Informace

Recenze k zájezdu: Národní parky Chorvatska a Jadran k tomu

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Národní parky Chorvatska a Jadran k tomu.

Přidat recenzi

Národní parky Chorvatska a Jadran k tomu
 
 

Recenze od našich klientů


Martina a Honza 26. 09. 2022 napsal(a):

Dobrý den,již po několikáté jsme jeli do Igrane s CK ABC -TOURS do Igrane, avšak poprvé Národní parky Chorvatska a Jadran k tomu (18.9.-24.9.2022).Až nyní si s manželem uvědomujeme,kde všude jsme se ocitli a co všechno prožili.
Byla to opět perfektní dovolená, počasí nám přálo,řidiči jako vždy perfektní. Avšak největší dík zaslouží delegátka paní Jana. Má nejen veliké znalosti o Chorvatsku a o místních poměrech,vždy ochotně odpoví na dotaz a že jich bylo. Ale hlavně je to člověk na pravém místě.
Děkujeme za krásnou dovolenou a zas někdy příště. 😀Martina a Honza.


Honza a Vlaďka 10. 10. 2021 napsal(a):

Dobrý den, po dvou letech jsme opět byli Účastníky zájezdu Národní parky Chorvatska a Jadran k tomu (10.-16.9.2021) - minulý rok byl zájezd z důvodu pandemie zrušen. A znovu, jako už po několikáté, jsme byli maximálně spokojeni. Děkujeme průvodkyni Marušce a Janě za zajímavé informace o Chorvatsku a za ochotu vyjít vstříc našim požadavkům. Naše díky patří skvělým pánům řidičům za bezpečnou cestu a vstřícnost k nám cestujícím. Nemáme jedinou připomínku, vše bylo opět dokonale připraveno. Plná spokojenost s vybavením apartmánu, se stravováním v restauraci Turan, navíc super počasí, náplň zájezdu... Co více si přát. V Igrane jsme byli již opakovaně, je to naše láska, klidná a romantická vesnička u moře si získala naše srdce. A nejen naše, jak jsme zjistili z vyprávění našich spolucestujících. A také jim patří dík za příjemně strávenou dovolenou. Opět se sešla prima skupina lidí. Závěrem chceme poděkovat vedení CK ABC -TOURS za krásné zážitky z jejich zájezdů. A slibujeme, že v příštím roce opět využijeme vašich služeb a hurá do Chorvatska!!! A do Igrane, samozřejmě. Ještě jednou díky.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den, děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné babí léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CKDenisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Karel 21. 09. 2021 napsal(a):

Nedávno jsme se zúčastnili zájezdu Národní parky Chorvatska a Jadran. Ještě jsme plní dojmů, protože se nám tento zájezd moc líbil. Nádherné byly výlety s vašimi delegátkami, cesta autobusem s vašimi řidiči, ubytování v místě a v neposlední řadě i večeře v místní restauraci, které byly nejen chutné, ale i dostatečně vydatné /alespoň pro nás/. Chceme tímto všem moc poděkovat a těšíme se na další zájezd s vámi.

Děkujeme K+M


Petr 14. 09. 2020 napsal(a):

Psát recenze k zájezdům ABC nemá smysl, protože jsou vždy perfektní a to ví určitě každý. Byli jsme již v Paříži, Londýně, na francouzské Riviéře, ve Švýcarsku, v Říme... v Chorvatsku pak naposledy loni v září v termínu 13.-19.9.. Skvělá záležitost a pobyt v Igrane se stal zatím tou nejlepší dovolenou, jakou jsem zažil. Takže takhle po roce dodatečně díky. Zvažovali bychom cestu i letos, bohužel různé okolnosti tomu zabránily.

Jen zkusím jednu věc - dělali jsme v poslední den zájezdu v parku Krka hromadnou foto. Kdyby ji někdo měl a byl ochoten poslat, budu rád (mail petr.ludeco@gmail.com).

Díky,P.


