Informace

Recenze k zájezdu: Anglie králů, umělců a učenců se zastavením v Belgii

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Anglie králů, umělců a učenců se zastavením v Belgii.

Přidat recenzi

Anglie králů, umělců a učenců se zastavením v Belgii
 
 

Recenze od našich klientů


Jarka 02. 08. 2019 napsal(a):

Anglie s ABC Tours byla opět skvělá. Počasí tak akorát, ubytování F1 ve Francii dostačující, hotel IBIS v Londýně velmi dobrý. Páni řidiči opět nezklamali a průvodkyně Marcela super - studnice znalostí a informací, vše ukázala, zařídila, zorganizovala, prostě skvělá. Jezdíme s Vámi již několik let a budeme se vracet i nadále.


Kamila 23. 07. 2019 napsal(a):

S ABC jsem vyrazila do zahraničí již pošesté a moje hodnocení zájezdu je: SUPER.
Opět se potvrdilo, že za rozumnou cenu u této CK, dostanete kvalitní služby - dobře poskládaný program zájezdu, profi průvodkyni a spolehlivé řidiče.
Ubytování v Anglii v hotelu IBIS bylo nad očekávání velice kvalitní, snídaně dostačující.

A na závěr: velké poděkování paní průvodkyni Marcele za její stálý úsměv na tváři a perfektně zvládnutou organizaci celého zájezdu S ní máte pocit, že zvládne snad úplně všechno.....třeba poručit větru a dešti....hlavně, aby byl klient spokojený.


Dáda 20. 07. 2019 napsal(a):

Zájezd splnil naše očekávání, průvodkyně Marcela byla skvělá. Nachodili jsme denně spoustu kilometrů, ale díky tomu jsme toho viděli opravdu hodně. Tento zájezd mohu doporučit všem, kteří se zajímají o památky a historii.


Iva 20. 07. 2019 napsal(a):

Moc Vám děkujeme za tento zájezd, protože mě baví dějiny, Tudorovci obzvlášt, měla jsem velkou radost z objemu znalostí průvodkyně. Chtěla bych tímto poděkovat cestovní kanceláři, že má tak kvalifikovanou sílu ve svých řadách, pro průvodkyni nebylo nic problém, vše vyřídila. Děkujeme také s dcerou za návštěvu Royal Opera House, kde náš přesně nasměrovala. Povýšila tak prozatím naše poznávací zájezdy o dva stupínky nahoru!! Velký dík patří vždy vstřícným pánům řidičům. Už brouzdáme na Vašich stránkách a hledáme kam příště ...


Illésová 31. 07. 2017 napsal(a):

Zájezd byl opravdu vydařený, i počasí nám přálo. Jak průvodkyně, tak oba řidiči byli příjemní, ochotní a zcela profesionální. Toto byl již 4. zájezd s Vaší cestovkou a již přemýšlíme, kam příště.


Dagmar 09. 07. 2017 napsal(a):

Se zájezdem jsem byla naprosto spokojena, nemám žádnou výhradu a příště s Vámi pojedu zase.


Renata 14. 07. 2016 napsal(a):

Souhlasím s recenzí pana Bulína.Tento zájezd byl opravdu povedený.Moc se nám s dcerou líbil.Byly jsme s Vaší cestovní kanceláří již potřetí a vždy velmi spokojení.Páni řidiči byli výborní a ochotní a všude nás v pořádku dovezli děkujeme.Průvodkyně Maruška je naprosto úžasná byla s námi shodou okolností již podruhé a vždy byla výborná,plná informací a dobrých rad. Je to člověk na svém místě.Děkujeme za pěkný zájezd,Marušce za průvodcování,pánům řidičům za bezpečnou jízdu a těšíme se někdy příště na nějakém zájezdě opět na viděnou.


