Informace

Recenze k zájezdu: Paříž labužnická, opakovací, pohodová

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Paříž labužnická, opakovací, pohodová.

Přidat recenzi

Paříž labužnická, opakovací, pohodová
 
 

Recenze od našich klientů


Hana 21. 09. 2015 napsal(a):

Včera jsme se s manželem vrátili ze zájezdu s Vaší CK do Paříže. Zájezd se nám moc líbil a to hlavně díky průvodkyni Janě, která byla perfektní. Zájezd byl vyvážený, viděli jsme spoustu zajímavých míst s profesionálním komentářem průvodkyně Jany a vedle toho jsme měli dostatečný prostor na vlastní program.
Díky za hezké zážitky
Hanka a Vladimír


Hana 02. 09. 2015 napsal(a):

Absolvovaly jsme s dcerou zájezd Pažíž labužnická, opakovací, pohodová v termínu 19.8.-23.8.2015. Musíme říct, že se zájezdem a jeho organizací, průvodcem a řidiči jsme byly více než spokojeny. Průvodce Michal je profesionál každým coulem a shodly jsme se, že o nás bylo postaráno se vším všudy (dostaly jsme mapu, nemusely jsme shánět po Paříži známky na pohledy, lístky do metra, hledat složitě toalety, obchod apod). Měly jsme objednán zájezd u jedné z největších CK v ČR, nicméně z důvodu nenaplnění kapacity byl zájezd zrušen. Ovšem nelitujeme a máme za to, že tento zájezd nebyl s touto cestovní kanceláří poslední.


Kopalová 28. 08. 2015 napsal(a):

S Vaší CK jsem společně s kamarádkou absolvovala Paříž labužnickou, pohodovou a opakovací a to v termínu od 19. srpna do 23. srpna. Rozhodně se nebude jednat o poslední zájezd, který s ABC Tours chci absolvovat.
Nemám co vytknout organizaci zájezdu, ochotě průvodce, na kterém bylo vidět, že je nejen naprostý profesionál, ale hlavně mu není zatěžko podat klientům informace, zajímavosti a netahat je na vodítku od jedné památky k druhé, a pomoci s jakýmkoliv problémem, když je třeba. Průvodce Michal nám umožnil si pobyt neskutečně užít, všechno měl časově zorganizované, nikam nás nehonil a nenutil nás absolvovat prohlídky, o které jsme neměli zájem. Cestování metrem, třebaže se jednalo o mou první zkušenost s pařížským metrem, bylo bez jakýchkoliv problémů. Nedělalo mu problém ohlídat si celou skupinu, stejně jako poskytnout informace navíc ohledně toalet, suvenýrů nebo kde ochutnat levnou francouzskou kuchyni.
Řidiči autobusu byli více než vstřícní a ochotní. Neměli problém vytáhnout zavazadlo na odpočívadle, pakliže z něj člověk něco nutně potřeboval. Cesta s nimi proběhla hladce a v klidu. Klimatizaci upravovali podle požadavků klientů a snažili se o maximální zpříjemnění přejezdu do Paříže i z Paříže.
Ještě jednou oceňuji profesionální i vstřícný přístup ke všem klientům, celou organizaci zájezdu, kde jsme měli opravdu dostatek prostoru podívat se tam, kam jsme chtěli a užít si Paříž i po svém. Rozhodně nevyužívám služeb Vaší CK naposledy!
Lucie K.


Marie 25. 08. 2015 napsal(a):

Od 19. srpna do 23. srpna jsme byly s kamarádkou s vaší CK v Paříži a byl to první zájezd, který jsme s ABC Tours absolvovaly a rozhodně nebyl poslední.
Průvodce Michal je opravdový profesionál a neuvěřitelně ochotný a obětavý. Což se potvrdilo ve smolný okamžik, když jsem potřebovala léky na rozjíždějící se bolest v krku. Nabídl se a doběhl mi během našeho rozchodu do lékárny, kde mi nakoupil potřebné věci. Po celou dobu zájezdu byl moc milý, příjemný, komunikativní, snažil se všechno vysvětlit, navést a ukázat. Nezapomněl upozornit na toalety, kde se dají výhodně nakoupit dárky, dobře a levně se najíst nebo posedět. Nikam nespěchal, hlídal si skupinku a všechno proběhlo hladce. Navíc neměl jediný problém nás zabavit zajímavými informacemi o pařížských památkách, místech apod.
Řidiči autobusu? Moc milí, ochotní, vtipní a hlavně trpěliví. Cesta s nimi proběhla hladce a hlavně v klidu.
Původně jsme s kamarádkou měly jet s jinou CK, ta nám na poslední chvíli ale zájezd zrušila z důvodu nenaplnění kapacity. A jsem opravdu ráda, že jsme s nimi nejely, protože Paříž jsme s nimi absolvovaly už jednou a s ABC Tours jsme měly opravdu co srovnávat. Na to, že nejmenovaná CK patří mezi jedny z vyhlášených v ČR, pak ABC Tours dosahuje mnohem vyššího standardu a profesionality. Viděly jsme mnohem víc, měly jsme mnohem více volného času a především s námi i s ostatními bylo mnohem příjemněji jednáno.
Děkuji za skvělý zážitek a těším se na příště!
MB


