Informace

Recenze k zájezdům

Londýn s teplým Golfským proudem
Jarmila.Krutilova@seznam.cz

dobrý den,
reaguji na váš přípis. Se zájezdem do Londýna ve dnech 31.10.-3.11.2013 jsme byli velmi spokojeni. Bezvadná průvodkyně Jana i oba páni řidiči byli velmi příjemní a ochotní. Samozřejmě jsme s vaší cestovní kanceláří velmi spokojeni a o tom svědčí i to, že jsme v letošním roce jeli s vámi 2x do Londýna a jednou do Paříže. Samozřejmě počítáme i s dalšími zájezdy i v příštím roce. Ještě jednou děkujeme. Jarmila, Přerov

Paříž - město muzeí
Veronika

Dobrý den,
měli jsme zájezd 5.- 8. července 2013.
Bylo to nádherné. Naše první dojmy....
Cestování busem ... no, že by to bylo to, co bychom vyhledávali... není :-), ale cesta se dala vydržet - odjezd k večeru z Berouna - včas!! - pravidelné zastávky na protažení - ráno po 8.00 v centru Paříže.
Začala organizovaná prohlídka, náš průvodce Lukáš byl velmi schopný a organizoval vše na jedničku. Borec. Vždy nás někam dovedl, řekl, kdy a kde se potkáme, upozornil na zajímavá místa v okolí (a na toalety :-) ) a měli jsme volno. Bylo to skvělé. Provedl nás podle harmonogramu a plánu Paříží, měli jsme dostatek času nejen na památky, ale i na místa či věci, které jsme chtěli vidět. K večeru jsme se setkali u autobusu a jeli jsme na hotel. Hotely typu Formule1 jsou jen na přespání - ale bylo to perfektní - po celé noci v autobuse, po celém dni v Paříži - najíst, umýt a spát uz ve 20.00. Ráno snídaně a odjezd na 9:00 do centra. Začali jsme v Louvru. Lukáš nás dovedl k pokladnám a měli jsme sraz za nějakou dobu. V programu měla být volná neděle - volný program. Každý sám za sebe. Lukáš ale navrhl, že bychom mohli jit na Montmartre a pak k Vítěznému oblouku. Takze jsme viděli i kouzelnou baziliku Sacre Coure a čtvrť umělců. Později odpoledne Vítězný oblouk a pak cesta na loď. Počkali jsme si - podle rady Lukáše - na další volnou loď a seděli jsme na místech s krásným výhledem na řeku. 1,5 hodiny na řece, stmívající se Paříž - co víc si přát. Nakonec jsme se dočkali i nasvícené Eiffelovky. Následoval poslední okruh Paříží v busu a pak směr Česko. Ráno zastávka v Amberku - bazén, koupání. Báječný závěr cestování. Po obědě doma. Perfektní.
Za nás... všechno, co bylo slíbeno, bylo dodrženo, program úžasný. Co oceňujeme, že jsme nikdy nečekali na lístky do metra - Lukáš je obstaral předem. Lukášovi jako průvodci nebylo možné vytknout naprosto nic - milý, ochotný, připravený, informovaný....
Řidiči Leoš a Standa byli také skvělí. Perfektní zájezd. Žena už má vybraný další zájezd - samozřejmě s ABC Tours. :-)
Jsme rádi, že se v dnešní době najde firma, která něco slíbí a tak to je. Jen tak dál - Znojmo.

Veronika a Jakub

Paříž - letem světem
jos.nemec@centrum.cz

2.5 - 5.5.2013 super zájezd do Paříže , děkujeme pánům Jarmilovi , Emilovi a Lukášovi za krásné zážitky, odvádí profesionální práci a ABC Tours na ně může být hrdá .Moc díky a přejeme hodně úspěchů v podnikání . Manželé Němcovi - Praha .

