Informace

Recenze k zájezdům

Londýn s teplým Golfským proudem
Jarmila.Krutilova@seznam.cz

dobrý den,
reaguji na váš přípis. Se zájezdem do Londýna ve dnech 31.10.-3.11.2013 jsme byli velmi spokojeni. Bezvadná průvodkyně Jana i oba páni řidiči byli velmi příjemní a ochotní. Samozřejmě jsme s vaší cestovní kanceláří velmi spokojeni a o tom svědčí i to, že jsme v letošním roce jeli s vámi 2x do Londýna a jednou do Paříže. Samozřejmě počítáme i s dalšími zájezdy i v příštím roce. Ještě jednou děkujeme. Jarmila, Přerov

Paříž - město muzeí
Veronika

Dobrý den,
měli jsme zájezd 5.- 8. července 2013.
Bylo to nádherné. Naše první dojmy....
Cestování busem ... no, že by to bylo to, co bychom vyhledávali... není :-), ale cesta se dala vydržet - odjezd k večeru z Berouna - včas!! - pravidelné zastávky na protažení - ráno po 8.00 v centru Paříže.
Začala organizovaná prohlídka, náš průvodce Lukáš byl velmi schopný a organizoval vše na jedničku. Borec. Vždy nás někam dovedl, řekl, kdy a kde se potkáme, upozornil na zajímavá místa v okolí (a na toalety :-) ) a měli jsme volno. Bylo to skvělé. Provedl nás podle harmonogramu a plánu Paříží, měli jsme dostatek času nejen na památky, ale i na místa či věci, které jsme chtěli vidět. K večeru jsme se setkali u autobusu a jeli jsme na hotel. Hotely typu Formule1 jsou jen na přespání - ale bylo to perfektní - po celé noci v autobuse, po celém dni v Paříži - najíst, umýt a spát uz ve 20.00. Ráno snídaně a odjezd na 9:00 do centra. Začali jsme v Louvru. Lukáš nás dovedl k pokladnám a měli jsme sraz za nějakou dobu. V programu měla být volná neděle - volný program. Každý sám za sebe. Lukáš ale navrhl, že bychom mohli jit na Montmartre a pak k Vítěznému oblouku. Takze jsme viděli i kouzelnou baziliku Sacre Coure a čtvrť umělců. Později odpoledne Vítězný oblouk a pak cesta na loď. Počkali jsme si - podle rady Lukáše - na další volnou loď a seděli jsme na místech s krásným výhledem na řeku. 1,5 hodiny na řece, stmívající se Paříž - co víc si přát. Nakonec jsme se dočkali i nasvícené Eiffelovky. Následoval poslední okruh Paříží v busu a pak směr Česko. Ráno zastávka v Amberku - bazén, koupání. Báječný závěr cestování. Po obědě doma. Perfektní.
Za nás... všechno, co bylo slíbeno, bylo dodrženo, program úžasný. Co oceňujeme, že jsme nikdy nečekali na lístky do metra - Lukáš je obstaral předem. Lukášovi jako průvodci nebylo možné vytknout naprosto nic - milý, ochotný, připravený, informovaný....
Řidiči Leoš a Standa byli také skvělí. Perfektní zájezd. Žena už má vybraný další zájezd - samozřejmě s ABC Tours. :-)
Jsme rádi, že se v dnešní době najde firma, která něco slíbí a tak to je. Jen tak dál - Znojmo.

Veronika a Jakub

Paříž - letem světem
jos.nemec@centrum.cz

2.5 - 5.5.2013 super zájezd do Paříže , děkujeme pánům Jarmilovi , Emilovi a Lukášovi za krásné zážitky, odvádí profesionální práci a ABC Tours na ně může být hrdá .Moc díky a přejeme hodně úspěchů v podnikání . Manželé Němcovi - Praha .

