Informace

Recenze k zájezdu: Švýcarsko - země sýrů, čokolády a horských velikánů

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Švýcarsko - země sýrů, čokolády a horských velikánů.

Přidat recenzi

Švýcarsko - země sýrů, čokolády a horských velikánů
 
 

Recenze od našich klientů


Dáda a Hana 06. 10. 2021 napsal(a):

Po dlouhé době covidové jsme konečně mohly vyjet na zájezd. Švýcarsko na nás tak zvaně zbylo, protože všechny zájezdy, které jsme si na prodloužený víkend v září vybraly, byly postupně zrušeny. A nelitovaly jsme, ostatně jsme s CK ABC byly už podruhé a opět po všech stránkách spokojenost. Zájezd je skvěle naplánovaný, vše na sebe navazuje. Chtěla bych touto cestou poděkovat pánům řidičům, kteří jsou opravdu mistři svého povolání a i přes menší technickou poruchu nás bezpečně dovezli domů. Především děkuji Lukášovi, který se o nás celou dobu staral, byl vždy k dispozici když jsme ho potřebovali a přitom nám nechal dostatek volnosti. Poutavě vyprávěl o všech místech, která jsme navštívili, informoval nás o všem co nás čeká, příjemný, milý, vždy ochotný. Na vše byl dostatek času, i na focení. Děkuji Lukáši za krásné zážitky. No a jako třešnička na dortu bylo počasí, krásně slunečno, modrá obloha. Na příští rok už máme u vás vybraný zájezd, tak teď už jen, aby se doba zlepšila a zájezd se uskutečnil. Děkuji celé CK ABC za krásné zážitky a přeji ať se vám daří.


Eva 05. 10. 2019 napsal(a):

Z vaší CK zájezd v září do Švýcarska organizačně nezklamal. Švýcarsko úžasné s vévodícím Matterhornem bylo umocněno nejen nádherným slunečním počasím, které nás provázelo celou dobu zájezdu, ale také usměvavé tváře pánů řidičů Drahoše a Standy, ale i průvodce Michala - jejich profesionalita. Za to díky a příště nashledanou při dalším zájezdu.


Luboš 26. 09. 2019 napsal(a):

S poznávacím zájezdem do Švýcarska jsme byli velice spokojeni. Vynikající byl přístup řidičů Standy a Drahoše i průvodce Michala. I přesto, že program byl rozsáhlý, na vše bylo dost času. Užili jsme si prohlídky jednotlivých měst, čokoládovnu, sýrárnu, výhledy během cesty a v neposlední řadě krásu velehor. K příjemnému zážitku přispělo nádherné slunečné počasí. Prostě super!!!


Radka 27. 08. 2019 napsal(a):

Zájezd Švýcarsko splnil naše očekávání. Počasí nádherné, celý program a organizace výletů dobře promyšlené. Cena příjemná. Paní průvodkyně Alenka skvělá, řidiči ochotní.
Byli jsme velmi spokojeni a všem doporučujeme. S ABC - tours jsme jeli už podruhé a určitě ne naposledy...!!


Hana 21. 08. 2019 napsal(a):

Ráda bych touto cestou moc poděkovala za nádherné zážitky ze Švýcarska. Těžko bych si vybírala jeden nejlepší zážitek, protože každý den skýtal neuvěřitelné výhledy do přírody a na hory (hrady, pláně, jezera....). Jedním slovem: NÁDHERA! Dobrou volbou se pro mě stal srpnový termín zájezdu, protože už nebylo takové vedro, ale zároveň jsme ani nemrzli. Dokonce ani na Gornergratt (vyhlídka 3135 m n. m.) jsme nemuseli oblíkat žádné zimní oblečení, stačila mikina. Počasí nám přálo a Matterhorn se nám ukázal v celé své majestátnosti a my si odnesli nádherné fotky a překrásné vzpomínky. Ještě jednou moc děkuji, především pak hodné paní průvodkyni Alence, ale také pohodovým pánům řidičům. Byla jsem s vámi už počtvrté a opět obrovská spokojenost!


