Informace

Recenze k zájezdu: Německo - Švédsko - Norsko - Dánsko

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Německo - Švédsko - Norsko - Dánsko.

Přidat recenzi

Německo - Švédsko - Norsko - Dánsko
 
 

Recenze od našich klientů


Andrea 06. 08. 2019 napsal(a):

Ďakujeme za krásny zážitok z dovolenky. Za krátky čas sme videli veľa nádherných miest. Michal úžasný, milý a vždy ochotný všetko vysvetliť. Tešíme sa s kamarátkou na budúci rok na ďalsiu dovolenku. Určite sa budeme tešiť keď nás opat bude sprevadzať sprievodca Michal. :-)


Martin 17. 07. 2019 napsal(a):

Chci poděkovat za velmi krásnou dovolenou. Michal je velice usměvavý, empatický průvodce, jemuž se rád svěřím do péče i na jiném zájezdu. Jen škoda, že jsme nenavštívili Götteborg. Určitě bych rád navštívil nově avizovaný zájezd do Pobaltí a Finska, který bude jistě plný atraktivních památek a krásné přírody. Ještě jednou děkuji.


Iva 17. 07. 2019 napsal(a):

Kromě krásné přírody a památek jsem byla nadšena z Vašich ochotných řidičů a zejména z průvodce Michala, který se nám věnoval nad míru svých povinností. Empatický, komunikativní a stále usměvavý. Děkuji za krásnou dovolenou!


Ladka 16. 07. 2019 napsal(a):

Bylo to perfektní není co dodat.Vyšlo nám i počasí.Michal i řidiči na 1.


Jarmila a Lukáš 16. 07. 2019 napsal(a):

Zájezd byl velmi pěkný, dostatek prostoru na focení a osobní volno. Rádi bychom poděkovali za vstřícný přístup řidičům a samozřejmně i průvodci Michalovi. Byl prostě super. Byli jsme dobrá a veselá parta. Nemáme nic, co by se nám nelíbilo. Určitě si vybereme z Vaší nabídky další zájezd. Ještě máme v plánu pár míst, kam se chceme podívat. Za rok naviděnou. Moc děkujeme.


Lenka 10. 07. 2018 napsal(a):

Zájezd byl velice zdařilý a moc se nám líbil. Vyšlo i počasí a nemám, co bych vytkla.


Libuše 07. 08. 2017 napsal(a):

Zájezd s vámi byl opět to nejlepší co jsme zažili ! Pan průvodce Michal byl jako vždy bezkonkurenční a už teď vybíráme kam s vámi pojedeme příště.


Marek 31. 07. 2017 napsal(a):

Zájezd byl perfektní. Byli jsme s přítelkyní v termínu 25.7.-30.7.2017 již počtvrté s ABC Tours na zájezdu a nemáme opět co bychom vytkli. Řidiči Petr a Standa a průvodce Michal byli super! Cesta autobusem byla sice trochu náročná - tedy aspoň cesta zpátky, jelikož cesta tam uběhla rychle už asi i díky trajektu - ale zvládli jsme to a děkujeme za skvělý, již v pořadí čtvrtý zájezd s Vámi. Jako vždy jste nezklamali. Děkujeme!


D.R. 12. 07. 2016 napsal(a):

Velmi zdařilý výlet. Hezké počasí, mnoho zážitků a poznatků. A to vše díky profesionálnímu přístupu průvodce, který byl milý, vstřícný, ochotný. Děkujeme, Michale.


Petra 12. 07. 2016 napsal(a):

Zájezd se velmi vydařil především díky skvělému přístupu průvodce Michala. Jeho skutečný zájem o pohodlí a zážitek klientů byl evidentní po celou dobu cesty. Podávané informace byly rozděleny na úseky mezi přesuny, byly zajímavé a nad rámec běžných cestovních příruček. Michal byl schopen s klienty sdílet i jeho zaujetí pro cestování a poznávání jiných kultur a nevšedních míst. Rovněž děkuji oběma řidičům, odvedli skvělou práci na dlouhých přesunech i na přejezdech měst. Přeji všem mnoho šťastných kilometrů.


A.L. 11. 07. 2016 napsal(a):

Mnoho přírodních a architektonických krás. Milý průvodce.


Michaela 20. 07. 2014 napsal(a):

Děkujeme za skvělý poznávací zájezd, počasí se vydařilo. Průvodkyně Petra byla skvělá - neustále nás zásobila informacemi a řidiči František a Zdeněk odvedli super práci. Děkujeme za moc hezký zážitek.


