Informace

Recenze k zájezdu: Plitvická Jezera

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Plitvická Jezera.

Přidat recenzi

Plitvická Jezera
 
 

Recenze od našich klientů


Martina 23. 09. 2019 napsal(a):

Velika spokojenost. Perfektni. Moc dekujeme za krasny zajezd. Urcite s Vami priste pojedeme zase. 👍


Jana 25. 09. 2018 napsal(a):

Prvotřídní zážitek, pohodová rychlá cesta, ochotní řidiči i průvodkyně.
Doporučuji.


Lucka 25. 09. 2018 napsal(a):

Zájezd byl krásný s ABC TOURS jsme jeli poprvé ale určitě ne naposledy. Nejlépe zorganizovaný zájezd na kterém jsme zatím byli. Paní průvodkyně i páni řidiči příjemní,ochotní zájezd byl s nimi moc fajn.Po cestě jsme se dozvěděli i něco z historie Znojma :-) Děkujeme a budeme se těšit příště.


Alena 14. 06. 2018 napsal(a):


Děkujeme za krásný zážitek vše bylo dokonale připraveno.


Alexandra 14. 06. 2018 napsal(a):

S CK.ABC TOURS jsem byla uz po druhe a urcite ne naposledy,perfektni pristup pani pruvodkyni a panu ridicu.


Anna 13. 06. 2018 napsal(a):

Zájezd byl perfektní, moc se líbil celé rodině, počasí vyšlo, rádi zase někdy s Vaší cestovkou pojedeme.


Eva 12. 06. 2018 napsal(a):

Moc se nám s Vámi zájezd líbil :-)


Gabriela 05. 10. 2017 napsal(a):

Zájezd se nám celé rodině moc líbil.Urcite s Vámi pojedeme zase😊


Markéta 27. 09. 2017 napsal(a):

23.9.2017 jsme s dcerou prožily krásný a nezapomenutelný den na Plitvických jezerech. Děkujeme pánům řidičům a průvodci Michalovi.
Letos jsme s Vaší cestovní kanceláří byly již po čtvrté a opět vše perfektní. Ještě jednou díky a těšíme se na další zájezd s Vámi.


Aneta 25. 07. 2017 napsal(a):

O víkendu jsme s mamkou prožily náročné, ale krásné dny :) Zájezd na Plitvická jezera byl úžasný. Neuvěřitelně super fungovala organizace. Pan Michal byl velmi milý, ochotný a fajn člověk, který Vám celý zájezd krásně podtrhne a zpříjemní. Potřebné info několikrát opakované, připomínané, nebylo ani třeba se na nic ptát. Samotný park byl opravdu okouzlující. Moře lidí, ale není se čemu divit, každý chce tu krásu vidět. Na vše bylo dostatek času. Takže jen doporučuji a my moc děkujeme :)


Andrea 25. 07. 2017 napsal(a):

O víkendu jsme absolvovaly zájezd na Plitvická jezera.
Nemám, co vytknout. Organizace zájezdu dokonalá, všechno klapalo dle naplánovaného programu. Průvodce Michal je skutečně člověk na svém místě.
Vše měl výborně zorganizované, dozvěděli jsme se všechny potřebné informace, velmi milý a ochotný. Plitvická jezera jsou neskutečně krásná, nádherná příroda, neuvěřitelný relax. Všem vřele doporučuji, jak destinaci, tak cestovní kancelář.
Moc děkuji za ÚŽASNÝ ZÁŽITEK.


Veronika 25. 07. 2017 napsal(a):

Minulý víkend jsem byla s rodinou na zájezdu na Plitvických jezerech. Během zájezdu nebyl žádný problém. Vše probíhalo OK, vedoucí zájezdu Michal byl velice milý a znalý. Shrnula bych to jedním slovem: NÁDHERA. Prostředí Plitvických jezer je RÁJ NA ZEMI. Moc díky za pěkný výlet! Náležitě jsme si to užili!