Jana & Michal (Brno) 02. 07. 2019 napsal(a):

Zúčastnili jsme se červnového zájezdu a jsme nadšení. Počasí bylo tak krásné, že takové tam paní průvodkyně Jana nikdy nezažila. Teploty se pohybovali vysoko přes 30 stupňů, ale ani takové horko nám nezabránilo vnímat krásy Švýcarska plnými doušky. Chválíme vtipné řidiče a pohodovou paní průvodkyni Janu, která nám vždy poskytla dostatek prostoru pro užívání si všech krás, které Švýcarsko nabízí a focení. S ABC-tours jsme jeli už podruhé a již teď víme, že s touto společností pojedeme i potřetí :-) Zájezd je vhodný pro mladé i starší. Vřele doporučujeme všem!


Zdena a Dáša 14. 05. 2019 napsal(a):

Jako pro každý ze zájezdů pořádaných vaší CK, kterých jsme se již několikrát zůčastnily, máme jen slova chvály. Výborná práce průvodce Michala, vše zvládal z úsměvem a v pohodě , páni řidiči - Petr a Ríša - mu sekundovali (k pobavení celého osazenstva zájezdu) na jedničku s hvězdičkou. Zájezd splnil naše očekávání , jako bonus se nám po výjezdu na Gornergratt ukázal Matterhorn v celé své kráse, nezapomenutelný zážitek. Na jaře příštího roku se určitě opět vydáme s vaší CK za novými zážitky. Děkujeme a přejeme samé spokojené klienty.


Fína 14. 05. 2019 napsal(a):

Promeškali jsme svých pět vteřin na záporné připomínky, takže nezbývá než chválit😉
Opět za jedna.... všem....řidičům Petrovi a Rišovi i průvodci Michalovi.


Miroslava 14. 05. 2019 napsal(a):

Zájezd se nám moc líbil,byli jsme s manželem poprvé a v podstatě jsme byli se vším spokojení.Bylo o nás dobře postaráno ,pan průvodce byl milý ,ochotný ,vše vysvětlil a pokud to bylo v jeho silách pomohl poradil a zařídil.Cesta proběhla v pohodě,řidiči -opět spokojenost.Po příjezdu domů,jsem byla tak spokojená,že bych hned vyrazila znovu.Program zahrnoval vše podstatné o zemi.Moc děkuji a doufám,že to nebyl poslední zájezd s Vámi.


Anna Jelínková 28. 04. 2019 napsal(a):

V pondělí 22.4.2019 jsme se vrátili ze zájezdu ve Švýcarsku.Navštívili jsme mnoho krásných míst- Luzern,Ženevu,Montreux a také hory- Pilatus,vlakem na Gornergratt - úžasný Matternhorn.Děkujeme skvělé průvodkyni p.Janě Zaviačičové a p.řidičům Petrovi a Jakubovi za skvěle zvládnutou a pohodovou cestu autobusem během celého zájezdu.Máme mnoho krásných zážitků a určitě s Vámi opět někdy příště nashledanou. Děkujeme.S pozdravem Anna a Bohuslav Jelínkovi.


marcela rudolf 20. 10. 2018 napsal(a):

Svycarsko prekrasny zazitek.zamestnanci Abc tour bezva profici.vsechno ok dekujeme


Alena 19. 09. 2018 napsal(a):

Ráda bych poděkovala cestovní kanceláři ABC -Tours za nádherný zájezd do Švýcarska . Byli jsme s manželem úplně nadšeni. Moc bych chtěla poděkovat úžasné a milé průvodkyni Alence, pánům řidičům Romanovi a Standovi, kteří byli vstřícní, vtipní a vždy ochotní. Moc jsme si zájezd užili a určitě pojedeme s Vámi znovu . Už nyní se těšíme na další skvělé zážitky, protože máme již vybraný další zájezd z Vaší nabídky.


Pešinovi 17. 09. 2018 napsal(a):

Včera jsme se vrátili a jsme plní krásných zážitků a dojmů. Vše bylo nad očekávání. Je to krásný zájezd, nabitý program, velmi milá a vždy ochotná průvodkyně paní Alena, profíci řidiči pan Roman a Stanik - moraváci každým coulem, s hezkým smyslem pro humor. Celá posádka ABC Tours má v sobě tu správnou "člověčinu". Moc se nám to líbilo a už si vybíráme další zájezd.