Jarmila 09. 07. 2014 napsal(a):

Zájezd výborný, počasí zklamalo-bylo nadstandartní vedro (a to jsme se jeli zchladit z české kotliny :-) ) Možná by stálo za to, protáhnout zájezd o jeden den, protože poslední nocleh v busu a cesta na jeden zátah bez přespání, tak to bylo vražedné. Jinak poměr cena-výkon je na jedničku s hvězdičkou.


Alena 08. 07. 2014 napsal(a):

Skvělý poznávací zájezd Skandinávie a jako bonus ještě Berlín a Drážďany.Průvodkyně Petra byla skvělá,nabitá informacemi a i po cestě nás neustále upozorňovala na zajímavá místa naší cesty.Její znalosti byly obdivuhodné. Stejně tak patří dík řidičům Františkovi a Zdeňkovi za bezpečnou jízdu i jejich ochotu.Zkušenost s ABC-Tours opět výborná,stejně jako na Velikonočním Toskánsku.


Jitka 08. 07. 2014 napsal(a):

Všem tuto poznávačku doporučuji. Průvodkyně Petra měla pokladnici informací. Řidiči František a Zdeněk pevné ruce na volantu. Pravda hodně kilometrů, ale také hodně k zajímavého k vidění. A přesto lepší než týden ležení u moře.


Dominika 09. 12. 2013 napsal(a):

Tento zájezd vřele dooporučuji všem. Byli jsme tento rok a naprosto úžasný poznávací zájezd.
Celkově bych chtěla vyzvednout cestovní kancelář ABC - Tours, od kterých se chystám následující rok již potřetí na poznávací zájezd a vždy jsem se službami této cetsovní kanceláře byla velmi spokojená.


Petra 08. 07. 2013 napsal(a):

Dobrý den,chtěla bych tímto poděkovat, skvělé průvodkyńi Petře a řidičům Františkovi a Jarmilovi za krásný zájezd.Určitě zase vyrazíme s ABC-Tours a doufáme,že se sejdeme opět v tomto složení.Petra a Luboš.


Bohuslava 08. 07. 2013 napsal(a):

Dobrý den, vrátili jsme se ze zájezdu Německo-Švédsko-Norsko-Dánsko, chci poděkovat řidičům p.Františkovi a Jarmilovi za bezpečnou cestu a vždy byli ochotní a vstřícní.Taktéž slečna průvodkyně Petra je člověk na svém místě, má přehled o historii a zajímavostech míst kam jsme se podívali, vždy ochotná pomoci a vstřícná. Přeji vám více spokojených klientů a takových profesionálů s jakými jsme se setkali mi na tomto zájezdě, ne vždy je tomu tak. Svobodovi


Jitka 10. 08. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
i já se musím se svým manželem přidat ke kladnému hodnocení tohoto zájezdu (31.7.-5.8.2012). Skvělí řidiči, skvěle připravená slečna Věrka, počasí až na Oslo přálo, takže děkujeme za všechny zúčastněné a přejeme všem zaměstnancům hodně šťasných kilometrů a samé spokojené klienty.
Jitka Richterová, Opočno


Dáša 07. 08. 2012 napsal(a):

Dobrý den,

s přítelem jsme se zúčastnili minulý týden zájezdu Německo-Švédsko-Norsko-Dánsko. Komu nevadí dlouhé sezení v autobuse a dost naběhaných kilometrů, pak tento zájezd vřele doporučuji. Hlavně chci však vyzvednout skvěle odvedenou práci řidičů autobusu. Vůbec ne o nic menší poklonu si zasluhuje průvodkyně Věrka. Výklad v jejím podání byl doopravdy profesionální. Informace, které nám předávala byly hodně zajímavé a věcné a její projev byl krásně příjemný. Ale nejen výklad, ale i organizace zájezdu v jejím podání byla hodně vydařená.
Milý účastníci dalších zájezdů...s průvodkyní Věrkou, dobrou náladou a pěkným počasím se vám zájezd určitě bude líbit! A pro vedení cestovky...Věrku si prosím hýčkejte, bylo by škoda o ní přijít. Doufám, že při nějakém dalším zájezdu se s touto průvodkyní opět potkám.
Zdravím a přeji pěkný den.
Dáša Vávrová


Jaroslava 13. 07. 2010 napsal(a):

Zájezd byl fantastický. Moje zkušenosti z předchozích dvou cest do Anglie se potvrdily.Šoféři už tradičně neměli chybu, i když někteří měli připomínky. Svoje "kolečka" si musí hájit. A paní průvodkyně, to je prostě nevyčerpatelná studnice znalostí. A její orientace ve všech městech byla neuvěřitelná. Jediné snad-podle informace na vašich stránkách má být průvodce vybaven při větší skupině (u nás 57 účastníků) přenosným zesilovačem zvuku. Tím by opravdu všichni mohli sledovat výklad ve městech. Jste perfektní cestovka. Kozárová