Informace

Recenze k zájezdu: Pohodový Londýn

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Pohodový Londýn.

Přidat recenzi

Pohodový Londýn
 
 

Recenze od našich klientů


Marek 01. 10. 2023 napsal(a):

27.9 2023 jsem se vydali do Londýna. Bylo to tam super.
Úžasný autobus a fakt pohodová jízda doporučuji i ostatní....💙


Vašek, Šimon, Petra 01. 08. 2018 napsal(a):

Na zájezdu Pohodový Londýn jsme byli 20.6.-24.6.2018. Moc jsme si Londýn užili i díky skvělé průvodkyni Alče a řidičů Petra a Petra. Alča umí navodit pozitivní náladu a je kdykoli ochotna s čímkoli pomoci. Zájezd splnil naše očekávání a stále se ve vzpomínkách do Londýna vracíme. Děkujeme všem a ABC TOURS doporučujeme!!!


Jan 29. 09. 2017 napsal(a):

Dobrý den,
Minulý měsíc jsem využil s kamarády nabídky na zájezd do Londýna - pohodový Londýn. Musím říct, že lépe jsme vybrat nemohli. Všechno vycházelo podle plánu, ubytování bylo na míru ceně zájezdu a průvodce byl velmi ochotný a vtipný. Pokud stále vámáte, určitě si vyberte pohodový Londýn. Mám takový pocit, jako bych po 3 dnech se již dokázal v Londýně bezproblémově vyznat.


Daniela 27. 08. 2017 napsal(a):

Dobrý den,
zájezd Pohodový Londýn byl nad má očekávání. Moc jsme si to s kamarády užili a žádné komplikace se nevyskytly. Pan průvodce byl ochotný a se vším vyhověl, ubytování bylo velice příjemné a celkově zájezd byl skvělý.
Určitě ještě někdy využiji vašich služeb.
Děkuji.


Petr 21. 05. 2015 napsal(a):

Dobrý den,
byli jsme s Vaší cestovkou na zájezdu Pohodový Londýn. Musíme pochválit organizaci a průběh celého zájezdu. Slečna delegátka byla velice dobře připravena, takže jsme viděli všechny hlavní zajímavosti Londýna. Příjemný byl i volný den na individualní prohlídku. Páni řidiči Jarda a Emil zvládali vše profesionálně, takže na zájezd jen samá pozitiva. Zdravíme a těšíme se na další zájezd s Vaší cestovní kanceláří. Petr a Tomáš z Prahy