Informace
Zájezd Zábavní park Legoland - Poznávací

Zájezd Zábavní park Legoland - Poznávací

Dárek nejen pro naše děti

Co milují děti víc? Zábavu a hry nebo poznání? Na to již našel odpověď J.A.Komenský. Milují poznání formou hry. Tento zájezd se tohoto poznání snaží využít. Spojíme krásu přírody, píle, lidského umu a poznání.

U příležitosti státního svátku České republiky dne 28.9.2021

připravil Legoland zcela speciální program:

jízda vláčkem LEGOLAND® Express, prohlídka továrny LEGO® Fabrik nebo

kurz pro malé řidiče v Hyundai LEGOLAND Fahrschule.

Termíny 3 denní zájezd

Od - doCena
27.09.2022—29.09.2022 1 290 Kč objednat

TIP: Zájezd Zábavní park Legoland si můžete objednat formou dárkového poukazu.

Program

1.den:

Odjezd ze Znojma v 23.50, Jihlava 01.15, Praha 02.45, Plzeň 04,10. Následuje tranzit přes hraniční přechod Rozvadov do německého Günzburgu.

2.den

Příjezd do Legolandu kolem 09.30. Ranní občerstvení v autobusu (horký nápoj, croissant, ovocný nápoj) bude jistě příjemným probuzením. A potom nás již čeká celodenní pobyt v Legolandu. Legoland-to je dobrodružný svět plný snů a fantazie, ve kterém si své dobrodružství můžete prožít jako statečný rytíř, krásná princezna, nebezpečný pirát, objevitel, vynálezce či opravdový závodník. Na 50 atrakcí se rozprostírá v osmi tematických světech jako je například Země rytířů, Lego city, Miniland či Země pirátů. Můžete si vypůjčit legolodičku a obeplout malý kanál, na koníku projet dráhou Royal Just symbolizující středověkou bitvu, důlním vozíčkem sjet dráhu Dragon Hunt, na kánojích sjet řeku, kterou hlídá obří lego dinosaurus, zabojovat si v obří vodní bitvě nebo absolvovat projížďku jeepem na Safari. Nechybí ani horské dráhy, jízdy na vlnách, rýžování zlata, krocení ohnivého draka nebo zkoumání žraloků či rejnoků v podvodním světě. V Minilandu jsou z malých lego kostiček postaveny i modely měst a turistických atraktivit. Najdeme zde Benátky, Berlín, Hamburský přístav, Mnichovské letiště, Amsterdam či bavorský zámek Neuschwainstein. Napříč parkem Vás povozí vláček Lego Express a na celý park se Vám naskytne nádherný výhled z padesátimetrové vyhlídkové věže. Navštívit můžete i Lego Factory, ve které se dozvíte o výrobě kostiček. Hromadu atrakcí doplňují obchůdky s legem a všemi možnými suvenýry. O hlad se pak postará několik stánků s občerstvením.

Zpět domů se vydáme ve večerních hodinách (cca ve 20.00).

3.den

Příjezd v nočních hod. Plzeň cca 23.30, Praha cca 01.00, Jihlava cca 02.30, Znojmo cca 04.00.

Doprava autobusem - odjezdová místa:

Znojmo, Jihlava, Praha, Plzeň

Poznámka:

Vstupné doporučujeme uhradit v CK ABC předem. Urychlí se tím nejen Váš vstup do areálu parku, ale rovněž Vám budou platit uvedená skupinová cena.

Cesta

Nástupní místa
Znojmo, Jihlava/Pávov, Praha, Plzeň

Poznámka
Vstupné doporučujeme uhradit v CK ABC předem. Urychlí se tím nejen Váš vstup do areálu parku, ale rovněž Vám bude platit uvedená skupinová cena.

Cena

Zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
  • 1x ranní občerstvení v busu
  • pojištění CK pro případ úpadku

Nezahrnuje

  • pojištění léčebných výloh + připojištění COVID 180,- Kč/os., pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) + připojištění COVID 210,-/os.
  • Vstupné do areálu Legolandu:
  • speciální nabídka pro tento termín, jednotná cena pro děti a dospělé 890,- Kč