Informace

Recenze k zájezdu: Švýcarská abeceda

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Švýcarská abeceda.

Přidat recenzi

Švýcarská abeceda
 
 

Recenze od našich klientů


Kamila 15. 08. 2021 napsal(a):

Celý zájezd byl jedním slovem skvělý. Velký dík patří naší průvodkyni Aleně a řidičům Standovi a Ríšovi, kteří vytvářeli po celou dobu zájezdu perfektní atmosféru a vše měli naprosto úžasně zorganizováno a připraveno a veškeré potíže zvládali s přehledem a humorem navíc.
Viděli jsme toho opravdu hodně a byla to nádhera.
Tento zájezd a samozřejmě i tuto CK doporučujeme všemi deseti, byli jsme již na třetím zájezdu ,vždy jsme se vrátili s krásnými zážitky a doufáme, že opět někam vyrazíme za poznáním s vámi!!!
Ještě jednou děkujeme a těšíme se na příště 🙂👍
Hornátovi


Laďka 30. 07. 2021 napsal(a):

V neděli jsme se vrátily z poznávacího zájezdu Švýcarská abeceda.Vše bylo naprosto úžasné , především skvělá průvodkyně Alena, která byla vždy vstřícná, perfekně připravená, trpělivá a předávala nám mnoho zajímavostí a informací z této nádherné země.Suproví byli i páni řidiči Ríša a Standa, kteří se zasloužili o bezpečnou jízdu a zároveň byli vtipní, ochotní.
Program celého zájezdu byl hezky připravený a rozmanitý (hory, města, jezera, památky...a ke všemu tomu nám přálo počasí, prostě paráda!).
Velký dík hlavně Aleně, Ríšovi a Standovi!
Laďka a Ivana


Helena 25. 07. 2021 napsal(a):

Dnes jsme se vrátili z poznávacího zájezdu Švýcarská abeceda. Velký dík patří vaší úžasné průvodkyni Alence a skvělým, ochotným a vždy dobře naladěným řidičům Standovi a Ríšovi. Zájezd byl vynikající, výborně zorganizovaný a po tak dlouhé době jsme si ho opravdu plnou měrou užili. Ještě jednou děkujeme a už vyhlížíme další termín...
Helena a Zdeněk Fišerovi


Tereza 23. 07. 2019 napsal(a):

Nádherný zájezd. S Vaší CK jsem letos byla již po páté a vždy super. Organizace, přesnost. informace...vše na jedničku jako vždy. Velké dík patří řidičům a průvodkyni Aleně. Už se těšíme na další cestu :) Jen tak dál a přeji hodně spokojených klientů. To ale nebude problém jak Vás tak znám...


Jirka 23. 07. 2019 napsal(a):

Výborný zájezd, naprosto skvělá a přesná průvodkyně Alena, spolehliví a ochotní řidiči Petr a Ríša, bezproblémoví klienti zájezdu. Všechno fungovalo. Zájezd se nám moc líbil.


Radka 31. 07. 2018 napsal(a):

V neděli jsme se vrátili z poznávacího zájezdu po Švýcarsku a hrozně se nám líbilo a jsme plni dojmů...Průvodkyně Alena i oba řidiči byli velice milí, vstřícní a ochotní.. Paní Alena je člověk na správném místě, je vidět, že jí ta práce baví..
S touto cestovní kanceláří jsme jely poprvé a věřím, že ne naposledy..
Ještě jednou děkujeme
Radka Semerádová a Hanka Jasanská


Staša 25. 08. 2017 napsal(a):

Přestože jsem ve Švýcarsku strávila půl roku a poté ho i 5x individuálně navštívila, byla jsem s programem zájezdu nadmíru spokojena. Průvodkyně Alena i oba řidiči byli velice milí a vstřícní a pomohli, spolu s neuvěřitelně příznivým počasím, dotvořit výbornou atmosféru. Mám se svými přítelkyněmi na co vzpomínat... Gratuluji.


Václav 07. 08. 2016 napsal(a):

S touto cestovkou jsem byl poprvé.Počasí nám přálo, nádherné výhledy,nezapomenutelné zážitky.Všechno bylo perfektně zorganizováno a tak nám zůstal čas zdolat i nejbližší čtyřtisícovku Breithorn z cílove stanice lanovky na Klein Mattehornu.Za to všechno patří dík naši milé průvodkyňi Alence a pánům řidičům.Budu na to rád vzpomínat a už teď se těším až budu moci s váma někam vycestovat. Bylo to supr!

S pozdravem Vašek


Iveta 05. 08. 2016 napsal(a):

Tento zájezd byl úžasný. Za tak krátký čas jsme mohli poznat to nejlepší ze Švýcarska. Už teď vím, že se tam chci vrátit. Počasí vyšlo skvěle, paní průvodkyně velmi milá a ochotná, skvělí páni řidiči. Jen v hotýlku na pokoji by se hodila nějaká malá lednička nebo rychlovarná konvice. Moc doporučuji!


