Informace

Recenze k zájezdu: Orlí hnízdo - Königsee

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Orlí hnízdo - Königsee.

Přidat recenzi

Orlí hnízdo - Königsee
 
 

Recenze od našich klientů


Petra 06. 09. 2021 napsal(a):

V sobotu 4.9 jsme s manželem navštívili Orlí hnízdo a jezero Königsee .Počasí bylo slunečné ,velmi milá paní průvodkyně Jana a páni řidiči rovněž .CK ABC nás opět nezklamala a určitě s ní ještě někam vyrazíme .Moc děkujeme za krásný zážitek!


Míša 20. 07. 2021 napsal(a):

I přes to, že se nám na Orlím hnízdě počasí nevydařilo, byl zájezd moc fajn. Páni řidiči i průvodkyně Maruška velmi vstřícní, vše probíhalo v pohodě a dobré náladě.Byl to už náš třetí zájezd s touto CK a opět naprostá spokojenost. Děkujeme!


Jana Králová 19. 07. 2021 napsal(a):

I když počasí nebylo ideální, moc jsem si zájezd užila. Paní průvodkyně byla úžasná a páni řidiči rovněž.Jim všem patří velký dík. Určitě to pro mě nebyl poslední zájezd s vaší cestovkou.


Veronika 19. 07. 2021 napsal(a):

I přes nepřízeň počasí byla na návštěva Orlího hnízda a jezera Königsee super. Celý výlet hodnotím velice kladně. Velké poděkování si zaslouží také naše průvodkyně Maruška a páni řidiči. Nebyl to první výlet s ABC tours, opět ❤️❤️❤️.


Roman 14. 06. 2021 napsal(a):

Zájezd dne 12.6.2021 na Orlí hnízdo se vydařil na jedničku,i díky skvělé průvodkyni a řidičům.Počasí nám také vyšlo a moc jsme si to užili.S ABC to byl náš druhý výlet a doufám,že bude brzy nějaký další.😉Moc děkujeme.


Martina 13. 06. 2021 napsal(a):

Dne 12.6.2021 jsme navštívili Orli hnízdo a jezero. Cesta byla super, řidič jel na můj strach úplně perfektně na 1.A paní Jana která nám povyprávěla stručný výklad o městech byla úžasná.Mista které jsme navštívili moc doporucuji, nádhera jedním slovem. Příště pojedu s vámi velmi ráda zase i s kolegyni a dětma. Děkujeme🚌❤


Martina 17. 08. 2019 napsal(a):

CK ABC opet nezklamala, super pruvodkyne
Lucka, super ridici, pocasi nam taky vyslo.
Dekujeme za super zazitek


Ivana s rodinou 13. 08. 2019 napsal(a):

Výlet byl moc super. přálo nám počasí a proto výhledy byli úžasné. Solné doly třešnička na konec. Doporučujeme i dalším klientům. Děkujeme průvodkyni i pánům řidičům za pohodově strávený výlet.


Lenka a Vlasta 12. 08. 2019 napsal(a):

Naprostá spokojenost 😀😀😀😀děkujeme


Helena 12. 08. 2019 napsal(a):

Děkujeme za krásný výlet na Orlí hnízdo.
Vše krásně hrálo a nikde nebyla žádná honička vše v úplné pohodě.
Přálo nám i přenádherné počasí a výhled na Alpy, jedním slovem úžasné.
Díky patří za organizaci průvodkyni a také pánům řidičům za bezproblémovou jízdu.
Všem velké díky.


Blanka 12. 08. 2019 napsal(a):

Zájezd jsem koupila rodičům a oba byli nadšeni. Měli štěstí na krásné počasí, což celý dojem z výletu ještě podpořilo. Nádherný výhled, super prohlídka a solné doly je rovněž nadchly. Celkový dojem super.
Za sebe jako osoba zařizující musim říct, že tak úžasnou komunikaci s kanceláří jsem asi ještě nezažila. Vše potvrzené, vyšli mi vstříc i ve změnách... opravdu spokojenost.


Hanka 12. 08. 2019 napsal(a):

Na výletě byli moji rodiče, kteří dostali zájezd ode mě a moc si ho pochvalují, super organizace, skvělá paní průvodkyně, Alpy nádherné a jsou moc nadšení ze solných jeskyní, ty si užili nejvíce. Děkujeme


Dana 02. 07. 2019 napsal(a):

24.6. Orli hnizdo
Musim souhlasit s ostatnimi :)
Výlet dobre naplanovany, zadna honicka.
Zamena jezera za solnou jeskyni bylo urcite velke plus (alespon pro mou rodinu to byl krasny zazitek).
Pruvodkyne prijemna, vtipna - proste úžasná ( i pres lijak nam sla obetave ukazat jezero ).
Nesmim zapomenout na pany ridice. Ti si take zaslouzi pochvalu :)
Urcite doporucuji!!!


