spokojeni. Bezvadná průvodkyně Jana i oba páni řidiči byli velmi příjemní a ochotní. Samozřejmě jsme s vaší cestovní kanceláří velmi spokojeni a o tom svědčí i to, že jsme v letošním roce jeli s vámi 2x do Londýna a jednou do Paříže. Samozřejmě počítáme i s dalšími zájezdy i v příštím roce. Ještě jednou děkujeme. Jarmila, Přerov

Paříž - město muzeí
Veronika

Dobrý den,
měli jsme zájezd 5.- 8. července 2013.
Bylo to nádherné. Naše první dojmy....
Cestování busem ... no, že by to bylo to, co bychom vyhledávali... není :-), ale cesta se dala vydržet - odjezd k večeru z Berouna - včas!! - pravidelné zastávky na protažení - ráno po 8.00 v centru Paříže.
Začala organizovaná prohlídka, náš průvodce Lukáš byl velmi schopný a organizoval vše na jedničku. Borec. Vždy nás někam dovedl, řekl, kdy a kde se potkáme, upozornil na zajímavá místa v okolí (a na toalety :-) ) a měli jsme volno. Bylo to skvělé. Provedl nás podle harmonogramu a plánu Paříží, měli jsme dostatek času nejen na památky, ale i na místa či věci, které jsme chtěli vidět. K večeru jsme se setkali u autobusu a jeli jsme na hotel. Hotely typu Formule1 jsou jen na přespání - ale bylo to perfektní - po celé noci v autobuse, po celém dni v Paříži - najíst, umýt a spát uz ve 20.00. Ráno snídaně a odjezd na 9:00 do centra. Začali jsme v Louvru. Lukáš nás dovedl k pokladnám a měli jsme sraz za nějakou dobu. V programu měla být volná neděle - volný program. Každý sám za sebe. Lukáš ale navrhl, že bychom mohli jit na Montmartre a pak k Vítěznému oblouku. Takze jsme viděli i kouzelnou baziliku Sacre Coure a čtvrť umělců. Později odpoledne Vítězný oblouk a pak cesta na loď. Počkali jsme si - podle rady Lukáše - na další volnou loď a seděli jsme na místech s krásným výhledem na řeku. 1,5 hodiny na řece, stmívající se Paříž - co víc si přát. Nakonec jsme se dočkali i nasvícené Eiffelovky. Následoval poslední okruh Paříží v busu a pak směr Česko. Ráno zastávka v Amberku - bazén, koupání. Báječný závěr cestování. Po obědě doma. Perfektní.
Za nás... všechno, co bylo slíbeno, bylo dodrženo, program úžasný. Co oceňujeme, že jsme nikdy nečekali na lístky do metra - Lukáš je obstaral předem. Lukášovi jako průvodci nebylo možné vytknout naprosto nic - milý, ochotný, připravený, informovaný....
Řidiči Leoš a Standa byli také skvělí. Perfektní zájezd. Žena už má vybraný další zájezd - samozřejmě s ABC Tours. :-)
Jsme rádi, že se v dnešní době najde firma, která něco slíbí a tak to je. Jen tak dál - Znojmo.

Veronika a Jakub

Paříž - letem světem
jos.nemec@centrum.cz

2.5 - 5.5.2013 super zájezd do Paříže , děkujeme pánům Jarmilovi , Emilovi a Lukášovi za krásné zážitky, odvádí profesionální práci a ABC Tours na ně může být hrdá .Moc díky a přejeme hodně úspěchů v podnikání . Manželé Němcovi - Praha .

Velikonoční Londýn s výletem do Belgie
Houdkova.r@centrum.cz

Děkujeme za výtečný velikonoční zájezd do Brugg a Londýna.Profesionální a ochotný přístup průvodkyně Janičky a řidičů autobusu.Příště se opět obrátíme na tuto cestovní kancelář,která poskytla kvalitní služby.Renata,Martin a dcera Karolína

Paříž - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní
Frantisek

Ve dnech 6.-10.4.2011 jsme s manželem absolvovali zájezd Paříž BBB. Chtěli bychom poděkovat za velmi krásný a nezapomenutelný zážitek. Nový typ zájezdu byl pro nás „jako na míru“. Jsme senioři a v Paříži jsme v minulosti byli již dvakrát. Tento zájezd nám umožnil znovu navštívit zvolená místa v Paříži neuspěchanou a vyhovující formou. Musíme též poděkovat posádce našeho busu. Velmi ochotní, trpěliví a příjemní páni řidiči nás bezpečně dopravili tam i zpět. Paní průvodkyně byla trvale usměvavá a starostlivá. Uznání patří také jejím vědomostem, které dokázala zajímavou a poutavou formou sdělovat. Cesty jsme se trochu báli, ale bus byl opravdu pohodlný a servis po cestě bezchybný. Hotel Etap byl čistý a pro krátkodobý pobyt zcela vyhovující. Shrnuto: výborná organizace a navíc i počasí vyšlo super, takže už nyní začínáme plánovat další zájezd tohoto typu s CK ABC Znojmo.
S pozdravem
Smejkalovi z Olomouce.

