Informace
Muzikál MATILDA - Muzikály/divadelní představení

Muzikál MATILDA - Muzikály/divadelní představení

Příběh nese jméno podle své hlavní hrdinky. Matilda je sice ještě malá dívenka, která teprve nastupuje do školy, ale navzdory problematickému rodinnému zázemí je to nadmíru talentovaná holčička, která miluje čtení a také má neobvyklý magický dar telekineze. Díky svému speciálnímu nadání a laskavé povaze pomůže vyřešit osobní problémy slečny Honeyové, učitelky, u níž nalezne nejen pochopení pro svou čtenářskou vášeň, ale i potřebnou lásku a něhu, jichž se jí ve vlastní rodině nikdy nedostávalo.

Termíny 1 denní zájezd

Žádné termíny nenalezeny. Prosím kontaktujte nás pro informace o plánovaných termínech.

Program

Program

Odjezd ze Znojma v 16,15 hod.  Příjezd do Brna okolo 17,15 hod. V 18,00 hodin se již můžeme těšit na jedinečný divadelní zážitek. Po 20. hodině nás již čeká návrat zpět. Příjezd do Znojma po 21,00 hod.

Obsazení

Anna Bergerová/Marie Juráčková/Karolina Kabele, Jiří Mach/Milan Němec, Kristýna Daňhelová/Dagmar Křížová, Lukáš Janota/Jiří Ressler, Svetlana/Janotová/Ivana Vaňková/Alena Antalová/Johana Gazdíková/Eva Jedličková, Robert Jícha/Aleš Slanina a mnoho dalších

Cesta

Nástupní místa
Znojmo

Cena

Zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji a GPS)
  • vstupenku n a muzikál
  • pojištění CK pro případ úpadku