Ivana 13. 07. 2016 napsal(a):

Na tento zájezd jsme se velice těšili a musíme uznat,že jsme-již po třetí-byli nadšeni hlavně kvalitou průvodce.Maruška je obrovský profík,vzhledem ke svému mládí perfektně vybavená nejen znalostmi,ale hlavně nádherně milým a příjemným přístupem ke klientům . Svou profesionální i lidskou kvalitou obrovsky přispěla nejen ke kvalitám celého zájezdu,ale i při různých problémech,hlavně v často velmi komplikované dopravě,kdy byla schopná řešit zapeklité situace lépe,než kdejaký profík !
Myslím,že účastníci tohoto zájezdu mohou být velmi spokojeni.
Nám ale bohužel zkazilo celkový dojem určité "nedorozumění" ,kdy jsme při objednávání tohoto zájezdu byli na konkrétní dotaz o místu ubytování ze strany cestovní kanceláře PÍSEMNĚ ujištěni,že budeme bydlet v hotelu Ibis v Barkingu,což bylo pro nás velmi důležité a zásadní,protože jsme chtěli tentokrát poznávat i večerní Londýn,brzy ráno začínat a později večer končit,což by nám umožnilo návštěvu mnohem většího počtu míst a vzhledem k tomuto ujištění jsme měli i dojednané určité konkrétní věci-například návštěvu ranní mše se zpěvy v katedrále Sv.Pavla a další aktivity, související s možností samostatného dojezdu metrem na hotel v Barkingu.Bohužel až v Belgii jsme se-a to vyloženě náhodou!!!-dozvěděli,že ubytování je jiné a to dost vzdálené od Londýna a možnost samostatných odjezdů a příjezdů je vzhledem k poloze tohoto ubytovacího zařízení prakticky nemožná. Kde se tedy stala chyba???.Moc nás to mrzí,protože pokud bychom tehdy od cestovní kanceláře dostali správnou-a pro nás velmi zásadní informaci!!!-mohli jsme jet na jiný zájezd a spokojenost by byla opět bez poskvrnky.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,
mrzí mne, že se stala situace, kterou popisujete a souhlasím s Vámi, že by se stát neměla. U zájezdů do Londýna využíváme ubytování ve dvou hotelech Ibis. Jeden je ve čtvrti Barking, druhý ve čtvrti Thurrock. Vy jste si zájezd objednávali mezi prvními klienty a skutečně jsme plánovali ubytování tak, jak Vám bylo potvrzeno. Při posledních zájezdech do Londýna jsme však na tomto hotelu řešili několik problémů, souvisejících s částečnou opravou části hotelu. Z tohoto důvodu jsme zvolili pro další zájezdy ubytování v hotelu, kde jste bydleli. Chybou samozřejmě je, že už Vás kolegyně, o této změně neinformovaly. Za to se velmi omlouvám, bohužel již nyní nenapravíme, mohu tedy pouze doufat, že naše další služby byly v pořádku.
Ještě jednou se velmi omlouváme za chybné informace, týkající se ubytování.
S přáním pěkného dne


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Jindřich 11. 07. 2016 napsal(a):

V sobotu jsme se z tohoto zájezdu vrátili. Jak bylo psáno v programu, byl to zájezd opravdu nabitý, ale s tím jsme počítali a proto jsme si ho vybrali. Autobus pohodlný a vybavený přesně dle propozic, jen škoda, že WIFI ještě stále nejede mimo ČR. Řidiči Petr a Standa nás vezli vytrvale i bezpečně a všem ochotně po celou dobu zájezdu poskytovali servis občerstvení v Kč. Samostatnou kapitolou je průvodkyně Maruška. Akční, ochotná, schopná, spolehlivá, přesná, empatická, příjemná, neskutečně vědomostmi nabitá, jazykově vybavená, prostě velice šikovná. Děkujeme. A samotný zájezd - paráda. Všechno, co bylo slíbeno, jsme viděli a poznali. Byl dán i dostatečný prostor pro samostatný program dle vlastního gusta. Jen by možná stálo za to aktualizovat ceny vstupů. Anglie je vcelku drahá země a je nutno počítat s tím, že když budete chtít navštívit maximum, musíte mít opravdu dost liber. Několik aktuálních cen pro dospělého: Stonehenge - 16,50 L, Cantrerbury Cathedral - 12 L, Winsdsor Castle - 18 L, Tower of London - 20,25 L, Royal Observatory Greenwich - 9,50 L, London Eye - 24,95 L, pivo Guinness 5,50 L atp. Ubytování v hotelu Ibis bylo velice slušné. Jediné co na pokojích chybělo je lednička. Takže pokud si budete chtít první den v Calais koupit nějaký francouzský sýr, tak pozor, asi Vám odpochoduje. Doporučujeme koupit vynikající pralinky a pivo v Belgii. S ABC jsem byli na zájezdě už po třetí a jsme velice spokojeni. Bylo to náročné, ale stálo to za to. Těšíme se na další cesty za poznáním. Díky všem z ABC za pěknou dovolenou.


