Informace

Recenze k zájezdu: Lázeňský duel

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Lázeňský duel.

Přidat recenzi

Lázeňský duel
 
 

Recenze od našich klientů


Dagmar a Jiří 07. 03. 2022 napsal(a):

Víkendový duel byl úžasný zážitek,i pan řidič byl hodný a vše vysvětlil.Těšíme se na dalším výlet či dovolenou s vámi .


Jana Valášková 04. 03. 2022 napsal(a):

Zájezd byl vynikající, a to cenově i organizačně. Na podzim si zopakuji. Valášková


Pašková 22. 02. 2022 napsal(a):

Skvělý víkend Lázeňský duel super, ubytování a pan řidič všechno bylo v pořádku. Těším se na další akci ABC - Tours


Irena Bíbrová 23. 11. 2021 napsal(a):

O víkendu jsme absolvovali Lázeňský duel a bylo to super. Pohodlný autobus, profi řidič, dobrá organizace. Ubytování v Apartmanhotelu nás mile překvapilo. Lázně v Büku nikdy nezklamou. Určitě zase někdy zopakujeme.


Milan 05. 10. 2021 napsal(a):

Vše bylo super určitě ještě zopakujeme


Jaroslav 11. 12. 2019 napsal(a):

Dvojboj do Buku. Bylo to v pohodě jako vždy. Co víc dodat....


Hanka 13. 11. 2019 napsal(a):

Další skvělý víkend s touto cestovkou. Vše perfektní. Určitě pojedeme zas. Děkujeme Nov


Bohumil 08. 04. 2019 napsal(a):

Krásný relax ve dvou dnech. Spokojenost ve všech směrech. Od pánů řidičů, přes ubytování až po samotné koupání. Všem doporučujeme a rádi opět využijeme


Zdenka 02. 04. 2019 napsal(a):

Duel se nám velmi líbil. Pan řidič měl vše perfektně zorganizováno a navíc byl vtipný, bavil nás a bezpečně přivezl do cíle i zpět. Už se těším na další zájezdy s ck ABC-Tours.


Jarka 04. 11. 2018 napsal(a):

Duel se nám moc líbil. Počasí vyšlo skvěle. Užili jsme si koupání vevnitř i venku. Ubytování i stravování bylo na jedničku s hvězdičkou. Pan řidič se o nás výborně staral.
Zase rádi příště pojedeme s cestovní kanceláří ABC-TOURS.


Maruška 09. 10. 2018 napsal(a):

Duel se mi moc líbil,moje klouby mě děkovaly až domů jak jsem je pěkně prohřála.Uvítala bych jednodenní zájezdy do Sárváru, moc se mě tam líbilo je to takové "rodinné"prostředí.Byla jsem s vámi i v květnu a určitě pobyt zase zopakuji.I ostatní nabídky vaší cestovní kanceláře jsou zajímavé.Poděkování panu řidiči za jeho starostlivost a bezpečnou jízdu.


Romana 09. 03. 2018 napsal(a):

Všem, kteří ještě nezkusili lázeňský duel, můžeme s manželem jen doporučit. Super organizace, příjemná cesta moderním autobusem, ochotný řidič a jako bonus skvělé ubytování a strava. A lázně s teplou vodou neměly žádnou chybu. Těšíme se na další zájezdy s CK ABC.


anna 06. 03. 2018 napsal(a):

Jako vždy velice příjemný řidič a krásné ubytování.Už jsme byli po několikáté a vždy spokojeny ještě se nám nestalo aby to bylo naopak.A také jsme se dozvěděli že se chystá poznávací zájezd do Švýcarska a možná už v novém poschodovém autobusu snad to bude brzy na stránkách aby jsme si to mohli zavčasu objednat. Děkujeme za tak skvělé řidič a personál v CK.


Iveta 23. 01. 2018 napsal(a):

Duel naprosto famózní, velmi jsme si s kamarádkou odpočinuly, všechny naše přání byly splněny, vše probíhalo v naprosté pohodě. Velké díky panu řidiči, který byl vtipný a příjemný, obdivuji, že kromě řízení měl na starost veškerou organizaci na zájezdu. Děkujeme za perfektní služby.