Lenka a Růžena 03. 12. 2019 napsal(a):

Vážení,
zúčastnily jsme se letos v září Vašeho zájezdu na Plitvická jezera. Zájezd byl perfektně zorganizovaný a takovou vedoucí na zájezdech, jakou je paní Kaftanová, jsme ještě neměly na žádném zájezdu! Jen bychom navrhovaly prodloužit pobyt u moře o jeden den.
Jinak naprostá spokojenost se vším!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Lidka 26. 09. 2019 napsal(a):

Dobrý den, s kamarádkami jsem se zúčastnila zájezdu Národní parky Chorvatska a Jadran k tomu od 13. do 19.9.2019. Výborně naplánovaný zájezd po těch nejhezčích místech Chorvatska. Paní průvodkyně Jana byla bezvadná, též výborní řidiči, kteří nás bezpečně všude dopravili. Přidávám chválu i na ubytování a stravování.
Prostě tento zájezd neměl jedinou chybu. Za všechny mé kamarádky ještě jednou děkuji za krásnou dovolenou.
Lidka


Honza a Vlaďka 21. 09. 2019 napsal(a):

Dobrý den, byli jsme s přítelkyní na zájezdu Národní parky Chorvatska a Jadran k tomu v termínu 13.-19.9.2019. Zájezd naprosto splnil naše očekávání, od výborné průvodkyně Jany, přes skvělé pány řidiče Richarda a Petra, kteří nikdy neskazili žádnou legraci, až po bezchybné ubytování, výborné jídlo a hlavně překrásnou přírodu Chorvatska. V Igrane jsme byli s ABC opakovaně, tohle místo prostě milujeme pro jeho klid, romantiku a milé místní obyvatele. Nemáme jedinou připomínku, náplň zájezdu byla super. Zároveň chceme poděkovat za skvělý zážitek z dovolené také všem našim milým spolucestujícím, byli jste fajn. A už se těšíme na příští rok, opět s CK ABC TOURS!!!!


Iveta Andrea Tereza Lenka Anička a Dana 18. 06. 2019 napsal(a):

Děkujeme za nádherný výlet. Byly jsme nadšeni. Paní průvodkyně Jana skvělá, a páni řidiči rovněž. Autobus super, ubytování pěkné a s polopenzí jsme byly také spokojené. Tuhle cestovku prostě milujeme.


Tomáš Musálek 14. 06. 2019 napsal(a):

Všechno bylo perfektní, mohu vřele doporučit !


Ivana 13. 06. 2019 napsal(a):

Skoro až neuvěřitelné, jak si člověk za 5 dní odpočine!! Zájezd je skvěle koncipován, opravdu není prostor pro nudu, zato se člověk i vykoupe i vysluní a hlavně pozná a zažije průřez různými částmi Chorvatska. Jarní přírodu jsem tam ještě nikdy nezažila, všude spousta květin, zelené trávy a velice čisté a osvěžující moře, teploty snesitelně kolem 30ti.

Mohu jen doporučit a jela bych zas! :)
Díky

PS: Asi největším překvapením pro mě byly záchody (ani jeden turecký a všude čisto a toaletní papír! :))


Hela a Iva 10. 06. 2019 napsal(a):

Ve dnech 3.6.-9.6. 2019 jsme se zúčastnily zájezdu a byly jsme pravdu moc spokojené. Jednak přálo počasí, jednak nebyl čas se nudit. Pěkné ubytování v novém apartmánu Turan, kde jsme byly dokonce jako první ubytovaní, příjemný pan domácí, chutná polopenze a dostatečné porce. Nádherné moře a příjemné koupání. Krásy Chorvatska k tomu a velice milá, pohodová paní průvodkyně Jana spolu s oběma řidiči, kteří nás bezpečně dopravili tam i zpět a vše načas. Vždy dobře naladěni nám připravili kávu, polévku a prodali studené nápoje včetně piva. Navíc nás vždy informovali o trase a doplňovali se s paní Janinou, která má Chorvatsko hodně dobře poznané. Určitě se rádi do Igrane, kde jsme byly ubytované, ještě jednou vrátíme, nebo využijeme další zajímavý zájezd Vaší cestovky. Děkujeme, Hela Dbalá a Iva Dbalá


Hanka a Mirek 20. 06. 2018 napsal(a):

Tento zájezd můžeme opravdu doporučit každému! Návštěva nádherných míst v Chorvatsku ve společnosti příjemných lidí na palubě - vše probíhalo podle plánu, páni řidiči vždy ochotní a plní humoru, ubytování a strava perfektní, PAN průvodce Lukáš - bezedná studnice informací....Co víc si můžete přát?
Děkujeme za bezpečnou jízdu a odpočinkový týden s CK ABC - tours!!!
Přejeme mnoho dalších spokojených klientů a třeba se někdy zase přidáme.