Velikonoční Londýn s výletem do Belgie
Houdkova.r@centrum.cz

Děkujeme za výtečný velikonoční zájezd do Brugg a Londýna.Profesionální a ochotný přístup průvodkyně Janičky a řidičů autobusu.Příště se opět obrátíme na tuto cestovní kancelář,která poskytla kvalitní služby.Renata,Martin a dcera Karolína

Paříž - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní
Frantisek

Ve dnech 6.-10.4.2011 jsme s manželem absolvovali zájezd Paříž BBB. Chtěli bychom poděkovat za velmi krásný a nezapomenutelný zážitek. Nový typ zájezdu byl pro nás „jako na míru“. Jsme senioři a v Paříži jsme v minulosti byli již dvakrát. Tento zájezd nám umožnil znovu navštívit zvolená místa v Paříži neuspěchanou a vyhovující formou. Musíme též poděkovat posádce našeho busu. Velmi ochotní, trpěliví a příjemní páni řidiči nás bezpečně dopravili tam i zpět. Paní průvodkyně byla trvale usměvavá a starostlivá. Uznání patří také jejím vědomostem, které dokázala zajímavou a poutavou formou sdělovat. Cesty jsme se trochu báli, ale bus byl opravdu pohodlný a servis po cestě bezchybný. Hotel Etap byl čistý a pro krátkodobý pobyt zcela vyhovující. Shrnuto: výborná organizace a navíc i počasí vyšlo super, takže už nyní začínáme plánovat další zájezd tohoto typu s CK ABC Znojmo.
S pozdravem
Smejkalovi z Olomouce.

Holandská pohádka
Vlad, 13. 11. 2018

Jo, dobrý, vše jak má být, autobus jel na čas, plavání v bazenu vždy osvěží po noční jízdě, není co vytknout, ba naopak. Takže zase někdy, stoprocentně před velikonocemi na cestě do Paříže.

Holandská pohádka
Kamila, 13. 11. 2018

S vaší cestovní kanceláří jsem cestovala již podruhé, vzhledem k tomu, že vím, že jste záruka kvality :) Řidiči i průvodce Michal naprosto bez problému, vše proběhlo přesně jak mělo. Jediné, co nás trochu mrzelo byl pozdní odjezd z Amsterdamu, ale na druhou stranu chápu, že je odjezd podmíněn příjezd do Ambergu, aby to časově vycházelo.
Děkuji tedy za skvělý zájezd a snad brzy se s Vámi opět někam podívám!

Termální lázně Bük
Jana, 06. 11. 2018

Zájezd byl super . Vše bylo v pořádku a určitě Vaše služby ještě využijeme.

Termální lázně Sárvár
Radka, 06. 11. 2018

Zájezd do termalů Sarvar byl fajn, vše dobře zorganizovane, pan řidič Roman byl příjemný, ochotný, vtipný 😊.
Líbilo se nám.

Lázeňský duel
Jarka, 04. 11. 2018

Duel se nám moc líbil. Počasí vyšlo skvěle. Užili jsme si koupání vevnitř i venku. Ubytování i stravování bylo na jedničku s hvězdičkou. Pan řidič se o nás výborně staral.
Zase rádi příště pojedeme s cestovní kanceláří ABC-TOURS.

Londýn - základní abeceda poznání
Radovan, 02. 11. 2018

Dobrý den. Cestovaly jsme s vámi do Londýna v termínu 25.10-28.10. a musím uznat, že organizace byla skvělá. Vše fungovalo na 100 procent. Loni jsme s vaší cestovní kanceláři byly v Paříži, kde jsme měly skvělého průvodce Michala. O to větší byla naše radost když i do Londýna s námi jel on. Je to absolutně skvělý profesionál. Vše nám vždy v klidu vysvětlil. Vše fungovalo tak jal mělo a proběhlo naprosto v klidu. Moc děkujeme za skvělý víkend a příště zase určitě pojedeme s vámi...

