Informace

Recenze k zájezdu: Zábavní park Legoland

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Zábavní park Legoland.

Přidat recenzi

Zábavní park Legoland
 
 

Recenze od našich klientů


Marcela a Jakub 01. 10. 2019 napsal(a):

Dobrý den,
děkujeme CK - ABC TOURS.
Velké díky za velmi profesionální a lidský přístup paní delegátce a pánům řidičům, výlet jsme si se synem plně užili a obohatili se příjemnými zážitky.


Pavlína 01. 10. 2019 napsal(a):

Chválíme další - již třetí letošní výlet s ABC TOURS!
Příjemný a profesionální přístup průvodkyně a řidičů - připojuji se k recenzi Veroniky.
Vše na jedničku, výlet jsme si celá rodina užila!
Děkujeme a těšíme se na další zážitky s Vaší CK.


Veronika 02. 10. 2018 napsal(a):

S CK ABC TOURS jsme byli již na druhém zájezdu. Opět jsme se setkali s velmi příjemným a profesionálním přístupem průvodkyně a řidičů. Mohu JEN a JEN doporučit. Příští rok se chystáme jet opět. Legoland je nádherný :D.


Lenka 01. 10. 2018 napsal(a):

Vynikající profesionální přístup řidičů i průvodkyně.Není co vytknout,můžu jen chválit.Vše na jedničku a zábavní park je super.Doporučuji všem.Lenka


Kateřina 01. 10. 2018 napsal(a):

Zájezd perfektní. Byli jsme už loni s konkurencí a komfort v autobuse se nedá srovnat. Děti byli u vytržení z obrazovek. :-) Navíc snídaně a super cena. Co dodat? Snad jen že i paní průvodkyně a páni řidiči byli prima. Moc děkujeme.


Jana 01. 10. 2018 napsal(a):

Sympatiční páni řidiči i paní průvodkyně, dobrý výklad a lidský přístup a Legoland - pro mé děti i pro mě paráda, děkujeme.


Miriam 01. 10. 2018 napsal(a):

s ABC jsem byli již podruhé :-) opět všechno suprovně zorganizováno do posledního puntíku :-)
Legoland- zábava pro celou rodinu


Jana 01. 10. 2018 napsal(a):

Líbil se mně přístup pana řidiče a paní průvodkyně - s nadhledem a humorem komentovaný výklad. Celkově Legoland velká spokojenost, zábava pro malé i velké


David 03. 10. 2017 napsal(a):

Celý zájezd byl zorganizován perfertně od začátku až do konce....
Velká spokojenost....


Ilona 04. 10. 2016 napsal(a):

U příležitosti státního svátku a zároveň volného dne jsme využily s dcerou nabídku zájezdu do Legolandu. Zájezd byl velmi pěkný a pohodový. Cesta bezpečná a klidná. Dle mého názoru je Legoland vhodný nejen pro děti, ale na své si přijdou i dospělí, tudíž příjemný rodinný výlet. Vřele doporučuji.