Jitka 13.6.2018 13. 06. 2018 napsal(a):Ve čtvrtek 7.6.2018 jsme se vrátili z poznávacího zájezdu NP Chorvatska.Chtěli bychom poděkovat za překrásný a pohodový zájezd.
Také poděkování průvodci Lukáši. Jeho znalosti historie
jsou velmi příjemným zpestřením cesty.
Oba řídiči byli profesionální ochotní velké dík za bezpečnou jízdu.
CK ABC - tours přeji hodně spokojených klientů, jste skvělí děkujeme.


Helena 11. 06. 2018 napsal(a):

Tak to je perfektně vystavěný zájezd...naprostá pohoda,poznání i relaxace.
S průvodcem Lukášem ovšem velká přidaná hodnota !! Jeho znalosti historie
jsou velmi příjemným zpestřením cesty. Určitě s ním chceme ještě do Říma.
ABC tours gratulujeme , že má tak šikovného kolegu, u jiných cestovek to bývá
skoro jen počítání oveček :)


Ljuba 24. 09. 2017 napsal(a):

Ve čtvrtek 21.9.2017 jsem se vrátila z poznávacího zájezdu NP Chorvatska. Chtěla bych touto cestou poděkovat za překrásných pět dní zprostředkovaných vaší CK. Byla jsem v Chorvatsku po 71. a musím říci, že tento zájezd patřil k jedním z těch nejlepších, také díky průvodci Michalovi, který se o nás staral jak o vlastní. Přeji ABC - Tours hodně spokojených klientů a těším se s Vámi na další výjezd za hranice všedních dní!


Dana 23. 09. 2017 napsal(a):

Dobrý den,touto cestou děkuji ABC Tours za super zájezd.
Řidiči byli skvělí,
milý a ochotný delegát Michal,vždy připravený poradit a pomoci.
Ubytování a strava výborné.
Také výběr navštívených míst neměl chybu.
Počasí si s námi občas zahrálo,ale to se stává,za počasí nikdo nemůže.
Přeji ABC Tours hodně spokojených klientů a určitě se s vámi opět někam vypravím.


Irena 13. 06. 2017 napsal(a):

Dobrý den,na zájezd Národní parky Chorvatska jsme se velmi těšili a po jeho absolvování můžu jen konstatovat,že náš výběr s CK ABC byl velmi dobrou volbou.Naše poděkování patří nejen paní Chaloupkové,která s námi vždy ještě před samotným výběrem zájezdu ochotně komunikovala a vyšla nám vstříc ve všech našich požadavcích,ale bezpochyby i řidičům a průvodci Michalovi.
Ubytování,jídlo,výlety - vše úžasné.Ještě jednou - děkujeme.


Olga 13. 06. 2017 napsal(a):

S cestovní kanceláří ABC Tours jsem jela poprvé a jsem přesvědčena, že ne naposledy. Od objednání zájezdu jsem měla vždy všechny potřebné informace v dostatečném předstihu. Samotný zájezd probíhal bez jediného zádrhele, přesně podle plánu. Oba řidiči i průvodce Michal byli velmi profesionální a ochotní. Spokojení jsme byli nejen výběrem míst, která jsme navštívili, ale také se stravováním a ubytováním. Mohu všem jen doporučit a všem, kteří se o nás starali, chci touto cestou ještě jednou poděkovat.


Bc.Božena 12. 06. 2017 napsal(a):

Zájezd Národní parky Chorvatska a Jadran ve dnech 2.6.- 8.6.2017 byl velmi zdařilý. Vybraná trasa, místa pro odpočinek po cestě, velmi vstřícní, ochotní profesionální řidiči, ubytování, organizace výletů. Chválím práci průvodce Michala, který se nám plně věnoval a jeho milý a vždy dobře naladěný přístup ke klientům působil na nás po celou dobu zájezdu velmi pozitivně. Děkuji i za paní Kristynu Bohmovou a manžele Brychtovy.
Rádi doporučíme našim přátelům a známým.
Bc.Božena Havlíková.


