Informace

Recenze k zájezdu: Krásy Slovinska pod drobnohledem

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Krásy Slovinska pod drobnohledem.

Přidat recenzi

Krásy Slovinska pod drobnohledem
 
 

Recenze od našich klientů


Hana 09. 07. 2019 napsal(a):

Zájezd Krásy Slovinska pod drobnohledem můžeme vřele doporučit.Zájezd předčil naše očekávání a to i díky profesionalitě řidičů a nezapomenutelnému vyprávění paní průvodkyně o všech místech kterými jsme projížděli.

Ležákovi a Jajtnerovi


Daniel 14. 05. 2019 napsal(a):

Maximální spokojenost,vynikající průvodkyně.
Splnilo očekávání.


Alexandra 14. 05. 2019 napsal(a):

Zájezd naprosto splnil mé očekávání, program výborně naplánovaný, průvodkyně Alenka úžasná, milá, vše perfektně zařídila. Řidiči rovněž ochotní a příjemní. Počasí nám také vyšlo krásně. Za sebe tento zájezd rozhodně doporučuji. Drobné mínus bych dala pouze autobusu, ve kterém bylo na dlouhých nočních přejezdech hrozné horko. Klimatizace moc nefungovala. Jinak vše bez chybičky. Děkujeme za Vaše služby!!!


Ludmila 02. 09. 2018 napsal(a):

V neděli 26.8. 2018 jsme se s manželem vrátili z poznávaciho zájezdu do Slovinska. Zájezd splnil naše očekáván, jak se říká "nemělo to chybu". Z velké části také díky šikovným, ochotným ale také vtipným řidičům ,průvodkyně Alenka byla velmi milá, ochotná.
Díky za krásný zájezd a už nyní vybíráme, kam bychom mohli s abc příští rok.


Karel a Andrea 28. 08. 2018 napsal(a):

V neděli 26.8. 2018 jsme se vrátili z poznávaciho zájezdu do Slovinska. Tento zájezd splnil naše očekávání. Cesta byla příjemná a díky šikovným řidičům bezpečná a zábavná. Mnohdy jsme ocenili jejich dovednosti.Naše průvodkyně Alča byla velmi ochotná, vždy se nám snažila splnit naše přání a také díky ní jsme poznali dopodrobna krásy Slovinska.
Slovinsko je opravdu krásná zem, s vynikající úrovní služeb a ochotnými obyvateli. Krásná příroda, úchvatné krasové jeskyně, čisté moře, jejich hrady mají chudší interiéry za návštěvu stojí Predjamský grad.
Tento zájezd 100% doporučujeme a se službami CK ABC jsme velmi spokojeni.


Jana 29. 06. 2015 napsal(a):

V neděli 28.6. 2015 jsme se vrátili z krásného výletu do Slovinska. To co jsme společně díky Vaší C.k. zažili, nepopíší žádná slova. Žádná fotka nemůže být tak dokonalá, abychom vyjádřili tu krásu. Nádherné hory, soutěsky s úžasnou scenérií, moře, kde jsme se koupali, jeskyně. Jsme vlastně z krasového kraje, kde máme jeskyně nadosah, ale jeskyně ve Slovinsku jsou nepopsatelné. Z hotelu, kde jsme byli ubytovaní ( Lipice ), jsme s prominutím padli na zadek :) :)
Velkou pochvalu pro průvodkyni Marušku ( opět vždy milou a voňavou :) ) Mnozí, kteří s námi byli v minulém roce v Kampanii byli mile překvapení, že právě Maruška nám bude průvodcovat. Cesta autobusem super, řidiči jsou opravdu borci, nejednou při průjezdu krkolomnými zatáčkami sklidili potlesk.
Jsme s Vašimi službami velice spokojeni a všem Vaše ABC můžeme doporučit.