Lucie 24. 08. 2015 napsal(a):

Dobrý den,

v termínu od 19. do 23.8. jsem byla s mamkou a se sestrou s Vaší CK v Paříži a můžu jen doporučit. Program byl vyvážený s dostatkem osobního volna, páni řidiči byli příjemní a nejvíc bych chtěla pochválit našeho průvodce pana Michala. Je to neuvěřitelně milý, příjemný a ochotný člověk, vždy usměvavý a nápomocný. Byl opravdu přidanou hodnotou tohoto zájezdu, dával nám skvělé tipy na restaurace, nákupy, zkrátka na cokoliv.

Děkujeme a doporučujeme. :)

Lucka Č.


Karolína 21. 07. 2015 napsal(a):

Minulý týden jsme absolvovali poznávací zájezd Paříž labužnicka,...a byli jsme velmi spokojeni my s manželem i naše tři děti (16, 13 a 12 let).
Velmi oceňujeme znalosti, talent, ochotu a vstřícnost průvodkyně Alenky, která nás Paříží provázela. Opravdu se nedalo nic vytknout. Těšíme se již teď na další zájezdy z vaší bohaté nabídky!


Michal 14. 06. 2015 napsal(a):

Dobrý den,

s manželem jsme se zúčastnili zájezdu Paříž - labužnická, opakovací, pohodová 13.5.-17.5.2015

Chceme moc poděkovat za vstřícnost a ochotu našemu průvodci panu Michalovi. Je to velmi příjemný člověk, který umí řešit problémy za chodu :-) V hotelu jsme měli problém s oknem na pokoji (nešlo zavřít) a pan Michal si s námi vyměnil pokoj. Provedl nás Paříží, vysvětlil stanice metra, kdyby jsme chtěli cestovat sami a díky jeho radám jsme si zájezd do Paříže maximálně užili.
V pohádce Princezna se zlatou hvězdou na čele udělovali Řád zlaté vařečky. Moc rádi by jsme panu Michalovi udělili Řád nejlepšího průvodce :-)

Děkujeme za pěkné zážitky.

Michal a Monika Broklovi


Pavla 20. 05. 2015 napsal(a):

Váš poznávací zájezd Paříž labužnická předčila naše očekávání, celé tři dny jsou skvěle koncipované s dostatkem času na jídlo nebo případné kafíčko v kavárně a díky tomu zájezd dostojí svému názvu. Největší díky bych chtěla dát Vašemu delegátovi Michalovi, naprosto skvělá práce, všechno vysvětlil, na cokoli jsme se zeptali ohledně volného času v Paříži, nám odpověděl a dal tipy co a jak a to včetně detailů, kde se v marketu nacházejí sýry nebo vína, navrch byl celou dobu moc milý a bylo znát, že je to prostě člověk na svém místě. Nakonec koupání v Amberku byl moc příjemhý závěr dovolené, kde jsme mohli nechat odpočinout své unavené tělo. Zájezd budu určitě doporučovat dál.
Díky moc Pavla Domoráková


Čechovi 19. 05. 2015 napsal(a):

Chtěli bychom se připojit k předchozím dvěma recenzím. Prožili jsme opravdu neuvěřitelný nádherný zájezd, kterému není co vytknout. Jak řidiči, tak Michal odvedli svou práci profesionálně. Vše vychytane do posledního detailu. A na závěr koupani v Amberku. Prostě dokonale. Můžeme jenom doporučit.


Pavlína 18. 05. 2015 napsal(a):

Jsme jeden den doma a stále žijeme zážitky z právě prožitého zájezdu, který více než splnil naše očekávání.
Perfektní organizace, průvodce Michal, který nás zasvětil do tajů Paříže a to tak, že jsme se nebáli vydat do noční Paříže na vlastní pěst. Bylo to opravdu nádherné. Navíc, jako bonus byl Michal, který byl vždy ochotný, milý a vždy s úsměvem. Je vidět, že práce je mu koníčkem. Děkujeme i Pepovi a Standovi, vezli nás jak vlastní. Příště zase jedině s vámi :).Pavlína, Radek, Karolína a Ondra Tučkovi


Pavel 17. 05. 2015 napsal(a):