Ilona a Jiří. 24. 06. 2019 napsal(a):

Děkujeme za zprostředkování krásného výletu.
Díky moc milé paní průvodkyni Lucince, která svým osobitým vtipem společně s pány řidiči zážitek umocnila.
Pro nás bylo výborné rozhodnutí navštívit solné doly Salzbergwerg a potom vycházka k jezeru . Nádherná příroda bavorských Alp stojí za vidění.
Veliká spokojenost, doporučujeme.


Tomáš 24. 06. 2019 napsal(a):

CK ABC -Tours opět neklamala. Zájezd byl jako obvykle perfektní a užili jsme si ho. Doporučuji.


Jana 24. 06. 2019 napsal(a):

Dne 22.6.2019 jsme se zúčastnikli zájezdu na Orlí hnízdo a do solných dolů v Sazburgu. Výlet byl velmi pěkný, vzorně připravený. Chtěli bychom poděkovat milé průvodkyni Lucii a oběma ochotným pánům řidičům. Vřele doporučuji Vaši cestovní kancelář.


Zuzana 13. 08. 2018 napsal(a):

Zájezd jsme si perfektně užili,žádná hromadná honička,vše dobře organizované.Milá průvodkyně,ochotní řidiči.Doporučuji


Zbyněk 20. 07. 2018 napsal(a):

Já mám trochu jiný názor než Zuzana. Pro mě a celou naši výpravu byla návštěva solného dolu daleko zajímavější, než projížďka na lodičkách. Služby a organizace na vysoké úrovni, je vidět, že paní Lucka je velmi zkušená a milá průvodkyně. Hodnotíme velice kladně a doporučujeme známým.


Šárka 18. 07. 2018 napsal(a):

Zájezd na Orlí hnízdo byl úžasný skvele využití čas moc krásná příroda doporučujeme.doprava moderně vybaveným autobusem všem doporučuji CK.abc Tours.


Viera 19. 06. 2018 napsal(a):

Zájezd výborně zorganizovaný.... vše bylo super....


Jiří 02. 10. 2017 napsal(a):

Zájezd mě celkově velmi nadchl. Organizace zájezdu i ochota se znalostmi průvodce Lukáše byla na vynikající úrovni. Vzhledem k tomu, že okolí bavorského Berchtesgadenu je skutečně nádherné, a to nejen Orlí hnízdo s nedalekým jezerem Königsee, všem tento jednodenní zájezd doporučuji! Překvapilo mě a pochopitelně i potěšilo, že jsem se díky slovenským zaměstnancům domluvil rodným jazykem dokonce i v restauraci na samotném Orlím hnízdě! :-)

Jiří Mačuda, Znojmo


David 05. 09. 2017 napsal(a):

Organizace skvela jako vzdy.Smekam pred ridici a jejich projizdeni autobusem dirkou od jehly.Pruvodkyne Lucka bez chyby.Nikoho neztratila a cas bezvadne vyuzila a plne se nam venovala,abychom nic nepropasli.A hlavne bych chtel vypichnout humor cele posadky jak ridicu Karla s Karlem tak i pruvodkyne Lucky.Fakt jsem se bavil.Kazdopadne dat ten vylet za jeden den bylo narocne obzvlaste pro nas z Ostravy.Nelitujem.Alpy jsou krasne a projzdka na jezeru lodi byla bozi.Vzala me za srdce vice nez samotne Orli hnizdo.Vrele doporucuji.


Martina 28. 08. 2017 napsal(a):

Zájezd byl velmi dobře zorganizovaný, čas dobře využitý a líbila se nám možnost uzpůsobit si část času dle vlastních požadavků a představ.


Eva 28. 08. 2017 napsal(a):

Velice chválíme ochotu celé posádky autobusu.


Zedníčkovi 17. 07. 2017 napsal(a):

Přestože nám příliš nepřálo počasí, tak byl zájezd úžasný. Lucka byla jako obvykle skvělá - s přehledem a pochopením pro všechny. Program naplnil naše očekávání a už se těšíme na nějaký další výlet. Velmi doporučujeme.