Ivana 30. 01. 2016 napsal(a):

Na tento zájezd se teprve chystáme,ale po dvou podobných s touto cestovkou nemáme nejmenší obavy o kvalitu chystané dovolené.Můžeme oba předchozí zájezdy do Anglie pouze moc a moc chválit a to jak kvalitu,tak hlavně skvělý přístup ke klientovi ze strany cestovky ,průvodce (v obou našich zájezdech moc fajn Michala) a i řidičů během zájezdů.Vysoká úroveň jejich služeb za velmi slušné ceny a jednání s lidmi během zájezdů je důvodem,proč jsme vůbec neuvažovali o jiné cestovní kanceláři a myslím,že to tak bude i do budoucna.
Díky a hodně úspěchů do Vaší práce !!!


Kateřina 14. 05. 2015 napsal(a):

Dobrý den,
byla jsem přímo nadšená tímto zájezdem. Vše bylo perfektní, za týden jsme navštívili plno nádherných a zajímavých míst. Mohu opravdu jen doporučit.
Velké díky také patří průvodkyni Janě a řidičům Petrovi a Jardovi, skvělá parta.
Děkuji ABC Tours za krásný týden.


Pavlína 12. 05. 2015 napsal(a):

Dobrý den 10.5. Jsem se z dcerou vrátila z tohoto zájezdu a mohu vřele doporučit.Byli jsme spokojeni jak s pestrostí zájezdu tak se službami paní delegátky.Můžeme vřele doporucit.Reiterovi


Lucka 12. 05. 2015 napsal(a):

Dobrý den.
ABC-tours nám byla doporučena a vloni jsme jeli Paříž. A potvrdilo se. Super.
Právě jsme vrátili z Británie. Prostě perfektní. Průvodkyně Jana skvělá, profesionální a úslužná.
Ubytování v IBIS je luxus (oproti F1). Řidiči zvládali vše parádně. Nikde se nečekalo, vše klapalo.
Už si jdeme opět něco vybrat. Všem doporučuji ABC-tours.
Děkujeme a na viděnou. Lucka a Radek 


Alena 12. 05. 2015 napsal(a):

Dobrý den, v neděli 10.5. jsem se vrátila z tohoto zájezdu...... musím hodnotit jen kladně.. slečna průvodkyně Jana naprosto úžasná , milá podávala všechny důležité informace. Páni řidiči.. myslím,že Jarda a Petr( nebo Pavel )teď nevím :-).. také pochvala ochotní, příjemní. Jela jsem s desetiletým synem a i pro něj byl zájezd zážitek. Opravdu mohu jen doporučit. Všechno dobře zorganizované.
Ještě jednou děkujeme za hezky prožitý týden
Šidáková


kateřina 30. 04. 2015 napsal(a):