Disneyland a kousek Paříže k tomu
Renata, 31. 10. 2018

Děkujeme za krásný zážitek z Paříže a ještě hezčí z Disneylandu. Okouzlil nás ohromující ohňostroj, zasmáli jsme se v metru při přestupech, Paříž je prostě úžasná. Nebyli jsme tu poprvé, ale věřím, že ani naposledy. Děkujeme řidičům a Alence, která nás svým výkladem vtáhla do příjemné atmosféry velkoměsta.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,
děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.
Přejeme příjemné babí léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem Denisa Morović, ředitelka CKDenisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Paříž - město lásky
Jana, 30. 10. 2018

Absolvovaly jsme s ABC Tours již druhý poznávací zájezd. Opět naprostá spokojenost ve všech ohledech. Jana a Anna

Paříž - úvod do poznávání
Honza, 30. 10. 2018

Byl jsem účastníkem zájezdu 4-7.října 2018. S velice ochotným a příjemným vedoucím Michalem jsme byli moc spokojeni. Má velký rozhled o Paříži a jak říkal,jezdí i do jiných evropských destinací. Rovněž oba řidiči byli perfektní.
Věříme,že se s touto cestovkou nevidíme naposledy

Řím - Vatikán - Neapolský záliv
Markéta, 30. 10. 2018

Děkuji za perfektní výlet do Říma, Vatikánu a do Neapolského zálivu. Průvodce Lukáš byl naprosto úžasný!

Paříž - město lásky
Petr, 30. 10. 2018

Zájezd Paříž- město lásky byl super. organizace výborná, řidiči profesionálové a paní Alena to zmákla na jedničku. Moc děkujeme cestovce ABC. Petr a Markéta.

Disneyland a kousek Paříže k tomu
Z + N, 29. 10. 2018

Dobry den, chci Vam s dcerou podekovat za krasny vylet. Nase pruvodkyne pani Alena byla uzasna, uzil i jsme si Pariz vcetne prestupu metra. Disneyland nam rozzaril oci, nej nej zaverecny ohnostroj. Na zaver jeste teple koupanicko. Proste super, moc se nam to libilo. Dekujeme.

Řím - Vatikán
Vašek, 26. 10. 2018

Rád by jsem věděl, kde vyhledáváte vaše průvodce, protože prozatím se mi vždy stalo, že co nový průvodce, to jedinečný a příjemný zážitek. Třeba průvodce v Říme, který s námi jel v termínu 30.8. - 2.9. 2018, s námi měl velkou trpělivost. I přes neskutečné množství turistů okolo nás vše v klidu vysvětlil a sdělil historické informace. Když někdo neslyšel, opozdil se nebo zapomněl nějakou informaci z předchozího dne, tak vše ochotně znovu zopakoval. Byl neustále usměvavý, trpělivý a především mluvil srozumitelně a hlasitě. Hlavně poslední vlastnost se ukázala jako klíčová, protože jinak bychom z Říma téměř nic neměli. Samozřejmě nezapomněl říct a ukázat největší zajímavosti, nevšednosti a rarity z Říma a doporučil v okolí zajímavé tipy na další výlety.
Ve chvíli volna nám prozradil, že jezdí i jiné zájezdy s ABC tours v Itálii a doporučil nám, jakých dalších zájezdů se vyplatí zůčastnit, pokud chceme zažít něco opravdu netradičního.
Pevně věřím, že i do budoucna budu potkávat samé takové excelentní průvodce, protože právě díky tomuto přístupu plánujeme s vámi podniknout celou řadu dalších výletů.

Paříž - město lásky
Petra a Kamil, 23. 10. 2018

Dobrý den,
před pár dny jsme se vrátili z poznávacího zájezdu Paříž - město lásky. Bylo to naprosto úžasné. Průvodce Lukáš je obdivuhodný a podal maximum informací naprosto skvěle, veliká pochvala a obdiv :-) Organizace perfektní, určitě vřele doporučujeme všem. Vzpomínky nás neopustí ještě dlouho a určitě se s Vaší CK ještě někam podíváme. Skvělá práce! Moc děkujeme! :-)

Paříž - město lásky
Líba a Petr, 23. 10. 2018

V neděli jsme se vrátili ze zájezdu z Paříže. Moc jsme si to užili hlavně díky průvodci Lukášovi, který nás doslova zahltil množstvím zajímavých, perfektně podaných, informací. Díky jeho nadstandardním službám jsme se v Paříži cítili opravdu skvěle. Rádi s ABC a samozřejmě s Lukášem navštívíme jeho další eso v rukávu, kterým je Řím.

Celkem záznamů: 3025
« < 1 2 3 4 39 77 114 152 > »