Právě dnes jsme se vrátili z poznávací Paříže - labužnické. Ještě teď tu krásu vstřebáváme :-) Prostě nejlepší. Metrem jsme si objeli celou Paříž. Průvodce Michal je člověk na svém místě!!! Vždy vše perfektně vysvětlil a informoval. Měl dokonalou koordinaci, takže jsme všude byli akorát, bez zbytečných front - má to prostě vychytané :-) Tímto moc děkujeme celé cestovní kanceláři. Těšíme se na další zájezd, tentokrát BBB a doufáme že na Vás, Michale, budeme mít opět štěstí. Také děkujeme pánům řidičům Pepikovi a Standovi za bezpečnou jízdu. Mimochodem, autobus BOVA je bezva, takového místa v busu jsme ještě nezažili, i při sklopení sedaček :-) Takže příště zase s ABC! Pavel a Kačka Malých


Zdeněk 04. 09. 2014 napsal(a):

Poslední prázdninový týden jsem se zúčastil s dcerami vašeho zájezdu do Paříže "labužnické ...". Chtěl bych tímto poděkovat za naprosto profesionální zvládnutí 5-ti denního výletu. Příjemní a ochotní řidiči, znalostmi, hlavně z historie, výborně vybavená příjemná průvodkyně Jitka a příjemné počasí (možná také objednané CK :-) ) nám připravilo mnoho poznání a krásných chvil v Paříži. Líbil se nám i způsob organizace, který není založen na "husích pochodech" za průvodcem, ale na předání informací "jak se kde chovat", jak jezdit MHD, kde zakoupit vstupenky, kam na toaletu, kde co sníst, ... To jsou informace, které člověk hlavně v takovém lidském mraveništi opravdu ocení. Mohu CK i tento zájezd opravdu doporučit těm, kteří chtějí poznat "to hlavní" v Paříži a přitom vydrží tři dny toulání po tomto krásném městě, což je doopravdy fyzicky náročné. Takže stručně Díky. S pozdravem Zdeněk Švamberk a moje holky.


Julie 29. 07. 2014 napsal(a):

Dobrý den, dne 27. 07. 2014 jsem se vrátila ze zájezdu Paříž, labužnická, opakovací, pohodová. Jelikož jsem jela sama s dcerami, hledala jsem spolehlivou CK. Musím poděkovat jednak řidičům a jednak i naší průvodkyni Petře, kteří se o nás po celou dobu výborně starali. Celý zájezd byl výborně zorganizován i přesto, že jsme mírně změnili program zájezdu. Ráda se opět zúčastním některého z Vašich zájezdů a mohu Vaši CK jen doporučit! Ještě jednou díky za krásný zážitek.
Vrzalová


Miroslava 28. 07. 2014 napsal(a):

Dobrý den, včera jsem se vrátila ze zájezdu Paříž labužnická, opakovací, pohodová, kde jsem byla se svými dcerami. Musím se přidat k ostatním spokojeným klientům Vaší cestovní kanceláře a velice poděkovat skvělé paní průvodkyni Petře, která nejenže nám všechno dokonale ukázala a popsala,včetně historických faktů (v jejím podání zaujaly i děti, které se normálně o historii moc nezajímají), ale také všechno perfektně zorganizovala a ochotně s námi měnila i strukturu zájezdu. Veliký dík samozřejmě patří i oběma řidičům Petrovi a Emilovi za bezpečnou jízdu a skvělou společnost. Určitě se zase ráda zúčastním některého ze zájezdů, které Vaše kancelář nabízí a ostatním mohu jen doporučit!
Opravdu velké díky!!!
S pozdravem Miroslava Krautová


Jitka 06. 06. 2014 napsal(a):

Zúčastnili jsme se zájezdu ve dnech 28.5.-1.6.2014. Byli jsme velmi spokojeni, jak s řidiči, kteří ochotně vytáhli na zastávce kufry ze zavazadlového prostoru, tak s paní průvodkyní B. Červenou, která velmi trpělivě odpovídala na naše otázky. Snad jen maličkost, jako každý jsme řešili, kolik EUR si na cestu vyměnit, jakou mít zásobu. Možná by stálo za úvahu zveřejnit na stránkách cestovní kanceláře, kolik stojí běžný oběd v obyčejné restauraci (např. v Louvru nebo na Montmartru), protože nejen bagetami může být člověk po celou dobu živen. Nicméně hlady jsme neumřeli a celý výlet stál za to.
Malým překvapením bylo, že pokoje pro tři v hotelu F1, kde jsme spali, byly opravdu maličké. Zrovna v našem nešlo otvírat okno, takže se vzduch rychle vydýchal a špatně se spalo. Za to samozřejmě cestovní kancelář nemůže. Na druhé straně postele byly pohodlné a čisté.
Pokud opět pojedeme za hranice všedních dnů, určitě se opět obrátíme na Vaši kancelář.
J. Kobzová


Ladislav 04. 06. 2014 napsal(a):

Zájezd se nám velice líbil, plná spokojenost byla s paní průvodkyní a oběma řidiči.