Renata 12. 06. 2017 napsal(a):

Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat za překrásný poznávací zájezd. Vše bylo perfektní. Řidiči nás dopravili v pořádku tam i zpět. Delegát Michal byl velice milý, pěkně se o nás staral a měl to dobře zorganizované. Paní Petra, co nás provázela v Dubrovníku, byla úžasná dáma. Ubytování bylo také skvělé. Tento zájezd mohu jenom doporučit. Byla jsem velmi spokojená, jen to hrozně rychle uteklo :-). Zájezd byl tak dobře sestavený, že zbyl čas i na odpočinek a koupání. Za mne mohu říct, že se těším na příští rok, určitě s touto cestovkou pojedu na další zájezd. Děkuji


Zdenka 29. 09. 2016 napsal(a):

Touto cestou bych chtěla poděkovat za nádherný zájezd ze kterého jsem se vrátila v sobotu. Řidiči nás bezpečně dopravili tam i zpět. Průvodce Michal velmi znalý, stejne jako Helenka v chorvatsku, ktera nám taktéž řekla par informací k životu v teto zemi a průvodkyně petra v Dubrovníku to byl koncert. Dala by se poslouchat hodiny :-) ubytování bylo pekne. Jídlo vyborne /při večeři výběr ze tří jidel/ program pěkně sestaven národní parky plitvicka jezera a krka staly za to. I když nám bohužel na plitvicich nepřálo počasí / což nejde ovlivnit/ plavba lodí na Hvar, stejne jako výlety do Dubrovníku, na makarskou a do Splitu byly krásne. výlet na biokovo, kdy šplha autobus do výše . Ještě ted me mrazí.
Jedinou nevýhodou bylo ze týden rychle utekl. :-)
Celkove hodnotim zájezd velkou jedničkou s hvězdičkou.

Přeji Vasi ck spoustu spokojenych klientů a tesim se na další zájezd s vámi.


Vladislava 08. 06. 2016 napsal(a):

Byl to nádherný zájezd. Měli jsme skvělého průvodce pana Michala, který se postaral o vynikající organizaci. Cesta hornatou chorvatskou krajinou příjemně uběhla. Národní parky byly plné průzračné zelenomodré vody, kolem kvetla středomořská květena. Nikdy jsem neviděla tolik druhů květin. Také Dubrovník je jedno z nejkrásnějších míst, které jsem navštívila.


Martina 05. 06. 2016 napsal(a):

Zájezd i cestovku mohu vřele doporučit, skvělý řidiči, starostlivý a pozorný průvodce Michal,skvělé ubytování v soukromí z kterého měli někteří strach.Vyšlo nám i počasí.Jídlo mohu posoudit pouze podle snídaní,,ale já byla spokojena.Pokud příští rok objevím něco co by mě lákalo tak nebudu váhat a jedu.Děkuji Pražáková


Zuzana 05. 06. 2016 napsal(a):

K zájezdu Národní parky Chorvatska a Jadran k tomu se můžu vyjádřit jedině pochvalně. Především bych chtěla poděkovat průvodci Michalovi který byl opravdu na svém místě a ochotně pomohl, kdykoli člověk potřeboval. Zároveň chci poděkovat řidičům, kteří byli vždy připraveni prodat jakýkoli nápoj, Pokud to situace dovolovala. Závoveň vycházel čas i se smočit v moři nebo se opalovat. Takže nemám co vytknout, jeditě snad, že to rychle uteklo. Bezva dovolená. Děkuji


Eva 06. 10. 2015 napsal(a):

Zájezd Národní parky Chorvatska a Jadran k tomu byl krásný. Plitvická jezera byla úchvatná a pobyt v Igrane vyloženě relaxační. Bohužel se nám zkazilo v průběhu týdne počasí a výlet lodí na Hvar byl zrušen. Zůstal pouze oběd - makrela bez ochutnávky vín. Velký dík patří průvodkyni Janě, která se o nás skvěle starala a řidičům, kteří nás i přes menší problémy s autobusem na cestě zpět, dovezli v pořádku do Igrane i domů. Velmi oceňuji jízdu svozovým autobusem z Prahy do Dyje, i když stěhování zavazadel nebylo příliš komfortní, počítače zabudované v sedačkách příjemně pomohou zkrátit cestu. S Vaší cestovkou jsme byli v Paříži a chystáme se příští rok znovu s Vámi, děkujeme.