Jana 17. 09. 2018 napsal(a):

Včera jsme se vrátili ze zájezdu (září) a uděluji jako vždy pozitivní recenzi. Počasí nám vyšlo na jedničku. Řidiči "Standa" (vlastním jménem Karel) a Roman se starali nejen o bezpečnou dopravu a bufet, ale i o zábavu. Průvodkyně Alča byla ochotná, milá a všechny informace několikrát opakovala. Moc děkujeme a příště pojedem určitě zase.


Martina 20. 06. 2018 napsal(a):

Děkujeme za supr zájezd.Švýcarsko je opravdu nádherné a když máte ještě bonus jako my...sympaťáka Michala jako průvodce a řidiče profíky, nemá to chybku :-)Těšíme se na další krásné zážitky s ABCéčkem :-)


Ivana 15. 09. 2017 napsal(a):

Již po třetí jsme s vaší cestovkou vyrazili za poznáním po Evropě. Při rozhodování jsme vsadili na vaši kvalitu. Opět jste nás nezklamali. Výlet za krásami Švýcarska se nám moc líbil. Pan Michal byl vstřícný. Poutavě nám o všech navštívených místech vyprávěl. I o těch, které jsme jen míjeli po cestě autobusem. Páni řidiči jízdu perfektně zvládli i při nepřízni počasí. Moc vám děkujeme. Rádi si u vás zase nějaký zájezd vybereme.


Lenka 11. 05. 2017 napsal(a):

Dne 8.5 jsme se vrátily za zájezdu do Švýcarska-země sýrů,čokolády a horských velikánů,tento zájezd byl nad naše očekávání a to také díky milé průvodkyně Alče a pánům řidičům Jirkovi a Romanovi kteří byli velmi ochotní a bezpečně nás odvezly domů.Určitě to nebyl poslední výlet který jsme s touto cestovkou absolvovaly.


Hana 09. 05. 2017 napsal(a):

Vážení,chtěly bychom moc poděkovat za krásný pobyt v zemi sýrů,čokolády a horských velikánů.Byl to moc hezký zájezd a velký dík patří naší průvodkyni Alence i pánům řidičům.
Hana a Dáša


Václavíčkovi 18. 04. 2017 napsal(a):

Chtěli bychom vám moc poděkovat za skvělou práci, kterou děláte. Cestovali jsme s vaší CK již počtvrté a opět jsme byli velmi spokojeni s veškerým servisem. Rezervace byla bezproblémová, cesta příjemná, páni řidiči milí a spolehliví. Velké díky též patří milému průvodci Michalovi, který se o nás stále pečlivě staral, trpělivě, podrobně a zajímavě nás o všem informoval. Už nyní se těšíme na další skvělé zážitky ze široké nabídky vašich poznávacích zájezdů.


Zuzana 18. 04. 2017 napsal(a):

Chtěla bych Vám moc poděkovat za skvěle zorganizovaný zájezd do Švýcarska. Průvodce Michal je osoba na svém místě. Podělil se s námi o spoustu svých znalostí o daných místech, zároveň nám ale dal prostor místa poznávat po svém. Měl skvěle zmáknuté i praktické informace.
S vaší cestovkou jsem byla již potřetí, vždy naprostá spokojenost. Jdu se poohlédnout po nějakém podzimním zájezdu.


Hana 07. 02. 2017 napsal(a):

Zájezd byl skvěle zorganizován a splnil všechna přání nad veškerá očekávání. Průvodce Michal byl velmi milý a skvěle připraven, vše výborně fungovalo. Účastníci zájezdu byli velmi spořádání a celkovou dobrou náladu výborně dotvářeli. Chci Vám mockrát poděkovat za tento zážitek a velmi mne těší že se stále dá najít cestovní kancelář, která ví jak udělat své zákazníky šťastnými.