Andrea 23. 01. 2018 napsal(a):

Chtěla bych touto formou poděkovat za nádherný víkend, plný pohody a relaxu. Nemám nic, co bych vytkla. Velký dík už k tak pohodové atmosféře patří panu řidiči, který se o nás opravdu hezky staral a byl moc milý.


Marta 07. 11. 2017 napsal(a):

Výborná záležitost, pokud se potřebujete zrelaxovat. Cesta pohodlným autobusem, vtipný a starostlivý doporovod, pěkné a čisté ubytování. Lazně jedna velká pohoda. Rádi zase využijeme.


Vranov 14. 02. 2017 napsal(a):

Děkujeme touto cestou cestovní kanceláří za krásně prožitý víkend v maďarských lázních (lázeňský duel). Velký dík patří hlavně panu řidiči Jiřímu, který se o nás po oba dny vzorně staral!! Těšíme se na další spolupráci s Vámi. Klienti z Vranova nad Dyjí


Veronika 24. 01. 2017 napsal(a):

Krásný relax ve dvou dnech. Spokojenost ve všech směrech. Od pánů řidičů, přes ubytování až po samotné koupání. Těším se na příště.


Novotní 24. 01. 2017 napsal(a):

Na lázeňský duel není co dodat.Jako vždy s vámi jsme byli spokojeni.Doprava,příjemní řidiči,vše na jedničku.Můžem jen doporučit.Příště určitě s vámi.Děkujeme !


Veronika 02. 01. 2017 napsal(a):

Duel se nám velice líbil.Koupání i ubytování skvělé.Opravdu relax. Děkujeme za úžasný víkend.


Anna 23. 02. 2015 napsal(a):

Jako vždy velice spokojení,bezva řidič na kterého je vždy spoleh a hlavně doveze a odveze bez problému.Měli by být častěji ty dva dny jeden den je málo.A ABC je suprová cestovka díky moc.


Věra 26. 11. 2013 napsal(a):Tento duel se nám opět moc líbil.


S pozdravem Kuklovi


Věra 13. 10. 2012 napsal(a):

Moc se nám to s manželem líbilo a ubytování perfektní.
Opravdu je to pěkný relax.

s pozdravem Věra kuklová


Vladimír 03. 04. 2012 napsal(a):

Byli jsme podruhé. Opět skvělé.
Děkujeme za příjemně prožitý víkend.


Vladimír 09. 02. 2012 napsal(a):

Absolutní relax, skvělý řidič, dobrá organizace, velmi dobré ubytování, prostě úplná spokojenost.


Jana 09. 02. 2012 napsal(a):

Maximální spokojenost.

Valášková


Tomáš 08. 02. 2012 napsal(a):

Dne 4-5 března 2012 jsem se s manželkou zúčastnil zájezdu Lázeňský duel.Přesto,že počasí bylo velmi mrazivé myslíme si,že organizace zájezdu byla profesionální jak ze strany řidiče tak i cestovní kanceláře. Velmi mile nás překvapilo ubytování které bylo perfektní ať už šlo o čistotu a vybavení a hlavně teplotu pokoje.
Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další výlet nebo zájezd s Vaší cestovní kanceláří.
Tomáš a Květa Žákovi


Zuzana 07. 02. 2012 napsal(a):

Zájezd se mi velice líbil. Na hotelu byla poněkud zima, ale naštěstí zde byly deky. Celkově počasí bylo velmi nepříjemné a koupele v lázních tak byly balzámem na duši. Nelíbilo se nám v lázních Buk - přelidněno, málo bazénů, nemoderní komplex. Oproti tomu Sárvár vřele doporučuji - moderní, víceúčelové, dostatek lehátek pro všechny, spousta bazénů, restaurace s výborným jídlem, cukrárna, atrakce pro děti. Pan řidič akci dobře organizoval, odjeli jsme i přijeli včas. Trochu byly problémy s autobusem kvůli mrazu. Celkově to bylo úžasné. Děkuji, Zuzana