Informace
Muzikál BIOGRAF Láska - Muzikály/divadelní představení

Muzikál BIOGRAF Láska - Muzikály/divadelní představení

 

Nestárnoucí hity legendární zpěvačky, devítinásobné Zlaté slavice Hany Zagorové doprovázejí příběh, který může prožít úplně každý. Děj muzikálu se točí okolo třech hlavních ženských postav, které dokáží i vážné situace přijímat s humorem a nadhledem, dokáží se navzájem tak trochu špičkovat, dělat si ze sebe legraci, ale v důležitých okamžicích se podržet. Ovšem muži v tomto příběhu mají také důležitou, ba přímo zásadní roli. Mužský a ženský svět se tu prolíná, navíc nesmíme zapomenout na dětské postavy, které jsou důležitou protiváhou často komplikovaného světa dospělých.

Termíny 1 denní zájezd

Žádné termíny nenalezeny. Prosím kontaktujte nás pro informace o plánovaných termínech.

Program

Program

 

 

Odjezd ze Znojma okolo 11.30, Jihlava 12.45 hod. Příjezd do Prahy před patnáctou hodinou. Před představením nám tak vybude dostatek času, kdy se lze individuálně podívat do centra města či využít volný čas k návštěvě některé z vyhlášených pražských restaurací či kaváren. V 18,00 hodin se již můžeme těšit na jedinečný divadelní zážitek. Po 20. hodině nás již čeká návrat zpět. Příjezd do Jihlavy cca 21,30 hod, Znojmo cca 23,00hod.

 

 

Obsazení

Marie Křížová/Nina Horáková, Kateřina Bohatá Šldiová/Elis Ochmanová, Denisa Nesvačilová/Michaela Tomešová, Bořek Slezáček/Roman Tomeš, Zbyněk Fric,/Jan Tenkrát, Přemysl Pálek/Milan Peroutka, Natálie Halouzková/Felicita Prokešová

Cesta

Nástupní místa
Znojmo, Jihlava

Cena

Zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji a GPS)
  • vstupenku n a muzikál ve II. kategorii
  • pojištění CK pro případ úpadku