Dobrý den, opět musím velice kladně a pozitivně reagovat, jelikož jsem já i mé dvě dcerky ( s vaší cestovkou už jsme byly asi pětkrát )byly maximálně spokojeny, měli jsme úžasného průvodce Michala, který nám vždy s radostí a ochotu poradil, a nesmím zapomenout taky na pány řidiče,kteří bravůrně odvedli svou práci a dovezli nás v pořádku domů. ABC Tours děkujeme za opravdu skvělý zážitek. :) Katka a dvojčátka Adélka a Eliška


Zuzana 07. 10. 2014 napsal(a):

Poprvé jsem využila služeb CK ABC Tours a musím říct, že jsem byla velice spokojena. A to po všech stránkách: perfektní přístup milé průvodkyně Jany, profesionální práce řidičů a bohatý program.Zájezd do Anglie se zastávkou v Belgii byl ohromující a já se podívala na místa, kam bych se sama ani nedostala.

Děkuji a budu se opět těšit na další cesty s ABC Tours!


Hana 23. 05. 2014 napsal(a):

Dobrý den, zúčastnili jsme se Vašeho zájezdu a bylo to naprosto super. Perfektní průvodkyně Maruška, bezva řidiči a i počasí k nám bylo milostivé, tak co více si přát. Těšíme se na další zájezd s Vaší cestovkou. Účastníci zájezdu Žilkovi a Vokounovi


Lucie 16. 05. 2014 napsal(a):

Dobrý den, 28.4. jsme se s dcerou zúčastnily týdenního zájezdu do Anglie.. Byl to týden plný krásných nových zážitků najen z Londýna.. Hlavně bych ráda pochválila výbornou práci průvodkyně Marušky, která se nám všem od začátku do konce zájezdu maximálně věnovala. Děkujeme LL.Žílovy


Renáta 18. 09. 2013 napsal(a):

Dobrý den,

zájezd Anglie přes Belgii s vaší CK byl opravdu vynikající. Moje dcera ma diagnostikovaný autismus - asperegerův syndrom, proto není jednoduché s ní cestovat. Díky vaši průvodkyni Alence a panů řidičů Petr&Petr byl pro mně a mou dceru tento zájezd balzámem na duši. Možná to bude vypadat, že přeháním, ale toto pochopí jen ti, kteří mají podobné diagonozy u dětí. Slečna průvodkyně nejen že vše ví:-), ale působí i velice klidným a vyrovnaným dojmem a žádný problém v její přítomnosti vlastně neexistuje. Pokud jí člověk poslouchá a drží se jejich rad, není možné se ztratit ani v Londýně. Co se týká panů řidičů, tak jsou velice úzkostní na pořádek v autobuse a je to pak znát! Všechna čest. Vaši kancelář s radostí doporučím všem.
Jen 2 P.S. Škoda, že jste tak daleko od Ostravy:-))
A škoda, že nejezdíte Skotsko a Irsko:-))

Děkuji R. Vnenková


Eliška 30. 05. 2013 napsal(a):

Zdravím všechny, tímto zájezdem jsme letos byly naprosto uchváceni, viděli jsme vše co jsme chtěli a za hezkého počasí. Dobré ubytování,výborní řidiči a hlavně průvodkyně Šárka! Děkujime za vše a budeme se těšit na další zájezdy s vaší CK.


Štěpán 07. 05. 2013 napsal(a):

Zdravím, tento zájezd byla moje první zkušenost z
ABC Tours, a mohu říct že jsem byl příjemně překvapen. Počasí nám vyšlo na jedničku. Opravdu záživný a dobře zvolený program, velmi příjemní řidiči a v neposlední řadě výborná průvodkyně Šárka, která je velmi příjemná a má opravdu velmi dobré znalosti, a ráda ochotně pomůže.Celkově jsem byl nadmíru spokojen, a ABC Tours děkuji za opravdu skvělý zážitek. :)


Věra 06. 05. 2013 napsal(a):

Vážení čtenáři této recenze, 1.5.2013 jsem se vrátila ze zájezdu do Londýna se zastavením v Belgii.Mohu vše jen pochválit. Výborná delegátka Šárka ví úplně všechno, ničím ji nepřekvapíte.Všechno časově navazuje, mnoho toho poznáte a mnoho se dozvíte, pohodlný čistý autobus,řidiči skvělí,prostě všechno do sebe zapadá a nemáte pocit, že jste uhonění, protože je vždy i prostor pro vás, aby jste se podívali po obchodech a dobře najedli.Budu vaši CK jen doporučovat.


