Informace

Recenze k zájezdu: Medvědí soutěska

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Medvědí soutěska.

Přidat recenzi

Medvědí soutěska
 
 

Recenze od našich klientů


Milča 17. 06. 2019 napsal(a):

Výlet do Medvědí soutěsky byl moc hezký. Výstup proběhl dle očekávání, byl trošku náročný, lidi se chovali k sobě ohleduplně. Příroda kouzelná, vodopády krásné.
Na místě mě napadlo mít tak po ruce plánek místa s vyznačenou trasou, možná tip pro další účastníky zájezdu.
Moc jsme si výlet užili. Moc děkujeme průvodkyni Lucii, byla skvělá, ochotná a pořád usměvavá a řidič v dobré náladě a humorný. Doporučuji navštívit toto kouzelné místo.


Ludmila 17. 06. 2019 napsal(a):

Zájezd neměl chybu- o náročnosti soutěsky jsem měla představu, a protože chodit do kopců jsem zvyklá, žádné potíže se ve věku po šedesátce nedostavily. I když, nutno přiznat, občas se vyskytne strmější žebřík, na jehož špruslích se člověk rád zdrží a odpočine si, když nad ním někdo právě dělá foto. Výstup na Hochlantsch dá zabrat, ale v cíli se na námahu rychle zapomene.
Takže doporučuji.


M. 04. 06. 2019 napsal(a):

Výlet do Medvědí soutěsky byl krásný, ale zároveň i náročný. Po příjezdu do vesničky Mixnitz (450 m.n.m.) nás čekal výstup k pokladně u vstupu do Medvědí soutěsky, cesta k pokladně nám trvala asi hodinu pomalejším tempem, jelikož výstup je do celkem strmého kopce a byl náročný. V Medvědí soutěsce nás čekalo 164 žebříků, tj. prý cca 2500 stupínků. Soutěska je dlouhá 1 300 metrů a šli jsme ji 2 hodiny a vyšli jsme u chaty Dobrá pastýřka, kde je občerstvení. V soutěsce bylo hodně lidí, takže se šlo ve štrůdlu jeden za druhým, často se i stálo a čekalo nebo se pomalu popocházelo. Na jednu stranu to mělo jednu výhodu, že si člověk odpočinul a mohl si něco vyfotit a neměl pocit, že někoho za sebou zdržuje. Jinak je soutěska opravdu krásná a doporučuji ji navštívit. Od chaty Dobrá pastýřka (cca 1 250 m.n.m) se dá pokračovat buď na vrchol Hochlantsch (1 720 m.n.m.), kdy výstup na něj dle ukazatelů na místě má trvat 1,5 hodiny (asi bych počítala něco víc) nebo se dá sejít pohodovou procházkou kolem potůčku k jezeru Teichalmsee (normální chůzí 1 h. 15 min.). U jezera je možnost občerstvení a je zde odjezd autobusu. Návštěvu soutěsky určitě doporučuji J

M.


Jiří 04. 06. 2019 napsal(a):

Zájezd byl super,vedoucí zájezdu ochotná a vstřícná,počasí nám vyšlo a tak za nás dáváme jedničku.


Draha 26. 09. 2016 napsal(a):

Výlet do Medvědí soutěsky byl úžasný. Asi jsme úplně nečekali, že nám dá tolik zabrat, ale to už k chůzi po žebřících asi patří ;-) Lucka (jako vždy) byla naprosto dokonalá - moc děkujeme. Zedníčkovi