Informace

Recenze k zájezdu: Poklady Kampanie - Amalfi, Vesuv, Pompeje, Capri

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Poklady Kampanie - Amalfi, Vesuv, Pompeje, Capri.

Přidat recenzi

Poklady Kampanie - Amalfi, Vesuv, Pompeje, Capri
 
 

Recenze od našich klientů


Jan 23. 05. 2023 napsal(a):

S touto cestovní kanceláří jsem jel poprvé a doufám, že ne naposledy. Vybral jsem si jí z důvodu, že v programu byla prohlídka Pompejí, které jsem chtěl vždycky vidět. Až na místě jsem zjistil, že na Pompeje to chce alespoň celý den a vymezený čas v programu byl pro mě poměrně krátký (můj problém :-)). Na druhou stranu, program zájezdu je pestrý a užil jsem si ho od A do Z. Paní průvodkyně Zlata byla perfektní a vždy ochotná poradit při nejasnostech.
Autobus, kterým jsme jeli, byl fajn a v rámci možností i pohodlný. Řidiči odvedli profesionální výkon.
Za mě celkové hodnocení zájezdu 5 z 5 hvězd.


Hana a Pavla 23. 05. 2023 napsal(a):

Třetí zájezd s touto cestovkou. A opět dávám 5* z 5.
Právě jsme se vrátily.Máme hromadu skvělých zážitků, počasí vyšlo na 1. Musím pochválit oba řidiče,kteří zvládli dlouhou cestu tam i zpět, včetně každodenní dopravy s lehkostí a nadhledem. Cítily jsme se s nimi bezpečně. Průvodkyně Zlata byla úžasná, poznaly a dozvěděly se věci, které bychom asi jinak ani netušily.
Moc děkujeme a určitě se zase uvidíme.


Soňa Vítková 21. 05. 2023 napsal(a):

Poznávací zájezd od 17.5.-21.5.2023
Děkujeme za skvělý zážitek,poutavé vyprávění a profesionalitu paní průvodkyně Zlatky.Také za perfektní zručnost vašich řidičů,kteří brilantně zvládli úzké uličky v oblasti Sorrenta!!
I přes nepříznivé počasí v odpoledních hodinách na Capri se nám vše moc líbilo a jistě zase využijeme další nabídku zájezdů.🥰
Soňa a Zbyněk


Romana 26. 09. 2022 napsal(a):

Děkujeme všem,co se podíleli na organizaci tohoto zájezdu, zvláště milé průvodkyni Janě, která dokázala při změnách ze strany italských lodních dopravců skvěle improvizovat a nalézt perfektní řešení.Krasné a zajímavé bylo vše od přírody,památek, ubytování, ochutnávky ve výrobně Limoncella po perfektně zvládnuté jízdy autobusem ve velmi úzkých uličkách Sorrenta,za což děkujeme pánům řidičům Staňovi a Peťovi. Poutavé bylo rovněž vyprávění paní průvodkyně Klaudie v Pompejích. Zkrátka skvělý zájezd jako vždy s touto CK. Těšíme se na další.
Romana


Daniela Straková 22. 09. 2022 napsal(a):

S Vaší CK jsme jeli poprvé a byli jsme opravdu spokojeni, organizace skvělá, průvodkyně i řidiči naprosto super, děkujeme


Jana 16. 09. 2019 napsal(a):

Velice dobře zorganizovaný poznávací zájezd Poklady Kampanie - Neapol, Vesuv, Pompeje, Capri. Skvělé byly obě průvodkyně. Moc se těším na příští zájezd s ABC- Tours.


Julie 29. 08. 2019 napsal(a):

Zájezd byl opět skvěle zorganizovaný, průvodkyně Alena i řidiči milí a ochotní. Skvělým bonusem byl výklad pí Claudie, která nás provázela v Pompejích a na Capri. Opět velká spokojenost.


Radka 27. 08. 2019 napsal(a):

Super poznávací zájezd ,delegátka Alena příjemná suprova ,urcite s ABC Tours pojedeme zase.Vse bylo dobré zorganizované není co vytknout.