Kvetuše 28. 05. 2014 napsal(a):

Zúčastnili jsme se zájezdu ve dnech 21.5.2014 až 25.5.2O14. Paříž byla skvělá a úžasná i díky paní průvodkyni Jitce. Viděli jsme její zásluhou z Paříže hodně krásných míst. První den byl sice fyzicky náročný, ale zvládlo se to. Další dny byly již volnější a tak jsme měli možnost si Paříž patřičně vychutnat. Samozřejmě se nedají za tak krátkou dobu navštívit všechna zajímavá místa Paříže a tak pokud pojedeme znovu, tak určitě s ABC Tours. Aquapark v Německu byla skutečná třešnička. Děkujeme za bezvadný zájezd. Paříž nás okouzlila a zůstává v našich srdcích. S pozdravem K. Zacharová a S. Kobr


Markéta 28. 05. 2014 napsal(a):

Zájezd mohu jen a jen doporučit, svým přátelům jsem cestu již doporučila osobně. Nesmírné díky patří zejména paní průvodkyni, která je skvělý profesionál na svém místě a vynikající člověk.


Kamila 27. 05. 2014 napsal(a):

Recenze k zájezdu: Paříž labužnická, opakovací, pohodová 21.5.-25.5. Byli jsme oba s manželem nadšeni. Celý zájezd byl perfektně zorganizovaný, se všemi službami jsme byli maximálně spokojeni a uvítali bychom klidně o jeden den prodloužení zájezdu na zrekapitulování všech památek, které jsme bud neviděli či jsme je vynechali nebo na ně nebylo tolika času..... Rozhodně to nebyl náš poslení zájezd od ABC Tours. Průvodkyně byla úžasná. Jasně a přesně nám vysvětlila kde co je, o památkách či jiných částech Paříže mluvila srozumitelně a věcně, ráda pomohla při jakémkoli problému i když ne všichni to ocenili....Velké díky


Lucie 20. 05. 2014 napsal(a):

Paříže labužnické, pohodové,.... jsme se s manželem zúčastnili v květnovém termínu 14. - 18. a musím zájezd po všech stránkách pochválit. Nenastal jediný problém a i kdyby ano, věřím, že by jej skvělý průvodce Lukáš bleskově vyřešil :-). Lukáše chválím za dobrou organizaci zájezdu, perfektní časový rozvh a dochvilnost, jasnost a přehlednost v pokynech :-)), bohaté nesčetné výklady o Paříži, připravenost,... a mnoho dalšího. Vše bylo skvělé (včetně velice ochotných řidičů Standy + Standy) a Vaši CK rádi doporučíme... Děkujeme za pohododvý výlet!!!


Martina 19. 05. 2014 napsal(a):

Zúčastnili jsme se zájezdu do Paříže - termín 14.5.-18.5.2014. Byli jsme velice spokojeni jak s programem v Paříži, tak s přístupem našeho průvodce Lukáše. Lukáši děkujeme!!!Moc pěkně jste se o nás staral a Váš výklad o Paříži i o pařížských památkách byl velmi pěkný. Pokud se budeme rozhodovat o dalším podobném zájezdu, jako první budeme kontaktovat vaši kancelář. A děkujeme i pánům řidičům.


Jana 15. 04. 2014 napsal(a):

9.-13.4.2014 jsme s přítelkyněmi byly účastnicemi zájezdu do Paříže.Všechny jsme byly velice spokojené-průvodkyně Maruška je žena na svém místě,která má historii v malíčku a podává ji velmi poutavě,řidiči Jarda+Jarda byli milí,ochotní a spolehliví,vše bylo připraveno tak,že nevznikaly žádné problémy.Maruška nás vybavila i informacemi pro samostatnou prohlídku města,že jsme nabyly dojmu,že vlastně Paříž známe již dávno.Jistě s vaší kanceláří nejedeme naposled a těšíme se na další setkávání.Díky- Vendula,Marie a Jana


Blanka 14. 04. 2014 napsal(a):

9.-13.4.2014 jsme byli s vaší CK na zájezdu BBB Paříž.
Naprostá spokojenost. Ochotní,milí a vstřícní řidiči,úžasná průvodkyně Maruška. Ubytování v F1 také dobré.
S vaší CK jsme byli již třikrát na zájezdu a věřím,že ne naposled.
Jste profesionálové a přeji vám samé spokojené zákazníky.


Ladislava 31. 10. 2013 napsal(a):

Poznávacího zájezdu Paříž labužnická, opakovací, pohodová jsme se zúčastnili ve dnech od 24.10.do 28.10.2013.Byli jsme velmi spokojeni a stále vzpomínáme.
Velký dík patří průvodci Lukášovi, který byl skvělý, profesionální.Děkujeme i řidičům, s kterými se nám cestovalo příjemně a bezpečně.
Zájezd mohu jen doporučit a rádi využijeme i jiné nabídby Vaší CK.