Velikonoční Londýn s výletem do Belgie
Houdkova.r@centrum.cz

Děkujeme za výtečný velikonoční zájezd do Brugg a Londýna.Profesionální a ochotný přístup průvodkyně Janičky a řidičů autobusu.Příště se opět obrátíme na tuto cestovní kancelář,která poskytla kvalitní služby.Renata,Martin a dcera Karolína

Paříž - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní
Frantisek

Ve dnech 6.-10.4.2011 jsme s manželem absolvovali zájezd Paříž BBB. Chtěli bychom poděkovat za velmi krásný a nezapomenutelný zážitek. Nový typ zájezdu byl pro nás „jako na míru“. Jsme senioři a v Paříži jsme v minulosti byli již dvakrát. Tento zájezd nám umožnil znovu navštívit zvolená místa v Paříži neuspěchanou a vyhovující formou. Musíme též poděkovat posádce našeho busu. Velmi ochotní, trpěliví a příjemní páni řidiči nás bezpečně dopravili tam i zpět. Paní průvodkyně byla trvale usměvavá a starostlivá. Uznání patří také jejím vědomostem, které dokázala zajímavou a poutavou formou sdělovat. Cesty jsme se trochu báli, ale bus byl opravdu pohodlný a servis po cestě bezchybný. Hotel Etap byl čistý a pro krátkodobý pobyt zcela vyhovující. Shrnuto: výborná organizace a navíc i počasí vyšlo super, takže už nyní začínáme plánovat další zájezd tohoto typu s CK ABC Znojmo.
S pozdravem
Smejkalovi z Olomouce.

Paříž a Versailles
Eva, 25. 05. 2022

Program zájezdu byl velmi dobře organizován, zároveň byla možnost i individuálního programu. Autobus pohodlný. Delegátka příjemná, připravená, řidiči také na jedničku. Ubytování v F1 postačující. Byl to můj druhý zájezd s ABC-TOURS a opět jsem byla spokojená.

Francouzská riviéra
Pavla, 24. 05. 2022

Plně souhlasím s paní Marikou, zájezd se vydařil i díky slunečnému počasí. Jen bych chtěla dalším cestujícím na pláže v Nice doporučit boty do vody a něco na ležení na kamennou pláž. Nejsou tam místa pro pohodlný odpočinek u moře.
Město je krásné, spousta zákoutí a krásných uliček, milovníci staré kultury si to užijí.
Paní Lenka perfektní průvodce, poví spoustu nových informací o různých místech ve městech i okolí, kterým se projíždí. Řidiči jsou mistry ve svém oboru, klobouk dolů, jak bravurně zvládali úzké uličky i cesty v horách.

Řím - Vatikán
Libuše, 24. 05. 2022

Koncem dubna jsme absolvovali zájezd do Říma s Vaší cestovní kanceláří. Musím konstatovat, že vše bylo naprosto perfektně zorganizované díky skvělé průvodkyni Janě a díky úžasným pánům řidičům. Cesta proběhla v pohodě bez problémů, ráno jsme byli ve Vatikánu včas a vyhnuli se velkým frontám. Počasí vyšlo na jedničku a vše proběhlo k naší spokojenosti. Budeme se těšit na další prima zájezdy s Vámi.

Paříž a Versailles
Daniela Holá, 24. 05. 2022

Zájezd do Paříže byl skvělý. Viděli jsme opravdu hodně a výklad a organizace paní průvodkyně Jitky byl perfektní. Bezvadní byli také řidiči, ve všem vyšli vstříc. Jelo nás 22 a všichni byli spokojení.

Francouzská riviéra
Marika, 23. 05. 2022

Zájezd který se konal v květnu 2022 byl naprosto úžasný.Průvodkyně paní Lenka a páni řidiči byli perfektní.Všem doporučujeme zažijete spoustu nádherných zážitků.Eště jednou moc děkujeme za to že sme mohli být součástí tohoto zájezdu.Těšíme se na další zájezdy.Honza,Marika a Vali🙂

Benátky Itálie
Gabriela Tomíčková, 17. 05. 2022

Dobrý den zájezd do Benátek se vydařil a byl skvělý…chci strasně moc poděkovat naší průvodkyni Janě byla ochotna,milá a vždy poradila děkujeme budeme se těšit zase příště

Benátky Itálie
Wendy, 17. 05. 2022

Zájezd do Benátek byl po všech stránkách vydařený.Počasí vyšlo na 1*.Páni řidiči i paní průvodkyně byli naprosto úžasní.Je vidět ,že je tato práce opravdu baví.Určitě vaši cestovní kancelář využiji znovu k nějakému zájezdu.