David 18. 10. 2016 napsal(a):

Po lonske skvele zkusenosti s touto cestovkou v Parizi,jsme ji opet dali svou duveru a nezklamala.Pruvodce Michal se nam venoval a nikoho neztratil :-) Ubytovani bylo plne dostacujici,ridici nas privezli zive,zdrave a nakonec i strizlive :-) ...a ted k samotnemu zajezdu.Oproti narocne Parizi(ktera byla super),bylo Svycarsko pohodovkou.Krasne prostredi malebnych mestecek a polomest.Zakonceno krasnou vyhlidkou v Alpach.Zubacka nebyla nejlevnejsi,presto doporucuji.Je to vrchol celeho zajezdu.Zklamala me akorat syrarna.V cokoladovne jsem nebyl,ale dle odezvy ostatnich byla fajn.K autobusu.Je paradni,jen bych dal k dotykovym obrazovkam na operadlech USB port na dobijeni telefonu.Takze suma sumarum Svycarsko v kombinaci s ABC Tours je proste bomba.Pristi rok jedem s vama zase.Dekujem za krasnych 5 dni.


Hana 11. 10. 2016 napsal(a):

Dobrý den,
s manželem jsme cestovali s Vaší CK poprvé. Byly jsme nadšeni samozřejmě Švýcarskem, ale zároveň nás mile překvapila organizace celého zájezdu. Průvodce Michal byl velice příjemný , vstřícný a ochotný s čímkoli pomoci a poradit. Je to člověk na svém místě. Celkový dojem samozřejmě podtrhlo nádherné počasí.
Děkujeme


Monika 06. 10. 2016 napsal(a):

Dobrý den, chtěla bych poděkovat Vaší cestovní kanceláři za vydařený výlet do
Švýcarska. Především díky průvodci Michalovi, který byl milý a ochotný.
Už jsem s Vaší cestovní kanceláří byla v Benátkách a určitě příští rok zase podnikneme nějaký další zajímavý zájezd.
S pozdravem Monika Vyskočilová


Anna 23. 08. 2016 napsal(a):

S organizací i průběhem zájezdu jsme byli spokojeni, možno říci nadšeni. Program je vyvážený, vše probíhalo v klidu a pohodě, nabídli jste nám krásné zážitky, dostatek informací a služeb. Vašeho průvodce Michala upřímně obdivuji - je skvělý. Jediné, co by podle našeho názoru stálo za změnu, je závěr - bylo by třeba vložit těsně před odjezdem cca hodinovou pauzu, při které by účastníci mohli uložit do zavazadel teplé oblečení a obuv, kterou potřebovali na hory, příp. nákupy ( čokolády a sýry), které také z pochopitelných důvodů nechávají na závěr zájezdu. I trošku delší zastávka v Lichtenštejnsku by možná přišla vhod.
Jsou to spíš drobnosti, které by usnadnily a zpříjemnily zpáteční cestu.
Moc děkujeme a těšíme se, že s Vámi zase jednou někam vyrazíme.


Michala 21. 06. 2016 napsal(a):

Již popáté píši s radostí recenzi. Tentokrát jsem vyjela na krásný zájezd do Švýcarska... a asi popáté se budu opakovat. Zájezd byl skvělý nejen díky destinaci, ale celkové organizaci, skvělé průvodkyni Alče, profesionálním řidičům, zkrátka standard ABC Tours, která nikdy nezklame. Zklamat může jedině počasí. Ale i to ve finále nevadí, protože Švýcarsko má co nabídnout a troufám si říct, že už jen kvůli té nádherně přírodě, tradici a možnosti navštívit třeba čokolodávnu nebo sýrárnu, ani nikomu možná vadit nebude chodit s deštníkem nebo v pláštěnce. Stojí to zkrátka za to a doporučuji. A moc děkuji celému týmu cestovní kanceláře a budu se těšit zase někdy příště. S pozdravem Michala Dlouhá


Jana 21. 06. 2016 napsal(a):

Prožili jsme nádherné 3 dny ve Švýcarsku,děkujeme cestovní kanceláři ABC-Tours, že opět proběhlo vše v naprostém pořádku, ráda bych také touto cestou poděkovala paní delegátce, byla příjemná, ve všem se nám snažila vyhovět a vždy nám dokázala odpovědět na dotazy, kterých nebylo zrovna málo. Můžeme tuto cestovní kancelář všem vřele doporučit. Děkujeme