Kateřina 23. 08. 2013 napsal(a):

Dobrý den,
na poznávacím zájezdu Paříž labužnická jsem byla v termínu od 14.-18.8.2013.Můžu vřele doporučit a ještě jednou děkuji moc za profesionální přístup nejen velice milých pánů řidičů. Kteří byli velice ochotní, vstřícní a hlavně vtipní. Úžasný byl pan průvodce Lukášek, který měl nejen historické vědomosti,ale byl ochotnýstrašně vtipný a pomohl nám Paríž poznat a myslím, že hlavně díky němu byl tento zájezd super.Děkuji moc a brzy se budu těšit opět na nějaké cestě:o)


Lucka 24. 05. 2013 napsal(a):

Na poznávacím zájezdu Paříž labužnická jsme byli v termínu od 15.5.-19.5.2013. Můžu všem vřele doporučit! I přes nepřízeň počasí byla Paříž krásná. Velký dík patří hlavně průvodkyni pani Šárce, která byla skvělá, pomohla nám Paríž poznat a myslím, že hlavně díky ní byl tento zájezd super. Bylo i dost času na svůj volný čas, takže bych tento zájezd doporučila i těm, kteří nemají rádi poznávací zájezdy a jedou do Paříže poprvé. Cesta celkem rychle utekla, řidiči byli také velmi ochotní a hýřili vtipem :-) ubytování také super. Už vím proč se zájedu říká labužnická,opakovací a pohodová :-)


Dana 21. 05. 2013 napsal(a):

Včera jsme se vrátili z Labužnické a pohodové Paříže - zájezd zcela splnil naše očekávání, vše klapalo "jak na drátkách", řidiči příjemní, průvodkyně Šárka kompetentní a velmi vstřícná, vždy ochotná vyhovět. Vyhovoval nám poměr poznávání a relaxace - i celý způsob, jakým byl zájezd koncipován. Lze jen poděkovat a doporučit!


Lenka 21. 05. 2013 napsal(a):

Dobrý den, právě jsme se vrátili z labužnické Paříže a jsem nadšená. Od ABC-Tours nebyl jediný problém, cesta byla příjemná. Řidiči příjemný a ochotný! Průvodkyně Šárka byla též úžasná. Pořád po ruce a kdykoliv na cokoliv odpověděla!!! Všude nás provedla, o památkách pověděla a přesto jsme měli i spoustu času na vlastní program. Jestli se někdo chystá do Paříže, Labužnickou opravdu doporučuji!!! děkuji všem i spolucestujícím, byla sranda!!!


Miroslav 11. 10. 2012 napsal(a):

Dobrý den paní Morovič
opět se mně s potěšením potvrdilo,že jste špičkou ve svém oboru a chtěl bych prostřednictvím těchto stránek poděkovat Vaší cestov.kanceláři za nezapomenutelné dny strávené v Paříži –pohodová,labužnická /3.-7.10.2012/.Ještě jednou díky také pánům řidičům /bohužel jsem zapomněl jména/ za naprosto vynikající bezproblémovou jízdu a hlavně průvodkyni Věrce,která je po všech stránkách maximální profesionálka...Chci vzkázat budoucím klientům,kteří hledají tento typ zájezdu toto: “Při zájezdu s CK ABC tours zaručeně prožijete jeden s nejkrásnějších zážitků vašeho života“.
S pozdravem
Mirek a Aneta Dočekalovi


Otakar 09. 10. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
název Vašeho zájezdu odpovídá tomu co jsme v Paříži prožili díky průvodkyni Věrce. S takovou ochotou, znalostmi,pohodou a vstřícností průvodce je radost se pohybovat po krásách a památkách tohoto velkoměsta. Ať to bylo pěšky, metrem nebo autobusem, vždy s úsměvem a řádně vše vysvětleno, ukázáno a zařízeno. Volna bylo dostatek a informací tolik, že se člověk dozvěděl i perličky, které nejsou v knihách učených. Sám jsem 15 let jezdil jako průvodce po Evropě. Všem doporučuji ABC - Tours a milou průvodkyni Věrku. Do Pažíže se s ní rád podívám ještě jednou.
Zdraví Ota
Ráchel 08. 10. 2012 napsal(a):