Benátky Itálie
Monika, 17. 05. 2022

Zájezd do Benátek (pa-ne)
Mockrát děkujeme za zprostředkování zájezdu. Bylo to super. Průvodkyně paní Jana byla skvělá, výklad památek a zajímavých míst z její strany vyčerpávající (v dobrém samozřejmě). Všude dostatek času na navštívení dominant i posezení na kávě a zákusku. V autobusu cestovaly i děti (cca 7 let) a byly též nadšené. Doporučuji. Rádi zkusíme zájezd i do jiného města. DĚKUJEME!

Paříž - město mnoha tváří
Laděna, 17. 05. 2022

Paříž-mnoha tváří 12.5.-15.5.22. Byla jsem nadšená. Viděli jsme mnoho, díky šikovnému průvodci Michalovi. Vše srozumitelně vysvětlil, zkrátka byl úžasný. Taktéž řidiči busu Jirka s Romanem nás bezpečně dopravili. Za mě skvělý zájezd. Příští poznávací zájezd určitě zase s ABC-TOURS!❤

Paříž a Versailles
Pavla, Terka, Líba, 11. 05. 2022

Zájezd byl úžasný, naprosto skvělý, bezchybný. Pro paní průvodkyni Alenku byl díky velkému množství účastníků určitě náročný, ale zvládla vše bravurně.
Milí a ochotní byli i řidiči.
Těšíme se zase příště.

Paříž a Versailles
Ondřej Papáček, 11. 05. 2022

Velmi děkujeme za organizaci zájezdu, bylo to parádní. Průvodkyně Alena s řidiči Jirkou a Lubošem zajistili hladký průběh zájezdu, kdy všechno klaplo, jak mělo. Paříž byla nádherná, s rezervací do Versailles jsme mohli ještě o půl hodiny dříve, ale i přesto jsme zahrady rychle proběhli, jak jsou obří a abychom stihli spuštění fontán. Ubytování je klasické ekonomické s umyvadlem na pokoji - na 2 noci v pohodě stačí. Pokud by někdo měl problém se zvukem v autobuse, stačí lehce povytáhnout jack.
Teprve jsme dojeli a už přemýšlíme nad dalším zájezdem :)

Řím - Vatikán - Neapolský záliv
Alena, 10. 05. 2022

Zájezd byl bez chybičky. Oceňujeme hlavně skvělou průvodkyni Zlatku, která nám celou dobu poskytovala veškeré možné informace o památkách a zajímavostech a starala se o vše podstatné. Za nadstandartní služby chceme poděkovat řidičům, kteří nejen řídili bezpečně, ale všechny skvěle bavili. Budeme se těšit na další zájezdy s vaší cestovní kanceláří.

Paříž a Versailles
Bohumil Holakovský, 10. 05. 2022

Paříž 4.-8.5.1922 byla nádherná.Skvěle sestavený program a famózní delegátka paní Alena,super řidiči.Už přemýšlím o poznávačce do Chorvatska.

Holandsko - květin, větrných mlýnů, sýrů a stavitelů lodí
Vita, 10. 05. 2022

Jedním slovem super zájezd.Pruvodkyne skvělá, řidiči take tak.Organizace zájezdu na jedničku.Komunikace s vaší cestovní kanceláři bez problémů.Uz se těším na podzimní zájezd s vámi do Paříže

Paříž a Versailles
Mirek, Jana, Naty a Neli, 10. 05. 2022

Opět na jedničku s hvězdičkou!
Těžko vyzdvihnout jednu nebo dvě věci.... prostě to byla paráda od začátku do konce.
Děkujeme a už se těšíme na další zájezd.

Celkem záznamů: 3867
« < 1 2 3 4 49 98 146 194 > »