Jaroslava 29. 09. 2015 napsal(a):

Zájezd Národní parky Chorvatska a Jadran byl úžasný, splnil naše představy, oba řidiči i s průvodkyní Janou byli skvělí, ubytování a večeře výborné, počasí až na čtvrtek, kdy byla velká bouřka, pěkné i jsme se koupali a nevyšel nám výlet na Hvar kvůli dešti, ale našli jsme si jinou zábavu. Letos jsem v Igrane byla po čtvrté a stále je tam hezky. S Vaší cestovkou jsme byli v Paříží, Londýně a příští rok se chystáme do Holandska. Jedličková, Louškovi, Kolaříková


Marie 17. 06. 2015 napsal(a):

Zájezd nár. parky Chrvatska jsme plánovali uskutečnit delší dobu a vrátili jsme se naprosto nadšení. Skvělá péče ze strany průvodkyně Marušky i obou pánů řidičů (všem třem ještě jednou děkujeme!), mnoho krásných zážitků, noví fajn přátelé, vše umocněno více než příznivým počasím - to jsou naše hlavní dojmy ze zájezdu. Určitě budeme nabídku CK ABC TOURS sledovat a rádi se některého dalšío zájezdu zúčastníme. Mrázovi z Pardubic


Jana 07. 06. 2015 napsal(a):

S cestovní kanceláří ABC Tours jsme absolvovali již druhý poznávací zájezd a opět byl na 1*****. Opět velká spokojenost s průvodkyní Maruškou a i se skvělými pány řidiči. Poznali jsme spoustu nových a zajímavých míst. Už de těšíme na další zájezd s Vaší cestovní kanceláří, kterou všem s velkou radostí doporučujeme. Ještě jednou moc děkujeme za perfektně zorganizovaný zájezd a přejeme cestovní kanceláři ABC Tours jen to nejlepší :). Najmanovovi, Česká Třebová


Marie 01. 10. 2014 napsal(a):

Zájezd do Chorvatska byl perfektní, výborná průvodkyně, pestrý program a přálo nám i počasí. Doprava bezproblémová. I s ubytováním jsme byli moc spokojeni. Výhrady máme jen ke stravování, zajména "chudým" snídaním. Každopádně CK ABC-Tours můžeme jen doporučit!


Anna 30. 09. 2014 napsal(a):

Tak jsme se s kolegyní 27.9. vrátily ze zájezdu do Chorvatska. Byl to již druhý zájezd s vaší CK a po zkušenostech, které s vaší agenturou máme, jsme nepochybovaly, že bude i ten perfektní. A byl!Dokonce i počasí nám oproti předpovědi přálo.Užívaly jsme si každý moment. Nádherná příroda, moře, historické památky a ke všemu podrobné informace od průvodkyně Janičky. A což teprve delegátka paní Petra v Dubrovníku.To byl doslova koncert šarmu, energie, znalostí a vtipu. A páni řidiči? Bezpečná jízda zkušených profesionálů. Na to, co jsme všechno zvládli a viděli to ani nebylo tak náročné. Všichni byli milí,ochotní, vstřícní a zodpověděli každý dotaz. Janička nám přiblížila další vaše zájezdy a tak už máme opět vybráno, kam příště. Snad budeme mít zase štěstí a průvodce bude stejně fundovaný a milý jako slečna Jana nebo Lukáš a řidiči opět zodpovědní a spolehliví. Jsem moc ráda, že jsem objevila vaše stránky a díky vaší CK tak mohu navštívit další zajímavá místa v Evropě, kam bych se po vlastní ose nikdy nedostala. Moc si vážím vaší práce. S pozdravem Frnková


Naďa 30. 09. 2014 napsal(a):

Dobrý den, co mužu říct k zájezdu do Chorvatska. Nemám co bych vytkla. Tak perfektně zorganizovaný zájezd jsem dosud neabsolvova.Pani pruvodkyně Jana i páni řidiči byli skvělí.A to už jsem byla na pár poznávaček. Příští rok vás sleduji a opět pojedu i s rodinou na další zajímavý zájezd. Budu vás všude u svých známých doporučovat. Dokonce i to počasí jste dobře načasovali.Děkuji za krásný zážitek Daňkovi


Jitka 30. 09. 2014 napsal(a):

Poznávací zájezd Národní parky Chorvatska byl užasný.Výborná organizace,příjemná,vždy ochotná pruvodkyně slečna Jana,která nám o všem podala spoustu informací.Profesionální páni řidičové,vyborné jídlo i ubytování.Prostě vše jak má být.Ostatně jako vždy,byla jsem s ABC již počtvrté a vždy jsem byla maximálně spokojená.těším se na další zájezd.Jitka Selnerová


Radek 29. 09. 2014 napsal(a):

Absolvovali jsme zájezd Národní parky Chorvatska.
Poznávací zájezd se nám velice líbil. Místa, která jsme navštívili byla super. Jídlo nám velice chutnalo a těšíme se na další poznávací zájezd.


