Informace
Velikonoční květinové Holandsko - Velikonoční

Velikonoční květinové Holandsko - Velikonoční

Vydejte se s námi do největšího květinového parku světa Keukenhofu, kam zavítají každoročně milovníci kvetoucích rostlin z celého světa. Nevynecháme ani návštěvu Amsterdamu. Zbytek dne okořeníme návštěvou Rotterdamu.

Termíny 3 denní zájezd

Žádné termíny nenalezeny. Prosím kontaktujte nás pro informace o plánovaných termínech.

Program

1.den

Odjezd v odpoledních hodinách (Znojmo 14.10, Brno 15.20, Jihlava 16.40, Praha 18.30, Plzeň 20.00), noční tranzit přes Rozvadov, Německo, do Holandska.

2.den

Po ranním občerstvení se přesuneme do největší květinové zahrady v Holandsku do Keukenhofu, kde na ploše 32 hektarů je k vidění tolik květů, že oči přechází. Zcela jistě při odjezdu z nakoupených cibulí tulipánů a jiných květin bychom mohli založit doma menší Keukenhof.
V poledních hodinách se autobusem přepravíme do sousedního Amsterodamu. Historické centrum města, náměstí Dam s Královským palácem a farním kostelem Nieuwe Kerk, Begijnhof s posvátnou atmosférou, ulice Nes, Kalverstraat. K Amsterodamu patří vodní kanály – grachty. My se po nich budeme plavit lodí. V dalším čase se každý musí rozhodnout, zda stráví čas v některém ze světoznámých muzeí. Muzeum Van Gogh vystavuje nejucelenější výstavu obrazů, Riksmuzeum vystavuje Rembrandovu „Noční hlídku“. Námořní muzeum je jedno z nejlepších na světě a stojí také za zhlédnutí. Zkrátka čas v Amsterodamu bude naplněn dojmy a zážitky. Upozorňujeme na nutnost objednání vstupu do muzeí s dostatečným předstihem.
Pro zájemce možnost výletu s průvodcem do podvečerního Rotterdamu rychlovlakem Thakys/vlakem IC. V přístavním městě Rotterdam cca 3hodiny času, prohlídka města.
Cubic house, dům tužka a jiné nezvyklé extravagantní tvary domů to patří Rotterdamu. A v neposlední řadě obrovský přístav. Tato krátká večerní zastávka bude to správné rozloučení s Holandskem.
Odjezd z Amsterdamu v pozdních večerních hodinách (23.00).

3.den

Následuje noční tranzit přes Německo. Příjezd do ČR v dopoledních a odpoledních hodinách (Rozvadov 10.00, Plzeň 11.00, Praha 12.30, Jihlava 14.30, Brno 15.30, Znojmo 16.30).

Cesta

Nástupní místa
Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava/Pávov, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov

Cena

Zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
  • služby profesionálního průvodce
  • 1x ranní občerstvení v busu
  • pojištění CK pro případ úpadku

Nezahrnuje

  • pojištění léčebných výloh 180,- Kč/os.,
  • pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 210,- Kč/os.
  • vstupné Keukenhof
  • pokud by došlo k navýšení ceny PHM, oproti předpokládané ceně v kalkulaci zájezdu, byl by účtován v adekvátní výši tzv.palivový příplatek. Nepředpokládá se, že by se jeho výše pohybovala nad 250,- Kč.
  • některých památek nutná rezervace vstupů a platba přes online systém