Dobrý večer, včera som sa vrátila z tohto zájazdu, ktorý som si skvele užila. Veľkú zásluhu má na tom naša úžasná, milá sprievodkyňa Věrka, ktorá je doslova chodiaca encyklopédia, má perfektné znalosti Paríža, povedala nám aj rôzne zaujímavosti a pikošky, poradila s reštauráciou, zobrala nás dokonca aj na miesta, ktoré niesu v programe. Vždy bola poruke na telefóne, keby sa niekto stratil alebo s hocičím potreboval poradiť. Takýchto ľudí nieje veľa, takže by ste si ich mali vážiť. Tempo zájazdu bolo tiež v pohode, zvládla som ho dokonca aj s výronom členku, ktorý sa mi nešťastne podarilo spôsobiť. Bolo dostatok času aj na osobné voľno. Vodiči jazdili pekne, plynulo, ubytovanie ma tiež milo prekvapilo, nemám čo vytknúť. Všetkým vrelo odporúčam. Určite s Vami pôjdem aj nabudúce a len s Vašou super sprievodkyňou Věrkou. S pozdravom Rachel


Pavla 28. 09. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
Byly jsme na zájezdu 5-9.9. Zájezd vyšel perfektně, počasí bylo krásné a tak jsme si všechny památky mohly užít plnými doušky. Paní průvodkyně Šárka byla skvěla (ochotná, usměvavá,vstřícná,...) samozřejmě i řidiči. Na zájezd si nemůžeme stěžovat,(bála jsem se ubytování v hotelu F1 ale po příjezd sem byla velmi příjemně překvapena) byly jsme v Paříži poprvé a doufám že ne naposledy, tohle město jsme si i díky vaší CK zamilovaly. Těšíme se na další cestu s Vámi.
Všem určitě doporučujeme.
S pozdravem Pavla Píchová


Josef 13. 09. 2012 napsal(a):

Dobrý den
rád bych touto cestou vyslovil za sebe a za partnerku velký obdiv a dík paní průvodkyni Šárce a řidičům autobusu zájezdu ze kterého jsme se moc spokojení vrátili v neděli 9.9.2012. Ještě jednou za Vaši ochotu a vstřícnost moc děkujeme - paní Šárko!!!
URČITĚ DOPORUČUJEME!!!


Lucie 18. 07. 2012 napsal(a):

Hezký den všem účastníkům zájezdu, v době od 11.-15.7.2012 jsme se zúčastnily poznávacího zájezdu do Paříže - chceme se podělit o své zážitky, které byly velmi příjemné. Především bychom vyzdvihly delegátku/průvodkyni Katku, která byla opravdu úžasná (milá, usměvavá, tolerantní, vstřícná ... prostě všechna nej). Zájezd je dobře zorganizován a sestaven, možná ubytování by mohlo být v jiné lokalitě a blíže centra. Řidiči Standa a Franta byli také fajn. Zkrátka hezky strávený čas krátké dovolené, DOPORUČUJEME !


Radim 18. 07. 2012 napsal(a):

Dobrý den,

chtěl bych s manželkou ještě jednou poděkovat jak oběma řidičům za jejich pohodovou jízdu, tak především paní průvodkyni Katce, která svými znalostmi, organizačními dovednostmi a maximální snahou přiblížit nám kouzlo Paříže povýšila tento zájezd na nevšední zážitek.
Děkujeme.
Radim a Leona Stavinohovi


Jana 17. 07. 2012 napsal(a):

Dobrý den
V neděli 15.7.2012 jsme se s manželem vrátili z nádherného zájezdu.Veliký dík za nezapomenutelné zážitky z Paříže patří hlavně paní průvodkyni Katce.
Má úžasné znalosti,vždy ochotná a milá - prostě super. Poděkování patří také řidičům za jejich perfektní jízdu. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další zájezd s Vaší CK.

S pozdravem Jana Skrčená


Hana 17. 07. 2012 napsal(a):

Hezký den přeji, v neděli 15.7.2012 jsme se s dcerou vrátily z překrásného zájezdu, chceme poděkovat nejen řidičům za jejich skvělou jízdu, ale hlavně průvodkyni paní Katce, která byla vždy usměvavá, milá, pohodová, má úžasné znalosti prostředí, - díky ní jsme i náročnější program zvládly báječně. Byl to krásný zážitek, ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na další zájezdy s vaší cestovkou a pokud možno tak skvělou průvodkyní. Lenka a Hanka Pavlíčková


Zdeňka 16. 04. 2012 napsal(a):

Včera jsem se vrátila z Paříže, kde jsem byla poprvé, ale díky vaší CK určitě ne naposledy.Veliký dík za nezapomenutelné zážitky z Paříže patří průvodkyni paní Katce.Byla milá, laskavá, vtipná, usměvavá - prostě báječná.Zdeňka Krejsová


Helena 16. 04. 2012 napsal(a):

Dobrý den,včera jsme se s manželem vrátili z Paříže,chtěli bychom pděkovat průvodkyni Katce a řidičům za neopakovatelné zážitky,moc se nám tam líbilo a všem tento zájezd doporučujem,Katka byla úžasná,vše nám vysvětlila,ukázala a pořád se usmívala.Děkujeme Svrčinovi