Iva 21. 06. 2016 napsal(a):

Chtěli bychom poděkovat Vaší CK za perfektně zorganizovaný zájezd do Švýcarska. Velký dík patří průvodkyni Alence za její naprosto profesionální výklad a také spolehlivým řidičům.
Přejeme co nejvíce spokojených klientů Vaší CK.
Vykydalovi


Alena 09. 05. 2015 napsal(a):

Jako vždy jsme moc spokojení. Babická


Adriana 03. 05. 2015 napsal(a):

Ráda bych Vám poděkovala za krásný zájezd. Cestovali jsme s Vámi již vícekrát a ani tentokrát jste nazklamali. Švýcarsko je nádherné, okouzlující. První a třetí den nám přálo i počasí, bylo slunečno a teplo, prostě nádhera. O to více jsme si vychutnali atmosféru všech těch úžasných míst. Všude bylo opravdu nádherně, osobně mě okouzlilo městečko Montreux. Jen druhý den v Zermattu nás doprovázel déšť, ale i tak jsme si den užili. Celkový dojem je nepopsatelný. Děkujeme úžasné Alence, je milá a ochotná. Rovněž patří velký dík pánům řidičům. Těšíme se zase brzy na nějaký zájezd, samozřejmě s Vaší CK.


Hana 02. 07. 2014 napsal(a):

Chtěli bychom poděkovat Vaší CK za krásný zájezd do Švýcarska. Počasí nám přálo, modrá obloha, teplo a i to umocnilo nádherné zážitky. Velký dík patří průvodkyni Alence. Byla velmi příjemná a ochotná, vše nám vysvětlila, odpověděla na každý dotaz. Poděkování patří i pánům řidičům p. Emilovi a Jardovi, díky nim jsme se všichni vrátili v pořádku. Super vybavený autobus :-).
S Vaší cestovní kanceláří jsme byli s manželem popáté (a určitě ne naposledy), vždy jsme byli velice spokojeni. Vaši průvodci byli vždy velmi příjemní s velkými znalostmi, to platí i o řidičích.
Přejeme mnoho spokojených klientů s létajícím žlutým slonem.


Eva 26. 06. 2014 napsal(a):

Dovolte mi abychom poděkovaly za krásný zájezd do Švýcarska,vše bylo překrásné i počasí bylo jak vymalované.Velký dík patří naší průvodkyni Alence a pánům řidičům Jardovi a Emilovi kteří byli velice ochotni.S vaší cestovní kanceláří jsme byly již počtvrté ale s těmito řidiči a průvodkyni jsme byly nejvíce spokojené.Těšíme se s ABC -Tours na další zájezd.
S pozdravem Eva Hejduková a Věra Kubová


Věra 25. 06. 2014 napsal(a):

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za krásný zájezd do Švýcarska. Vše bylo perfektně naplánované. Poděkovat bych také chtěla průvodkyni Alence, za její výklad, ke všemu kde jsme byli a co jsme viděli. A také pánům řidičům.
Přeji Vám hodně dalších úspěchů ve vaší práci a mnoho dalších spokojených klientů. Zájezd všem vřele doporučuji.
S pozdravem Věra a Andrea Kiššovy


Marcela 25. 06. 2014 napsal(a):

Dovolte, abych tímto způsobem Vaší CK poděkovala za velmi příjemné poznání nejzajímavějších míst jedné z nejkrásnější zemí Evropy, kterou jsem mohla navštívit díky Vašemu poznavacímu zájezdu do Švýcarska.