Jitka 26. 06. 2017 napsal(a):


vážení , velice děkuji za krásný zájezd na Plitvická jezera , úžasná paní průvodkyně , báječní pánové řidiči , nádherná jezera , naprostá spokojenost, mám zkušenost s jinými cestovkami , ale jsem přesvědčena o tom , že další zájezd či dovolenou budu vybírat nejdříve vždy u vás, s takovým pozitivním přístupem a profesionalitou pojedu kamkoliv a vždy se budu těšit, vlastně se těším už nyní, jeli jsme s vnoučaty a nebyl ani sebemenší problém, a to jak ze strany vaší CK tak nesmím zapomenout ani na spolucestující , všichni byli v pohodě , což se mi také v jiné cestovce díky nezvládnutí daného stavu paní průvodkyní natolik znechutilo , že od této nejmenované CK již nikam nejezdíme , ještě jednou moc děkuji a přeji mnoho dalších spokojených klientů, s pozdravem Jitka Hušková


Marika 18. 06. 2017 napsal(a):

Děkujeme za úžasný výlet na Plitvická jezera. Pochvala patří pánům řidičům i průvodkyni Lucii, nemáme co vytknout! Počasí vyšlo na jedničku a ta nádhera opravdu stojí za delší cestu. Všem můžeme vřele doporučit - jak Plitvice, tak ABC-tours. :-)


Soňa 25. 09. 2016 napsal(a):

Konečně jsem si splnila svůj sen,vidět Plitvická jezera.Skutečnost předčila moje očekávání,je to nádhera,která se těžko popisuje.Nejlepší je vidět tu krásu na vlatní oči.Zájezd proběhl v naprosté pohodě,delegát Michal nás o všem během cesty několikrát informoval,takže jsme se mohli bez problémů všichni pohybovat sami,aniž by se někdo ztratil.Každý si užil den podle svého tempa.S cestovní kanceláří jsem byla uz několikrát a můžu jen doporučit.Služby vynikající ,jak delegátů,tak i pánů řidiců.


Roman 22. 09. 2016 napsal(a):

Termín v září. Vše parádní. Díky moc.


Jana 20. 09. 2016 napsal(a):

Zájezd na Plitvická jezera proběhl naprosto bez problémů jak po stránce počasí, tak i po stránce organizační a splnil vše, co sliboval. Mohu jen a jen doporučit. Milí průvodce Michal, který naplánoval trasu prohlídky jezer, při které jsme využili projetí lodí i vláčkem. Patří i poděkování oběma řidičům za bezproblémovou a bezpečnou jízdu. Tento zájezd mohu rozhodně doporučit i tuto cestovní kancelář ABC-Tours.


Hanka 20. 09. 2016 napsal(a):

Velmi krásný výlet na Plitvická jezera. Vše na velkou jedničku. Výborné služby delegáta, příjemný personál v autobuse. Krásná krajina. Vše bezchybné. Určitě doporučujeme


Lucie 11. 08. 2016 napsal(a):

Zájezd se mi moc líbil, vše včetně organizace ze strany CK, cesty i služeb průvodce Michala bylo v pořádku. Děkuji. Plitvická jezera doporučuji, bylo tam krásně. Jednotlivé trasy jsou zde dobře značené, není potřeba mít obavy, že zabloudíte :-) Před cestou jsem tápala kolik vyměnit s sebou kuna, tak pro představu přidávám pár částek - hamburger 35 kuna, cola 17 kuna, pohled 3 - 5 kuna, nanuk 7 kuna.


Soňa 11. 08. 2016 napsal(a):

Zájezd byl skutečně krásný, cestovní kancelář mohu vřele doporučit, vše k naprosté spokojenosti až do detailů - včetně toho, že pan průvodce Michal po každé pause osobně kontroloval, zda jsou v autobusu opravdu všichni, během našeho ranního občerstvení vystál frontu u pokladen, takže jsme byli ušetřeni čekání na vstupenky, byl velmi vstřícný, vše ochotně opakovaně vysvětlil. Velká pochvala patří i oběma řidičům za bezproblémovou a bezpečnou jízdu.


Tomáš 20. 07. 2016 napsal(a):

Zájezd splnil všechna očekávání ze strany CK, krásné počasí, krásná destinace-můžu jen vřele doporučit k návštěvě památky zapsané v UNESCO.