Renáta 01. 08. 2016 napsal(a):

S cestovní kanceláří už jsem absolvovala čtvrtý zájezd. Letošní do Švýcarska byl z nich však nejlepší, tolik zážitků za tak krátkou dobu, mnohá překvapení, ten pocit štěstí co mnou prostupuje ještě teď, bych přála zažít každému....vše bylo skvěle zorganizováno, paní průvodkyně byla velice milá, dala mnohá doporučení a musím pochválit i pány řidiče za jejich ochotu. Samozřejmě nám vyšlo i krásné počasí a to je také velice důležité. Už se těším až s vámi zase někam vyjedu, vím, že to bude stát za to! Bylo to krásné děkuji . S pozdravem Renáta Lejhancová


Jarka 03. 08. 2014 napsal(a):

Letošní zájezd do Švýcarska byl pro nás již třetí s touto CK, takže jsme již věděli, co můžeme očekávat. Opět nezklamali skvělí páni řidiči - i přes absolvované noci za volantem (při tranzitu tam a zpět), proplétání se klikatými silnicemi do hor, či projíždění velkoměsty, aby nás dopravili třeba jen za jednou pamětihodností, vždy sršeli optimismem a dobrou náladou. Stejně tak úžasná průvodkyně Alenka - vše zjistí, připraví, vysvětlí, poradí a v Ženevě pro nás navíc, mimo program, zorganizovala plavbu po Ženevském jezeře :-). Kdo už někdy absolvoval ubytování v F1 ví, že sprcha a WC je společné, příprava jídla je pouze studená, o možnosti přiobjednat snídaně jsme byli informováni, ale pro ty, kteří tuto zkušenost nemají, by bylo zřejmě dobré tyto informace uvést již v nabídce zájezdu. Jinak Švýcarsko nádherné, počasí tak akorát (malé vrtochy k tomu patří), viděli jsme přírodu, města i tradice, tak jak to s ABC většinou bývá. Je pravdou, že při některých zastávkách mohlo být času více, jinde naopak méně, ale celkově velmi zdařilý zájezd a ráda se do Švýcarska zase někdy podívám, třeba se nám tentokrát Matterhorn neschová do mraků :-).


Jaroslava 31. 07. 2014 napsal(a):

Zájezd Švýcarská abeceda byl velmi zdařilý.Během 4 dnů jsme poznali řadu měst a navštívili zajímavá místa. Náročnější byly přejezdy,ale velmi šikovní řidiči spolu s průvodkyní Alenkou se nám i tuto malou nepříjemnost snažili zpříjemnit ochotou,flexibilitou a zajímavými informacemi.Vzhledem k tomu,že jsou účastníci zájezdu odkázání na vlastní stravování,bylo by možná dobré předem informovat,zda je možné v místě ubytování používat např. mikrovlné trouby,či varné konvice,popř. zda jsou možné snídaně.Se zájezdem jsme byli spokojeni.


Martina 31. 07. 2014 napsal(a):

Dobrý den, zájezd bych ohodnotila jako úžasný ,výborný , prostě perfektní ... řidiči i průvodkyně bez chybičky.. jen jedna výtka.. čas v Montreaux 40min, kde kromě sochy Fredieho M. nebylo pořádně nic... čas na prohlídku hradu Chillon 1,15 h. Na tak velký hrad, opravdu málo času.. na Montreaux zase zbytečně moc ... Jinak ale uplná spokojenost. Počasí vyšlo na jedničku , ubytování čisté a příjemné .. Těšíme se na další zájezd s vaší CK.


Kamila 29. 07. 2014 napsal(a):

Letošní zájezd do Švýcarska byl bez chybičky, perfektně naplánovaný program se podařilo splnit, průvodkyně Alena milá a fundovaná, zkušení a ochotní páni Jardové-řidiči, vylepšení komfortu (wi-fi, filmy atd.)a přálo nám i počasí. Byl to náš už čtvrtý zájezd s touto cestovkou a už máme naplánovaný pátý na příští rok. Připomínky veškeré žádné.


Alena 30. 07. 2012 napsal(a):

Zúčastnila jsem se zájezdu ve dnech 24.-29.července.Vyšlo nám všechno - skvělí řidiči, příjemná paní průvodkyně a krásné počasí. Byla jsem opravdu spokojená.


Mirka 10. 07. 2012 napsal(a):

Absolvovali jsme zájezd Švýcarská abeceda s ABC Tours-bylo to super,můžeme doporučit.Mám jen malou výtku k programu- 3 dny po sobě byly zařazeny výlety do hor,nám bohužel nevyšlo počasí,tak si myslím,že by bylo lepší mezi hory vložit jiný program-třeba návštěvu Ženevy,aby byla větší šance na zlepšení počasí.Taky by bylo dobré,kdyby měl průvodce služební notebook,aby se nestávalo to co nám,že jsme zbytečně jeli na Mont Blanck,tam jsme zjistili,že je mlha,otočili autobus a vraceli se do Ženevy.To je ztráta času i pohonných hmot.


Magda 10. 07. 2012 napsal(a):

Zájezd byl fascinující a náročný zároveň. Navštívená místa byla úchvatná. Náročné byly zejména dlouhé přejezdy autokarem (především cestování do/z hotelu F1). Průvodkyně i řidiči byli šikovní a profesionálové na svých místech. Ubytování bylo opravdu velmi skromné. Někomu by snad mohlo sházet soukromí vlastního sociálního zařízení a také možnost přípravy vlastní stravy (bylo nám zakázáno využít vlastní rychlovarnou konvici). Z vlastní zkušenosti bych doporučila příštím účastníkům zájezdu větší finanční rezervu (kvalitní služby a zboží je dosti drahé). Zejména pak vstupy a jízdné (lanovky). Na závěr děkuji za příjemný zážitek z cest.