Jindra 29. 09. 2014 napsal(a):

S cestovní agenturou ABC, jsem poprvé uskutečnila poznávací zájezd do Chorvatska 21.9.-27.9.2014. Měla jsem obavy z dlouhé cesty, ale v komfortním autobuse se mi cestovalo dobře. Řidiči jsou profesionálové každým coulem, jeli bezpečně a neriskovali. Průvodkyně, příjemná a vždy k potřebě pasažérů. Poznávací zájezd byl náročný, přesně dle mých představ. Viděli jsme hodně, mnoho zážitků a jsem nad míru spokojená, k tomu značnou mírou přispěl sehraný tým ABC. Už teď vím, že až zas někam vyrazím, tak jedině s touto agenturou. Ještě jednou děkuji za skvěle strávený týden se spoustou zážitků a přeji hodně úspěchů.


Z. 20. 06. 2014 napsal(a):

Zájezd Národní parky Chorvatska a Jadran k tomu(30.5.-5.6.2014)byl nádherný. Příroda, moře, plavba lodí, pobřeží i vnitrozemské národní parky - náročnější zájezd ale i s časem na relaxaci.Paní průvodkyně na výši a páni řidiči - skuteční profesionálové, všichni účastníci zájezdu budou jistě dlouho vzpomínat na couvání autobusu na horské silnici před uzavřeným tunelem v pohoří Biokovo. Drobné vady na kráse (uzavření cesty pro autobusy na pohoří Biokovo, chybějící jakékoli značky v NP Krky) způsobila Chorvatská strana, nikoli ABC Tours. Ubytování i strava
neměli chybu a výlet lodí na Hvar s koupáním, to byla třešnička na dortu. Krásný zájezd, těším se na další zájezd s ABC Tours.
Z.F.


Jana 10. 06. 2013 napsal(a):

Zdravíme ABC-Tours a tímto chceme poděkovat za krásné zážitky z poznávacího zájezdu od 1.6.-7.6.2013.S Vaší cestovní kanceláří jsme již byli 5*a vždy jsme byli spokojeni jak s ubytování,tak s průvodci a obzvláště se slečnou Maruškou,která je se svými znalostmi na svém místě,taky děkujeme pánům řidičům a všem účastníkům za celkovou pohodu během našeho zájezdu.S pozdravem J+F (PS.Pepínovi přejeme brzské uzdravení.


J.a 10. 06. 2013 napsal(a):

Rádi se hlásíme na tyto stránky.Zájezd byl prostě báječný.Moc jsme si to vše užili a budem rádi vzpomínat .Maruška(průvodce)velmi milá ,ale hlavně znalá věci.Její doprovodné vypravění během cesty (co kde vydíme a co je co )bylo bezvadné.Díky i paní Petře z Dubrovníku(průvodkyně)to byl opravdu zážitek .Nakonec poděkování řidičům.Prostě je cítit,že svou práci děláte s láskou .Těšíme se na další výlet s CK ABC


Radka 10. 06. 2013 napsal(a):

Zájezd Národní praky Chorvatska byl naprosto úžasný . Organizace na jedničku. Vřele všem doporučuji cestovat s ABC Tours.