Náplň i časové rozvržení celého pobytu bylo velmi citlivě a trefně vybráno a naplánováno. Poznali jsme tím nejoptimálnějším způsobem to nejzajímavější a nejtypičtější z této země. Všichni zúčastnění byli nesmírně spokojeni a nadšeni náplní a organizací celého zájezdu. K celkovému zdaru přispělo nejenom nádherné počasí, ale i velmi profesionální, příjemné a obětavé vystupování a veskrze nenásilně poučný výklad průvodkyně Alenky. Neopomenutelnou měrou přispěli k všestranné spokojenosti svým řidičským umem a sympatickým přístupem i řidiči p. Emil a Jaroslav, díky kterým jsme se spolehlivě ve zdraví mohli vrátit zpět do vlasti plni dojmů, výrazných zážitků a poznání koutů tak nádherné země jako Švýcarsko bezpochyby je. Mým nejosobnějším dojmem byla čistota přírody, bohatost země, spokojenost a pýcha všech obyvatel na to, že jsou Švýcaři.

Vám i celému profesionálnímu koletivu ještě jednou díky s přáním mnoha a mnoha spokojených klientů na Vašich cestách provázených typickým létajícím žlutým slonem . Marcela KOmárková s dcerou
Jitka 24. 06. 2014 napsal(a):

Ze zájezdu jsem nadšená a mám krásné zážitky.Všechno bylo super včetně Alenky a pánů řidičů a počasí.S cestovní kanceláří jsem byla po třetí a určitě ne naposled.Vřele doporučuji.


Svatoslava 24. 06. 2014 napsal(a):

Děkujeme CK ABC Tours za skvěle zorganizovaný zájezd,za vyčerpávající informace o všech místech,které jsme navštívili děkujeme sl.Alence.Samozřejmě pánům řidičům za jejich výkony a ochotu.Už se těšíme na další zájezd.Ještě jednou dík.Klimešovi


Miroslava 24. 06. 2014 napsal(a):

Dobrý den, k zájezdu Švýcarsko mám jen kladné hodnocení. Všechno bylo super zorganizované a paní průvodkyně Alena byla nejlepší a nejšikovnější průvodkyně jakou jsem kdy zažila:) Moc se nám tam líbilo. Nejeli jsme s cestovkou ABC Tours poprvé ani naposledy...


Šárka 23. 06. 2014 napsal(a):

Výborná organizace zájezdu,milá sl.průvodkyně,ochotní páni řidiči,skvělé počasí......krásný zájezd do krásných míst.Byli jsme velice spokojeni s úrovní poznávacího zájezdu.Valentovi


Jarmila 17. 07. 2012 napsal(a):

Zúčastnili jsme se květnového zájezdu Švýcarsko-země sýrů, čokolády a horských velikánů. Bylo to velmi dobře zorganizované, průvodcovské služby na velmi vysoké úrovni, řidiči taktéž. Ochota, poklidné přesuny mezi jednotlivými místy, někde bychom se třeba rádi zdrželi déle, ale časové termíny respektujeme. Vzhledem k náhlému dešti v Ženevě průvodkyně operativně zvolila vhodný odjezd-nám to vyhovovalo. Vyhlídka z Gornergratu na Matterhorn byla úchvatná,nádherné počasí vše podmiňovalo. Čokoládovna-neměla chybu, sýrárna-základní informace o výrobě,ukázky technologie.
Nejeli jsme s ABC Tours poprvé a doufám, že ne naposledy. Těšíme se na další zářijový poznávací zájezd. J.Mazačová, Jihlava


Stanislava 22. 05. 2012 napsal(a):

Dobry den,

v prvom rade by sme sa Vam chceli velmi pekne podakovat, ze ste nam umoznili zucastnit sa Vasho vyletu, kedze nie sme z Ciech. Velmi milo nas prekvapil Vas profesionalny pristup pri objednavani zajazdu a tiez, ze ste nam umoznili objednat si cely vylet online prostrednictvom emailovej komunikacie.
Co sa tyka konkretneno zajazdu, musime povedat, ze program bol skvely - presne naplanovany a skvele casovo rozvrhnuty. Ocenili sme, ze pani sprievodkyna mala pri nepriaznivom pocasi pripraveny aj nahradny plan. Za tie tri dni sme toho videli velmi vela - vela krasnych miest. Celkovo sme teda boli s vyletom velmi spokojni - uplne so vsetkym.

Dakujeme este raz za tento nadherny zazitok.

S pozdravom Stanislava Jesenkova a Tomas Beno (vychodne Slovensko)