Silhart 12. 05. 2011 napsal(a):

Vážení,
v neděli 8.5.2011 jsme se vrátili s přítelkyní ze zájezdu s vaší cestovkou a normalne nepisu,ale strasne moc dekujeme,zajezd byl opravdu super.Absolutne pohodovi ridiči a cesta autobusem byla fakt prijemna,byt tak dlouha.Perfektni pruvodkyne,absolutne pohodova a fantasticke znalosti.
Jiz ted vime,ze pokud nam to cas dovoli,tento zajezd si s vami snad v zari zopakujeme,nebot Pariz je nadherna a vse se za par dnu stihnout neda,ale rozhodne jedem s Vasi cestovkou.Jeste jednou diky. Velmi spokojeni vasi klienti Helena Zajicova a Silhart Robert


Roman 11. 05. 2011 napsal(a):

Tento zájezd jsme absolvovali od 4.5.2011-8.5.2011
Nevěděli jsme,co nás pořádně čeká,ale vše naprosto předčilo naše očekávání.Cesta autobusem se dá zvládnout naprosto v pohodě a to také díky pánům řidičům,kteří jsou opravdu naprosto skvělí a ohleduplní.
Co se týče naší průvodkyně,tak jí patří velký dík,protože byla skvělá a vše nám pěkně ukázala,okomentovala a celkově byla velmi vstřícná a pohodová.
Jinak program je opravdu rozvržen tak,že člověk má dost volna na to,aby si užil svůj individuální program a když potřebuje poradit,vždy je ochotně připravena průvodkyně.
Je pravdou,že program je dosti narvaný,proto člověk je rád,že večer ulehne a odpočine si.Ale není se čemu divit,neboť Paříž je tak neskutečně pohádkově krásné město,že by nám nestačil asi ani měsíc,abychom vše prošli.Avšak program je tak báječně sestaven,že ačkoli tempo je někdy náročné,uvidíte vše,co by jste neměli minout.
Také ubytování je slušné.Je to hotel F1 a ikdyž jsem měl celkem hrůzu z ubytování,tak pokoj je menší,ale útulný,s lcd tv a na přespání opravdu bohatě vystačí.
Jak jsem již napsal,tento zájezd naprosto předčil naše očekávání a konktétně já toho využil i k žádosti o ruku mé partnerky a to přímo na vrcholu eiffelovky.
V každém případě tento zájezd vřele doporučuji všem co chtějí poznat tak kouzelné město,jakým bezesporu Paříž je.
Na závěr ještě mé neskonalé díky cestovce,pánům řidičům a naší skvělé průvodkyni,protože nám připravili opravdu nádherné a nezapomenutelné vzpomínky.


Smékalovi 13. 04. 2011 napsal(a):

Začátkem dubna 2011 jsme absolvovali zájezd do Paříže. Díky skvělému průvodci p. Kadlecovi jsme viděli snad vše, co se napoprvé vidět dalo a to s velmi kvalitním výkladem. Hezké zážitky umocnilo i krásné jarní počasí. Pochválit musíme i řidiče, kteří byli naprosto pohodoví. Přemýšlíme už nad dalším zájezdem a všem ostatmím můžeme cestu s CK ABC-TOURS jen doporučit.
Děkujeme a nashledanou.


Barbora 11. 04. 2011 napsal(a):

Včera, 10.6., jsme se s přítelem vrátili z poznávacího zájezdu do Paříže. Musíme Vám od srdce poděkovat, výlet byl opravdu pohodový, není jediná věc, která by nám chyběla. Žádný spěch, naprosto vynikající průvodce, který nám vše vždy několikrát vysvětlil, staral se o nás opravdu na jedničku - jako o vlastní. Na druhé straně byla i možnost individuálního prostoru, což mnoho lidí ocenilo. Řidiči opravdoví profíci - velice lidští, příjemní, vtipní a ochotní.
Již dnes víme, že se s Vaši cestovkou podíváme i do jiných zemí.

Ještě jednou děkujeme, přejeme mnoho stejně spokojených a nadšených zákazníků jako jsme my.


Katka 23. 09. 2010 napsal(a):

S Vaší cestovní kanceláří jsem byla na poznávacím zájezdu již potřetí a musím přiznat, že Paříž mě tak nadchla, že se tam nejspíše již příští rok opět vrátím a samozřejmě zase s Vámi.Páni řidiči jako vždy perfektní! Jen jsem poprvé narazila na poněkud neschopného průvodce, jsem ráda, že byl jen externí a ne Váš a doufám, že na něj již nebudeme mít štěstí, celý náš zájezd si bral pořadové číslo na "zabití".Asi vzal doslovně že zájezd je opakovací,ale poue 4 lidé tam byli podruhé, ostatní jsme byli nováčci a jeho výklad byl letem světem, názvy nám říkal pěkně po francouzsky, takže než jsme se zorientovali v mapce,aby jsme si to přeložili, byl už v metru, no, zájezd jsme si tím zkazit nenechali a i přesto jsme si ho báječně užili. A už se s Vámi těším do Anglie a i znovu do Paříže.