Zuzana 04. 05. 2013 napsal(a):

Dobrý den,
se zájezdem jsme byli velice spokojeni. Počasí bylo bezvadné, až na první den v Bruggách, ale tam se snad počasí bez deště ani nedá čekat:-). Jinak Londýn a okolí byl uchvatný. Viděli jsme všechny důležité památky, ty co se nestihli s průvodkyní šly snadno obejít v osobním volnu. Slečna průvodkyně byla výborná, všem nám krásně poradila, kde koupit nejlépe suvenýry, kam zajít na dobré jídlo i co si nenechat v Londýně ujít. Moc ji děkuji za skvělé zážitky. ABC Tours budeme dále doporučovat a rozhodně tímto zájezdem opět nekončíme:-)


Radka 14. 05. 2012 napsal(a):

Anglie je a bude nepopsatelným zážitkem, který nám umožnila ABC Tours.....celý týden byl krásně naplánovaný,vše navazovalo,jak mělo....no prostě super. Slečna průvodkyně byla skvělá a pánům řidičům klobouk dolů. Třešničkou na dortu byl luxusní autobus :)
Vaši cestovku doporučuji,kde mohu...
Ještě jednou děkujeme a věříme,že to není naposledy,co jsme využili vašich služeb.
Pěkný den
Gurišovi


Petra 07. 05. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
byli jsme moc spokojení po všech stránkách, jak v úvodním kontaktu s cestovní kanceláří, tak s průběhem zájezdu. Průvodkyně i páni řidiči byli skvělí. Děkujeme a těšíme se na další cestu za poznáním s ABC Tours!


Lucie 03. 05. 2012 napsal(a):

Perfektně časově i obsahově zorganizovaný zájezd od začátku až do konce za výbornou cenu! Vše proběhlo podle programu. Velice oceňujeme znalosti a zkušenosti paní průvodkyně o Anglii a navštívených místech. Je to přesně ta průvodkyně,která nemá Anglii jen načtenou,ale prožitou - umí poradit,kam se zajít levně najíst,nakoupit,atd.

Ubytování v hotelu F1 úplně dostačující. Snídaně jsou slabší,ale od tohoto typu hotelu se nedá očekávat nic bohatšího.

Plný počet bodů dáváme také pánům řidičům,které jsme obdivovali za to,jak bravurně zvládali "jízdu vlevo" a bezpečně nás provezli skrz Evropu. No a krásný zážitek z této dovolené podtrhl luxusní autobus s větším místem na nohy a televizkami pro každé sedadlo!

Moc děkujeme ABC - Tours!


Alena 03. 05. 2012 napsal(a):

Zájezd dobře připravený, program výborně sestavený, průvodkyně i řidiči skvělí. Jsme velmi spokojeni.


Šárka 03. 05. 2012 napsal(a):

Dobrý den, se sestrou jsme se zúčastnily tohoto zájezdu a jsme moc spokojené. Průvodkyně Šárka byla velice příjemná . S cestovní kanceláří ABC Tours jsem velice spokojená, výborná komunikace. Už jsem s ní byla i v Paříži a na další zájezd se chystám. Děkuji


Iveta 01. 05. 2012 napsal(a):

Dobrý den, dnes jsme se vrátili z výše uvedeného zájezdu. Jsme nadšeni Londýnem a jeho okolím. Služby cestovní kanceláře 100% a průvodkyně Šárka byla exeletní. Jsme opravdu velmi spokojeni. Vše perfektně zorganizované. Děkujeme za příjemný zážitek, který nás nadchnul pro Anglii.
Iveta a Milan Matouškovi z Děčína