Lenka 08. 07. 2016 napsal(a):

Děkujeme za parádní výlet na Plitvická jezera! Pochvala patří prima pánům řidičům i průvodkyni Lucii, nemáme co vytknout! Všem můžeme vřele doporučit - jak Plitvice, tak ABC-tours. :-)


Leona 23. 09. 2015 napsal(a):

Moc hezký výlet, který plně splnil má očekávání. Děkuji.


manželé 17. 09. 2015 napsal(a):

Zájezd na Plitvická jezera byl velkým zážitkem, na který budeme dlouho vzpomínat.Výborná komunikace s CK ABC - TOURS , profesionální páni řidiči i průvodce Lukáš. Rozhodně se s touto kanceláří vydáme i na jiné poznávací zájezdy, kterých mají v nabídce velké množství. Velká spokojenost. Děkujeme


Lenka 17. 09. 2015 napsal(a):

Zajezd na Plitvicka jezera, ktereho jsem se zucastnila s maminkou 13. 9. 2015, byl vynikajici. Zajezd splnil vsechna nase ocekavani. Trasa doporucena pruvodcem Lukasem nam vyhovovala. Pan pruvodce vse rad vysvetlil a poradil. I ridici se snazili o bezpecny a pohodlny prubeh zajezdu. Vasi cestovni kancelar muzem vsem doporucit. Dekujeme


Monika 17. 09. 2015 napsal(a):

Zájezd na Plitvická jezera byl druhý zájezd, který jsme letošní léto s touto cestovní kanceláří absolvovali a opět jsme byli naprosto spokojeni. Výborná komunikace s cestovní kanceláří, profesionální a příjemný průvodce i páni řidiči.


Jana 16. 09. 2015 napsal(a):

Zájezd na Plitvická jezera proběhl naprosto bez problémů a splnil vše, co sliboval. Mohu jen a jen doporučit. Milí průvodce Lukáš, který krásně naplánoval trasu prohlídky jezer, při které jsme využili všechny možnosti dopravy, projeli jsme se lodí i vláčkem a zbyl i čas na nákup suvenýrů. I řidiči byli velmi úžasní a podali profesionální výkon při cestě. Tento zájezd mohu rozhodně doporučit. Děkuji za splněný sen


Vratislava 15. 09. 2015 napsal(a):

V úterý ráno 15. 9. 2015 jsme se vrátili ze zájezdu na Plitvická jezera, který byl výborně organizován. Průvodce Lukáš i řidiči byli úžasní a podali profesionální výkon. Mohu jen doporučit a děkuji za krásný zážitek.


Yveta 15. 09. 2015 napsal(a):

Dobrý den v neděli 13.9.2015 jsem se zůčastnila Vašeho zájezdu na Plitvická jezera,zájezd byl opravdu skvělý,dobře zorganizovaný a páni řidiči i náš průvodce Lukáš byli zábavní a měli opravdu profesionální přístup k nám klientům a tak jsme díky nim prožili krásný den v nádherné přírodě. Moc díky za krásný zážitek


jana 14. 08. 2015 napsal(a):

Zájezd s dcerou hodnotíme na 1 .Řidíči perfektní a průvodkyně Lucie také. Jsem ráda že jsme tento zájez na Plitvická jezera s vaší cestovkou uskutečnily. Určitě pojedeme zas. Diky


Martin 13. 08. 2015 napsal(a):

Řidiči profesionální a ve všem vyšli vstříc. Autobus parádní. Průvodkyně Lucie jedním slovem super. Počasí nám přálo a výlet jsme si krásně užili v nádherné přírodě.

Celý zájezd na jedničku.


Stanislav 13. 08. 2015 napsal(a):

Velice dobře organizovaný čas.
Především dobře načasovaný brzký příjezd k jezerům. - dostatek času na prohlídku
- dobře vybrán okruh prohlídky na jezerech (asi nejhezčí ze všech
- doprava vynikající
- paní průvodkyně s přehledem organizovala

- v letošním roce jsme byly na třech poznávacích zájezdech (s jinými CK, ale tato byla nejlepší ...)

S cestovní kanceláří ABC-Tours jsme jeli poprvé, ale určitě ne naposledy.

novacek


Markéta 11. 08. 2015 napsal(a):

Skvělý zážitek, perfektně zorganizované, průvodkyně Lucie vstřícná, milá, úžasná, stejně jako řidiči autobusu, kteří ochotně vyřizovali požadavky cestujících. Doporučuji!