Kateřina 27. 08. 2019 napsal(a):

Dobrý den,

s CK ABC Tours jsem absolvovala již 8 zájezd a opět bylo vše velice dobře zorganizované. Velká pochvala patří pánům řidičům, kteří bravurně zvládli 24 hodinový přejezd. Průvodkyně Alena byla opět velmi dobře připravená a vše klapalo jako hodinky. Obrovským plusem pro tento konkrétní zájezd byla "druhá" průvodkyně po Pompejích a Capri pí Claudie. S jejím výkladem měl zájezd ten správný šmrnc. CK doporučuji všem, kteří se chystají vyjet na poznávací zájezd do evropských zemích. Mrzí mě, že výběry zájezdů se pro mé potřeby začínají tenčit.
Kovářová K.


Katka a Honza 27. 08. 2019 napsal(a):

Velká spokojenost, program perfektně zařízený, naše průvodkyně Alena úžasná i řidiči zlatí, ubytování moc hezké. Hodně sme si to užili a určitě pojedeme s ABC Tours znovu


KOVÁŘÍKOVI 15. 08. 2016 napsal(a):

Výlet byl naprosto perfektní.Výlet byl dobře zorganizovaný,paní průvodkyně Maruška velice milá a ochotná.Měli jsme s sebou desetiletého syna a i ten se chvilku nenudil a výšlap na Vesuv byl pro něj obrovské dobrodružství.Všem doporučuji.Už plánujeme další výlet s ABC TOURS.


Renata 26. 05. 2015 napsal(a):

Dobrý den,v neděli jsme se vrátili ze zájezdu "Poklady Kampánie". Program zájezdu byl super, hlavně díky průvodkyni Haně ! Vše perfektně připravené, zařízené, informace o místech kam jsme zavítali, byly vyčerpávající. I přes dopravní kolaps a nehodu kamionu na dálnici (v Itálii), ne zrovna ideální počasí, měla stále úsměv na tváři a vše pod kontrolou. Moc jí děkujeme za krásné zážitky. Určitě s Vámi pojedeme znovu!!! Renata Kuželová


Jana 09. 06. 2014 napsal(a):

Dobrý den, vážená paní ředitelko….
Konečně jsem se dostala k počítači, abych shrnula náš vydařený výlet Poklady Kampanie 28.-1.6.2014
V sobotu jsme vdávali dceru, takže jsem nevěděla, kde mi hlava stojí…. Ale dopadlo to dobře, vzali se… 
Můžu určitě i za všechny účastníky napsat jen samé chvály. Bylo to prostě super, perfektně zorganizované, moc jsme toho viděli a náramně si užili italské památky, kuchyni i moře. Ubytování se nám také moc líbilo a to množství schodů na snídani nebo na koupání se dalo také zvládnout.
I když cíl naší cesty byl daleko, díky pohodlnému autobusu vybaveným televizory cesta rychle ubíhala, moc děkujeme. Řidiči – nejlepší, kteří s námi s vaší cestovkou byli a průvodkyně Maruška, tak to nemělo chybu. Moc velká pochvala pro tuto milou, voňavou a ochotnou slečnu. 
Urči se rádi na Vaše služby zase obrátíme.
Přeji Vám jenom samé takové účastníky, takže nadmíru spokojené…


Hana 04. 11. 2013 napsal(a):

Bez chyby. Profesionální přístup paní průvodkyně i pánů řidičů.


Daniel 31. 10. 2013 napsal(a):

úžasný zájezd do malebného prostředí neapolského zálivu. Uvidíte mnoho krásných míst, které určitě stojí za návštěvu. Každý si z programu vybere co ho zajímá. Celý program je perfektně nachystán a navazuje na sebe. Služby průvodce na špičkové úrovni, řidiči i autobus super. Nocleh na překrásném místě. Všem tento zájezd určitě doporučujeme, pro inspiraci přidávám pár fotek ze zájezdu z roku 2013 :

https://plus.google.com/photos/104184039685145849424/albums/5941004896970946881

Děkujeme za zájezd


Hana 31. 10. 2013 napsal(a):

Zájezd byl perfektní, vše dobře naplánováno, zorganizováno a dokonce bylo objednáno i krásné počasí. Průvodkyně i páni řidiči skvělý. Můžu doporučit.


Jana 30. 10. 2013 napsal(a):

Perfektní program, ubytko i průvodkyně!!!


Dana 30. 10. 2013 napsal(a):

Dobrý den, zájezd byl perfektní, úžasní páni řidiči i paní průvodkyně.
Nebyly jsme s Vaší CK poprvé a chystáme se i na další zájezdy.
Děkujeme za krásné zážitky.