Tereza 08. 06. 2013 napsal(a):

Co říct? Ještě teď cítím vůni moře a úžasnou atmosféru Dubrovníku, nebo to je nespoutanost Plitvických jezer, možná mě šimrá v žaludku výhled z Biokova. Bylo to skvělé, netradiční, náročné a plné zážitků. Delegátka Maruška je skvělá a milá ženská, řidiči spolehliví, Chorvati v Igrane velmi pohostinní a kočičí gheta na každém kroku jsou fotogenickým zpestřením. DOPORUČUJI všem, tento zájezd nemá chybu!!! :)


Olga 07. 06. 2013 napsal(a):

Zdravíme,
dnes jsme se vrátili z poznávacího zájezdu,který se konal ve dnech 1.6. - 7.6.2013.
Zájezd byl zajímavý, naučný a zároveň i odpočinkový. I když jsme jako jediný měli s sebou 7-mi leté děcko, všichni se k nám chovali ohleduplně. Za což jim patří naše díky a zvlášť pak průvodkyni Marušce, která se o nás starala jako o vlastní. Apartmán i stravování byly dle očekávání a výlety velmi pěkné...
Ještě jednou děkujem. ;-)


Vlasta 02. 10. 2012 napsal(a):

Váš poznávací zájezd po NP Chorvatska, kterého jsme se zůčastnili 17.9-23.9.2012 se nám moc líbil. Byli jsme spokojeni,jak s ubytováním ,tak i s provedením i vedením zájezdu.Rádi budeme na tento zájezd vzpomínat.Hodně jsme toho viděli. Děkujeme a zdraví Vás Kutákovi


Jana 27. 09. 2012 napsal(a):

Ze zájezdu jsem opravdu nadšená.Viděli jsme neuvěřitelně krásné přírodní scenerie,historické památky,vykoupali se v průzračně čistém moři a také si užili plavbu po něm.Igrane-nádherné,malebné středisko umocněné umístěním pod horami mě úpně okouzlilo.K tomu všemu jsme měli hezké ubytování,jídlo nám chutnalo a počasí přálo.Průvodkyně Maruška je fajn,takže nemohu,než tento zájezd každému doporučit.


Jana 25. 09. 2012 napsal(a):

Zájezd byl super, slečna průvodkyně Maruška taktéž :)) Pánové řidiči jsou velcí profíci a smekám před nimi! Organizace výborná. V Igrane bylo krásně, hezké pláže, nádherné moře. Výlet lodí na Hvar a do Podgory byl úžasný zážitek. Ubytování v apartmánch skvělé. Večeře v restauraci Turan byly dobré, snad jen ty snídaně ophly být na můj vkus trošku bohatší... Celkem veliká spokojenost a mohu jen doporučit.
Pozn.: jen ta cesta kdyby šla přeskočit :))


Věra 25. 09. 2012 napsal(a):

Krásný zájezd. Během pěti dní jsme viděli to nejhezčí z Chorvatska a ještě jsme se díky přízni počasí stihli vykoupat v moři a trochu opálit. Průvodkyně Maruška byla skvělá. Totéž samozřejmě i řidiči.


Petr 25. 09. 2012 napsal(a):

Skvělý zájezd, výborní řidiči a úžasná průvodkyně Maruška. Vřele doporučuji, vynikající kombinace historie, přírody a relaxace! Takovouto kombinaci jsme u jiné cestovní kanceláře nenašli, tudíž jsme byli velice spokojeni po všech stránkách včetně ubytování.


daniela 21. 06. 2012 napsal(a):

Dobry den,zajezd za poznanim NP Chorvatska se mi libil.Pekne zorganizovane a pruvodkyne maruska mila a ochotna.Byl to uz muj 3 zajezd s cestovkou a vzdy jsem byla naprosto spokojena.Mohu jen doporucit.Mnoho spokojenych zakazniku CK preje Daniela Sormova


Pavel 12. 06. 2012 napsal(a):

Dobrý den, velice jsme byli spokojeni s organizací zájezdu, příjemná a ochotná průvodkyně měla vynikající znalosti. Bylo dodrženo vše, co nabídka v katalogu obsahovala. Tento zájezd s uvedenou cestovní kanceláří doporučuji.


Daniela 11. 06. 2012 napsal(a):

Koupila jsem zájezd "Národní parky Chorvatska a Jadran k tomu" svému muži k šedesátinám. Od CK ABC Tours dostal poštou krásný dárkový poukaz a skutečně hodnotný dárek: nádherná příroda na Plitvických jezerách a v parku Krka, prohlídky historických měst na pobřeží, doplněné podrobným výkladem průvodkyně Marušky a k tomu kvalitní ubytování v rozkvetlém Igrane, to byla prostě paráda! Červnový termín všem vřele doporučujeme!