Termální lázně Bük
Helena, 06. 12. 2019

Zájezd se nám s manželem velici líbil,příjemný relax,naprostá spokojenost -doporučujeme a určitě si zopakujeme

Národní parky Chorvatska a Jadran k tomu
Lenka a Růžena, 03. 12. 2019

Vážení,
zúčastnily jsme se letos v září Vašeho zájezdu na Plitvická jezera. Zájezd byl perfektně zorganizovaný a takovou vedoucí na zájezdech, jakou je paní Kaftanová, jsme ještě neměly na žádném zájezdu! Jen bychom navrhovaly prodloužit pobyt u moře o jeden den.
Jinak naprostá spokojenost se vším!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vánoce ve Vídni
Standa a Lenka, 02. 12. 2019

Adventní zájezd do Vídně dne 30.11.2019 byl perfektně zorganizován. Prožili jsme krásný den.

Vánoce ve Vídni
Lukáš Ležák, 02. 12. 2019

Děkujeme za krásný výlet do rakouské metropole. Výborná organizace. Máme jen slova chvály.

Termální lázně Bük
Iva, 25. 11. 2019

Všem moc doporučuji, veliká spokojenost 🙂

Paříž a Versailles
Marie, 19. 11. 2019

Byla jsem účastnicí zájezdu Paříž a Versailles ve dnech 26.10-30.102019 a chtěla bych touto cestou poděkovat za nádherný zážitek,průvodci Lukášovi i oběma pánům řidičům.Všichni byli úžasní,Lukáš má obrovské znalosti ,plně se nám věnoval,staral se o nás,jak nejlépe mohl,měl s námi trpělivost,vše perfektně zařídil.Páni řidiči nám ve všem vyšli vstříc,byli milí,ochotní,prostě všichni si zaslouží náš dík.

Termální lázně Györ
Michal Horák, 18. 11. 2019

Dobrý den sobotní výlet do lázní Gyor byl super pán řidič šikovný všechno v pořádku takže spokojenost veliká a lázně parádní jenom škoda že nemáte více termínu toho gyor tak bych klidně jezdil s vámi častěji příští rok mám v plánu s váma z jara jet někam na poznávací zájezd a už teď se těším.

Lázeňský duel
Hanka, 13. 11. 2019

Další skvělý víkend s touto cestovkou. Vše perfektní. Určitě pojedeme zas. Děkujeme Nov

Benátky Itálie
Světlana, 12. 11. 2019

Zájezd do Benátek se nám líbil. Stihli jsme všechno, co jsme potřebovali, a výlet si opravdu užili. Paní průvodkyně byla velmi milá a ochotná. Jen při odjezdu z Brna by bylo užitečné pořádně upřesnit adresu odjezdu na zájezd - tedy jestli je to u nějaké budovy, atd. jelikož jsme později našli zastávku, která by názvem také odpovídala. Nejsme místní, tak jsme měli trochu obavy. I tak ale moc děkujeme, cesta brzy ráno z Brna domů byla ale náročnější než jsme čekali

Paříž - úvod do poznávání
Libuše, 11. 11. 2019

Byla jsem v Paříži v dušičkovém termínu (Paříž, město lásky). Zájezd výborně zorganizován, navštívili jsme hodně míst. Výborný průvodce i páni řidiči. I když počasí nebylo nejlepší, zájezd byl parádní...

Kouzelný Řím a Vatikán
Hana, 05. 11. 2019

Kouzelný Řím a Vatikán byl opravdu kouzelný, nezklamal, ale naše poděkování a obdiv patří i pánům řidičům Petrovi a Drahošovi za bezpečnou jízdu, osobitý humor, kterým udržovali dobrou náladu při dlouhé cestě, jejich péči o náš pitný režim... a další ... Delegát Michal byl jedním slovem muž na svém místě, fundované výklady, spousta detailů navíc, skvěle zvládnutá organizace při přesunech metrem, poradil, kde se dobře a cenově přijateně najíst, kde vypít dobré italské espreso, osobní a empatický přístup ke všem účastníkům. Děkujeme a těšíme na další poznávací zájezd s vaší ck.

Termální lázně Bük
Libor Malafa, 05. 11. 2019

Všem doporučuji navštívit termální lázně. I když se rád koupu v přírodě i v zimě tak musím uznat, že i tepla voda má blahodárné účinky.
Jel jsem poprvé a vše fungovalo na výbornou.
Děkuji cestovní kanceláři za jejich služby, které jsou dlouhodobě na vysoké úrovni.

Magická Paříž a Versailles a Disneyland k tomu
Markéta, 04. 11. 2019

Náš první zájezd s touto CK a naprostá spokojenost. Ať už jde o průvodce Lukáše, který ví o Paříži a hlavně o její historii snad vše, tak i o řidiče, kteří nás bezpečně dopravili tam i zpět a ještě se celou dobu starali o náš pitný režim. Program byl náročný, ale stálo to za to. Viděli jsme snad všechny nejslavnější památky a místa v Paříži. Zvládly ho i mé dvě dospívající dcery, které byly uchváceny nejen Disneylandem, ale i samotnou Paříží, hlavně Eiffelovkou. Všem vřele doporučujeme a věřím, že tento zájezd s ABC Tours nebyl poslední :).

Paříž a Versailles
Lingerovi M.N, 03. 11. 2019

Paříž supr,poděkování průvodci Lukášovi a řidičům,spokojenost nadevše,ubytování úžasné.Vše můžeme doporučit!!!!

Řím - Vatikán
Veronika, 03. 11. 2019

Dnes jsem se vrátila z Říma a byla jsem velice spokojená. Ubytování bylo super,počasí se také vydařilo.Luxusní autobus a velké poděkování si také zaslouží průvodce Michal a oba páni řidiči. Už teď se těším na další dovolenou s Vámi

Celkem záznamů: 3555
« < 1 2 3 4 45 90 134 178 > »