Alena 15. 07. 2015 napsal(a):

Zájezd se nám velmi líbil,příjemní řidiči i průvodkyně.Skvělý servis.Byli jsme nadmíru spokojeni.
Děkujeme


Jana 14. 07. 2015 napsal(a):

Zájezd na Plitvická jezera 10.7.-12.7.2015 byl pro mne a mého syna pěkným zážitkem.Zájezd pěkně organizovaný, přijemná paní průvodkyně Lucinka a řidiči, kteří nás dovezli v pořádku domů.Počasí nám taky přálo tak ještě jednou díky za výlet na který budeme dlouho vzpomínat


Šárka 14. 07. 2015 napsal(a):

Dne 10.7 - 12.7 2015 jsem se zůčastnila zajezdu Plitvicka jezera . Bylo krásné počasí a jezera stoji za to vidět . Jsem opět spokojena s ABC jsem cestovala už po třetí .


Ivana 14. 07. 2015 napsal(a):

Zájezd na Plitvická jezera byl famózní. Vše na jedničku! Skvělá korespondence i organizace, příjemní řidiči, milá a ochotná Lucinka, úchvatná příroda a krásné počasí. Děkujeme.


Marie 23. 08. 2014 napsal(a):

Dne15.8.-17.8.2014 jsme se zúčastnili zájezdu Plitvická jezera.Zájezd splnil naše očekávání.Páni řidiči tradičně opět skvělí a v plné formě.Děkujeme.Lovětínští


Adéla 12. 08. 2014 napsal(a):

Účastnila jsem se zájezdu v termínu 25.-27.8.2014 a už se těším na termíny vypsané příští rok, ráda bych se na Plitvická jezera s vaší cestovní kanceláří vrátila. Pokud odhlédnu od počasí, které nám odpoledne nepřálo, byl zájezd bez jediné chyby. Zkušený pan průvodce, vtipní řidiči a perfektní autobus!! Děkuji.


Ivana 29. 07. 2014 napsal(a):

Zájezd na Plitvicka jezera byl pro mne a mou maminku neskutecnym zážitkem.Podekovani pánům řidičům za bezchybný prubeh narocne cesty,jejich ochotu,vstřícnost a humor.Autobus perfektní:-).Služeb Vaší CK opět vyuziji.Dekuji.


Leona 29. 07. 2014 napsal(a):

Zájezd na Plitvická jezera moc doporučuji, je to ideální zájezd na výlet do těchto míst, kde se člověk jen tak snadno nedostane. Personál je příjemný, cesta proběhla bez problémů, a místo stojí opravdu za vidění. :)


Blanka 02. 08. 2013 napsal(a):

Zájezd na Plitvická jezera, který jsme absolvovali v termínu 28.7.-30.7.2013 byl naprosto perfektní. Ochotní páni řidiči i výborná paní průvodkyně, která vše bez problémů zařídila. Využili jsme všechny možnosti dopravy, projeli se lodí i vláčkem a zbyl i čas na nákup suvenýrů. Počasí nám také přálo. Tento zájezd mohu rozhodně doporučit. Už plánujeme, kam pojedeme s cestovní kanceláří ABC tour příště :-)


Jana 26. 07. 2012 napsal(a):

Zájezd na Plitvická jezera proběhl naprosto bez problémů a splnil vše, co sliboval. Mohu jen a jen doporučit. Milí řidiči a velmi příjemná paní průvodkyně, krásně naplánovaná trasa při prohlídce jezer tak, že jsme je nejen viděli všechny, ale využili jsme i veškeré dopravní prostředky po národním parku, které byly v ceně vstupenky, a ještě nám zbyl dostatek času na občerstvení a nákup suvenýrů.100%


Lenka 25. 08. 2011 napsal(a):

S CK ABC jsme jeli poprvé a mohu doporučit. Zájezd na Plitvická jezera byl naprosto bez problémů. Veselí řidiči autobusu, příjemný pán průvodce, který plnil veškeré naše přání a ochotně odpovídal na dotazy. Samá chvála.