Aneta 10. 06. 2012 napsal(a):

Zájezd se nám velice líbil, bylo to skvělé spojení poznání i odpočinku. Viděli jsme určitě jedny z nejkrásnějších míst Chorvatska. Moc chválíme naši průvodkyni Marušku. Jediné malé mínus je za stravování, při naší poslední návštěvě bylo stravování zajištěno v restauraci Rusulica a to bylo mnohem lepší, ale hlady jsme určitě letos netrpěli :)
Těšíme se na další spolupráci, už máme několik tipů na naše příští cestování :)


Marcela 03. 10. 2010 napsal(a):

Dobrý den, zůčastnila jsem se výše uvedeného zářijového poznávacího zájedu a musím říct, že jsem byla velice spokojená! Program byl skvěle naplánovaný a za těch pár dní jsme viděli opravdu to nejhezčí z Chorvatska. Přestože již bylo skoro po sezoně, tak počasí bylo fajn a hlavně nebylo v místě ubytování Igrane plno. Ubytování samotné i stravování v místní restauraci bylo naprosto v pohodě, líbilo se mi, jak o nás bylo místními postaráno :-) Děkuji pánům řidičům, za bezproblémovou jízdu a delegátce Aleně, za příjemný a vstřícný přístup - byla opravdu moc fajn! - a panu Rezovi za zajímavé výlety s vtipnými glosami. Celkově byl zájezd naprosto super a určitě se s Vaší CK opět někam vypravím! Mockrát děkuji a přeji hodně úspěchů a spokojených zákazníků! Tento typ zájezdu vřele doporučuji! Marcela Horáková


M@tuškovi 30. 09. 2010 napsal(a):

Super zájezd přesně splňující naše představy. Obsahově naplněn vším deklarovaným v nabídce. Děkujeme průvodkyni Alence Petrželkové za vyčerpávající info, stejně tak i ostatním organizačně zainteresovaným za profi služby.o)
PS: Obrázky z navštívených míst je možno shlédnout na http://www.tuskovi.cz/poznej-si-sve-chorvatsko-092010)


Denisa 22. 09. 2010 napsal(a):

Dobrý den,

chtěla bych Vám poděkovat za krásné zážitky, které jsme si přivezli ze zájezdu NP Chorvtaska. Vše bylo perfektně zorganizované, slečna průvodkyně Alča byla velice sympatická a ubytování bylo skvělé - s krásným výhledem na moře. Zájezd předčil naše očekávání a rádi bychom v budoucnu znovu využili služeb Vaší CK.

S pozdravem

Vaši spokojení klienti :-)


Petra 11. 06. 2010 napsal(a):

Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala, že jsem se mohla stát "účastnicí zájezdu" Národní parky Chorvatska a Jadran k tomu od 31.5. - 6.6.2010. Všechno se moc povedlo(myslím, že i počasí), páni řidiči byli moc fajn, ale hlavně chválím slečnu průvodkyni Jitku, která byla velice ochotná a vstřícná. Všem, kteří váhají se do Chorvatska podívat, tak zájezd vřele doporučuji, protože je velice zajímavě zorganizován a pro někoho kdo nerad leží celé dny u moře, ale chce něco poznat, je ideální. Já i má kamarádka jsme byly opravdu nadšené. Cestovní kanceláři ABC Tours přeji hodně spokojených zákazníků :-)S pozdravem Petra Karásková

Reakce ABC - Tours:
Děkujeme za Váš názor, jsme velice rádi, že zájezd se setkal s nadšením. Snažili jsme se obohatit nabídku našich poznávacích zájezdů právě o zájezdy, kde je kombinován pobyt a poznání. Přejeme pěkné léto, CK ABC

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Miroslav 08. 06. 2010 napsal(a):

Zájezdu mohu dát pouze a jenom velikou jedničku.Zvláštní dík pánům řidičům za precizní a bezpečnou jízdu a velké poděkování průvodkyni,za její velmi seriozní vystupování a přístup k účastníkům zájezdu.Ještě jednou děkuji


Monika 08. 06. 2010 napsal(a):

Ubytování bylo krásné s výhledem na moře. Plně vybavená kuchyň. Slečna průvodkyně je velice příjemná a ví o čem mluví. Výlety byly úžasné. Prostě to bylo super a všem doporučuji. Cena je také velice sympatická.