Kateřina 01. 08. 2010 napsal(a):

Název zájezdu naprosto odpovídá tomu, co jsem v Paříži s CK ABC--Tours zažila. Cesta autobusem do Paříže není zrovna nejpříjemnější, ale řidiči dělají každé tři hodiny zastávky, takže se každý může protáhnout a odskočit si na toalety.
Pro každého, kdo už v Paříži byl je tento zájezd skutečně tím nejvhodnějším. U každé památky dostanete spoustu času na rozchod a je jen na každém, jak s volnem naloží. Průvodkyně vysvětlí zájemcům další případné cesty metrem a všechny seznámí s dalšími pozoruhodnými objekty v okolí. Nikdo nikam nechvátá a přesto se vše s přehledem stihne. Kdo chce do Versailles, může tam vyrazit druhý den, průvodkyně samozdřejmě vše vysvětlí. Nikdo nikoho nenutí, kam má či nemá chodit. Prostě pohoda a klídek, atmosféra města se tak nasává mnohem lépe než za poklusu :-).A pokud se sejde dobrá parta v autobusu jako v našem případě, stává návštěva Paříže celoživotním zážitkem.
Párkrát jsem se zmínila o průvodkyni. Se slečnou Lucií jsem byla už loni na zájezdu Magická Paříž. Je velmi ochotná a milá. I díky ní celý výlet byl plný pohody. O Paříži toho ví, víc neež všichni Knižní průvodci dohromady, prostě průvodkyně na jedničku s hvězdičkou.
A ještě jedna rada na závěr. Paříž doporučuji hlavně těm, kterým ještě nebylo 26 let. Veškeré vstupy do muzeí máme v rámci EU zdarma. Za tento výlet jsem tak ušetřila na vstupném 30 Eur.
s ABC jsem byla podruhé a nemohu jim nic vytknout, prostě se zbalte a vyražte do Paříže!!!


Jaroslava 28. 07. 2010 napsal(a):

V neděli 25.července jsme se vrátili s manželem ze zájezdu s vaší cestovní kanceláří ,,Paříž labužnická, opakovací,pohodová''. A opravdu taková byla! Užili jsme si to od první do poslední chvíle. Páni řidiči ochotní a zábavní, průvodkyně Maruška bez chybičky. Prostě super! Děkujeme a doufáme, že brzy nashledanou.


Ivana 27. 05. 2010 napsal(a):

Díky, zájezd byl opravdu pohodový, labužnický, zajímavý, přesně podle očekávání, ani na krásné počasí jste nezapomněli.
Řidiči skvělí profesně i lidsky, zvláštní poděkování panu průvodci za mírumilovné zvládnutí jedinců, kteří si zájezd představovali zřejmě úplně jinak a prudili od začátku do konce. Ale ti už snad nikdy nepojedou.
Zase někdy nashledanou


Anetta 21. 04. 2010 napsal(a):

V dubnu 2010 jsme se zúčastnily s kamarádkou zájezdu Paříž labužnická, opakovací, pohodová. Moc se nám to líbilo, slečna průvodkyně Alena byla skvělá, počasí nám taky vyšlo, takže asi není, co zájezdu vytknout. Možná byste jen měli zvážit obsazování autobusu podle věku na zadních sedadlech, protože by bylo rozumnější obsazovat podle data zaplacení a určitě ne v plném počtu pěti lidí, protože se tam opravdu potom nedá ani hnout.


Michaela 21. 04. 2010 napsal(a):

Naprostá spokojenost!!! Paříž byla luxusní, moc se nám tam líbilo! Průvodkyně byla velmi příjemná, sympatická a milá. Řidiči byli naprosto profesionální a také velcí sympaťáci :-). Celkový dojem ze zájednu je naprosto skvělý, ještě jsme ani nedojely domů a už jsme přemýšlely, kdy se do Paříze znovu vypravíme :-). Věříme, že tento zájezd nebyl poslední a velmi rády se s cestovní kanceláří ABC zase někam podíváme. Moc děkujem!!!


Barbora 20. 04. 2010 napsal(a):

Hezký den, zájezd byl naprosto senzační, volnější průběh nám naprosto vyhovoval, informace slečny průvodkyně byly vyčerpávající a zajímavě podané. Opravdu jsme si to moc užili bez jakýchkoli problémů a vřele doporučujeme!!!